مجوزها و مقررات

ساخت وبلاگ

Teletrade تحت بخشنامه سازهای مالی در بازارها فعالیت می کند. این معمولاً به عنوان MIFID شناخته می شود که همراه با آیین نامه MIFIR و مقررات مربوط به اتحادیه اروپا چارچوب قانونی اتحادیه اروپا را تشکیل می دهد که مقررات هماهنگ برای خدمات مالی در سراسر کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا را فراهم می کند.

MIFID (به عنوان مثال دستورالعمل اروپا 2004/39/EC) اخیراً به روز شده است و MIFID II (یعنی دستورالعمل اروپا 2014/65/EC) در ژانویه سال 2018 تأثیر کامل گرفت. MIDIF II توسط قبرس در جمهوری قبرس اجرا شده استکمیسیون اوراق بهادار و بورس ، با معرفی قانون 87 (i)/2017 و دستورالعمل های آن.

ثبت نام های EEA

Teletrade توسط CYSEC مجاز است و خدمات MIFID را در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا (به جز بلژیک) مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2014/65/EC ارائه می دهد. در زیر می توانید لیستی از عملیات جهانی ما و پیوندی به وب سایت تنظیم کننده محلی پیدا کنید ، جایی که Teletrade در حال ثبت استفاده از گذرنامه اروپا است.

کشورتنظیم کننده
اتریشمرجع بازارهای مالی (FMA)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
بلغارستانکمیسیون نظارت مالی (FSC)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
جمهوری چکبانک ملی چکبه سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
آلمانمرجع نظارت مالی فدرالبه سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
یونانکمیسیون بازار سرمایه یونان (HCMC)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
مجارستاناداره نظارت مالی مجارستان (HFSA)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
ایتالیاکمیسیون Nazionale در هر Societa e la Borsa (Consob)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
لتونیکمیسیون بازار مالی و سرمایه (FCMC)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
لیتوانیکمیسیون اوراق بهادار جمهوری لیتوانیبه سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
لهستاناداره نظارت مالی لهستان (KNF)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
کشور پرتغالcomissão do mercado de valores mobiliários (cmvm)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
واقع در رومانیکمیسیون ملی اوراق بهادار (CNVM)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
اسپانیاکمیسیون بازار ملی اوراق بهادار اسپانیا (CNMV)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید

کشورهای سوم

Teletrade DJ Inteational Consulting Ltd در حال حاضر خدمات خود را از راه دور ، به صورت مرزی ، با توجه به محدودیت قانونی قابل اجرا ، برای ساکنان اندونزی ، کنیا ، مکزیک ، جمهوری خلق چین ، اوکراین و ویتنام ارائه می دهد.

ما آماده هستیم تا در هر مرحله از تجربه تجارت خود با ارائه پشتیبانی مشتری چند زبانه 24/5 به شما کمک کنیم.

ما را دنبال کنید

هشدار خطر: تجارت فارکس و CFD در حاشیه دارای ریسک بالایی است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 77. 94 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید. قبل از تجارت ، باید سطح تجربه و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید. Teletrade در تلاش است تا تمام اطلاعات و اقدامات محافظتی لازم را در اختیار شما قرار دهد ، اما اگر خطرات هنوز برای شما مشخص به نظر نمی رسد ، لطفاً به دنبال مشاوره مستقل باشید.

© 2011-2023 Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd

این وب سایت توسط Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd ، که به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری قبرس (CIF) تحت شماره ثبت نام HE272810 ثبت شده است ، اداره می شود و تحت مجوز شماره 158/11 توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) مجاز است. Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd در 88 ، Arch واقع شده است. خیابان Makarios ، طبقه 2 ، نیکوزیا قبرس.

این شرکت مطابق با بازارهای دستورالعمل ابزارهای مالی (MIFID) فعالیت می کند.

مطالب موجود در این وب سایت فقط برای اهداف اطلاعاتی است. کلیه خدمات و اطلاعات ارائه شده از منابع قابل اعتماد بودن به دست آمده است. Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd ("teletrade") و/یا هر ارائه دهنده اطلاعات شخص ثالث خدمات و اطلاعات را بدون ضمانت از هر نوع ارائه می دهد. با استفاده از این اطلاعات و خدمات ، شما موافقت می کنید که تحت هیچ شرایطی از Teletrade هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر شخص یا نهاد برای هرگونه ضرر یا خسارت در کل یا بخشی ناشی از اتکا به چنین اطلاعات و خدمات داشته باشد.

Teletrade به طور انحصاری با موسسات مالی تنظیم شده برای تأمین مالی وجوه مشتری همکاری می کند. لطفاً به کل لیست بانک ها و ارائه دهندگان خدمات پرداخت که به تأمین وجوه مشتریان واگذار شده اند ، مراجعه کنید.

لطفاً شرایط استفاده کامل ما را بخوانید.

برای به حداکثر رساندن تجربه مرور بازدید کنندگان ، Teletrade از کوکی ها در خدمات وب ما استفاده می کند. با ادامه مرور این سایت ، شما با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.

Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd در حال حاضر خدمات خود را به صورت مرزی ، در ایالت های EEA (به جز بلژیک) تحت رژیم گذرنامه MIFID و در کشورهای منتخب 3 ارائه می دهد. Teletrade خدمات خود را به ساکنان یا اتباع ایالات متحده ارائه نمی دهد.

این کوکی های وب سایت تجربه کاربر را بهینه می کنند. با کلیک بر روی "OK" رضایت خود را برای استفاده ما از کوکی ها ارائه می دهید. برای اطلاعات بیشتر لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید

CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 77. 94 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 40 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:44