مشاغل عملیاتی لیفتراک در اندروز ، TX

ساخت وبلاگ

4. 5

اپراتور Transload ، Odessa ، TX

Pilot Flying J دهمین شرکت بزرگ خصوصی در آمریکای شمالی با بیش از 28000 عضو تیم است. بازرسی های قبل از تغییر و JSA ها و رابط هایی با اپراتور امداد را برای هرگونه به روزرسانی ، دستورالعمل و تغییرات انجام می دهد. موقعیت اپراتور Transload بر بارگذاری مواد از راه آهن به کامیون نظارت خواهد کرد. Pilot Flying J بخشی از شرکت آزمایشی خانواده مارک های تجاری است که رانندگان آمریکای شمالی را در حال حرکت نگه می دارد ، از جمله سفر E-Z ، آقای سوخت ، یک توقف سوخت ، غرور ، استامارت و سوخت Xpress.

4. 2

انبار

ما مزایای بسیار خوبی را ارائه می دهیم و ابزارهایی را که برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود به حداکثر برسانید و در واگنر رشد کنید ، به شما عرضه می کنیم. کارگر عمومی انبار وظیفه کشیدن ، بسته بندی و حمل و نقل ، ساخت شیلنگ های هیدرولیک به مشخصات گربه ، وظایف انبار عمومی و مراقبت از مشتریان را بر عهده دارد. شرکت تجهیزات واگنر فرصت های شغلی چالش برانگیز ، آموزش گسترده و توسعه کارکنان را به همراه فرصتی برای رشد حرفه خود ارائه می دهد و تحت شهرت واگنر برای تعالی رشد می کند.

4. 6

همکار

* WESCO فقط یک کار نیست ، بلکه شرکتی است که می توانید حرفه خود را یاد بگیرید ، توسعه دهید و بسازید! Wesco که در سال 1922 تأسیس شد ، رشد کرده و به یک شرکت راه حل های زنجیره تأمین Fortune 250 پیشرو در صنعت تبدیل شده است. یک روز در زندگی یک همکار انبار به عنوان یک همکار انبار ، شما مسئولیت انجام کارهای انبار از جمله دریافت ، انتخاب ، بسته بندی ، حمل و نقل ، برش سیم ، مونتاژ نور و همچنین نگهداری عمومی از مناطق اختصاصی را بر عهده خواهید داشت. هنگامی که به WESCO می پیوندید ، بخشی از یک رهبر جهانی در توزیع تجارت به تجارت ، خدمات لجستیکی و راه حل های مدیریت زنجیره تأمین می شوید.

3. 4

اپراتور I - تسکین

اگر آنها نتوانند وظایف شغلی خود را به عنوان تعیین شده انجام دهند ، اپراتور امدادی نقش اپراتور دکل را بر عهده خواهد گرفت. Ranger Energy Services یک شرکت تکمیل و تولید نفت و گاز با بنیادی است که بر روی سرویس دهی به خوبی ، سیم و پردازش گاز طبیعی ساخته شده است.

4. 2

عضو تیم KFC

در KFC ، ما جهان را تغذیه می کنیم. اگر می خواهید یک کار سرگرم کننده و انعطاف پذیر داشته باشید و بخشی از یک تیم برنده باشید ، اکنون بدانید که چرا زندگی با KFC بهتر می شود.

اپراتور لیفتراک

ما به دنبال کاندیداهای فنی ماهر با توجه عالی به جزئیات برای موقعیت اپراتور لیفتراک هستیم.

4. 3

اپراتور لیفتراک

ایالات متحده Silica Holdings ، Inc. یک شرکت عملکردی با صلاحیت های اصلی در معدن ، پردازش ، تدارکات و علوم مواد است. شرکتهای تابعه کاملاً متعلق به ایالات متحده سیلیس شامل مواد معدنی EP و تدارکات ماسهبازی هستند. اپراتور لیفتراک در زمینه بهره برداری و نگهداری سیستم تحویل ماسه گهواره/ ایستاده با عملکرد گهواره/ ایستاده ، انجام نگهداری پیشگیری ، حفظ سطح شن و ماسه مناسب در قیف مخلوط کن مشتری و ارتباط مستقیم با داده های ون در حین عملیات مرحله پاسخگو است.

3. 5

اپراتور لیفتراک مفصل

اپراتور بیل مکانیکی / لودر

گروه معدن ترنر تجهیزات سنگین تجهیزات بهره مندی: گروه معدن ترنر حقوق و دستمزد رقابتی ، فرهنگ کاری عالی ، فرصت های پیشرفت شغلی را ارائه می دهد. گروه معدن ترنر متعهد به تغییر شیوه تجارت شرکتهای معدن است. گروه معدن ترنر به دنبال یک متخصص معدن پرانرژی است که می توانند از دانش معدن خود استفاده کنند تا در تجارت سریع ما گسترش یابد و بهترین شیوه ها را برای عملیات تجهیزات برای اطمینان از عملکرد سودآور ایجاد کند. شما یک اپراتور آگاه هستید که نمی ترسید به همه جزئیات بپردازید.

اپراتور دستگاه

ما به دنبال چندین نفر هستیم تا تیم خود را در اینجا در Madden به پایان برسانند! ما تجربه را ترجیح می دهیم ، ما مایل به آموزش شخص مناسب هستیم. باید یک نگرش اتهام داشته باشد و مایل به حضور هر روز باشد! در حال حاضر ، ما 50 ساعت در هفته دوشنبه از طریق جمعه کار می کنیم. ما مزایای بسیار خوبی داریم و یک محیط کار عالی. دستمزد شما به تجربه بستگی دارد. ما در مصاحبه های نقطه ای انجام می دهیم! اگر برای ماددن مناسب باشید ، ما شما را در چند روز کار خواهیم کرد! ما یک تجارت خانوادگی با یک محیط کار بسیار آرام هستیم.

3. 7

دستگاه تجهیزات

8. COORDINATES حذف ظروف خالی و/یا سیلوها با سرپرست سایت و اپراتور لیفتراک. 7. بارگذاری ظروف و/یا سیلوهای روی سیستم نوار نقاله با سرپرست سایت و اپراتور لیفتراک. Hi-Crush Inc. تأمین کننده پیشرو در خدمات ماسه ای حق بیمه FRAC و لجستیک به شرکت های E& P ، شرکت های خدماتی و شرکت های پمپاژ فشار است.

اپراتور

توضیحات شغلی کارآموز عملکرد سرپرست تولید خلاصه: اپراتور تسهیلات مسئولیت دریافت ، ذخیره سازی و کارآمد و کارآمد مواد شیمیایی SNF از جمله ، بارگذاری بین راه آهن و کامیون های فله ، نمونه برداری ، آزمایش و گزارش در Hub SNF FRAC را بر عهده خواهد داشت. اودسا ، TX. اپراتور تسهیلات همچنین ضمن حفظ یک محیط کار تمیز و ایمن ، در حمایت از کل فرآیند عملکرد گیاه مسئولیت خواهد داشت.

4. 3

دستیار اپراتور Hydrovac - Hobbs ، NM

Badger Daylighting ، و شرکت مادر آن Badger Infrastrast Solutions Ltd. (TSX: BDGI) ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات حفاری غیر مخرب و یک رهبر در صنعت هیدرو اکسپرس است! ما به دنبال اپراتورهای دستیار هیدرواک با تجربه هستیم تا سیستم هیدرواک تجاری ساخته شده خود را در کنار یک اپراتور هیدروواک انجام دهیم.

4. 1

اپراتورهای تجهیزات شن و ماسه Frac برای استخدام مستقیم نفت و گاز! موقعیت های سطح ورود در دسترس است!

سایر مسئولیت های خاص که برای اپراتور تجهیزات I و تجهیزات II تعریف شده است برای یکی از تأمین کنندگان پیشرو در زمینه نفتی ماسه هیدرولیک FRAC در آمریکای شمالی به عنوان یک اپراتور تجهیزات I یا II ، برخی از مسئولیت های شما عبارتند از: تجربه لیفتراک ظرفیت (اپراتور تجهیزات II)

4. 6

اپراتور لیفتراک

مسئولیت ها: * قادر به کار با لیفتراک 15 تنی یا لیفتراک مفصل 12 تنی.* قادر به بارگیری و تخلیه لوله های استفاده شده با استفاده از یک آسانسور لودر / مفصلی.* لوله خط را از کامیون ها در حیاط لوله بار و بارگیری کنید.* قادر به ذخیره لوله بر روی قفسه ها و دانش در لوله بار هرم و نوار است.* مسئول شمارش و بررسی مواد.* بازرسی روزانه تجهیزات را انجام دهید.* باید وظایف خود را با حداقل سوپراسیون انجام دهد.* باید بتواند دستورالعمل های کتبی و کلامی را درک کند. مدارک تحصیلی: * دیپلم دبیرستان یا GED ترجیح داده شده است.* 18+ ساله.* با لوله/لوله تجربه کنید.* تجربه با حمل و نقل ورودی و برون مرزی.* با مفصل بزرگ یا لیفتراک 15 تن تجربه کنید.

4. 8

جوراب زنانه سازی و بارگیری

+ منطقه شغلی مشاغل فروشگاه Walmart در والمارت ، ما به مردم کمک می کنیم تا پس انداز کنند تا بتوانند بهتر زندگی کنند.+ عملکرد شغلی Walmart Store Jobs به عنوان یک همکار Walmart ، شما در شکل دادن به آینده خرده فروشی ، فناوری ، تجارت ، امور مالی و صدها صنعت دیگر نقش اساسی خواهید داشت-در حالی که بر زندگی میلیون ها مشتری در سراسر جهان تأثیر می گذارد.

4. 0

اپراتور ، کارخانه (میدلند ، TX)

اپراتور کارخانه مسئولیت عملیات روزانه و نگهداری از گیاهان درمانی آمین ، کمپرسورها و سیستم های خط لوله از طریق مرکز کنترل رایانه و عملیات در محل را بر عهده دارد. Enterprise Products Partners L. P. یکی از بزرگترین مشارکتهای تجاری عمومی و ارائه دهنده پیشرو در آمریکای شمالی از خدمات انرژی میانی برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان گاز طبیعی ، NGL ها ، نفت خام ، محصولات تصفیه شده و پتروشیمی است. اپراتور ، کارخانه (میدلند ، TX) -000cgudescription

4. 9

کنترل کننده مواد

به عنوان یک کنترل کننده مادی ، شما مسئولیت این امر را بر عهده خواهید داشت: آیا شما یک کنترل کننده مواد پرشور هستید؟مردم ما در قلب آنچه ما در بیکر هیوز انجام می دهیم قرار دارند. کنترل کننده مواد مسئول مدیریت موجودی مواد اولیه و اتصالات در تأسیسات انعطاف پذیر سیستم های لوله در هیوستون خواهد بود.

3. 4

کنترل کننده مواد

ما به دنبال یک کنترل کننده مواد با انگیزه برای پیوستن به شرکت خود هستیم. کنترل کننده مواد به طور مرتب در معرض آب و هوای معمولی منطقه محلی قرار می گیرد. در Steel Triple-S ما با ارزش های اصلی خود زندگی می کنیم و کار می کنیم.

اپراتور تانگ (تکنسین در حال اجرا II)

* سایر وظایف درخواست شده توسط سرپرست خدمات سرب یا زمینه TRS.* گزارش هر مسئله عملیاتی که ممکن است قبل ، حین یا بعد از کار در منجر به TRS رخ دهد.* توصیه هایی را برای اجرای ایمن کار ارائه دهید و هرگونه اعمال ناامن ، نزدیک به اشتباهات یا حوادث را گزارش کنید.

4. 7

اپراتور بارگیری فله

اپراتور بارگذاری فله در میدلند ، TX در Rockwater Energy Solutions Inc. اپراتور بارگذاری فله Rockwater مسئولیت بارگیری و تخلیه کامیون ها ، مرحله بندی تریلر ، بسته بندی محصول در حیاط ، بازرسی ها و وظایف عمومی را مطابق با سیاست های ایمنی ، رویه ها و مقررات دولتی خواهد داشت.

4. 7

همکار

این موقعیت در این موقعیت قرار خواهد گرفت: Midland ، TX Border States 100 ٪ متعلق به کارمندان است ، به این معنی که شما به تصمیم گیری ، یافتن راه حل و دریافت پاداش برای سخت کوشی خود اجازه داده اید.

3. 8

اپراتور Loadout - Kermit ، Texas (West Texas)

Black Mountain Sand یک ارائه دهنده شن و ماسه FRAC در زیر است که محصولات و راه حل های برتر را ارائه می دهد. این طراحی شده است که به عنوان یک موجودی جامع از کلیه وظایف ، مسئولیت ها و صلاحیت های مورد نیاز داوطلبان استخدام شده برای اپراتور Loadout تعبیر یا تعبیر شود. بازرسی های قبل از تغییر و JSA را تکمیل می کند و رابط هایی با اپراتور امداد برای هرگونه به روزرسانی ، دستورالعمل و تغییرات. سلب مسئولیت اظهارات فوق برای توصیف ماهیت کلی و سطح کار توسط داوطلبان متقاضی نقش اپراتور بارگذاری در نظر گرفته شده است.

4. 5

همکار دریافت کننده خرده فروشی فصلی

همکاران Burlington در زندگی مشتریان ، همکاران و جوامعی که هر روز در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم تغییر می کند. همکاران پاره وقت ، بر اساس ساعات کار ، ممکن است واجد شرایط بسته مزایای برلینگتون باشد که شامل پوشش دندانپزشکی و بینایی و از جمله بیمه عمر است. اگر می خواهید با یکی از بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی خارج از قیمت در کشور ، یک کار هیجان انگیز داشته باشید ، به عنوان یک همکار دریافت کننده به تیم Burlington Stores ، Inc. بپیوندید!

3. 9

سرنشین قفسه را بشویید

با ما هم گروه شوید! Steam Rack Attendant وظیفه شستن وسایل فلزی، شیشه، لاستیکی یا پلاستیکی را بر عهده دارد. آیا آنچه را که لازم است دارید؟کارهایی که باید انجام دهید * تجهیزات تمیز کردن/شستشو با بخار را اجرا می کند.* اجسام را با نازل سمپاش اسپری می کند یا اشیاء را در محلول های شستشو و شستشو غوطه ور می کند تا زباله ها را از بین ببرد.* در صورت لزوم اجسام را خشک می کند.* زباله ها را از اجسام خارج می کند.* کاسه ها را تا حد مشخصی با آب پر می کند.* مقدار مشخصی صابون یا مواد شیمیایی را در آب یا محلول های دیگر می ریزد.* تجهیزات را به داخل و خارج از قفسه بخار کار می‌کند.* قطعات را داخل و خارج از محفظه کاستیک و مخزن صابون بارگیری و تخلیه کنید.* قطعات را داخل و خارج از فر قرار دهید.* قطعات و تجهیزات Bead Blast. آنچه شما نیاز دارید * دیپلم دبیرستان یا مدرک تحصیلی عمومی (GED). و/یا یک تا سه ماه تجربه و/یا آموزش مرتبط.* سواد اولیه و مهارت های ریاضی برای خواندن، نوشتن، و درک دستورالعمل های ساده و/یا محاسبات مربوط به کار.* امکان انجام دستورات ساده یک یا دو مرحله ای.* توانایی مقابله با موقعیت های استاندارد با متغیرهای گاه به گاه یا بدون متغیر. چرا با ما کار کنید؟* ما دوست داریم از تجارت مراقبت کنیم و از انجام آن لذت ببریم!* ما سلامت، دندان، بینایی، زندگی و موارد دیگر را به عنوان یک بسته مزایای جامع ارائه می دهیم.* آیا نمی خواهید با افراد عالی کار کنید؟اطلاعات مهم در حین انجام وظایف این شغل، کارمند باید مرتباً بایستد و راه برود. اغلب از کارمند خواسته می شود که از دستان خود برای انگشت، دست زدن یا احساس استفاده کند. رسیدن با دست و بازو؛صعود یا تعادل؛خم شدن، زانو زدن، خم شدن، یا خزیدن و صحبت کردن یا شنیدن. گاهی اوقات کارمند مجبور است بنشیند. توانایی های بینایی خاص مورد نیاز این شغل شامل دید نزدیک و دید از راه دور است. کارمند به طور مرتب در معرض شرایط مرطوب و/یا مرطوب قرار می گیرد. کارمند اغلب در معرض قطعات مکانیکی متحرک قرار می گیرد. مکان های مرتفع و ناامن؛دود یا ذرات معلق در هوا و شرایط آب و هوایی خارج. کارمند گهگاه در معرض مواد شیمیایی سمی یا سوزاننده و لرزش قرار می گیرد. ویژگی‌های محیط کاری که در اینجا توضیح داده می‌شود، نمایانگر مواردی است که یک کارمند در حین انجام وظایف اساسی این شغل با آن‌ها مواجه می‌شود. تطابق معقول ممکن است ایجاد شود تا افراد دارای معلولیت قادر به انجام وظایف اساسی باشند. سطح سر و صدا در محیط کار معمولا بلند است. سفر مورد نیاز تا 10٪. این موقعیت یک موقعیت حساس ایمنی در نظر گرفته می شود.

4. 7

4. 7

اپراتور دست زدن به مواد

3. 7

3. 7

حیاط خدمه (تمام وقت) با شروع 18 دلار در ساعت < pan> توضیحات شغل به عنوان نیازهای کارفرما و الزامات تغییر شغل توسط کارفرما تغییر می کند. eeo/aa

4. 6

اپراتور دست زدن به مواد

طعم دهنده ها و رایحه های بین المللی (IFF) تغذیه و علوم زیستی به دنبال چندین ماده سازنده مواد برای پیوستن به تیم ما در میدلند ، MI است! اپراتور دست زدن به مواد - میدلند ، MI نزدیکترین بازار بزرگ: میدلند میشیگان

4. 3

حیاط خدمه (تمام وقت) با شروع 18 دلار در هر ساعت توضیحات شغل به عنوان نیازهای کارفرما و الزامات تغییر شغل توسط کارفرما تغییر می کند. eeo/aa

4. 7

4. 6

طعم دهنده ها و رایحه های بین المللی (IFF) تغذیه و علوم زیستی به دنبال چندین ماده سازنده مواد برای پیوستن به تیم ما در میدلند ، MI است! اپراتور دست زدن به مواد - میدلند ، MI نزدیکترین بازار بزرگ: میدلند میشیگان

3. 7

4. 8

نوع زمان: تمام وقت جزئیات نقش: * به سؤالات پاسخ می دهد، شناسایی می کند و مشتری را به مصالح و لوازم ساختمانی در حیاط و انبار هدایت می کند.* الوار، غربالگری، شیشه و مواد مرتبط را به اندازه درخواست مشتری برش می دهد.* لیفتراک را به طور ایمن و موثر برای بارگیری، تخلیه و جابجایی مواد در حیاط و انبار کار می کند.* به مشتری کمک می کند تا مواد خریداری شده را با خیال راحت و با دقت در خودروی مشتری بارگیری کند. بلیط بارگیری را برای اطمینان از صحت مواد خریداری شده تأیید می کند.* از رویه‌های تعیین‌شده بارگیری و بلیط همانطور که در رویه‌های عملیاتی استاندارد ذکر شده است، پیروی می‌کند.* هرگونه شکایت یا درخواست مشتریان را به موقع به اطلاع مدیریت یا پرسنل فروشگاه می رساند.* به شکایات خدمات گوش می دهد و حل می کند.* محصول را برای تحویل و انتقال در کامیون های تحویل انبار بار می کند.* مواد و لوازم را از منطقه دریافت به حیاط یا انبار منتقل می کند.* قیمت ها را بر روی علائم یا برچسب های کالا با توجه به قیمت های فعلی سیستم علامت گذاری می کند.* برای حفظ شرایط ایمن و منظم در همه مناطق به صورت روزانه، مواد را به صورت مربع روی هم می چیند.* برای جلوگیری از آسیب آب و هوا، در صورت لزوم، مواد در معرض دید را پوشش می دهد.* در صورت نیاز به تخلیه بار کمک می کند.* بر اساس دستورالعمل های شرکت چک ایمنی معمولی را بر روی لیفتراک انجام می دهد.* تمیزی و ظاهر حیاط را با دور نگه داشتن زمین از درهم و برهمی از جمله نوارها، کلوچه ها و زباله ها حفظ می کند.* موجودی و نمایش را در محدوده تعیین شده مطابق با استانداردهای تجاری با جوراب زدن، روکش کردن، صاف کردن و تمیز کردن یا هر کار دیگری که برای حفظ ظاهر و قابلیت فروش اقلام ضروری است، حفظ می کند.* ممیزی‌های معمول خودروی مشتری را در صورت تخصیص، برای کالاهای بارگیری شده در زمانی که مشتریان در حال خروج از کارخانه چوب هستند، با تطبیق آنچه بارگیری شده است با آنچه در رسید بارگیری خریداری شده است، انجام می‌دهد.* با تمام استانداردهای ایمنی شرکت مطابقت دارد.* در حین انجام مسئولیت های موقعیت از رویه های عملیاتی استاندارد پیروی می کند.* در تمام جلسات فروشگاه و جلسات آموزشی شرکت می کند. McCoy's یک کارفرمای فرصت برابر است. دسترسی برابر به برنامه ها، خدمات و اشتغال برای همه افراد در دسترس است. آن دسته از متقاضیانی که در فرآیند درخواست و/یا مصاحبه به تسهیلات معقول نیاز دارند، باید با نماینده بخش منابع انسانی به شماره (866) 896-0884 تماس بگیرند.

4. 6

3. 8

کنترل کننده مواد

4. 3

4. 3

مزایا: در LOS ، کل مزایای کارمندان ما شامل موارد زیر است ، اما به این موارد محدود نمی شود: تحت نظارت مستقیم مدیر انبار ، گیرنده انبار مسئولیت بررسی جسمی و دریافت سیستماتیک دریافت و انتقال محموله هایی را که وارد انبار می شوند ، دارد.

4. 6

4. 2

کنترل کننده مواد

4. 8

4. 5

انبار

ما مزایای بسیار خوبی را ارائه می دهیم و ابزارهایی را که برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود به حداکثر برسانید و در واگنر رشد کنید ، به شما عرضه می کنیم. کارگر عمومی انبار وظیفه کشیدن ، بسته بندی و حمل و نقل ، ساخت شیلنگ های هیدرولیک به مشخصات گربه ، وظایف انبار عمومی و مراقبت از مشتریان را بر عهده دارد. شرکت تجهیزات واگنر فرصت های شغلی چالش برانگیز ، آموزش گسترده و توسعه کارکنان را به همراه فرصتی برای رشد حرفه خود ارائه می دهد و تحت شهرت واگنر برای تعالی رشد می کند.

3. 7

* با آموزش Propetro ، تجهیزات انتقال مواد از جمله کامیون دستی ، جک پالت ، لیفتراک ، وسیله نقلیه تحویل یا هر تجهیزات مورد نیاز دیگر را کار کنید.

4. 3

4. 7

* توانایی یادگیری MRC جهانی ، فدرال ، مقررات بهداشتی و ایمنی ، یادگیری MRC فروش جهانی و فرآیندهای تجاری عملیاتی ؛MRC Global صنعت نفت و گاز را در بخش های بالادست ، میانست و پایین دست و همچنین بخش های بازار توزیع شیمیایی و گاز در سراسر جهان خدمت می کند.* گواهینامه رانندگی معتبر با امکان تحقق خط مشی جهانی وسیله نقلیه MRC ؛و این توانایی را داشته باشید که پس از استخدام ، کارت پزشکی DOT را بدست آورید * حفظ پاکیزگی انبار را مطابق با سیاست های ایمنی جهانی OSHA و MRC حفظ کنید.* توانایی درک و رعایت دستورالعمل ها و انتظارات جهانی MRC ، شامل کد رفتار و دستورالعمل های تضاد منافع است.

4. 2

4. 3

4. 2

کنترل کننده مواد* توانایی یادگیری MRC جهانی ، فدرال ، مقررات بهداشتی و ایمنی ، یادگیری MRC فروش جهانی و فرآیندهای تجاری عملیاتی ؛MRC Global صنعت نفت و گاز را در بخش های بالادست ، میانست و پایین دست و همچنین بخش های بازار توزیع شیمیایی و گاز در سراسر جهان خدمت می کند.* گواهینامه رانندگی معتبر با امکان تحقق خط مشی جهانی وسیله نقلیه MRC ؛و این توانایی را داشته باشید که پس از استخدام ، کارت پزشکی DOT را بدست آورید * حفظ پاکیزگی انبار را مطابق با سیاست های ایمنی جهانی OSHA و MRC حفظ کنید.* توانایی درک و رعایت دستورالعمل ها و انتظارات جهانی MRC ، شامل کد رفتار و دستورالعمل های تضاد منافع است.

4. 8

کنترل کننده مواد

Irby ، همکار لجستیک Odessa ، TX پس از 95 سال خدمات اختصاصی و برتر اکلون ، IRBY خود را به عنوان یکی از 3 شرکت بزرگ توزیع برق در ایالات متحده تأسیس کرده است. اندازه و شهرت ما شما را قادر می سازد تا هر دو جاه طلبی های مالی و حرفه ای خود را تحقق بخشید و کار ما برای جوامع محلی ، ایالتی و ملی ما معنی دار است. امروزه در سال 1926 تأسیس شد ، بیش از 45 شعبه در 27 ایالت وجود دارد و رشد مداوم ما نیز می تواند شما باشد. وقت آن است که قدم بعدی خود را بردارید. در ازای مزایا و مزایای عالی ، ما از تخصص لجستیکی شما می خواهیم تا به بهره وری لجستیکی خود افزوده شود. مسئولیت های اصلی شامل موارد زیر خواهد بود: * به طور مستقل برای بارگیری ، بارگیری و جابجایی مواد در محل کار یا نزدیک کار کنید * سفارشات را پر کنید و مواد و منابع را برای هر درخواست پر کنید * تجهیزات دست زدن به مواد مانند لیفتراک ، جک پالت ، کامیون دستی یا عروسک ها * بسته و بسته بندی کنید. سفارشات مشتری را به طور دقیق و کارآمد ارسال کنید * به سیاست ها و رویه های ایمنی و امنیتی رعایت کنید * دلایل محیط کار ایمن و تمیز را برای پیوستن به تیم ما حفظ کنید: * کسب پتانسیل: شما می توانید انتظار داشته باشید که دستمزدی کسب کنید که رقابتی باشد و یک چک قابل اعتماد/پایدار را فراهم می کندبشر* توسعه: تعهد کامل برای کمک به شما به همان اندازه که می توانید با فرصت ها در سایه شغلی و درگیر در آموزش های مبتنی بر مهارت باشید ، موفق باشید. همکاران که در انبار ما شروع شده اند ، در سایر زمینه های تجارت مانند رهبری ، عملیات ، منابع انسانی و فروش فعال شده و فعال شده اند.* مزایا: همکاران تمام وقت ما واجد شرایط دریافت طیف وسیعی از مزایا از جمله ، مراقبت های بهداشتی ، برنامه پس انداز 401 (k) ، دندانپزشکی ، بینایی ، وقت مرخصی پرداخت شده و موارد دیگر هستند.* نامزدی: محیط انبار ما به سرعت قدم می زند و شما را به طور فعال درگیر می کند. ما یک کارفرمای فرصت برابر هستیم و تنوع و گنجاندن در شرکت خود را ارزیابی می کنیم. ما بر اساس نژاد ، دین ، رنگ ، منشأ ملی ، جنسیت ، گرایش جنسی ، سن ، وضعیت تأهل ، وضعیت جانباز یا وضعیت ناتوانی تبعیض قائل نمی شویم. eeo m/f/معلولیت/جانباز

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:58