انتشارات دانشگاهی قسمت دوم: بررسی همسالان ، قراردادها و پاسخ نویسنده

ساخت وبلاگ

writing 2 bookshelf.jpeg

با پایان یافتن نسخه های نهایی برای کتاب خود در مورد تاریخ مدرسه استوارت هند ، تجربیات خود را با انتشارات دانشگاهی به اشتراک می گذارم. این دومین پست از سه پست است (اولین پست من را در اینجا ببینید) ، و به آنچه می توانید از بررسی همسالان ، پاسخ نویسنده و روند قرارداد انتظار داشته باشید ، تمرکز می کند.

بنابراین ، شما از یک ناشر دانشگاهی پاسخ مثبت گرفتید - این به چه معنی است و چه اتفاقی می افتد؟یک پاسخ مثبت از ناشر یک چیز عالی است - لحظه ای را هیجان زده کنید و از این موفقیت لذت ببرید. و سپس تصدیق کنید که این اولین قدم در یک جاده طولانی برای رسیدن به یک قرارداد انتشار نهایی است.

همانطور که شما ادامه می دهید ، من شما را تشویق می کنم تا به ویراستاران خود دسترسی پیدا کنید و سؤال کنید. آنها بسیار آگاه هستند و در آنجا برای راهنمایی شما در این فرآیند هستند. تیمی که من با آن کار می کنم فوق العاده مفید و پاسخگو است: من از تماس تلفنی درخواست کردم و با یکی از ویراستاران من به صورت حضوری در یک کنفرانس ملاقات کردم ، فقط برای اینکه آنها را بهتر بشناسم و ارتباط برقرار کنم.

همچنین ، توضیح مفصلی در مورد روند انتشار و جدول زمانی آنها بخواهید. اعتراف به جهل اشکالی ندارد ، و ویراستاران شما تمام تلاش خود را می کنند تا مطمئن شوند که مطبوعات آنها را درک می کنید. من می خواهم بر اهمیت این موضوع تأکید کنم - تجربه من ممکن است با شما متفاوت باشد ، و اگر چیزی شبیه من هستید ، حداقل می خواهید یک ایده کلی از روند ویرایش به نظر برسد.

writing 2 computer.jpeg

شروع کار: سری مناسب و بررسی های همسالان اولیه

هنگامی که یک ویراستار به کار من ابراز علاقه کرد ، آنها پیشنهاد من را به سردبیران یک سری از قبل در حال حاضر در مطبوعات ارسال کردند.(اکثر ناشران دانشگاهی کتابهای خود را در سری های خاص سازماندهی می کنند - این ممکن است به آموزش بومیان آمریکا ، مطالعات فمینیستی یا نظریه سیاسی توجه کند تا چند نمونه را ذکر کند.) این ویراستاران بازخورد محدودی را در مورد پیشنهاد من ارائه دادند و موافقت کردند که کتاب مناسب باشددر سریال آنها

در مرحله بعد ، پیشنهاد من برای بررسی همسالان به دو متخصص ارسال شد. دریافت گزارش ها از این داوران چند ماه طول کشید. از پیش فرض بدانید که شما هیچ کنترلی بر این که این بخش از روند چه مدت طول خواهد کشید ، ندارید. انتظار دارید که از این امر کمی ناامید شوید ، به خصوص اگر مانند من بی تاب و هیجان زده باشید. با این وجود ، شما در مورد کار خود از طرف متخصصان در زمینه خود بازخورد رایگان دریافت می کنید. این یک چیز بسیار عالی است

هنگامی که گزارش های بازبین خود را دریافت کردید، ممکن است پردازش آنها کمی طول بکشد. ممکن است احساس کنید که داور شما دقیقاً می داند که در پروژه خود به دنبال چه چیزی هستید و نظرات و پیشنهادات آنها به طور کامل کتاب را بهبود می بخشد. یا، ممکن است به نظر برسد که شما و منتقد بر روی مجموعه‌ای از فرضیات یا واقعیت‌های کاملاً متفاوت عمل می‌کنید، و آنها دوست دارند شما کتابی کاملاً متفاوت نوشته باشید. بررسی ها همچنین ممکن است از طرق مختلف با یکدیگر تناقض داشته باشند. از این، شما باید یک پاسخ کتبی قانع کننده ایجاد کنید که در آن توضیح دهید که چگونه بازخورد داوران را در بر می گیرد. چگونه این کار را شروع می کنید؟

writing 2 handwriting.jpeg

writing 2 open book.jpeg

نوشتن پاسخ نویسنده شما

همانطور که ویراستاران من توضیح دادند، برخی از پیشنهادات ارائه شده توسط بازبینان ممکن است در محدوده پروژه شما نباشد یا ممکن است آن را به سمتی ناخواسته سوق دهد. به‌جای اینکه نگران بازنویسی‌های زیاد باشید، متوجه شدم که به صراحت به برخی از تغییرات توصیه‌شده توسط بازبین‌هایتان نه گفتن خوب است. آیا این بدان معناست که شما از گنجاندن پیشنهادهای بازبینان خود امتناع می‌کنید، یا ویرایش‌های احتمالی را نادیده می‌گیرید، زیرا ممکن است کار زیادی را شامل شود؟البته که نه. اما در تصمیم گیری برای اینکه چگونه به پیشنهادات ارائه شده در بررسی های خود پاسخ دهید، فاصله زیادی وجود دارد. منطقی باش. پیشنهاداتی را بپذیرید که کار شما را بهتر می کند. و به طور متفکرانه آنهایی را که با پروژه شما مطابقت ندارند رد کنید.

از نظر مکانیزم پاسخ نویسنده، ویراستاران من از من خواستند که یک پاسخ کتبی سه صفحه ای به نقدهای ارائه شده در نقدهایم ارائه دهم. آنها توصیه کردند که پاسخ را با تشکر از بازبینان برای وقت و تلاششان آغاز کنم (که 100% منصفانه است - آنها وقت خود را صرف خواندن کار من کردند و ایده های خوبی در مورد چگونگی بهتر کردن آن ارائه کردند) و سپس توضیح دهید که چگونه و چرا برنامه ریزی کرده ام. جنبه های مختلف بازخورد خود را بگنجانند یا حذف کنند. من به هر بازبین به طور جداگانه در پاسخ پاسخ دادم و تا آنجا که می توانستم در پاسخ به پیشنهادات آنها جزئیات ارائه کردم.

برای به اشتراک گذاشتن نمونه ای از بازخورد ، من تصمیم گرفتم که از آن استفاده نکنم ، یکی از داوران من پیشنهاد کرد که من بیشتر روی دانشکده مدرسه استوارت هند تمرکز می کنم. من تصمیم گرفتم که این بازخورد را درج نکنم و به طور خاص به این موضوع پرداخته ام که چرا این مورد است. اول ، این کتاب بر تجربیات بومی در مدرسه متمرکز است و به طور هدفمند از دیدگاه های بومی استفاده می کند. ترکیب تجربیات دانشکده ها و کارمندان عمدتاً غیر بومی ، نقطه نظر این پروژه نیست و از تجربیات دانشجویی دور می شود. دوم ، من شامل دیدگاه های دانشکده هستم ، اگرچه به طور کلی برای پر کردن شکاف های اطلاعاتی یا هنگامی که صداهای بومی برای انتقال رویدادهای خاص در تاریخ مدرسه در دسترس نیست. و سرانجام ، حتی اگر من می خواستم اطلاعات اضافی در مورد دانشکده را درج کنم ، به دلیل نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و تعداد محدودی از اظهارات عمومی توسط این افراد ، این ماده محدود به دسترسی به پرونده های پرسنل کارمندان فدرال دشوار است. این دلایل توسط ویراستاران من پذیرفته و پشتیبانی شد.

(اگر کسی می خواهد این اولین پاسخ نویسنده را ببیند ، من خوشحالم که آن را به اشتراک می گذارم - فقط برای من پیام ارسال کنید.)

writing 2 contract.jpeg

چیست و چرا من به یک قرارداد پیش پرداخت نیاز دارم؟

هنگامی که پاسخ نویسنده خود را به ویراستاران خود ارسال کردید ، آنها آن را به هیئت انتشارات یا کمیته خود می برند و تصمیم می گیرند که آیا اقدام کنید و به شما یک قرارداد قبلی ارائه دهند. اگر آنها با پاسخ بازخورد شما موافق باشند ، آنها یک قرارداد پیشین را برای شما ارسال می کنند که علاقه آنها به انتشار پروژه را نشان می دهد. این یک قرارداد نهایی نیست. تا زمانی که کل نسخه خطی شما بار دیگر توسط دو متخصص بررسی شود ، این اتفاق نخواهد افتاد.

نکته یک قرارداد قبل چیست؟چند دلیل وجود دارد که ناشران این کار را انجام می دهند. اگر به دنبال شغل دانشگاهی هستید ، داشتن کتاب تحت قرارداد می تواند مفید باشد - حتی اگر قرارداد قرارداد نهایی نباشد. و دوم ، در این مرحله می توانید در مورد قرارداد خود مذاکره کنید ، پولی که از فروش کتاب یا هر نکته دیگری در قرارداد خود می گیرید. این کار را انجام دهید !! هرگز به درخواست بیشتر یا رسیدگی به شرایط خاصی که ممکن است با آنها راحت نباشید ، صدمه نمی بیند. در مورد من ، من درصد بالاتری از فروش را با موفقیت درخواست کردم ، بند محرومیت را حذف کردم (بند که در آن ناشر شما اساساً می گوید که آنها برای اولین بار در کتاب بعدی شما دیبره دارند ، گزینه های شما را برای خرید در جای دیگر محدود کرده اند) ، و ناموفق درخواست شده است. که ناشر برای نمایه سازی کتاب پرداخت می کند.

درخواست اصطلاحات مختلف می تواند احساس ناخوشایندی کند ، و ممکن است شما NO را بدست آورید ، اما قطعاً سعی کنید.

writing 2 books and typwriter.jpeg

Lather ، Rise ، Repeat: Peer Review قسمت دوم و پاسخ نویسنده دیگر

در این مرحله ، ویرایش های شرح داده شده در پاسخ نویسنده خود را در پیش نویس خود وارد کنید. بقیه نسخه های خطی خود را آماده یا به پایان برسانید ، با ناشر خود کار کنید تا یک تاریخ موعد واقع بینانه تعیین کنید و آن را روشن کنید! دو داوری همکار نسخه خطی کامل شما را می خوانند و اظهار نظر می کنند. این داوران ممکن است برای پروژه شما جدید باشند ، همان مجموعه اولین داوران شما یا ترکیبی از این دو. همان مته مانند گذشته: شما منتظر بازخورد آنها هستید و پاسخ نویسنده دوم به نظرات داوران را تهیه می کنید. در مورد من ، من دوباره سه صفحه برای پرداختن به بازخورد داشتم و همان راهنمایی هایی را که ویراستاران قبلاً ارائه داده بودند دنبال کردم.

ویراستاران من پاسخ من و بازخورد داوران را بار دیگر به هیئت نشر گرفتند تا مشخص كنند كه آیا با قرارداد نهایی اقدام می كنند یا خیر. برنامه من برای پرداختن به نظرات داوران پذیرفته شد ، قرارداد من نهایی شد و تاریخ انتشار تعیین شد.(بهار '22 - وو هو!) ویراستاران من حدود پنج ماه به من دادند تا ویرایش ها را تمام کنم ، و من در وسط تکمیل آنها هستم.

من امیدوارم که این برای هر کسی که به فکر انتشار با یک مطبوعات دانشگاهی باشد مفید باشد - در صورت تمایل می توانید سؤالات یا نظرات خود را در مورد تجربیات خود ارسال کنید و من تمام تلاش خود را برای پاسخ دادن می کنم.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 43 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:16