فارکس های ایرانی

ساخت وبلاگ

در اینجا در این مقاله ، ما مراحل لازم برای ثبت نام به راحتی در یک حساب تجارت گزینه ضریب هوشی را نشان می دهیم. ما همچنین نحوه تأیید حساب تجارت ضریب هوشی شما ، ویژگی های حساب کاربری که گزینه IQ را ارائه می دهد ، توضیح خواهیم داد و همچنین اطلاعات مربوط به سپرده ها و روش های برداشت ارائه شده توسط گزینه IQ را ارائه می دهیم.

iq option registration

از آنجا که گزینه ضریب هوشی یک سرویس در سراسر جهان است ، این روند می تواند بر اساس محل سکونت شما متفاوت باشد. ما رویه های مورد استفاده در کشورهای اتحادیه اروپا را طی خواهیم کرد. به طور کلی ، شرایط ایجاد یک حساب در اینجا کاملاً سختگیرانه است. در نتیجه ، فرآیند ثبت نام گزینه IQ در صورت ثبت نام شما چند قدم کمتر خواهد بود.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

آنچه در این پست خواهید خواند

چگونه با گزینه IQ ثبت نام کنیم؟

وظیفه اصلی ثبت نام است. صفحه ثبت نام را می توان در سمت راست بالای صفحه وب آنها یافت. نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل و رمزهای عبور خود را ارسال کنید. پذیرش شرایط و توافق نامه ها و سیاست های امنیتی را نشان دهید. سرانجام ، نماد ثبت حساب را فشار دهید تا همه آن نهایی شود. شما فوراً به صفحه اصلی Platform IQ Option منتقل می شوید. ممکن است با استفاده از حساب نمونه رایگان خود ، بلافاصله یادگیری را شروع کنید. همچنین می توانید حساب واقعی تازه تاسیس خود را تأمین کنید.

iq option sign up

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

این سیستم عامل شما را از طریق روش های زیر به روشی بسیار کاربر پسند راهنمایی می کند. شما می توانید به سرعت در مورد ابزارهایی که در دسترس هستند بیاموزید و اولین معاملات خود را در حساب نسخه ی نمایشی خود انجام دهید. من اکیداً به شما توصیه می کنم که از این فرصت استفاده کنید تا با UI Trading Option IQ آشنا شوید.

گزینه های باینری و دیجیتال ممکن است به دلیل قوانین اتحادیه اروپا در دسترس نباشند. این سیستم به طور خودکار UI و گزینه های سرمایه گذاری را بر اساس مکان تطبیق می دهد.

گزینه IQ گزینه ثبت نام

موارد زیر مراحل ثبت نام با گزینه IQ است:

 1. با ضربه زدن به نماد "ثبت نام" در سمت راست بالا ، می توانید یک حساب کاربری در سایت تنظیم کنید.
 2. برای ثبت نام ، تمام جزئیات مورد نیاز را وارد کرده و روی "یک حساب کاربری به صورت رایگان" باز کنید.
 3. نام های اولیه و خانوادگی خود را پر کنید.
 4. ملت اقامت واقعی خود را انتخاب کنید.
 5. پر کردن یک حساب ایمیل واقعی.
 6. یک رمزعبور ایمن درست کنید.
 7. بخش "شرایط توافق" را بخوانید.

براوو! شما رسما مشترک شده اید. اگر می خواهید از یک حساب نسخه ی نمایشی استفاده کنید ، "شروع به تجارت در یک حساب آزمایشی" را انتخاب کنید.

iq option broker log in

شما رسما آماده شروع تجارت هستید. شما در حساب نسخه ی نمایشی خود 10،000 دلار تعادل دریافت می کنید. یک حساب آزمایشی به شما امکان می دهد تا با رابط آشنا شوید ، توانایی های سرمایه گذاری خود را بر روی دارایی های مختلف بچرخانید و با ویژگی های جدید در یک بازار واقعی و بدون ریسک آزمایش کنید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

فرآیند تأیید گزینه ضریب هوشی

همچنین ممکن است با انتخاب "بالا بردن مشخصات خود با پول واقعی" با استفاده از یک حساب واقعی تجارت کنید. برای همین ، شما باید حساب خود را تأیید کنید.

برای استفاده صحیح از حساب اصلی خود در وب سایت گزینه IQ ، باید جزئیات خود را تأیید و تأیید کنید. فرآیند تأیید ایمیل با کلیک بر روی باز کردن سوالات در یک زبانه مرورگر جداگانه آغاز می شود.

اولین قدم تأیید حساب ایمیل شما است. گزینه ضریب هوشی نامه ای را با کد مورد نیاز ارسال می کند. سپس این فرایند به راحتی به مراحل اعتبار سنجی بعدی ادامه می یابد.

i

پس از تهیه شماره تلفن همراه خود ، کد امنیتی پیامکی را بدست می آورید. این امکان وجود دارد که پیام فوراً بیاید. نگران نباشیدپس از تنها یک دقیقه ، می توانید درخواست کنید که کد مجوز یک بار دیگر تحویل داده شود. هر عمل پی در پی با داده های مثبت به پایان می رسد و به شما امکان ادامه می دهد.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

مرحله زیر ارائه اطلاعات خصوصی است. آنها را با احتیاط زیاد تایپ کنید. علاوه بر اطلاعات اساسی ، مانند آدرس مسکونی خود ، باید قلع یا مالیاتی خود را نیز در کشوری که در آن محل اقامت مالیاتی دارید ، ارسال کنید.

شرط دیگر این است که شما یک پرسشنامه را برای اعتبارسنجی سابقه تجارت و تاکتیک هایی که به کار می برید ، تکمیل کنید. ممکن است شدید به نظر برسد ، اما نگران نباشید. این مؤلفه فرآیند KYC برای ایمنی مالی شما لازم است.

در مورد وضعیت مالی شما چند نگرانی وجود دارد. برخی از مباحث برای جمع آوری داده های مربوط به دانش گذشته شما در مورد بازارهای پول طراحی شده است. چنین سؤالاتی شامل مواردی از قبیل تعداد معاملات هر سال و از چه نوع اهرم هایی است که از آنها استفاده می کنید.

چند سؤال نهایی درک شما از مفاهیم خطرات و گزینه ها را آزمایش می کند. اینها مباحث سختی نیستند ، اما اگر باعث ایجاد مشکلات شما شوند ، توصیه می کنم به دنبال راه حل هایی برای آنها باشید. با استفاده از این اطلاعات ، شما قادر به استفاده از قابلیت های سیستم عامل IQ Option هستید.

به شما اطلاع داده می شود که تمام داده های شما پس از پاکسازی ارزیابی مناسب ارائه شده است.

اکنون با انجام همه کارها ، شما اکنون آماده تأمین اعتبار حساب IQ خود هستید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

ویژگی های حساب کاربری

شما نمی توانید یک حساب بازرگانی باز کنید مگر اینکه از ویژگی های اصلی آن آگاه باشید. به همین ترتیب ، ویژگی های گزینه IQ در زیر نشان داده شده است.

تجارت در یک کلیک

گزینه IQ سیستم کارگزاری آنلاین راه حل های تجاری یک کلیک را ارائه می دهد.

پس از تبدیل شدن به مشتری تأیید شده از گزینه IQ ، فقط با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب خود شوید.

iq option registration login

اطلاعات ورود به سیستم را برای استفاده در آینده نگه دارید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

معاملات تبلیغاتی

گزینه ضریب هوشی مسابقات تبلیغاتی را برای مشتریان VIP خود سازماندهی می کند. معامله گرانی که مایل به شرکت در چنین مسابقات هستند می توانند پاداش نقدی واقعی کسب کنند.

نمودار تجاری

در صورت عدم تغییر نمودار معاملات ، یک سیستم معاملاتی بی فایده است. نمودار مناسب را از گزینه های مختلف از جمله شمعدان ، الگوهای هندسی و نمودارهای نوار انتخاب کنید.

شاخص های تجاری

به منظور جمع آوری مشاوره دقیق خرید و فروش ، سیگنال ها و شاخص ها ارائه شده است که ممکن است از آنها برای اجرای اقدامات تجاری بهتر تاکتیکی استفاده کنید.

iq option indicators

این خصوصیات گزینه IQ را به بهترین گزینه برای سرمایه گذاران تبدیل می کند.

کشیدن SL/TP

سفارشات متوقف کردن و انتفاعی نیز در سیستم معاملاتی گزینه ضریب هوشی در دسترس است و به شما امکان می دهد تا در معاملات روزانه از سرمایه گذاری خود استراحت کنید.

خدمات برای یادگیری

بهترین جنبه های گزینه ضریب هوشی عناصر یادگیری است که به طور خاص برای بهبود استراتژی های معاملاتی شما انجام می شود.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

سپرده

بسیاری از روش های مختلف انتقال صندوق توسط شرکت برای تأمین اعتبار حساب های معاملاتی در گزینه ضریب هوشی مجاز است. پرداخت بدهی و کارت اعتباری ، کیف پول الکترونیکی و انتقال سیم بانکی نمونه هایی از این مکانیسم ها است. پرداخت کارت اعتباری با ویزا و مستر کارت پذیرفته می شود. در میان گزینه های Ewallet کیف پول های شناخته شده ای مانند Neteller ، Skrill ، Yandex و Webmoney وجود دارد.

iq option deposit

تعهد اولیه 10 دلاری تمام آنچه برای حساب تجارت اساسی لازم است.

برداشت

سود را می توان به همان روشی که واریز شده اند پس گرفته شوند. درخواست های برداشت به طور معمول در طی یک روز کاری انجام می شود اما در صورت گزینه معامله ، فقط طی چند ساعت قابل انجام است.

برداشت کارت اعتباری و انتقال سیم بانکی ممکن است تا ده روز کاری انجام شود.

نتیجه گیری: ثبت نام گزینه IQ IST سریع و ساده

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری نیستید ، باید قبل از باز کردن حساب کارگزاری گزینه های IQ با دقت فکر کنید.

بدون سوال ، گزینه ضریب هوشی یک بستر تجاری عالی است. با این وجود ، اگر غیرفعال باشید ، کارگزاری احتمالاً هزینه خواب را به شما پرداخت می کند.

موارد اضافی در مورد حساب کارگزاری لازم است ذکر شود. جای تعجب نیست که سیستم معاملاتی گزینه IQ برای کاربران در تمام سطوح مهارت بسیار سودآور است. از آنجا که گزینه IQ یک کارگزاری رایگان آنلاین است ، شما باید در یک حساب تجارت ثبت نام کنید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

درباره نویسنده

من بیش از 10 سال یک معامله گر با تجربه باینری هستم. به طور عمده ، من 60 تجارت دوم را با نرخ ضربه ای بسیار بالا تجارت می کنم.

بعد چه چیزی را بخوانید

ea money with iq option

iq option legit or not

iq option ios

iq option signals

iq option timeframe

بهترین انتخاب برای معامله گران: گزینه ضریب هوشی

بهترین انتخاب برای معامله گران: گزینه ضریب هوشی

 • حداقل سپرده 10 دلار
 • حساب نسخه ی نمایشی رایگان
 • بازده بالا تا 100 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
 • استفاده از این سیستم عامل آسان است
 • پشتیبانی 24/7

(هشدار خطر: سرمایه شما ممکن است در معرض خطر باشد)

© 2003 - 2023 BinaryOptions.com. کلیه حقوق محفوظ است. شرایط و ضوابط

سرمایه گذاری سوداگرانه است. سرمایه شما هنگام سرمایه گذاری در معرض خطر است. این وب سایت برای استفاده در هیچ حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که در آن تجارت یا سرمایه گذاری های توصیف شده ممنوع است و فقط باید توسط افراد و به روشی که توسط قانون مجاز است استفاده شود. سرمایه گذاری شما ممکن است واجد شرایط برای حمایت از سرمایه گذار در کشور یا محل اقامت شما نباشد. بنابراین ، دقت خود را انجام دهید. این وب سایت به صورت رایگان در دسترس شما است ، با این حال ، ما ممکن است کمیسیون هایی را از شرکت هایی که در این وب سایت ارائه می دهیم دریافت کنیم.

تجارت محصولات مالی ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس باشد. لطفاً قبل از ثبت نام با یک کارگزار ، ابتدا با مرجع تنظیم کننده خود تماس بگیرید. برخی از کارگزاران یا سیستم عامل های معاملاتی تنظیم نشده و نمی توانند در کشور شما خدمات ارائه دهند.

ما قبل از ادامه کار در وب سایت ما به رضایت شما نیاز داریم. BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا.

BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا. در اینجا یک نمای کلی از همه کوکی های مورد استفاده پیدا خواهید کرد. شما می توانید رضایت خود را به کل دسته ها ارائه دهید یا اطلاعات بیشتری را نمایش داده و کوکی های خاصی را انتخاب کنید.

کوکی های ضروری عملکردهای اساسی را فعال می کنند و برای عملکرد مناسب وب سایت ضروری هستند.

نامکوکی Borlabs
ارائه دهندهصاحب این وب سایت
هدفترجیحات بازدید کنندگان را که در جعبه کوکی کوکی Borlabs انتخاب شده است ، ذخیره می کند.
نام کوکیخندق
کوکی انقضاء1 سال

محتوای سیستم عامل های ویدیویی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طور پیش فرض مسدود شده است. اگر کوکی های رسانه ای خارجی پذیرفته شوند ، دسترسی به آن مطالب دیگر نیازی به رضایت دستی ندارد.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 1373 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:23

اوراق بهادار بزرگراه: گزینه ای در حال ظهور برای افزایش تأمین اعتبار بزرگراه

معرفی

نیاز فوری به سرمایه گذاری در بهبود زیرساخت های سرمایه حمل و نقل وجود دارد - نیاز که از تأمین مالی موجود فراتر رود. برآوردها حاکی از آن است که 51. 6 میلیارد دلار باید هر سال برای 20 سال آینده هزینه شود تا شرایط فعلی و عملکرد زیرساخت های بزرگراه را حفظ کند. این نیاز با هزینه پیش بینی شده 38. 7 میلیارد دلار در سال برای کمبود سرمایه گذاری سالانه تقریباً 13 میلیارد دلار مقایسه می شود. علاوه بر این ، بیش از 300 میلیارد دلار در بزرگراه و نیازهای سرمایه پل وجود دارد.

از کجا این پول می آید؟منابع سنتی ، مدتهاست که از آن استفاده می شود ، بدیهی است که نمی تواند سطح پشتیبانی مورد نیاز را فراهم کند. به رسمیت شناختن این واقعیت ، قانون حمل و نقل سطحی بین المللی در سال 1991 (ISTEA) تصمیم گیرندگان حمل و نقل را ترغیب کرد تا از منابع بودجه اضافی استفاده کنند و از آنها استفاده کنند. در نتیجه ، تصمیم گیرندگان حمل و نقل به طور سیستماتیک کلیه گزینه های تأمین مالی ممکن را بررسی می کنند. صدور اوراق قرضه یکی از این گزینه ها است.

اوراق قرضه بزرگراه: مفاهیم اساسی

پیوند چیست؟

اوراق قرضه یک وعده کتبی برای بازپرداخت پول وام گرفته شده در یک برنامه مشخص است ، معمولاً با نرخ ثابت در طول عمر اوراق. تقریباً تمام اوراق قرضه بزرگراه اوراق قرضه شهرداری است که توسط نهادهای دولتی و محلی برای تأمین مالی پروژه ها و هزینه های مختلف خود صادر می شود.

اوراق قرضه مدتهاست که مکانیسم مهمی برای تأمین اعتبار بزرگراه ها بوده است. در سال 1893 ، ماساچوست اولین ایالت شد که از اوراق قرضه برای قرض گرفتن بودجه برای اهداف بزرگراه استفاده کرد ، اگرچه قلمرو آیداهو در اوایل سال 1890 اوراق قرضه "واگن جاده" صادر کرد. از آن زمان ، همه به جز دو ایالت - نبراسکا و وایومینگ - صادر کردنداوراق قرضه بزرگراه. در طی 20 سال گذشته ، افزایش قابل توجهی در تعداد اوراق قرضه شهرداری از جمله اوراق بزرگراه صادر شده است. تعهدات اوراق قرضه ایالتی و محلی در پایان سال 1992 حدود 47 میلیارد دلار بود.

چه چیزی اوراق بهادار بزرگراه را جذاب می کند؟

درآمد سود حاصل از اوراق شهرداری ، از جمله اوراق بزرگراه ، از مالیات فدرال معاف است. پس انداز این معافیت مالیاتی فدرال به صادرکنندگان ایالتی و محلی اجازه می دهد تا ارزان تر از سایر صادرکنندگان وام بگیرند.

چه نوع اوراق قرضه بزرگراه وجود دارد؟

برای راحتی ، اوراق قرضه بزرگراه را می توان به سه دسته تقسیم کرد: اوراق تعهد عمومی ، اوراق بهادار درآمد و اوراق هیبریدی.

 • اوراق قرضه تعهد عمومی با ایمان کامل و اعتبار دولت صادر کننده حمایت می شود. بیشتر ایالت ها برای درآمد خود به مالیات بر درآمد یا مالیات فروش متکی هستند. پشتوانه کامل ایمان و اعتبار حاکی از آن است که کلیه منابع درآمد ، مگر اینکه به طور خاص محدود باشد ، برای پرداخت خدمات بدهی در این نوع اوراق استفاده می شود.
 • اوراق بهادار درآمد توسط منبع خاصی از درآمد پشتیبانی می شود ، که معمولاً با عملکرد خاص برای پشتیبانی از اوراق قرضه مرتبط است. از این رو بزرگراه ها و پل ها ممکن است توسط اوراق بهادار درآمدی که توسط عوارض ، امتیازات و هزینه های مستقیم پشتیبانی می شوند ، تأمین شود. دولت های ایالتی و محلی که اوراق بهادار درآمد را صادر می کنند ، معمولاً باید نرخ بهره کمی بالاتر را بپردازند تا در صورت عدم تحقق درآمدها ، ریسک سرمایه گذار را افزایش دهند.
 • اوراق قرضه هیبریدی کسانی هستند که دارای ویژگی های هر دو درآمد و اوراق تعهد عمومی هستند. به عنوان مثال ، یک هیبرید - یک پیوند تعهد اخلاقی - وثیقه ای است که توسط درآمد و همچنین یک وعده غیرقانونی از دولت صادر کننده حمایت می شود که می تواند هرگونه نقص در درآمد دولت را در نظر بگیرد. سایر هیبریدها شامل اوراق دو بشکه است که اوراق قرضه ای است که هم توسط درآمد و هم ایمان و اعتبار و اعتبار دولت صادر کننده حمایت می شود.

شکل 1 جریان وجوه از سرمایه گذاران ، از طریق جامعه مالی ، به دولت و سایر صادرکنندگان دولت اوراق حمل و نقل را نشان می دهد.

اوراق قرضه بزرگراه چگونه کار می کند؟

اوراق قرضه شهرداری معمولاً در فرقه یا چند برابر 5000 دلار صادر می شود. این مبلغ ، مقادیر یا چهره ای است که هنگام رسیدن اوراق به بلوغ پرداخت می شود. به طور کلی ، اوراق قرضه به گونه ای ساخته شده اند که زندگی اوراق بهادار برابر با زندگی معمول تسهیلات باشد. مدت تأمین اعتبار برای یک پروژه بسیار طولانی مانند بزرگراه یا تسهیلات پل به طور کلی محدود به 20 یا 30 سال است.

هر اوراق قرضه دارای نرخ کوپن است که نرخ بهره مندرج در اوراق قرضه و قابل پرداخت به دارنده اوراق قرضه است. بهره در بیشتر اوراق بهادار بزرگراه به صورت نیمه ساله پرداخت می شود. به عنوان مثال ، اوراق قرضه 10،000 دلاری با نرخ کوپن 6 درصدی ، سالانه 600 دلار اوراق قرضه را در دو قسط 300 دلار پرداخت می کند.

اوراق قرضه همچنین نرخ عملکرد دارد. این نرخ بازده مؤثر به سرمایه گذار تعیین شده با قیمتی است که سرمایه گذار برای اوراق قرضه ، نرخ کوپن و تاریخ سررسید پرداخت کرده است. به عنوان مثال ، اگر همین اوراق قرضه برای فروش 8000 دلار کاهش یابد ، بازده فعلی به 7. 5 درصد افزایش می یابد (600 دلار تقسیم شده توسط 8000 دلار).

قیمت و عملکرد اوراق بهادار بزرگراه ها - مانند سایر اوراق قرضه - براساس فعالیت در سایر بازارهای اعتباری ، فعالیت کلی اقتصادی ، تورم و سیاست فدرال رزرو ، نوسان می کند.

همه اوراق قرضه دارای رتبه اعتباری هستند که این یک معیار برای تعیین ریسک سرمایه گذار است. همه سرمایه گذاری ها مبادله ای بین ریسک و پاداش است. رتبه بندی اعتباری یک اندازه گیری ساده از چگونگی احتمال خطر یک وثیقه را ارائه می دهد. رتبه بندی اعتبار همچنین تعیین می کند که صادرکننده چقدر باید برای سرمایه پرداخت کند و بر میزان نرخ بهره که در آن اوراق بهادار است تأثیر می گذارد. به طور کلی ، هرچه رتبه پایین تر باشد ، بازده صادرکننده باید بالاتر باشد.

سه شرکت مستقل در صورت درخواست برای بزرگراه و سایر بدهکاران شهرداری ، رتبه های اعتباری را منتشر می کنند. رتبه بندی ها ، که با معیارهای رتبه بندی عینی مانند بدهی فعلی ، پایگاه اقتصادی ، امور مالی و مدیریت صادرکننده تعیین می شوند ، میزان پرداخت بدهی و نقدینگی صادرکننده را ارزیابی می کنند. دسته بندی رتبه بندی یا نمرات بالاترین کیفیت سرمایه گذاری (AAA یا AAA) را به اوراق قرضه که در حال حاضر به طور پیش فرض (D) است ، افزایش می دهد.(شکل 2 را ببینید)

چگونه صادرکنندگان اوراق بهادار سرمایه گذاران را جذب می کنند؟

دولت های ایالتی و محلی معمولاً می توانند با بهبود جایگاه خود در بازارهای اعتباری ، دسترسی خود به سرمایه را افزایش داده و هزینه های وام خود را کاهش دهند. در زیر چند مکانیسم برای انجام این کار لیست شده است:

میز 1

روندهای فعلی در تأمین اعتبار اوراق بهادار بزرگراه

به طور کلی ، بازار معاف از مالیات در یک دهه گذشته رشد کرده است تا به بخش عمده ای از صنعت سرمایه گذاری ایالات متحده تبدیل شود. در سال 1992 ، حجم اوراق قرضه شهرداری از 235 میلیارد دلار فراتر رفت. در سال 1983 ، تنها 83 میلیارد دلار بود. در همان دوره 10 ساله ، صدور اوراق حمل و نقل از 4. 8 میلیارد دلار به 25. 9 میلیارد دلار افزایش یافته است.

تأمین مالی اوراق بهادار بزرگراه نیز در این دوره به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در سال 1992 ، دولت های ایالتی 6. 4 میلیارد دلار در موضوعات اصلی صادر کردند (صندوق های "جدید" - شکل 3 را ببینید) و 3. 1 میلیارد دلار اضافی را مجدداً بازنویسی کردند. مبلغ قابل مقایسه 1983 1. 1 میلیارد دلار بودجه جدید و 1. 3 میلیارد دلار سرمایه گذاری مجدد بود. علاوه بر این ، هنگامی که اوراق قرضه محلی نیز در نظر گرفته می شود ، صدور کل اوراق بهادار برای بزرگراه ها و پل ها در سال 1992 با 12. 4 میلیارد دلار برابر بود.

چرا صدور اوراق بهادار بزرگراه به طرز چشمگیری افزایش یافته است؟چندین عامل - گذشته از بازپرداخت بدهی های قدیمی - در محل کار هستند:

 • نیازهای برنامهدر حالی که هزینه های فدرال برای زیرساخت ها در نتیجه قوانین و قوانینی که در دهه 1980 به تصویب رسیده است ، افزایش یافته است ، نیازهای برنامه حتی سریعتر افزایش یافته است. همانطور که اشاره شد ، مبلغ 300 میلیارد دلار در بزرگراه و نیازهای پل وجود دارد و نیازهای ناتمام در حال حاضر سالانه حدود 13 میلیارد دلار افزایش می یابد. بنابراین ، دولت های ایالتی و محلی بیشتر و بیشتر به بازارهای سرمایه تبدیل شده اند.
 • کاهش نرخ بهرهکاهش سطح بهره در اوایل دهه 1990 فرصت هایی را برای صدور اوراق قرضه پول جدید و همچنین بدهی های تصفیه صادر شده در دهه 1980 ایجاد کرد.
 • محصولات مالی بهبود یافته. با توجه به نیازهای برنامه ، سطح سرمایه گذار و پیچیدگی صادرکننده و رقابت در صنعت اوراق قرضه ، انواع اوراق قرضه و محصولات مرتبط با اوراق قرضه موجود در سالهای اخیر به طرز چشمگیری بهبود یافته است. به عنوان مثال ، تعداد صادرکنندگان ایالتی و محلی که به بازار اوراق بهادار بزرگراه دسترسی پیدا می کنند از 182 در سال 1988 به 263 در سال 1992 افزایش یافت. این حاکی از تمایل بیشتر دولت های محلی برای استفاده از تمام ابزارهای موجود در اختیار آنها است.(شکل 3 را ببینید)

شکل 2 (سمت چپ) - اوراق قرضه بزرگراه جدید صادر شده توسط مقامات حمل و نقل دولتی یا عوارض ، 1983-1992. شکل 3 (سمت راست) - مسائل اوراق قرضه حمل و نقل 1992 بر اساس حالت (شامل بازپرداخت).

تصمیم گیرندگان حمل و نقل آگاهی بیشتری از اهمیت استفاده از هر جریان درآمدی موجود برای تأمین اوراق قرضه و سایر بودجه نشان می دهند. بیش از هر زمان دیگری ، دولت های ایالتی و محلی در حال گسترش پایگاه های تأمین مالی خود فراتر از هزینه های سنتی کاربر بزرگراه ها و عوارض هستند تا شامل ولسوالی های بهبود حمل و نقل - واحدهای ویژه دولت محلی که برای پیشرفت حمل و نقل سازماندهی شده اند و قدرت تحمل بدهی و مالیات بر مالیات را تصویب می کنند - وحمایت قانونی از اوراق قرضه.

اوراق قرضه و قوانین فدرال

ISTEA و سایر قوانین موجود در زمینه کمک های فدرال ، این امکان را برای صندوق های بزرگراه کمک های فدرال فراهم می کند تا از تأمین مالی اوراق قرضه حمایت کنند.

بخش 1012 ISTEA بسیاری از محدودیت های قبلی در تأمین مالی عوارض را آرام می کند. از آنجا که تأمین مالی عوارض و عوارض غالباً هرچند اوراق قرضه تأمین می شوند ، ISTEA انعطاف پذیری را برای افزایش تأمین اعتبار اوراق فراهم می کند. ساخت و ساز اولیه ، بازسازی و تبدیل برخی از امکانات رایگان به عوارض در بخش 1012 مجاز است.

بخش 1044 ISTEA برای درآمد عوارض تولید شده به دولت اجازه می دهد. در حالی که صدور اوراق واقعی اعتباری را تشکیل نمی دهد ، درآمدهای عوارض ناشی از اوراق قرضه اغلب با صدور اوراق قرضه همراه است.

بخش های 115 (ساخت و ساز) و 122 (بازنشستگی اوراق بهادار) عنوان 23 ، بزرگراه های کد ایالات متحده ، بازپرداخت فدرال را برای پروژه های بزرگراه کمک های فدرال که در ابتدا از اوراق قرضه صادر شده توسط ایالت ها و دولت های محلی تأمین می شود ، فراهم می کند. طبق قانون فعلی ، کشوری که از درآمد اوراق قرضه برای ساخت پروژه های اولیه ، بین المللی ، شهری یا پروژه های جایگزین بین المللی استفاده می کند ، می تواند بازپرداخت فدرال را در آن بخش از اوراق مورد نظر برای بازنشستگی اوراق مورد نظر ادعا کند. برخی از هزینه های بهره بین المللی نیز ممکن است واجد شرایط بازپرداخت فدرال باشد.

قانون و تحولات پیشنهادی اخیر

در کنگره 103 ، سال گذشته ، سناتور مکس باکوس (D-Mont.) و نماینده رابرت A. بورسکی (D-Pa.) صورتحساب هایی را معرفی کردند که به ایالات متحده انعطاف پذیری بیشتری در تأمین مالی بزرگراه ها می داد و بیشتر تشویق صدور بزرگراه را تشویق می کردو اوراق قرضهدر حالی که کنگره بدون تصویب هر یک از لایحه به تعویق افتاد ، این توجه قانونگذاری شواهدی از علاقه فزاینده به اوراق قرضه دولتی و سایر نوآوری ها به عنوان وسیله ای برای افزایش سرمایه گذاری در بزرگراه ها است.

لایحه باکو س-قانون بهبود تأمین اعتبار حمل و نقل دولتی ، لایحه سنا 1714 -

به ایالت ها اجازه می داد تا وجوه گردان خود را با برخی از صندوق های بزرگراه کمکهای فدرال که به عنوان پول بذر استفاده می شود ، تأسیس کنند. این وجوه گردان می تواند برای خرید بیمه اوراق بهادار یا افزایش مستقیم اعتبار استفاده شود. تحقیقات اخیر انجام شده برای اداره بزرگراه فدرال (FHWA) حاکی از آن است که اگر چنین قانونی در سال 1993 تصویب شده باشد ، سرمایه گذاری در حدود 2 میلیارد دلار فعالیت های تقویت اعتبار صندوق های گردان دولت می تواند منجر به تقریباً 6 میلیارد دلار صدور اوراق قرضه جدید شود.

قوانینی که توسط بورسکی معرفی شده است ، می تواند صندوق سرمایه گذاری مجدد زیرساخت ها را برای تأمین بودجه فعلی برای بزرگراه های ISTEA و برنامه های ترانزیت ایجاد کند. قانون سرمایه گذاری مجدد زیرساخت ها و احیای اقتصادی ، H. R. 3489 ، می تواند یک صندوق سرمایه گذاری مجدد زیرساخت ها ایجاد کند که از طریق پنج سنت در هر گالن از صندوق اعتماد بزرگراه و سایر درآمدهای طی 30 سال تأمین شود. این صندوق تأمین مالی نزدیک مدت یک برنامه بسیار بزرگ ISTEA را فراهم می کرد ، که می توانست بیش از 30 سال بازپرداخت شود. در حالی که H. R. 3489 به جای یک برنامه اوراق قرضه شهرداری ایالتی مربوط به یک اوراق قرضه فدرال بود ، به دنبال رسیدگی به همان مسئله سرمایه گذاری است که اوراق قرضه ایالتی به دنبال پرداختن به آن است.

به عنوان بخشی از تلاش برای بازسازی وزارت حمل و نقل ایالات متحده (DOT) ، بانک های زیرساخت دولتی (SIBS) به عنوان بخشی از طراحی برنامه جدید این بخش درج شده اند. SIBS در نظر گرفته شده است تا انواع نوآورانه و کاربر تأمین مالی زیرساخت ها را برای اهرم بهتر دلارهای فدرال و تشویق سرمایه گذاری های خصوصی مانند اوراق قرضه دولتی تشویق کنند. بودجه نقطه سال مالی 1996 شامل 2 میلیارد دلار برای پول بذر برای شروع این بانک ها بود. جزئیات برنامه و زبان قانونگذاری برای SIBS در حال حاضر در حال توسعه است.

برنامه تأمین مالی نوآورانه FHWA

در مارس 1994 ، FHWA برای کمک به شناسایی اقدامات برای تشویق افزایش سرمایه گذاری در حمل و نقل ، یک پروژه آزمایش و ارزیابی تأمین مالی (TE-045) ایجاد کرد. این آژانس به دنبال افزایش و بهبود سرمایه گذاری در بزرگراه و سایر زیرساخت های حمل و نقل سطحی بود. بیش از 25 ایالت بیش از 60 پیشنهاد مالی نوآورانه ارائه دادند. این پیشنهادات شامل چندین پروژه بود که مستقیم یا غیرمستقیم از تأمین مالی اوراق بهادار بزرگراه پشتیبانی می کردند. افزایش استفاده از بخش 1012 ، بخش 1044 مقررات تطبیق ، صلاحیت گسترش سود اوراق قرضه به عنوان یک هزینه واجد شرایط ، و تعهدات پس از ایستا از جمله پیشنهادهایی بود که به FHWA ارسال شده است. چندین مورد از این پیشنهادات از آن زمان پذیرفته شده است.

نتیجه گیری: ارزیابی اوراق قرضه به عنوان گزینه

هیچ پاسخ درست یا غلط در مورد مناسب بودن تأمین اعتبار اوراق بهادار بزرگراه به عنوان گزینه ای برای تأمین نیازهای زیرساخت های حمل و نقل وجود ندارد. مطمئناً این یک مکانیسم مناسب است - دولت و دولت های محلی به طور فزاینده ای به آن روی می آورند و تلاش های فدرال از آن حمایت و تشویق می کند. با این حال ، تأمین مالی اوراق بهادار باید - همراه با سایر گزینه های تأمین مالی موجود - بر اساس استفاده از معیارهای تأمین مالی خاص ارزیابی شود. یک برنامه تأمین مالی جامع باید بر اساس پتانسیل درآمد آن (توانایی افزایش درآمدها) ، عدالت (انصاف نسبت هزینه ها به مزایا) ، کارآیی (که مربوط به توانایی دولت ها برای جمع آوری این درآمدها است) تهیه و ارزیابی شود. قابل قبول بودن

انتخاب برنامه تأمین مالی صحیح تنها یک عنصر پروژه های بزرگراه است. با این حال ، این یک عنصر بسیار مهم است. در بعضی موارد ، تأمین مالی اوراق بهادار ممکن است مناسب ترین گزینه تأمین مالی باشد. تصمیم گیرندگان حمل و نقل باید در صورت مناسب ترین وسیله برای پیشبرد بزرگراه مورد نیاز و سایر پروژه های حمل و نقل سطحی ، از این گزینه استفاده کنند.

تام هوارد متخصص حمل و نقل در بخش قانون و برنامه ریزی استراتژیک دفتر سیاست FHWA است. وی دارای مدرک لیسانس اقتصاد از دانشگاه فوردام و مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه Fairfield در آموزش و پرورش و دانشگاه جورج واشنگتن در مدیریت عمومی است. وی بیش از 15 سال در زمینه مالی بزرگراه کار کرده است.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 565 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:00

Teletrade تحت بخشنامه سازهای مالی در بازارها فعالیت می کند. این معمولاً به عنوان MIFID شناخته می شود که همراه با آیین نامه MIFIR و مقررات مربوط به اتحادیه اروپا چارچوب قانونی اتحادیه اروپا را تشکیل می دهد که مقررات هماهنگ برای خدمات مالی در سراسر کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا را فراهم می کند.

MIFID (به عنوان مثال دستورالعمل اروپا 2004/39/EC) اخیراً به روز شده است و MIFID II (یعنی دستورالعمل اروپا 2014/65/EC) در ژانویه سال 2018 تأثیر کامل گرفت. MIDIF II توسط قبرس در جمهوری قبرس اجرا شده استکمیسیون اوراق بهادار و بورس ، با معرفی قانون 87 (i)/2017 و دستورالعمل های آن.

ثبت نام های EEA

Teletrade توسط CYSEC مجاز است و خدمات MIFID را در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا (به جز بلژیک) مطابق با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2014/65/EC ارائه می دهد. در زیر می توانید لیستی از عملیات جهانی ما و پیوندی به وب سایت تنظیم کننده محلی پیدا کنید ، جایی که Teletrade در حال ثبت استفاده از گذرنامه اروپا است.

کشورتنظیم کننده
اتریشمرجع بازارهای مالی (FMA)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
بلغارستانکمیسیون نظارت مالی (FSC)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
جمهوری چکبانک ملی چکبه سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
آلمانمرجع نظارت مالی فدرالبه سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
یونانکمیسیون بازار سرمایه یونان (HCMC)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
مجارستاناداره نظارت مالی مجارستان (HFSA)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
ایتالیاکمیسیون Nazionale در هر Societa e la Borsa (Consob)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
لتونیکمیسیون بازار مالی و سرمایه (FCMC)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
لیتوانیکمیسیون اوراق بهادار جمهوری لیتوانیبه سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
لهستاناداره نظارت مالی لهستان (KNF)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
کشور پرتغالcomissão do mercado de valores mobiliários (cmvm)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
واقع در رومانیکمیسیون ملی اوراق بهادار (CNVM)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید
اسپانیاکمیسیون بازار ملی اوراق بهادار اسپانیا (CNMV)به سایت تنظیم کننده مراجعه کنید

کشورهای سوم

Teletrade DJ Inteational Consulting Ltd در حال حاضر خدمات خود را از راه دور ، به صورت مرزی ، با توجه به محدودیت قانونی قابل اجرا ، برای ساکنان اندونزی ، کنیا ، مکزیک ، جمهوری خلق چین ، اوکراین و ویتنام ارائه می دهد.

ما آماده هستیم تا در هر مرحله از تجربه تجارت خود با ارائه پشتیبانی مشتری چند زبانه 24/5 به شما کمک کنیم.

ما را دنبال کنید

هشدار خطر: تجارت فارکس و CFD در حاشیه دارای ریسک بالایی است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 77. 94 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید. قبل از تجارت ، باید سطح تجربه و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید. Teletrade در تلاش است تا تمام اطلاعات و اقدامات محافظتی لازم را در اختیار شما قرار دهد ، اما اگر خطرات هنوز برای شما مشخص به نظر نمی رسد ، لطفاً به دنبال مشاوره مستقل باشید.

© 2011-2023 Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd

این وب سایت توسط Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd ، که به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری قبرس (CIF) تحت شماره ثبت نام HE272810 ثبت شده است ، اداره می شود و تحت مجوز شماره 158/11 توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) مجاز است. Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd در 88 ، Arch واقع شده است. خیابان Makarios ، طبقه 2 ، نیکوزیا قبرس.

این شرکت مطابق با بازارهای دستورالعمل ابزارهای مالی (MIFID) فعالیت می کند.

مطالب موجود در این وب سایت فقط برای اهداف اطلاعاتی است. کلیه خدمات و اطلاعات ارائه شده از منابع قابل اعتماد بودن به دست آمده است. Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd ("teletrade") و/یا هر ارائه دهنده اطلاعات شخص ثالث خدمات و اطلاعات را بدون ضمانت از هر نوع ارائه می دهد. با استفاده از این اطلاعات و خدمات ، شما موافقت می کنید که تحت هیچ شرایطی از Teletrade هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر شخص یا نهاد برای هرگونه ضرر یا خسارت در کل یا بخشی ناشی از اتکا به چنین اطلاعات و خدمات داشته باشد.

Teletrade به طور انحصاری با موسسات مالی تنظیم شده برای تأمین مالی وجوه مشتری همکاری می کند. لطفاً به کل لیست بانک ها و ارائه دهندگان خدمات پرداخت که به تأمین وجوه مشتریان واگذار شده اند ، مراجعه کنید.

لطفاً شرایط استفاده کامل ما را بخوانید.

برای به حداکثر رساندن تجربه مرور بازدید کنندگان ، Teletrade از کوکی ها در خدمات وب ما استفاده می کند. با ادامه مرور این سایت ، شما با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.

Teletrade-DJ Inteational Consulting Ltd در حال حاضر خدمات خود را به صورت مرزی ، در ایالت های EEA (به جز بلژیک) تحت رژیم گذرنامه MIFID و در کشورهای منتخب 3 ارائه می دهد. Teletrade خدمات خود را به ساکنان یا اتباع ایالات متحده ارائه نمی دهد.

این کوکی های وب سایت تجربه کاربر را بهینه می کنند. با کلیک بر روی "OK" رضایت خود را برای استفاده ما از کوکی ها ارائه می دهید. برای اطلاعات بیشتر لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید

CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر بالایی برای از دست دادن سریع پول دارند. 77. 94 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 636 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:44

ماجراجویی و فلسفه تولید 02 و تأثیر آن بر داستان نویس (یا: "سریال ساخته شده با عشق بهترین درک با عشق است")

قضاوت در مورد یک سری بیش از حد با جزئیات تولید آن دشوار است ، اما ماجراجویی و کارکنان 02 در مورد بحث در مورد پیشینه و تولید بسیار باز بوده اند تا جایی که می توانیم آن را در بحث ها درگیر کنیم. در حقیقت ، ما تا حدی ، ما نسبت به یادداشت های تولیدی گفتیم که چیزهای زیادی را که به وضوح در این سریال به تصویر کشیده نشده یا بیان نشده اند ، اعتماد کرده ایم - من سهم عادلانه ای از زمان را صرف شکایت در مورد چگونگی ناامید کننده بودن ظریف کرده ام. این سریال - و بسیاری از تئوری های توطئه عجیب و غریب یا اسطوره های مربوط به تولید را مشاهده می کنید که در انواع جهات مختلف گردش می کنند. غیرقابل انکار ، این یک سریال است که با یک تن از افراد صحبت کرده است ، اما هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که در طی دو دهه گذشته افراد را به خطر انداخته است ، و وقتی از کسی می پرسید "چه چیزی در مورد این سریال خوب است؟" ، مردم برای گفتن آن تلاش می کنندکلمات شفاف ، اغلب فقط قادر به متوسل شدن به یک توضیحات بیش از حد مانند "توسعه شخصیت خوب است" (اما به هر حال شخصیت توسعه شخصیت چیست؟). بسیاری اوقات ، برخی از چیزهای کوچک که در ابتدا به نظر نمی رسد پیگیری کنند ، منجر به برخی از نظریه های بسیار وحشی و بسیار دور از طرف طرفداران می شوند ، وقتی که در واقع واقعیت واقعی اوضاع بسیار دنیوی تر است.

من فکر می کنم ، به طور کلی ، بهترین راه برای "درک" ماجراجویی و 02 این است که به سادگی داشتن ذهن باز در مورد همه چیز در رابطه با آن باشد. این چیزی است که من فقط می توانم بگویم زیرا ما در حال حاضر با توجه به شهادت تولید ، بیش از شواهد کافی داریم ، که این نوع سریالی است که با آن نوع فلسفه ساخته شده است - من از این واقعیت که در آنجا وجود دارد ، دور نمی شوماین دنیایی که به طرز مخرب ساخته شده است ، به معنای "یک" مخاطب یا استفاده از توضیحات نیمه پخته به عنوان راهی برای پوشاندن این واقعیت است که از طریق آن به خوبی فکر نشده است. اما در مورد ماجراجویی و 02 به طور خاص ، تقریباً هر آنچه را که در مورد آن شنیده ایم برعکس است ، و در عمل می توانم با تنظیم ذهنیت شخص ، خیلی بیشتر از این سریال خارج شود تا در مورد آنچه به نظر می رسد فکر کندبیرون و نه ، زیرا پس از داشتن ، زیبایی این سریال حتی در مکانهایی که به دنبال آن نیستید ، خود را باز می کند.

بیایید کمی در مورد فلسفه تولید در پشت ماجراجویی و 02 صحبت کنیم و اینکه چگونه سریالی را شکل داد که چنین تاثیری را بر روی بسیاری از بچه ها گذاشت ، و آنچه می توانیم از آن بیاموزیم!

دو چهره مهم برای دانستن اینکه چه زمانی صحبت از ماجراجویی می شود و 02 تولید ، تولید کننده آن ، Seki Hiromi (که در نهایت به تولید Tamers و Frontier نیز می رود ، همراه با نظارت بر مشاور در Kizuna) و مدیر آن ، Kakudou Hiroyuki است. بشرمن می گویم که هر دو این ارقام احتمالاً تأثیرگذارترین افراد در شکل دادن به این سریال هستند که ما آن را می شناسیم ، اما از طرق مختلف - کاکودو مسئول ساخت دنیای ماجراجویی و 02 و تنظیم استاندارد برای داشتن است. انواع مختلفی از جزئیات ساخت و ساز در جهان که در این سریال نشان داده نشده است ، در حالی که Seki کسی بود که به آنها فشار آورد تا پیشینه های خانوادگی و چیزهایی را که باید با یک کودک متوسط قابل اعتماد باشد ، شامل شود تا آنها بتوانند با مشکلات نشان داده شده همدلی کنندصفحه نمایش.

هر دوی آنها روش های مختلفی برای رفتن به آن داشتند ، که این همه بهتر است زیرا این امکان را برای داستان از هر دو طرف فراهم می کند ، اما موضوع مشترک بین این دو این بود که آنها می خواستند از این فرصت برای "نشان دادن بچه ها مهم استفاده کنند. چیزها ":

Kakudou نوع شخصی است که می گویم بسیار "سواد رسانه ای" است-او در کتاب ها بسیار خوب خوانده شده و در سینما کاملاً خوش ذوق است ، نه فقط ژاپنی بلکه در سطح بین المللی ، و همچنین با اینترنت توسط اینترنت بسیار هماهنگ استاستانداردهای یک کارگردان در سال 1999لیستی از همه چیزهایی که وی برای الهام بخشیدن به او در این سریال به او اعتبار داده است ، درج کنید و وی بعداً اظهار داشت که هدف وی انتقال همه "چیزهای جالب" برای بچه ها را دارد ، تا آنها نیز بتوانند آن را جالب بدانند. بنابراین به عبارت دیگر ، ماجراجویی و 02 اساساً نامه عشق او به همه چیز در رسانه ها بود که او به آن قدردانی می کرد.

Seki کسی بود که انسان را تحت فشار قرار داد تا در این سریال شرکت کند تا مخاطب بتواند با آنها همدردی کند ، و برای همه "ساخت دنیای واقعی" مانند پیشینه خانوادگی بچه ها. او همچنین از نظر عملکردی در مورد فرضیه پایه 02 به هیچ وجه مسئول است ، زیرا از داستان یک پسر جوان که نمرات را به دانشگاه می رساند کاملاً نگران شده است (تا جایی که این طرح 20 سال بعد در کیزونا دوباره ظاهر شد). می توان گفت که عناصر سنگین "درام انسانی" و تأکیدات پیش زمینه خانوادگی که به تامرها و مرزها ادامه می یابد ، احتمالاً او در حال انجام است ، و از نظر کیزونا ، وی همچنین مسئولیت این را داشت که به شخصه گفت و گو را برای حفظ شخصیت ها و آن ها بررسی کند. گفته شد که این مانند او دوست داشت شخصیت ها را دوست داشته باشد ، انگار که آنها فرزندان خود هستند.

نتیجه این است که ، اولا ، Adventure و 02 یک سری است که از طریق آن بسیار خوب فکر می کند. مسخره و خوب فکر ، در هر دو زمینه پس زمینه و پیشینه شخصیت و ذهنیت. بنابراین بسیاری از انتقادات سطح سطح از ماجراجویی و 02 با این اتهام مبنی بر اینکه نویسندگان "تنبل" بودند یا "نوشتن یک کپی را انجام دادند" به وجود آمده است ، اما ما در واقع شواهد بیشتری داریم که نشان می دهد ماجراجویی و 02 کارکنان جزئیات زیادی را در این مورد فکر می کنندپیشینه ای که آنها فراموش می کردند که هنوز در مورد آن به مخاطبان نگفتند.(نه ، به طور جدی ، موضوعی از کارکنان رسمی وجود دارد که به طور مکرر فراموش می کنند که آنها ممکن است واقعاً به طور کامل یکی از جزئیات پس زمینه را که از قبل برنامه ریزی کرده اند ذکر نکرده اند.) حتی با وجود تمام اطلاعات اضافی که ما از زمان درام بدست آورده ایمCD و CDS و انیمیشن Chronicle و مواردی از این دست ، به نظر می رسد هنوز اطلاعات بیشتری وجود دارد که برنامه ریزی شده است که ما هنوز در مورد آنها آموخته ایم ، و احتمالاً به همین دلیل چیزهای کوچک زیادی وجود دارد که خیلی همزمان هستند و هنوز هم در واقع هرگز نبودنداظهار داشت. این ممکن است در برقراری ارتباط این جزئیات بسیار افتضاح باشد ، اما این جزئیات قطعاً در آنجا بودند ، و هر دو سریال در پایبندی به آنها قوام تکان دهنده ای دارند.

دوم این است که نه تنها تهیه کننده و کارگردان می خواستند آن چیزهای مهم را منتقل کنند ، بلکه بقیه کارمندان را نیز به انجام این کار تشویق کردند:

یکی از مفاهیم پشت سریال قبلی این بود که ما به همان اندازه چیزهای جالب را که می دیدیم ، شنیده ایم یا در مورد آن خوانده ایم ، در مورد آن قرار دهیم ، بنابراین برای 02 ، فکر کردیم ، چه چیز دیگری می توانیم فراتر از آن قرار دهیمحتی این؟ ، و بنابراین ما به آنچه که باید داشته باشیم نگاه کردیم ، و همه چیزهایی را که می توانستیم قرار دهیم تا آنها کنار نگذارند ، و داستان به یک چند لایه تبدیل شد ، با هم همپوشانی و شتاب گرفت. به این نکته بود که ، پس از گذشت ما داستان 02 ، فیلمنامه نویسان به من گفتند که آنها هر آنچه را که به زمین می پوشیدند می پوشیدند.

به عبارت دیگر ، ماجراجویی و 02 اساساً نوعی گلدان بود که در آن همه افراد را در کارمندان تشویق می کردند تا چیزهای جالبی را پیدا کنند که می خواستند بچه ها را نشان دهند ، و همه آن را پرتاب کنند - و احتمالاً به همین دلیل است که نیمه دوم 02خیلی "شلوغ" است (بیشتر در مورد این بعداً) ، زیرا شما همه چیز را از همه نویسندگان روی کارکنان اضافه کرده اید که چیز دیگری را به گلدان اضافه می کنند ، تا همه بتوانند آن را از سیستم خود خارج کنند. Yoshimura Genki ، یکی از نویسندگان سر 02 ، با صراحت گفت که او از قسمت معروف 02 23 برای انتقال نگرانی های خود در مورد برخی از اتفاقات بسیار واقعی و وحشتناک که در آن زمان برای بچه ها اتفاق می افتد ، استفاده کرد و به راحتی می توان تصور کرد که همه نویسندگان دیگرو به کارمندان تشویق مشابهی برای انجام این کار داده شد. حتی قسمت معروف 02 قسمت 13 چیزی بود که در ابتدا از کاکودو با دیدن داگومون ایجاد شده بود ، فکر می کرد که او واقعاً باحال است و می خواست یک قسمت درباره او بسازد و به یاد داشته باشید که کوناکا در Lovecraft خوب است و اساساً می رود "او این را دوست خواهد داشت ، ماباید او را به یک قسمت انجام دهد. "در حقیقت ، بارها گفته می شود که نگرش عظیمی از تولید این بود که "از هر چیزی شرمنده نشوید" و هر آنچه را که می خواستند امتحان کنید.

این بدان معناست که نتیجه یک سری است که در واقع در نقشه یا ساختار به خوبی سازمان یافته نیست-نوشتن طرح 02 البته یک تکه بدنام از گره ها است ، اما حتی کسانی که مایل به کمی مهم تر هستنداز ماجراجویی غالباً اشاره می کند که طرح آن به سادگی خطی تر است ، که اساساً یک رئیس بازی ویدیویی است که عجله "دشمن شیطانی است ، و به دنبال آن دشمن شیطانی تر" است. بیشتر افراد برای نوشتن طرح واقعی ماجراجویی یا 02 را تماشا نمی کنند. آنچه آنها آن را تماشا می کنند ، همه این موارد ذکر شده در بالا است - که به همه این افراد مختلف در کارمندان این سؤال را داده شد "شما می خواهید به این مخاطبان بچه ها چه بگویید؟"و از این فرصت استفاده کرد تا چیزی سرگرم کننده یا معنی دار بگوید. و ، از این رو ، چرا بهتر است ماجراجویی را بفهمیم و 02 لزوماً با توجه به طرح آن ، بلکه "این سریال سعی در گفتن داشت؟"

به طور کلی ، انیمه ژاپنی همانطور که می گذرد تولید می شود-حتی نوشتن شخصیت بسته به عملکرد بازیگران صدا نیز تغییر می کند (این به طور خاص برای ماجراجویی ذکر شده است ، اما این یک روش معمول شناخته شده برای انیمه های غیر سازگاری به طور کلی است). به گفته این ، ماجراجویی حتی ضمانت نداشت که در ابتدا چه مدت باشد-به طور کلی انتظار می رفت که این یک سریال یک ساله باشد (مانند اکثر سریال های TOEI) ، اما آنها حتی نبودندمطمئن در مورد آناین منجر به یک "طرز فکر بسیار گشاد" شد ، که در آن تصمیم گرفتند اساساً آن را بال بزنند ، و تنها چیزی که مطمئناً تعیین شده بود این بود که اپیگو (که ما اکنون می دانیم 02 Epilogue) در پایان آن قرار داشت.

همانطور که در بالا اشاره کردم ، بررسی طرح ماجراجویی بیش از حد فاش می کند که در واقع منسجم یک روایت نیست ، فقط خطی تر - و حتی با پذیرش رسمی ، Hikari قرار نبود در ابتدا هشتمین فرزند باشد و نهقوس قسمتهای توکیو برنامه ریزی شده است که طولانی باشد ، اما با این وجود کل این بخش یکی از معروف ترین قسمت های ماجراجویی است. به نظر می رسد بسیاری از بهترین قسمت های ماجراجویی و 02 نتیجه تصادف محض است.

بشریا تصادف بود؟آیا می توانید بگویید که "رفتن با یک ذهنیت مثبت و تمایل به انجام کاری معنی دار" تصادف است؟حتی اگر از ابتدا برنامه ریزی نکرده اید ، اگر با نگرش می خواهید از چیزی بهترین نتیجه را بگیرید و از فرصت هایی که می بینید و می شنوید ، به همه چیز بروید ، آیا این واقعاً یک تصادف است؟آیا نمی توانید بگویید که این نوع چیزها به همین دلیل است که ماجراجویی و 02 با مردم خیلی خوب ضربه می زنند؟

با رسیدن به 02 ، 02 به عنوان یک سریال بسیار متفاوت از بازی شروع کرد ، و همیشه من بسیار عجیب است که مردم مانند 02 رفتار می کردند و تقریباً همان کارکنان را نداشتند. این خود کاکودو بود که برای 02 درخواست کرد تا با یک فضای سبک شروع به کار کند ، و خود این سریال اساساً به معنای پرداختن به مفاهیم جدید "روابط" به جای "ادعای خود ماجراجویی" بود و مفاهیمی را که نبوده اند ، کشف می کنندپوشیده از ماجراجویی. دلیل 02 با ماجراجویی بسیار متفاوت است به این دلیل است که کارکنان نمی خواستند برای یک سال دیگر چیزها را مجدداً مورد استفاده قرار دهند ، و در عوض می خواستند از این فرصت استفاده کنند تا چیزهای ماجراجویی را پوشش دهند. و این واقعیت که در ابتدا 02 از ماجراجویی سبک تر است ، اما به سرعت تاریک تر می شود ، همچنین با طراحی است:

داستان تا زمان ماجراجویی Digimon بسیار سنگین شده بود ، بنابراین تصمیم گرفتیم که آن را روشن تر کنیم. و پس از آن ، در واقع به پایان رسید که حتی در جایی از خط پایین بیاید ، اما هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم از ترسیم مشکلات مهم زندگی خودداری کنیم.

که همچنین احساساتی مشابهی است که توسط خود Seki منعکس شده است ، وقتی فکر می کنید چگونه طرح پیشنهادی او به پایان رسید و داستان را تاریک تر کرد:

یک کودک بیش از حد باهوش ، مستعد سقوط به تنهایی ، قطع از دوستان و خانواده خود ، و با یک دیجیمون به آرامی می آید و به او نزدیک می ماند ... من به یاد می آورم که این نوع تصویر شکل می گیرد. ما قرار بود هدف داشته باشیم که آنها را با روحیه پیک نیک به دنیای دیجیتال بروند ، اما این واقعیت که برای آنها آسان نبود ، ممکن است تقصیر من باشد ... یا به یاد می آورم که فکر می کردم همانطور که تأمل کردمآی تی.

02 به خاطر تاریک شدن تاریک تاریک نشد ، و در واقع اینگونه نیست که کارکنان لزوماً می خواستند که به این روش برسند ، اما چیزهای معنی دار زیادی وجود داشت که می خواستند به مخاطبان بچه ها بگویند که اجازه می دهندبه. همچنین عجیب است که چگونه فن هواداری این ایده را دارد که به نوعی درگیری کارکنان یا مشاجره افراد برای تولید 02 وجود دارد ، اما هیچ نشانه ای از این امر وجود ندارد - حداکثر ، 02 به طور غیرمعمول دو نویسنده سر به جای یکی ، یوشیمورا داشتندGenki و Maekawa Atsushi ، اما حتی گفته شد که آنها نقش های واضحی از نقش ها دارند ، که یوشیمورا در سمت "شرور" و Maekawa در سمت "شخصیت های اصلی" قرار دارد و هیچ نشانه ای از درگیری وجود ندارد.

(بسیاری از مردم نیز تمایل دارند که به یوشیمورا اعتبار بیشتری بدهند زیرا شرورها برخی از استادان ترین بخش های ماجراجویی یا 02 هستند ، اما این هنوز هم تا حدودی کاهش دهنده است ؛ ماکاوا در مورد این واقعیت که او در طول نسبتاً بی تجربه بود بسیار باز استتولید 02 ، و با توجه به این واقعیت که شخصیت های 02 تقریباً به همان اندازه توسعه نیافته نیستند که Fanbase ادعا می کند که آنها هستند ، و Maekawa بعداً به نوشتن یک ورودی دقیق می پردازد که اساساً حق رای دادن را ذخیره می کند و یک فوق العاده خوب Super Seuper Super Sangaiورود ، هر دو با موازی های زیادی با 02 ، نقش وی نباید تخفیف یابد ، به خصوص از آنجا که 02 اغلب توسط طرفداران خود برای دوگانگی بین هر دو طرف سبک تر و تاریک آن دوست است.)

بنابراین ما کارکنان را اساساً در حال پرتاب در همه چیز مهم بودند که می خواستند به بچه ها بگویند ، "سرگرم کننده" و "معنی دار" ، و سپس ، دو چیز بر نحوه پایان آن تأثیر می گذارد: اولا ، آنها مجاز نبودندبا پیشنهاد اولیه خود برای دشمن نهایی بروید زیرا این خیلی غم انگیز بود ، و ثانیاً ، این تصمیم در اواسط کار انجام شد که آنها نمی توانند یک سری ماجراجویی سوم را بسازند و باید سریعتر از آنچه انتظار می رفت پایان یابد.

من فکر می کنم ، هر وقت داستانهایی از "ما در ابتدا می خواستیم این کار را انجام دهیم اما نمی توانستید" ، مردم معمولاً تصور می کنند که آنها باید برنامه اصلی را انجام می دادند (به خصوص اگر برنامه اصلی مخصوصاً دلهره یا وحشیانه بود ، زیرا همه دوست دارندفکر کردن که edgy بهتر است) ، اما ، شاید مناسب برای سریالی که در مورد غرق شدن در گذشته از پشیمانی های گذشته از "آنچه باید" و یادگیری حرکت کردن است ، کارکنان هرگز واقعاً هیچ نشانه ای از واقعاً ، کاملاً پشیمان نشده اند. تصمیماتی که آنها برای 02 گرفتند ، حتی اگر نیمه دوم کثیف شود. اگر به پیشنهاد اصلی آنها برای دشمن نهایی 02 نگاه کنید ، که در آن دشمن "به یک ایده کاهش می یابد" ، مطمئناً توضیح می دهد که چرا Belialvamdemon در پایان نهایی با قدرت مثبت مثبت شکست خورد- بدیهی است که این امر با تجسم مفهومی بدخواهی ، به جای دشمن بازگشت از سری قبلی ، حس بسیار بیشتری خواهد داشت- اما در عین حال ، این از دست دادن این مفهوم منجر به ایجاد اویکوا ، Archnemon و Mummymon شد.، که به طور مداوم به عنوان یکی از قانع کننده ترین قسمت های 02 و فینال آن مورد ستایش قرار گرفته اند ، و خود یوشیمورا حتی در مورد مفاهیمی که به دست آوردند ، غافلگیر شد. بنابراین این "ما نمی توانیم آنچه را که می خواستیم انجام دهیم" ، این بیشتر است "ما نمی توانیم آنچه را که در ابتدا می خواستیم انجام دهیم و چیزی از آن ساخته ایم ، مسلماً یک چیز حتی بهتر از راه های خاصی."

و در مورد فقدان سری ماجراجویی سوم ، همه نشانه ها به این واقعیت اشاره می کنند که این چیزی است که از نظر شخصی کارکنان انتخاب شده است ، نه با دستورالعمل بالاتر-نه این که من از گمانه زنی در مورد افراد دیگری که نمی شناسم لذت می برم ،اما اگر واقعاً آنچه را که کاکودو در مورد کار خود در مورد ماجراجویی و 02 گفته است ، دنبال می کنید ، و این واقعیت که او کار بعدی خود را در زمینه تکامل در نظر می گیرد تا به طور عملکردی همه چیز را از سیستم خود خارج کند (حتی می گوید که او دوست دارد Bandai کارهای زیادی انجام دهداز نظر کار برای او) ، به نظر نمی رسد که کاکودو بیشتر از همه می خواهد رهبر اصلی پروژه های خود باشد ، بیشتر ماجراجویی و 02 را به عنوان یک بار که او مجبور شد تمام ایده های یک بار خود را که شخصاً او را رها می کند ، رها کند. می خواست به انجام برسد ، و در غیر این صورت رضایت از انجام کار جهت قسمت برای دیگران - شهادت در مورد دستگیری بین 02 و تامرز به طور مداوم او را به عنوان ابراز احساسات مشابه با "لطفا اجازه دهید من استراحت کنم" نشان می دهد.(از این نوشتار ، او هنوز هم برای TOEI کار می کند ، اما از آن زمان تاکنون کارگردان اصلی سریال نبوده است.) کاکودو دوست نداشت که با یک دسته از کارهای فزاینده کانون برخورد کند ، زیرا به عنوان یک جزئیات بدنام-به نظر می رسد که با آن نوع چیزها ، برخورد با آن نوع چیزها با او موافق نیست ، و علاوه بر این قابل درک است که او (و سایر کارکنان) احساس می کنند که بهتر است به جای اینکه بیش از حد استقبال و کشش خود را بیش از حد به آنجا برساند ، به آنجا پایان دهیمهمه چیز

مطمئناً ، وقتی به نیمه دوم 02 نگاه می کنید ، طرح آن تقریباً از هر جهت "شلوغ" است (نه به همان اندازه غیرقابل درک همانطور که مردم دوست دارند ادعا کنند ، اما قطعاً به یکباره در بسیاری از مکان ها می روند). Epilogue بدنام 02 احتمالاً بزرگترین نمونه از اختلاف بین فکر کارمندان و نحوه خاموش شدن آن است. به یاد داشته باشید که این یکی از اولین مواردی بود که در مورد این سریال تصمیم گرفته بود ، به این معنی که کارکنان در حال بررسی آن بودند و تحت این تصور که آنها دو سال در حال ساختن آن بودند ، اما وقتی بالاخره همه چیز نابینا شدغالباً در آخرین لحظه در حالی که مست یا چیزی به آن می آیند ، متهم شده است (به وضوح کارکنان به تولید خودشان کمک نمی کنند که حتی در مورد آنها نیز جزئیاتی را شامل می شوند که برای هر کسی که از سری سوم بالقوه آگاه نبودند ، کاملاً غیرقابل درک بودند. خط طرح). با این حال ، از آن زمان ، بسیاری از افرادی که با آن نشسته اند ، فهمیدند که این غیرقابل درک نیست و بسیاری از جنبه های آن در یک سطح نظری معنی دارند یا در این سریال پیش بینی می شوند - این فقط این است که آنها آن را مقابله کردنددر پایان یک فینال بیش از حد شلوغ و بدون هشدار و به اندازه کافی استدلال خود را برای آن برقرار نکردند ، و مردم را ملزم به گذراندن 20 سال آینده برای گیج کردن آن و کیزونا می کردند تا سرنخ های بیشتری را کنار بگذارند ، و همچنین نتوانستند این موضوع را درک کنند. یکی از مردن ترین مسائل بشریت در مورد رسانه ها (حمل و نقل) باعث می شود تا مردم بسیار مورد توهین بیشتر از آنچه که احتمالاً قرار داشتند قرار بگیرند.(Preture در سالهای اخیر با موفقیت با موفقیت "Timeskip" بزرگان را کنار گذاشته است ، و همه آنها به خوبی دریافت شده اند ، اما تفاوت این است که آنها در واقع قسمت را با یک سرب مناسب به جای اینکه فقط آن را در چهره خود درست کنند ، از بین می برند. بعد از مرگ اویکاوا.)

و در نهایت ، کارکنان هرگز نشانه ای از پشیمانی از این امر نشان نداده اند. کاکودو با وجود همه شرایط ، موضع گیری می کند که آنها توانستند 02 را به روشی خوب ببندند. بقیه کارمندان ، از جمله خود Seki ، و به طور کلی TOEI ، در نیمه دوم وقایع طرح 02 و مکان Epilogue در Canon علی رغم بحث و جدال بدنام پیرامون آن ، دو برابر شده اند. من حداقل می فهمم که چرا وقتی شرایط و احساسات احتمالی آنها را در مورد آن در نظر می گیرید ، اینطور هستند - صرف نظر از همه چیز ، آنها به کارهایی که روی آن انجام داده اند افتخار می کنند ، و حتی اگر همه چیز طبق برنامه اصلی پیش نرود، آنها دوست داشتند از این فرصت استفاده کنند تا از جعبه ماسه ای استفاده کنند تا چیزهایی را که ممکن است نتوانسته اند در پروژه های دیگر خود بیان کنند ، و اپیلاگ کودک آنها بود که دو سال است که آنها را پرورش می دادند. این سوال نهایی "رضایت سازندگان در مقابل رضایت مخاطب" است - این را نمی گویم که من کاملاً با این تماس موافق هستم که این بی خبر از نحوه خواندن این مطلب است ، زیرا خوب نیست که مخاطبان خود را نابینا کنید یا صدمه دیده باشیداحساسات آنها ، اما در عین حال ، گفته می شود که اگر ابتدا خود را راضی نکنید ، هرگز نمی توانید مخاطب را برآورده کنید. و در پایان ، با وجود همه چیز ، آن چیزی که در ماجراجویی و 02 ساخته شده است ، از آن تمایل جدی برای گفتن چیزی ساخته شده است ، از بعضی جهات به وجود آمد و قلب بچه ها را در سراسر جهان لمس کرد.

بنابراین نتیجه این شد که کارکنان Adventure و 02 هر کاری که می خواستند انجام دادند، آن را از سیستم خود خارج کردند و یک باتوم ناقص اما با دقت ساخته شده را به Seki دادند، او تصمیم گرفت که این فرصت خوبی است برای انجام یک کار کاملاً جدید و عمدا. کارگردان Tamers، Kaizawa را به این دلیل انتخاب کرد که قبلاً هیچ تجربه ای با سریال نداشته است. با یادآوری اینکه سکی در Adventure و 02 حضور داشت و به وضوح از آن راضی بود، تصمیم او برای انجام کاری جدید با Tamers فقط همین بود -- برای انجام یک کار جدید -- و صادقانه این که طرفداران مربوطه این مجموعه با یکدیگر رفتار می کنند بسیار ناراحت کننده است. احترام بسیار کمتری نسبت به سازندگان واقعی آن‌ها، از آنجایی که هر دو سریال هنوز پرسنل زیادی داشتند، کاکودو کارگردان قسمت Tamers شد (و حتی آن را «شاهکار» می‌نامد)، و کوناکا به وضوح برای او احترام زیادی قائل است. سری‌های قبلی نیز، با Tamers که محصول خودش است که با وظیفه‌شناسی و میل به معنی‌دار کردن چیزها برای بچه‌ها ساخته شده است (خود کایزاوا نظرات قوی زیادی در مورد این موضوع ابراز کرده است). بسیاری از افراد ضد 02 اغلب این تئوری توطئه را منتشر کرده اند که Tamers از یک "شورش نویسنده" بیرون آمدند، زیرا از "محدودیت" شدن توسط 02 متنفر بودند و "آزادی بیشتر" می خواستند - اما این کاملاً برخلاف شواهد فوق است. روند تولید 02 مسلما به نویسندگان آزادی بیش از حد داد و کارکنان Tamers به دلیل عدم ارتباط آنها با سری قبلی عمداً انتخاب شدند تا بتوانند کاری جدید و تازه انجام دهند.

یکی از چیزهایی که در مورد کیزونا جالب است این است که کارگردان آن، تاگوچی توموهیسا، اغلب در مورد عشق خود به سریال اصلی صحبت کرده است، تا به توانایی آن در پوشش موضوعات بسیار جدی احترام بگذارد. همچنین به نظر می‌رسید که فلسفه استخدام او برای فیلم «طرفدار سریال بودن» به‌عنوان یک عامل مثبت بزرگ است، و علاوه بر این، او احترام زیادی را برای کارکنان درگیر در تولید، چه افرادی که استخدام کرده و چه افراد قدیمی، نشان می‌دهد. مثل سکی"طرفدار سریال بودن" به خودی خود لزوماً مهارتی نیست، اما احساسات مشابه زیادی در "بیایید چیزی بسازیم که نشان دهنده احترام باشد و کار جالب و مهمی انجام دهد" و "بیایید مطمئن شویم که کارکنان کاری انجام می دهند" وجود دارد. بدون پشیمانی» نیز به نظر می‌رسد که در اینجا عوامل بسیار بزرگی در نظر گرفته می‌شود، که تقریباً شبیه به سری اصلی است.

من فکر نمی کنم که ، فقط به این دلیل که یک خالق به وضوح استدلال خوبی برای قرار دادن کارهایی که انجام می دادند ، لزوماً باید آن را بپذیرد. این ممکن است نیت خوبی داشته باشد ، اما "اهداف" توجیه نمی کند که کارهایی را که انجام می دهند از بین بروند ، یا حداقل ، 20/20 عقب ماندگی می تواند همه ما را دور هم جمع کند و فکر کند "اگر این قصد شما بود ، احتمالاً وجود داشتیک میلیون راه بهتر برای اجرای آن. "و ، به عنوان کسی که این وبلاگ را می نویسد ، مواقعی وجود دارد که من واقعاً فکر می کنم "اگر می توانستید فقط در مورد روشن تر کردن این ایده ها کمی سخت تر فکر کنید ، بنابراین ما نیازی به این استدلال ها نداریم."

با این حال ، من فکر می کنم در پاسخ به افشاگری های فوق ، چیزی در مورد ایده "تنظیم ذهنیت شخص" وجود دارد و هنگام تلاش برای گرفتن چیزی از سریال به خاطر شخصی خود ، با یک ذهن باز وارد می شوید. منظور من این است که واقعاً به معنای ترغیب دیگران برای یافتن چیز جالب و جدید است - این یک وبلاگ نیست که من می نویسم که انتظار دارم مردم به همان روشی که انجام می دهم ببینند ، به همان اندازه که دوست دارم مردم را ترغیب کنم تا به دنبال چیزهایی باشند که ممکن است آنها را جستجو کننداز قبل متوجه نشده اید.

من سال گذشته به طور مرتب برای این وبلاگ شروع به نوشتن کردم (حتی قصد نداشتم به طور مرتب این کار را انجام دهم) پس از بازگرداندن ماجراجویی و 02 با برخی از دوستان و برخی بحث های صادقانه در مورد این سریال پس از آن ، و یک کاری که همه ما توافق کردیم انجام دهیمهنگامی که ما این کار را انجام دادیم "این بود که" ما نمی خواهیم با هدف انتقاد از آن وارد شویم. "یعنی ما تصمیم گرفتیم همه آن احساساتی را که باید "همه چیز را با هر سریال" اشتباه کنید "حتی در هنگام نامگذاری نام خود" بپذیریم - این بدان معنا نیست که ما در حال انتقادات احتمالی یا اعتبار آنها هستیم، فقط "ما این کار را برای تفریح و لذت بردن و قدردانی از چیزها انجام می دهیم ، و این اولویت ما خواهد بود."بعد از اینکه این توافق نامه را انجام داد ، اتفاق واقعاً جادویی رخ داد ، و این بود که ما حتی بدون جستجوی آن ، چیزهایی را که به وضوح برنامه ریزی شده بودند اما در پس زمینه پنهان شده بودیم ، شروع کردیم ، یا مواردی که توسط یک نفر در چت گروهی گروهی گرفتار شده اند وبه دیگران اشاره کرد ، و معلوم شد که بخش عظیمی از "انتقادات" که ممکن است در ابتدا با پاسخ های واقعاً وارد شده باشیم ، ما فقط متوجه نشده بودیم زیرا ما بیش از حد مغزی در ذهنیت رد کردن چیزها قرار گرفتیم"خوب ، آن قسمت فقط نوشتن بد است."

البته، ما نوشته‌های بدی را دیده‌ایم - اینطور نیست که ما از همه چیز برای هر اشتباهی تبرئه کنیم - اما این طرز فکر ساده به ما اجازه می‌دهد بهتر از چیزهایی که ممکن است قبلاً از دست داده‌ایم و بلافاصله آشکار نشدند قدردانی کنیم.. من بارها گفته ام که فکر نمی کنم چیزهایی که در اینجا می نویسم حدس و گمان بزرگ باشد -- در واقع، در نوشتن متا، من اغلب چیزهای زیادی را بیرون می اندازم زیرا فکر می کنم "بله این خیلی پوچ است، اجازه دهید فقطساده‌ترین توضیح را رعایت می‌کنم-- به همان اندازه که من فقط چیزهایی را که در این مجموعه هستند اما به طرز ناامیدکننده‌ای ظریف هستند، به رشته تحریر در می‌آورم، زیرا من چیزهایی را که به نظر جزئیات دور ریختنی می‌مانند می‌گیرم و به جای اینکه اول آن را رها کنم، می‌گویم: «خب، خب،زمانی مانند «احتمالاً بد نوشتن»، شاید یک بار دیگر به این نگاه کنیم و ببینیم آیا دلیلی وجود دارد؟»و این دلایل به طرز شگفت انگیزی به راحتی و بدون تلاش زیاد خود را نشان می دهند و بعد از مدتی متوجه می شوید: این یک سریال واقعاً ثابت است!

در واقع بسیار نادر است که چیزها کاملاً با خودشان تناقض داشته باشند، زیرا واقعاً زمان زیادی طول نمی کشد تا یک توضیح منطقی را کنار هم بگذاریم (زیرا آن چیزها در سریال هستند و فقط دفن شده اند)! این یک سریال جزئیات محور بود که توجه مضحکی به آن شده بود، حتی اگر آن را بیان نمی کرد! هر زمان که متا را پست می‌کنم، اغلب نظراتی از افرادی دریافت می‌کنم که صریحاً می‌گویند که همان برداشت‌ها را داشته‌اند، آنها فقط نمی‌دانستند چگونه آن را در کلمات بیان کنند! موارد متعددی وجود داشته است که افراد مستقلاً خوانش‌هایی از این سریال را ارائه کرده‌اند که طرفداران از نظر تاریخی آن‌ها را به‌عنوان یک دسترسی رد کرده‌اند، فقط برای اینکه مقامات رسمی اعلام کنند و تأیید کنند که کاملاً درست بوده‌اند، و یک موضوع مشترک بین همه این‌ها این است که به آنها دراین سریال، فقط این است که مردم مدام می خواستند آنها را رد کنند زیرا "هیچ راهی وجود ندارد که آنها آنقدر مفصل باشند"! یک سریال واقعاً متناقض وقتی که آن را تحت بررسی دقیق‌تری قرار می‌دهید از هم می‌پاشد (حتی زمانی که نسبت به آن خوش‌بین هستید)، اما یک چیز عجیب در مورد Adventure و 02 وجود دارد این است که وقتی از نزدیک نگاه می‌کنید، در واقع حتی بیشتر با هم هماهنگ می‌شوند -- ودوباره، همه چیز زمانی شروع می شود که شما حتی انتظارش را ندارید، فقط به خاطر طرز فکرتان.

من فکر می کنم که خانه در اینجا با همه اینها این است که سریال مانند این بهترین درک می شود وقتی شما یک ذهن باز دارید و تمایل به گوش دادن به آنچه می گوید. همانطور که قبلاً گفتم: ماجراجویی و 02 (و به ویژه 02) سریال نیستند که بیشتر مردم از این طرح مراقبت می کنند ، و صادقانه بگویم ، مشخص است که طرح حتی در وهله اول برای همه کارمندان اولویت نبودبه همان اندازه که در مورد انتقال ایده ها و احساسات مهم بود. و من نمی خواهم بگویم که آیا اولویت بندی طرح یا نه یک چیز "خوب" یا "بد" است - برای برخی افراد ، این نوع چیزها بسیار مهم است و سریال مانند 02 می تواند برای مقابله با آن بسیار ناامید کننده باشدبا نتیجه!- به همان اندازه ، برای کسانی که علاقه واقعی به نشستن و درک این سریال دارند ، نمی توانم خیلی توصیه کنم که این طرح را بیش از حد بررسی کنم زیرا این امر شما را خیلی دور نمی کند ، و صادقانه بگویم ، هر وقت زیاد می بینماز تجزیه و تحلیل ماجراجویی و 02 ، من واقعاً غالباً تعجب می کنم که آیا آنها واقعاً هسته اصلی سریال و احساسات و احساسات پشت آن را درک می کنند ، یا اینکه آیا آنها فقط این کار را در سطح فنی انجام می دهند تا بتوانند بگویند که این کار را انجام داده است (کهمعمولاً تا حدی به عنوان پیشنهادی برای غرق شدن منفعل در سریال های بعدی برای اثبات ماجراجویی برتر است). کل مفهوم عینیت به خودی خود یک دروغ است ، اما این سریال نیست که اگر سعی کنید آن را با آن نوع جدا شدن ارزیابی کنید ، می توانید از آن خارج شوید. این سریال است که از طریق موضوع و اشتیاق قبل از هر چیز با شما صحبت می کند ، و دریافت آن پیام و "لذت بردن" این سریال به طور مؤثر انجام می شود وقتی همه این شک ها را جدا می کنید و بدون بدخواهی به سریال نزدیک می شوید.

(به هر حال ، این من ادعا نمی کنم که ذاتاً یک تحلیلگر "بهتر" هستم فقط به این دلیل که من ترجیح می دهم هنگام نزدیک شدن به این ذهنیت از این ذهنیت استفاده کنم ؛ این فقط این است که من کمی ناامید شده ام که این نوع رویکرد بسیار سخت استعلی رغم محبوبیت ماجراجویی ، زیرا از دست دادن قلب باعث می شود پتانسیل بسیار غنی از بین برود. این همچنین به همین دلیل است که من کار @AnalyzingAdventure را بسیار توصیه می کنم - از اینکه برای سومین بار در اینجا برچسب گذاری می کنم متاسفم! - از آنجا که آنها در مورد ماجراجویی به اندازه من در حدود 02 مثبت هستند ، و بینش و فکر آنها در این سریال که از زاویه "قدردانی از آن" با مثبت بودن واقعی ناشی می شود ، چیزی استپیدا کردن بسیار سخت.)

و منظور من این است که "نزدیک شدن به آن بدون بدخواهی". منظور من این نیست که شما باید آماده باشید تا هرگز دوباره انتقاداتی از آن داشته باشید ، و نه اینکه شما فقط باید همه چیز را از بین ببرید و فرض کنید که همه چیز خوب است ، بلکه این است که با ذهنیت "ما می خواهیم نگاه کنیمبرای چیزهایی که دوست دارند "به جای" ما می خواهیم "به گذشته نگاه کنیم" به تنهایی تأثیر جادویی در تغییر دیدگاه شما در مورد این سریال دارد ، راهی بیشتر از آنچه که با هر دیگری می گویم. و ، باز هم ، این تنها اتفاقی است که می تواند رخ دهد وقتی محصول پایه با این احساسات و صداقت بسیار ساخته شده است ، و علاوه بر این ، مبارزه با ذهنیت برای انتقاد سخت است وقتی که ما با یک طرفداری برخورد می کنیم که مانند "عادلانه بودن" عمل می کند"نیاز به" تصدیق "گسلهای همه چیز در همان نفس است که شما آن را ستایش می کنید تا اینکه اسب به مدت دو دهه مورد ضرب و شتم قرار گیرد و همه خسته شوند.(و سپس اگر جرات انتقاد از هر چیزی را که روی پایه فن هواداری قرار داده است ، به شما فریاد می زند.) این نوع سؤال است: آیا این واقعاً در مورد انتقاد رسانه ها است و آیا این "عینی" خوب یا بد است ، به خصوص که این مسئله مطرح شده است. بنابراین اغلب به مدت دو دهه اکنون ، یا ممکن است بهتر باشد در مورد چگونگی تجربه مثبت تری با چیزی که ممکن است قبلاً نداشته باشید فکر کنید؟

هنگامی که شما از این طرز فکر "بحرانی به طور پیش فرض" خلاص شدید ، شروع به تحقق چیزهایی می کنید که این سریال از پارک خارج شده است ، یا استثنایی بود ، که از حواس پرتی های تثبیت در طرح آن بسیار مبهم شد - 02 یک استمطمئناً آشفتگی طرح ریزی کنید ، اما من هرگز هیچ سریال را ندیده ام که در مورد مضامین واقعی و چیزهایی که می خواست بگوید بسیار صمیمانه و جدی است ، و این چیزی است که من آن را حتی بیشتر دوست دارم. و تحت این انتقاد از همه که "توجه برابر" از منظر اشکال تکاملی قرار نمی گیرند دفن شده است ، این واقعیت است که ، از دیدگاه داستان ، آنها عمداً از راه خود خارج شدند تا اطمینان حاصل کنند که همه عمدتاً برابر هستند ، این چیزی است که از بین می رودبه خصوص هنگامی که شما شروع به تماشای سریال های طولانی مدت که در این مورد خوب نیستند ، و اگرچه به هیچ وجه کاملاً کامل نیست ، اما آنها یک کار خوب لعنتی را انجام می دهند که همه را در گروه های 8- و 6 نفره مرتبط با آنها نگه می دارندپایان ، که بسیار چشمگیر است! و در پایان ، شما در نهایت با این سریال رابطه بسیار سالم تری دارید - باز هم ، این همه چیز را برانگیخت تا وانمود کنید که هیچ چیز اشتباه نیست ، بلکه می توانید آن را قدردانی کنید و آن را دوست داشته باشید تا آن را دوست داشته باشیداین است که ، به جای اینکه به طور مداوم احساس کنید که "اشتباهات" آن را می سازید.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 972 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:43

Rachel Curry

نکته زیبا در مورد سفته چیست؟این یک "IOU" مکتوب بین وام دهنده و وام گیرنده است که از نظر قانونی الزام آور است. اما برای اینکه این نوع توافق نامه وام به طور قانونی الزام آور بماند ، باید عناصر خاصی داشته باشد - و از موارد خاصی نیز جلوگیری کند. فارکس های ایرانی...

ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 1170 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:25

درباره WPI

با متدولوژی ایجاد شاخص قدرت جهانی آشنا شوید

شاخص جهانی قدرت (WPI) حاصل اضافه شدن 18 شاخص است که خود از طریق سه شاخص ترکیبی سازماندهی شده اند: شاخص ظرفیت مواد (MCI)، شاخص ظرفیت نیمه مادی (SMCI) و شاخص ظرفیت غیر مادی (IMCI).

زمینه

مسئله تئوریک قدرت ملی- بین المللی هنوز در فرهنگستان روابط بین الملل مورد مناقشه و بحث است. مشکل نظری در تعریف آن، شناسایی ابعاد تشکیل دهنده آن، ظرفیت های در نظر گرفته شده در هر یک از آنها و انواع قدرت های متعاقب آن نهفته است. مشکل فنی مربوط به اندازه گیری آن و شناسایی متغیرهایی است که هر نوع توان را ادغام می کنند، که از آن می توان یک فرمول ریاضی برای دستیابی به نتایج عینی ساخت.

کلمه "قدرت" از کلمه لاتین posse گرفته شده است که با دو انقباض تشکیل می شود: اولی از هندواروپایی potis یا potes می آید که بیانگر امکان یا ظرفیت است. دومی از لاتین esse (از فعل sum) می آید که به معنای "بودن" است. بنابراین، عبارت pote est شکل می گیرد که به صورت «با امکان بودن» یا «توانایی بودن» ترجمه می شود. از این رو، pot est در یک کلمه واحد، potest ادغام می‌شد، و این معمولاً از posse گرفته می‌شد و معنای اصلی آن حفظ می‌شد. در حال حاضر، "قدرت" هنوز به معنای داشتن توانایی انجام کاری است. اما قدرت دولتی از چه چیزی تشکیل شده است؟علاوه بر این، ویژگی ها و ویژگی های این چیست؟

چرا یک شاخص قدرت جهانی ایجاد کنیم؟

در ادبیات روابط بین‌الملل، ابهاماتی در شناسایی تجربی قدرت‌ها، عمدتاً به سه دلیل وجود دارد:

 1. از لحاظ نظری؛
 2. درک ساختار بین المللی مشروط به روش شناختی است. و
 3. از نظر تکنیک

بنابراین، مهم است که از یک درک گسترده و یکپارچه از قدرت شروع کنیم، اما در عین حال اجازه می دهد تا یک روش برای تحقیق آن جدا شود و منجر به اجرای تکنیک های تحلیل شود.

از دیدگاه ارائه شده در اینجا ، قدرت ملی به عنوان "پتانسیل نسبی و رابطه ای (هیچ ظرفیتی به صورت مطلق و در رابطه با دیگران اندازه گیری نمی شود) تعریف می شود که موقعیت (موقعیت ساختاری) ، ظرفیت عمل را تعریف می کند (آنچه می تواند انجام شود یا نهdo) ، طرح ریزی (دامنه احتمالی ژئوکنومیک و ژئوپلیتیکی آن) و جذابیت (انتشار و پیش بینی ژئو فرهنگی) یک کشور در سیستم بین المللی "(Rocha & Morales ، El Poder nacional-inteacional de los Estados ، 2018 ، p. 159).

به این ترتیب ، متدولوژی که از اینجا پدیدار می شود ، نیاز به در نظر گرفتن توزیع نسبی و رابطه ای قدرت نه تنها در زمینه های اجتماعی تاریخی ، بلکه در تعدد مقیاس های مکانی را نیز در نظر می گیرد.

به این معنا ، WPI و شاخص های فرعی آن ابزاری هستند که به وزن دادن به قدرت ملی هر ایالت کمک می کنند زیرا به لطف ماهیت ذاتی آن ، خواندن دقیق روش پیکربندی ابعاد مختلف آن را فراهم می کنند.

اجزای WPI

WPI

اصل ساختار در بین دولتها قدرت است و قدرت در ظرفیت ها پایدار است. سپس ، شناسایی ، مقایسه و وزن گیری ظرفیت های ملی گام هایی است که باید برداشته شود

در زمینه روابط بین الملل ، ظرفیت ها را می توان به عنوان صلاحیت ها یا استحکام هایی که یک کشور باید در سیستم بین المللی عمل کند ، درک کرد. به همین دلیل ، مشاهده و وزن گیری ظرفیت های ملی ضروری است ، زیرا تمام پایه های اعمال قدرت ملی در این موارد پایه گذاری شده است. به این معنا ، ظرفیت هایی که باید در روابط بین الملل در نظر گرفته شود چیست؟

ظرفیت های مادی:

از لحاظ تاریخی مهمترین عناصر برای اعمال اجبار ، برتری اقتصادی (استفاده از منابع طبیعی ، کنترل سرمایه ، درجه صنعتی شدن ، داشتن سرمایه ، توسعه فناوری و غیره) بر اساس ظرفیت نظامی (داشتن ارتش های بزرگ و کارآمد ، بود. تأمین زرادخانه و نیروها و همچنین نیروهای دریایی و هوایی). بنابراین ، "معمولاً ثروت برای تأمین قدرت نظامی لازم است و معمولاً قدرت نظامی برای به دست آوردن و محافظت از ثروت لازم است" (پل کندی ، ظهور و سقوط قدرتهای بزرگ).

با توجه به این تفسیرهای نظری ، قابل توجه است که ظرفیت های مادی نمایانگر قدرت اقتصادی-نظامی یک دولت است. این نوع ظرفیت ها مربوط به اندازه اقتصاد ملی ، سیستم مالی ، پویایی تجاری ، قلمرو ، کمیت و کیفیت نیروهای مسلح و منابع اختصاص یافته به تحقیقات علمی و فناوری است. MCI یک شاخص کامپوزیت است که هدف آن بازتاب قدرت سخت دولت با در نظر گرفتن شش متغیر اساسی است:

 • تولید ملی: درآمد ناخالص ملی ، روش اطلس ($ فعلی آمریکا)
 • مساحت کل: منطقه سرزمینی (کیلومتر مربع)
 • دفاع: هزینه های نظامی (٪ از تولید ناخالص داخلی)
 • تجارت بین المللی: تجارت (٪ از تولید ناخالص داخلی)
 • امور مالی: کل ذخایر (از جمله طلا ، فعلی دلار آمریکا)
 • تحقیق و توسعه: هزینه تحقیق و توسعه (٪ تولید ناخالص داخلی)

ظرفیت های نیمه ماده:

دلیل اصلی و اصلی وجود یک کشور تضمین امنیت ارضی یک جامعه ملی بود. با این حال ، در دهه های گذشته ، امنیت به روشی فزاینده و پیچیده ، تا میزان در هم تنیده با ایده توسعه انسانی دیده می شود.

مشکلات بهزیستی یا پیشرفت در یک جامعه بلافاصله به سیاست های توسعه اشاره دارد. بنابراین ، تعهد برای دولت محدود به تضمین امنیت نیست ، بلکه این همه وسایل را برای اطمینان از این که جامعه می تواند از یک زندگی سالم و مرفه طولانی مدت لذت ببرد ، محدود نمی کند. به این معنا ، یک عنصر اضافی در قدرت اعمال شده توسط دولتها وجود دارد که در ظرفیت های مادی آنها نهفته است ، اما در سطح بهزیستی که جوامع ملی آنها به دست آورده اند: اینها در اینجا به عنوان ظرفیت های نیمه ماده تعریف می شوند.

بنابراین ، ظرفیت های نیمه ماده را می توان در بهره وری و درآمد فردی ، تأمین انرژی ، کیفیت سیستم آموزش و دامنه سیستم بهداشت و درمان از جمله دیگر منعکس کرد. و برای دستیابی به این ظرفیت ها ، آنها به ترتیب به مؤسسات دولتی و خصوصی برای حمایت از آنها احتیاج دارند. بنابراین ، SCI یک شاخص کامپوزیت است که می خواهد با در نظر گرفتن شش متغیر اساسی ، به "تقویت قدرت" یک کشور مراجعه کند:

 • سرانه تولید: درآمد ناخالص ملی سرانه ، روش اطلس (فعلی دلار آمریکا)
 • جمعیت: جمعیت ، کل
 • مصرف: هزینه مصرف نهایی خانوار سرانه (دلار آمریکا)
 • انرژی: مصرف برق الکتریکی (ساعت کیلووات ساعت سرانه)
 • آموزش و پرورش: هزینه برای آموزش ، کل (٪ از تولید ناخالص داخلی)
 • سلامت: هزینه های بهداشتی ، کل (٪ تولید ناخالص داخلی)

ظرفیت های غیرمادی:

ظرفیت های غیرمادی به آنهایی که قوام فیزیکی یا بدنی ندارند ، یعنی عناصری که نسبتاً متافیزیکی هستند یا مربوط به ذات چیزی هستند ، اشاره دارد. در قدرت پیش بینی شده توسط ایالات ، یک بعد غیرمادی وجود دارد که مربوط به ارزش ها و جذابیت های فرهنگی است. با این حال ، ظرفیت های غیرمادی محدود به فرهنگ نیستند. آنها همچنین پیش بینی رسانه ها و جهت گیری سیاسی را که توسط دولت های ملی اعمال می شود ، در نظر می گیرند ، که همه این موارد با قاطعیت در شکل دادن به روابط بین الملل و نظم بین المللی مربوطه نقش دارند.

ظرفیت های غیرمادی یک کشور بیان می شود - هرچند که کاملاً و کاملاً در مناطقی مانند منابع موجود برای یک دولت ملی برای انجام کارهای داخلی و خارجی (هزینه های عمومی) ، کمک های رسمی ارائه شده توسط یک کشور به دیگران ،جاذبه گردشگری ، جهان وطنی ، نفوذ رسانه ها و تولید دانشگاهی دانشگاه های آن ، اندیشکدها و مراکز تحقیقاتی از جمله دیگر. ICI یکی دیگر از شاخص های کامپوزیت است که از شش متغیر تشکیل شده است که در نظر گرفته شده است تا به طور گسترده تر قدرت فرهنگی-ارتباطات یک کشور را از این کشور منعکس کند:

 • هزینه های دولت: هزینه مصرف نهایی دولت عمومی ($ فعلی آمریکا)
 • جذابیت گردشگری: گردشگری بین المللی ، درآمدها ($ فعلی آمریکا)
 • کمک های بین المللی: کمکهای رسمی توسعه رسمی (ODA) سرانه دریافت کرد ($ فعلی آمریکا)
 • رسانه: خطوط تلفنی
 • تأثیر دانشگاهی: مقالات ژورنال علمی و فنی ،
 • جهان وطنی: سهام بین المللی مهاجران (٪).

تمام اطلاعات مربوط به MCI ، SCI و ICI ، از شاخص های توسعه بانک اطلاعاتی جهان به دست آمده است.

به این ترتیب ، شاخص قدرت جهانی (WPI) به عنوان یک عبارت عددی درک می شود که ظرفیت های ماده ، نیمه مادی و غیرمادی را که یک کشور برای اعمال قدرت خود در سیستم بین المللی محاسبه می کند ، محاسبه می کند. به این معنا ، WPI و شاخص های فرعی آن ابزاری هستند که به اندازه گیری و مقایسه ظرفیت های ملی هر ایالت کمک می کنند ، زیرا این امکان را برای خواندن دقیق نحوه پیکربندی ابعاد مختلف قدرت ملی فراهم می کند ، به لطف آنهاذاتاً ماهیت کمی.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 979 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:16

4. 5

اپراتور Transload ، Odessa ، TX

Pilot Flying J دهمین شرکت بزرگ خصوصی در آمریکای شمالی با بیش از 28000 عضو تیم است. بازرسی های قبل از تغییر و JSA ها و رابط هایی با اپراتور امداد را برای هرگونه به روزرسانی ، دستورالعمل و تغییرات انجام می دهد. موقعیت اپراتور Transload بر بارگذاری مواد از راه آهن به کامیون نظارت خواهد کرد. Pilot Flying J بخشی از شرکت آزمایشی خانواده مارک های تجاری است که رانندگان آمریکای شمالی را در حال حرکت نگه می دارد ، از جمله سفر E-Z ، آقای سوخت ، یک توقف سوخت ، غرور ، استامارت و سوخت Xpress.

4. 2

انبار

ما مزایای بسیار خوبی را ارائه می دهیم و ابزارهایی را که برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود به حداکثر برسانید و در واگنر رشد کنید ، به شما عرضه می کنیم. کارگر عمومی انبار وظیفه کشیدن ، بسته بندی و حمل و نقل ، ساخت شیلنگ های هیدرولیک به مشخصات گربه ، وظایف انبار عمومی و مراقبت از مشتریان را بر عهده دارد. شرکت تجهیزات واگنر فرصت های شغلی چالش برانگیز ، آموزش گسترده و توسعه کارکنان را به همراه فرصتی برای رشد حرفه خود ارائه می دهد و تحت شهرت واگنر برای تعالی رشد می کند.

4. 6

همکار

* WESCO فقط یک کار نیست ، بلکه شرکتی است که می توانید حرفه خود را یاد بگیرید ، توسعه دهید و بسازید! Wesco که در سال 1922 تأسیس شد ، رشد کرده و به یک شرکت راه حل های زنجیره تأمین Fortune 250 پیشرو در صنعت تبدیل شده است. یک روز در زندگی یک همکار انبار به عنوان یک همکار انبار ، شما مسئولیت انجام کارهای انبار از جمله دریافت ، انتخاب ، بسته بندی ، حمل و نقل ، برش سیم ، مونتاژ نور و همچنین نگهداری عمومی از مناطق اختصاصی را بر عهده خواهید داشت. هنگامی که به WESCO می پیوندید ، بخشی از یک رهبر جهانی در توزیع تجارت به تجارت ، خدمات لجستیکی و راه حل های مدیریت زنجیره تأمین می شوید.

3. 4

اپراتور I - تسکین

اگر آنها نتوانند وظایف شغلی خود را به عنوان تعیین شده انجام دهند ، اپراتور امدادی نقش اپراتور دکل را بر عهده خواهد گرفت. Ranger Energy Services یک شرکت تکمیل و تولید نفت و گاز با بنیادی است که بر روی سرویس دهی به خوبی ، سیم و پردازش گاز طبیعی ساخته شده است.

4. 2

عضو تیم KFC

در KFC ، ما جهان را تغذیه می کنیم. اگر می خواهید یک کار سرگرم کننده و انعطاف پذیر داشته باشید و بخشی از یک تیم برنده باشید ، اکنون بدانید که چرا زندگی با KFC بهتر می شود.

اپراتور لیفتراک

ما به دنبال کاندیداهای فنی ماهر با توجه عالی به جزئیات برای موقعیت اپراتور لیفتراک هستیم.

4. 3

اپراتور لیفتراک

ایالات متحده Silica Holdings ، Inc. یک شرکت عملکردی با صلاحیت های اصلی در معدن ، پردازش ، تدارکات و علوم مواد است. شرکتهای تابعه کاملاً متعلق به ایالات متحده سیلیس شامل مواد معدنی EP و تدارکات ماسهبازی هستند. اپراتور لیفتراک در زمینه بهره برداری و نگهداری سیستم تحویل ماسه گهواره/ ایستاده با عملکرد گهواره/ ایستاده ، انجام نگهداری پیشگیری ، حفظ سطح شن و ماسه مناسب در قیف مخلوط کن مشتری و ارتباط مستقیم با داده های ون در حین عملیات مرحله پاسخگو است.

3. 5

اپراتور لیفتراک مفصل

اپراتور بیل مکانیکی / لودر

گروه معدن ترنر تجهیزات سنگین تجهیزات بهره مندی: گروه معدن ترنر حقوق و دستمزد رقابتی ، فرهنگ کاری عالی ، فرصت های پیشرفت شغلی را ارائه می دهد. گروه معدن ترنر متعهد به تغییر شیوه تجارت شرکتهای معدن است. گروه معدن ترنر به دنبال یک متخصص معدن پرانرژی است که می توانند از دانش معدن خود استفاده کنند تا در تجارت سریع ما گسترش یابد و بهترین شیوه ها را برای عملیات تجهیزات برای اطمینان از عملکرد سودآور ایجاد کند. شما یک اپراتور آگاه هستید که نمی ترسید به همه جزئیات بپردازید.

اپراتور دستگاه

ما به دنبال چندین نفر هستیم تا تیم خود را در اینجا در Madden به پایان برسانند! ما تجربه را ترجیح می دهیم ، ما مایل به آموزش شخص مناسب هستیم. باید یک نگرش اتهام داشته باشد و مایل به حضور هر روز باشد! در حال حاضر ، ما 50 ساعت در هفته دوشنبه از طریق جمعه کار می کنیم. ما مزایای بسیار خوبی داریم و یک محیط کار عالی. دستمزد شما به تجربه بستگی دارد. ما در مصاحبه های نقطه ای انجام می دهیم! اگر برای ماددن مناسب باشید ، ما شما را در چند روز کار خواهیم کرد! ما یک تجارت خانوادگی با یک محیط کار بسیار آرام هستیم.

3. 7

دستگاه تجهیزات

8. COORDINATES حذف ظروف خالی و/یا سیلوها با سرپرست سایت و اپراتور لیفتراک. 7. بارگذاری ظروف و/یا سیلوهای روی سیستم نوار نقاله با سرپرست سایت و اپراتور لیفتراک. Hi-Crush Inc. تأمین کننده پیشرو در خدمات ماسه ای حق بیمه FRAC و لجستیک به شرکت های E& P ، شرکت های خدماتی و شرکت های پمپاژ فشار است.

اپراتور

توضیحات شغلی کارآموز عملکرد سرپرست تولید خلاصه: اپراتور تسهیلات مسئولیت دریافت ، ذخیره سازی و کارآمد و کارآمد مواد شیمیایی SNF از جمله ، بارگذاری بین راه آهن و کامیون های فله ، نمونه برداری ، آزمایش و گزارش در Hub SNF FRAC را بر عهده خواهد داشت. اودسا ، TX. اپراتور تسهیلات همچنین ضمن حفظ یک محیط کار تمیز و ایمن ، در حمایت از کل فرآیند عملکرد گیاه مسئولیت خواهد داشت.

4. 3

دستیار اپراتور Hydrovac - Hobbs ، NM

Badger Daylighting ، و شرکت مادر آن Badger Infrastrast Solutions Ltd. (TSX: BDGI) ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات حفاری غیر مخرب و یک رهبر در صنعت هیدرو اکسپرس است! ما به دنبال اپراتورهای دستیار هیدرواک با تجربه هستیم تا سیستم هیدرواک تجاری ساخته شده خود را در کنار یک اپراتور هیدروواک انجام دهیم.

4. 1

اپراتورهای تجهیزات شن و ماسه Frac برای استخدام مستقیم نفت و گاز! موقعیت های سطح ورود در دسترس است!

سایر مسئولیت های خاص که برای اپراتور تجهیزات I و تجهیزات II تعریف شده است برای یکی از تأمین کنندگان پیشرو در زمینه نفتی ماسه هیدرولیک FRAC در آمریکای شمالی به عنوان یک اپراتور تجهیزات I یا II ، برخی از مسئولیت های شما عبارتند از: تجربه لیفتراک ظرفیت (اپراتور تجهیزات II)

4. 6

اپراتور لیفتراک

مسئولیت ها: * قادر به کار با لیفتراک 15 تنی یا لیفتراک مفصل 12 تنی.* قادر به بارگیری و تخلیه لوله های استفاده شده با استفاده از یک آسانسور لودر / مفصلی.* لوله خط را از کامیون ها در حیاط لوله بار و بارگیری کنید.* قادر به ذخیره لوله بر روی قفسه ها و دانش در لوله بار هرم و نوار است.* مسئول شمارش و بررسی مواد.* بازرسی روزانه تجهیزات را انجام دهید.* باید وظایف خود را با حداقل سوپراسیون انجام دهد.* باید بتواند دستورالعمل های کتبی و کلامی را درک کند. مدارک تحصیلی: * دیپلم دبیرستان یا GED ترجیح داده شده است.* 18+ ساله.* با لوله/لوله تجربه کنید.* تجربه با حمل و نقل ورودی و برون مرزی.* با مفصل بزرگ یا لیفتراک 15 تن تجربه کنید.

4. 8

جوراب زنانه سازی و بارگیری

+ منطقه شغلی مشاغل فروشگاه Walmart در والمارت ، ما به مردم کمک می کنیم تا پس انداز کنند تا بتوانند بهتر زندگی کنند.+ عملکرد شغلی Walmart Store Jobs به عنوان یک همکار Walmart ، شما در شکل دادن به آینده خرده فروشی ، فناوری ، تجارت ، امور مالی و صدها صنعت دیگر نقش اساسی خواهید داشت-در حالی که بر زندگی میلیون ها مشتری در سراسر جهان تأثیر می گذارد.

4. 0

اپراتور ، کارخانه (میدلند ، TX)

اپراتور کارخانه مسئولیت عملیات روزانه و نگهداری از گیاهان درمانی آمین ، کمپرسورها و سیستم های خط لوله از طریق مرکز کنترل رایانه و عملیات در محل را بر عهده دارد. Enterprise Products Partners L. P. یکی از بزرگترین مشارکتهای تجاری عمومی و ارائه دهنده پیشرو در آمریکای شمالی از خدمات انرژی میانی برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان گاز طبیعی ، NGL ها ، نفت خام ، محصولات تصفیه شده و پتروشیمی است. اپراتور ، کارخانه (میدلند ، TX) -000cgudescription

4. 9

کنترل کننده مواد

به عنوان یک کنترل کننده مادی ، شما مسئولیت این امر را بر عهده خواهید داشت: آیا شما یک کنترل کننده مواد پرشور هستید؟مردم ما در قلب آنچه ما در بیکر هیوز انجام می دهیم قرار دارند. کنترل کننده مواد مسئول مدیریت موجودی مواد اولیه و اتصالات در تأسیسات انعطاف پذیر سیستم های لوله در هیوستون خواهد بود.

3. 4

کنترل کننده مواد

ما به دنبال یک کنترل کننده مواد با انگیزه برای پیوستن به شرکت خود هستیم. کنترل کننده مواد به طور مرتب در معرض آب و هوای معمولی منطقه محلی قرار می گیرد. در Steel Triple-S ما با ارزش های اصلی خود زندگی می کنیم و کار می کنیم.

اپراتور تانگ (تکنسین در حال اجرا II)

* سایر وظایف درخواست شده توسط سرپرست خدمات سرب یا زمینه TRS.* گزارش هر مسئله عملیاتی که ممکن است قبل ، حین یا بعد از کار در منجر به TRS رخ دهد.* توصیه هایی را برای اجرای ایمن کار ارائه دهید و هرگونه اعمال ناامن ، نزدیک به اشتباهات یا حوادث را گزارش کنید.

4. 7

اپراتور بارگیری فله

اپراتور بارگذاری فله در میدلند ، TX در Rockwater Energy Solutions Inc. اپراتور بارگذاری فله Rockwater مسئولیت بارگیری و تخلیه کامیون ها ، مرحله بندی تریلر ، بسته بندی محصول در حیاط ، بازرسی ها و وظایف عمومی را مطابق با سیاست های ایمنی ، رویه ها و مقررات دولتی خواهد داشت.

4. 7

همکار

این موقعیت در این موقعیت قرار خواهد گرفت: Midland ، TX Border States 100 ٪ متعلق به کارمندان است ، به این معنی که شما به تصمیم گیری ، یافتن راه حل و دریافت پاداش برای سخت کوشی خود اجازه داده اید.

3. 8

اپراتور Loadout - Kermit ، Texas (West Texas)

Black Mountain Sand یک ارائه دهنده شن و ماسه FRAC در زیر است که محصولات و راه حل های برتر را ارائه می دهد. این طراحی شده است که به عنوان یک موجودی جامع از کلیه وظایف ، مسئولیت ها و صلاحیت های مورد نیاز داوطلبان استخدام شده برای اپراتور Loadout تعبیر یا تعبیر شود. بازرسی های قبل از تغییر و JSA را تکمیل می کند و رابط هایی با اپراتور امداد برای هرگونه به روزرسانی ، دستورالعمل و تغییرات. سلب مسئولیت اظهارات فوق برای توصیف ماهیت کلی و سطح کار توسط داوطلبان متقاضی نقش اپراتور بارگذاری در نظر گرفته شده است.

4. 5

همکار دریافت کننده خرده فروشی فصلی

همکاران Burlington در زندگی مشتریان ، همکاران و جوامعی که هر روز در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم تغییر می کند. همکاران پاره وقت ، بر اساس ساعات کار ، ممکن است واجد شرایط بسته مزایای برلینگتون باشد که شامل پوشش دندانپزشکی و بینایی و از جمله بیمه عمر است. اگر می خواهید با یکی از بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی خارج از قیمت در کشور ، یک کار هیجان انگیز داشته باشید ، به عنوان یک همکار دریافت کننده به تیم Burlington Stores ، Inc. بپیوندید!

3. 9

سرنشین قفسه را بشویید

با ما هم گروه شوید! Steam Rack Attendant وظیفه شستن وسایل فلزی، شیشه، لاستیکی یا پلاستیکی را بر عهده دارد. آیا آنچه را که لازم است دارید؟کارهایی که باید انجام دهید * تجهیزات تمیز کردن/شستشو با بخار را اجرا می کند.* اجسام را با نازل سمپاش اسپری می کند یا اشیاء را در محلول های شستشو و شستشو غوطه ور می کند تا زباله ها را از بین ببرد.* در صورت لزوم اجسام را خشک می کند.* زباله ها را از اجسام خارج می کند.* کاسه ها را تا حد مشخصی با آب پر می کند.* مقدار مشخصی صابون یا مواد شیمیایی را در آب یا محلول های دیگر می ریزد.* تجهیزات را به داخل و خارج از قفسه بخار کار می‌کند.* قطعات را داخل و خارج از محفظه کاستیک و مخزن صابون بارگیری و تخلیه کنید.* قطعات را داخل و خارج از فر قرار دهید.* قطعات و تجهیزات Bead Blast. آنچه شما نیاز دارید * دیپلم دبیرستان یا مدرک تحصیلی عمومی (GED). و/یا یک تا سه ماه تجربه و/یا آموزش مرتبط.* سواد اولیه و مهارت های ریاضی برای خواندن، نوشتن، و درک دستورالعمل های ساده و/یا محاسبات مربوط به کار.* امکان انجام دستورات ساده یک یا دو مرحله ای.* توانایی مقابله با موقعیت های استاندارد با متغیرهای گاه به گاه یا بدون متغیر. چرا با ما کار کنید؟* ما دوست داریم از تجارت مراقبت کنیم و از انجام آن لذت ببریم!* ما سلامت، دندان، بینایی، زندگی و موارد دیگر را به عنوان یک بسته مزایای جامع ارائه می دهیم.* آیا نمی خواهید با افراد عالی کار کنید؟اطلاعات مهم در حین انجام وظایف این شغل، کارمند باید مرتباً بایستد و راه برود. اغلب از کارمند خواسته می شود که از دستان خود برای انگشت، دست زدن یا احساس استفاده کند. رسیدن با دست و بازو؛صعود یا تعادل؛خم شدن، زانو زدن، خم شدن، یا خزیدن و صحبت کردن یا شنیدن. گاهی اوقات کارمند مجبور است بنشیند. توانایی های بینایی خاص مورد نیاز این شغل شامل دید نزدیک و دید از راه دور است. کارمند به طور مرتب در معرض شرایط مرطوب و/یا مرطوب قرار می گیرد. کارمند اغلب در معرض قطعات مکانیکی متحرک قرار می گیرد. مکان های مرتفع و ناامن؛دود یا ذرات معلق در هوا و شرایط آب و هوایی خارج. کارمند گهگاه در معرض مواد شیمیایی سمی یا سوزاننده و لرزش قرار می گیرد. ویژگی‌های محیط کاری که در اینجا توضیح داده می‌شود، نمایانگر مواردی است که یک کارمند در حین انجام وظایف اساسی این شغل با آن‌ها مواجه می‌شود. تطابق معقول ممکن است ایجاد شود تا افراد دارای معلولیت قادر به انجام وظایف اساسی باشند. سطح سر و صدا در محیط کار معمولا بلند است. سفر مورد نیاز تا 10٪. این موقعیت یک موقعیت حساس ایمنی در نظر گرفته می شود.

4. 7

4. 7

اپراتور دست زدن به مواد

3. 7

3. 7

حیاط خدمه (تمام وقت) با شروع 18 دلار در ساعت < pan> توضیحات شغل به عنوان نیازهای کارفرما و الزامات تغییر شغل توسط کارفرما تغییر می کند. eeo/aa

4. 6

اپراتور دست زدن به مواد

طعم دهنده ها و رایحه های بین المللی (IFF) تغذیه و علوم زیستی به دنبال چندین ماده سازنده مواد برای پیوستن به تیم ما در میدلند ، MI است! اپراتور دست زدن به مواد - میدلند ، MI نزدیکترین بازار بزرگ: میدلند میشیگان

4. 3

حیاط خدمه (تمام وقت) با شروع 18 دلار در هر ساعت توضیحات شغل به عنوان نیازهای کارفرما و الزامات تغییر شغل توسط کارفرما تغییر می کند. eeo/aa

4. 7

4. 6

طعم دهنده ها و رایحه های بین المللی (IFF) تغذیه و علوم زیستی به دنبال چندین ماده سازنده مواد برای پیوستن به تیم ما در میدلند ، MI است! اپراتور دست زدن به مواد - میدلند ، MI نزدیکترین بازار بزرگ: میدلند میشیگان

3. 7

4. 8

نوع زمان: تمام وقت جزئیات نقش: * به سؤالات پاسخ می دهد، شناسایی می کند و مشتری را به مصالح و لوازم ساختمانی در حیاط و انبار هدایت می کند.* الوار، غربالگری، شیشه و مواد مرتبط را به اندازه درخواست مشتری برش می دهد.* لیفتراک را به طور ایمن و موثر برای بارگیری، تخلیه و جابجایی مواد در حیاط و انبار کار می کند.* به مشتری کمک می کند تا مواد خریداری شده را با خیال راحت و با دقت در خودروی مشتری بارگیری کند. بلیط بارگیری را برای اطمینان از صحت مواد خریداری شده تأیید می کند.* از رویه‌های تعیین‌شده بارگیری و بلیط همانطور که در رویه‌های عملیاتی استاندارد ذکر شده است، پیروی می‌کند.* هرگونه شکایت یا درخواست مشتریان را به موقع به اطلاع مدیریت یا پرسنل فروشگاه می رساند.* به شکایات خدمات گوش می دهد و حل می کند.* محصول را برای تحویل و انتقال در کامیون های تحویل انبار بار می کند.* مواد و لوازم را از منطقه دریافت به حیاط یا انبار منتقل می کند.* قیمت ها را بر روی علائم یا برچسب های کالا با توجه به قیمت های فعلی سیستم علامت گذاری می کند.* برای حفظ شرایط ایمن و منظم در همه مناطق به صورت روزانه، مواد را به صورت مربع روی هم می چیند.* برای جلوگیری از آسیب آب و هوا، در صورت لزوم، مواد در معرض دید را پوشش می دهد.* در صورت نیاز به تخلیه بار کمک می کند.* بر اساس دستورالعمل های شرکت چک ایمنی معمولی را بر روی لیفتراک انجام می دهد.* تمیزی و ظاهر حیاط را با دور نگه داشتن زمین از درهم و برهمی از جمله نوارها، کلوچه ها و زباله ها حفظ می کند.* موجودی و نمایش را در محدوده تعیین شده مطابق با استانداردهای تجاری با جوراب زدن، روکش کردن، صاف کردن و تمیز کردن یا هر کار دیگری که برای حفظ ظاهر و قابلیت فروش اقلام ضروری است، حفظ می کند.* ممیزی‌های معمول خودروی مشتری را در صورت تخصیص، برای کالاهای بارگیری شده در زمانی که مشتریان در حال خروج از کارخانه چوب هستند، با تطبیق آنچه بارگیری شده است با آنچه در رسید بارگیری خریداری شده است، انجام می‌دهد.* با تمام استانداردهای ایمنی شرکت مطابقت دارد.* در حین انجام مسئولیت های موقعیت از رویه های عملیاتی استاندارد پیروی می کند.* در تمام جلسات فروشگاه و جلسات آموزشی شرکت می کند. McCoy's یک کارفرمای فرصت برابر است. دسترسی برابر به برنامه ها، خدمات و اشتغال برای همه افراد در دسترس است. آن دسته از متقاضیانی که در فرآیند درخواست و/یا مصاحبه به تسهیلات معقول نیاز دارند، باید با نماینده بخش منابع انسانی به شماره (866) 896-0884 تماس بگیرند.

4. 6

3. 8

کنترل کننده مواد

4. 3

4. 3

مزایا: در LOS ، کل مزایای کارمندان ما شامل موارد زیر است ، اما به این موارد محدود نمی شود: تحت نظارت مستقیم مدیر انبار ، گیرنده انبار مسئولیت بررسی جسمی و دریافت سیستماتیک دریافت و انتقال محموله هایی را که وارد انبار می شوند ، دارد.

4. 6

4. 2

کنترل کننده مواد

4. 8

4. 5

انبار

ما مزایای بسیار خوبی را ارائه می دهیم و ابزارهایی را که برای به حداکثر رساندن پتانسیل خود به حداکثر برسانید و در واگنر رشد کنید ، به شما عرضه می کنیم. کارگر عمومی انبار وظیفه کشیدن ، بسته بندی و حمل و نقل ، ساخت شیلنگ های هیدرولیک به مشخصات گربه ، وظایف انبار عمومی و مراقبت از مشتریان را بر عهده دارد. شرکت تجهیزات واگنر فرصت های شغلی چالش برانگیز ، آموزش گسترده و توسعه کارکنان را به همراه فرصتی برای رشد حرفه خود ارائه می دهد و تحت شهرت واگنر برای تعالی رشد می کند.

3. 7

* با آموزش Propetro ، تجهیزات انتقال مواد از جمله کامیون دستی ، جک پالت ، لیفتراک ، وسیله نقلیه تحویل یا هر تجهیزات مورد نیاز دیگر را کار کنید.

4. 3

4. 7

* توانایی یادگیری MRC جهانی ، فدرال ، مقررات بهداشتی و ایمنی ، یادگیری MRC فروش جهانی و فرآیندهای تجاری عملیاتی ؛MRC Global صنعت نفت و گاز را در بخش های بالادست ، میانست و پایین دست و همچنین بخش های بازار توزیع شیمیایی و گاز در سراسر جهان خدمت می کند.* گواهینامه رانندگی معتبر با امکان تحقق خط مشی جهانی وسیله نقلیه MRC ؛و این توانایی را داشته باشید که پس از استخدام ، کارت پزشکی DOT را بدست آورید * حفظ پاکیزگی انبار را مطابق با سیاست های ایمنی جهانی OSHA و MRC حفظ کنید.* توانایی درک و رعایت دستورالعمل ها و انتظارات جهانی MRC ، شامل کد رفتار و دستورالعمل های تضاد منافع است.

4. 2

4. 3

4. 2

کنترل کننده مواد* توانایی یادگیری MRC جهانی ، فدرال ، مقررات بهداشتی و ایمنی ، یادگیری MRC فروش جهانی و فرآیندهای تجاری عملیاتی ؛MRC Global صنعت نفت و گاز را در بخش های بالادست ، میانست و پایین دست و همچنین بخش های بازار توزیع شیمیایی و گاز در سراسر جهان خدمت می کند.* گواهینامه رانندگی معتبر با امکان تحقق خط مشی جهانی وسیله نقلیه MRC ؛و این توانایی را داشته باشید که پس از استخدام ، کارت پزشکی DOT را بدست آورید * حفظ پاکیزگی انبار را مطابق با سیاست های ایمنی جهانی OSHA و MRC حفظ کنید.* توانایی درک و رعایت دستورالعمل ها و انتظارات جهانی MRC ، شامل کد رفتار و دستورالعمل های تضاد منافع است.

4. 8

کنترل کننده مواد

Irby ، همکار لجستیک Odessa ، TX پس از 95 سال خدمات اختصاصی و برتر اکلون ، IRBY خود را به عنوان یکی از 3 شرکت بزرگ توزیع برق در ایالات متحده تأسیس کرده است. اندازه و شهرت ما شما را قادر می سازد تا هر دو جاه طلبی های مالی و حرفه ای خود را تحقق بخشید و کار ما برای جوامع محلی ، ایالتی و ملی ما معنی دار است. امروزه در سال 1926 تأسیس شد ، بیش از 45 شعبه در 27 ایالت وجود دارد و رشد مداوم ما نیز می تواند شما باشد. وقت آن است که قدم بعدی خود را بردارید. در ازای مزایا و مزایای عالی ، ما از تخصص لجستیکی شما می خواهیم تا به بهره وری لجستیکی خود افزوده شود. مسئولیت های اصلی شامل موارد زیر خواهد بود: * به طور مستقل برای بارگیری ، بارگیری و جابجایی مواد در محل کار یا نزدیک کار کنید * سفارشات را پر کنید و مواد و منابع را برای هر درخواست پر کنید * تجهیزات دست زدن به مواد مانند لیفتراک ، جک پالت ، کامیون دستی یا عروسک ها * بسته و بسته بندی کنید. سفارشات مشتری را به طور دقیق و کارآمد ارسال کنید * به سیاست ها و رویه های ایمنی و امنیتی رعایت کنید * دلایل محیط کار ایمن و تمیز را برای پیوستن به تیم ما حفظ کنید: * کسب پتانسیل: شما می توانید انتظار داشته باشید که دستمزدی کسب کنید که رقابتی باشد و یک چک قابل اعتماد/پایدار را فراهم می کندبشر* توسعه: تعهد کامل برای کمک به شما به همان اندازه که می توانید با فرصت ها در سایه شغلی و درگیر در آموزش های مبتنی بر مهارت باشید ، موفق باشید. همکاران که در انبار ما شروع شده اند ، در سایر زمینه های تجارت مانند رهبری ، عملیات ، منابع انسانی و فروش فعال شده و فعال شده اند.* مزایا: همکاران تمام وقت ما واجد شرایط دریافت طیف وسیعی از مزایا از جمله ، مراقبت های بهداشتی ، برنامه پس انداز 401 (k) ، دندانپزشکی ، بینایی ، وقت مرخصی پرداخت شده و موارد دیگر هستند.* نامزدی: محیط انبار ما به سرعت قدم می زند و شما را به طور فعال درگیر می کند. ما یک کارفرمای فرصت برابر هستیم و تنوع و گنجاندن در شرکت خود را ارزیابی می کنیم. ما بر اساس نژاد ، دین ، رنگ ، منشأ ملی ، جنسیت ، گرایش جنسی ، سن ، وضعیت تأهل ، وضعیت جانباز یا وضعیت ناتوانی تبعیض قائل نمی شویم. eeo m/f/معلولیت/جانباز

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 1112 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:58

طی یک دهه گذشته ، تحلیلگران شروع به تمرکز بیشتر بر عملکردهای عملیاتی شرکت ها کرده اند. این مدیران را وسوسه می کند تا سود عملیاتی را در بهترین نور ممکن نشان دهند و بعضی اوقات آن را به عنوان نماینده بیشتری از عملکردهای مکرر شرکت معرفی می کنند. صرف نظر از این که چه نامی را تحت تأثیر قرار می دهد ، آنچه که تحلیلگر به دنبال آن است ، چهره عملیاتی است که از نظر ماهیت مکرر است. بنابراین به تنهایی در این حیاط است که تحلیلگر باید برای ارزیابی خود به درآمد و هزینه ها نگاه کند. تعاریف IAS عبارتند از:

 • درآمد عملیاتی: هرگونه فعالیتی که توسط یک شرکت در جریان تجارت عادی انجام می شود ، و همچنین فعالیت ها یا فعالیت های جانبی که یک گسترش طبیعی یا نتیجه این فعالیت ها است ، انجام می شود.
 • درآمد غیر عملیاتی: درآمد و هزینه های ناشی از وقایع یا معاملات که به وضوح از فعالیتهای عادی شرکت متمایز است و انتظار نمی رود که به طور مکرر یا منظم اتفاق بیفتد ، به عنوان مثال: سلب مالکیت دارایی ، یا زمین لرزه ها و سایر فاجعه های طبیعی.

متداول ترین رویکرد شامل مستثنی کردن موارد غیرمعمول است ، همانطور که این امر تحت IAS 8 از سود مکرر درک می شود. در حالی که از نظر تئوری ، این نشان دهنده عملکردهای عملیاتی است که برای تحلیلگر استاندارد تر و مفید تر است ، درآمد غیر عملیاتی در عمل اغلب با درج موارد مکرر دناتو می شود. به همین ترتیب ، درآمد مالی خالص گاهی اوقات حاوی مواردی است که باید با دقت بیشتری تحت عملیات نوشته شوند. در زیر برخی موارد از گزارش های سالانه که اخیراً توسط گروه های اروپایی منتشر شده است ارائه می دهیم.

سود و زیان سرمایه مکرر دفع سالانه یک مقدار قابل مقایسه دارایی باعث می شود که مدیریت دارایی های یک شرکت به گسترش تجارت خود بپردازد و دیگر این به نظر نمی رسد که غیرمعمول تلقی شود. بنابراین نتایج این دفع ها باید تحت درآمد عملیاتی خالص نشان داده شود.

پرداخت های افزونگی ، حقوق بازنشستگی و غیره از آنجا که این مبلغی است که شرکت می پردازد یا تعهد می کند هر سال را با یک یا چند مبلغ برای کارمندان بازنشسته بپردازد ، بدیهی است که آنها باید به عنوان هزینه های عملیاتی مکرر در نظر گرفته شوند ، به استثنای کسری که ناشی از سالانه است. تجدید ارزیابی هزینه های آینده ، که تحت هزینه های تأمین مالی است.

تخفیف تخفیف یک کاهش قیمت است که هنگام پرداخت قبل از تاریخ مشخص شده در شرایط فروش ، بدون خریدار یا فروشنده از قبل موافقت خود را با پرداخت زودهنگام انجام داده است. در حالی که تخفیف ها در صورت مالی یک کالای مالی محسوب می شوند ، منطقی تر به نظر می رسد که آنها را تحت هزینه های عملیاتی در حساب های تلفیقی قرار دهید. برای درک این نکته ، بیایید ببینیم که ارزیابی جریان نقدی با تخفیف چگونه کار می کند. تخفیف ها نه ایجاد می کنند و نه ارزش را نابود می کنند - آنها به سادگی زمان را پاداش می دهند. پرداخت اولیه به یک شرکت اجازه می دهد تا سرمایه در گردش خود و در نتیجه سطح بدهی خود را کاهش دهد. رقم شاغل در حاصل از ارزیابی با سطح بدهی به طور پایین تر کاهش می یابد. در عوض ، کاهش جریان نقدی عملیاتی وجود دارد که منجر به کاهش در سرمایه کار شده است که معادل تخفیف است ، که پس از آن با بدهی پایین تر در ترازنامه جبران می شود.

هزینه های اوراق بهادار هزینه های اوراق بهادار ، بدون شمارش هزینه های ترتیب ، معادل تفاوت بین ارزش مطالبات مطالبات و قیمتی است که در آن منتقل شده است. برای نقل و انتقالات با مراجعه (رایج ترین مورد) هزینه برابر با پاداش سرمایه نهاد اوراق بهادار در طول زمان تا زمان جمع آوری است. انتقال سرمایه در گردش و در نتیجه بدهی گروهی را کاهش می دهد. در مورد نقل و انتقالات بدون مراجعه به شما ، علاوه بر ارزش زمانی ، شرکت ها برای خطر ابتلا به مطالبات پیش فرض FIR خاص شارژ می شوند. در عوض ، آنها از مقررات رزرو در مورد مطالبات قابل دریافت ، که این هزینه های عملیاتی خواهد بود ، توزیع می شوند. مطالبات مطالبات اوراق بهادار یا در ترازنامه قرار دارند و در این حالت ، هزینه های اوراق بهادار تحت هزینه های تأمین مالی رزرو می شوند ، یا در ترازنامه نیستند (نقل و انتقالات بدون استفاده) و پس از آن باید تحت عملیات رزرو شوند.

تأثیر ارزها در عملیات عادی این تأثیر نوسان نرخ ارز بر ارزش دارایی های عملیاتی و بدهی های ناشی از معاملات شرکت است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که ارزها مورد محافظت قرار نگرفته اند و یا به طور ناقص از آن محافظت شده اند. از آنجا که تأثیر مستقیم با عملیات روزانه شرکت در ارتباط است ، از نظر ما باید تحت عملکرد عملیاتی آن منعکس شود.

هزینه محافظت از دارایی های عملیاتی و بدهی های این هزینه ها عمدتاً شامل حق بیمه گزینه هایی برای گزینه های مورد استفاده برای محافظت است. به همان دلایلی که قبلاً ، احساس می کنیم این هزینه های عملیاتی است.

هزینه های قبل از افتتاح این هزینه های استثنایی به شرکت اجازه می دهد تا هزینه هایی را که می خواست به تعویق بیفتد یا مجبور به تعویق باشد ، از نتایج عملیاتی خود حفظ کند. در حالی که این می تواند به تحلیلگرانی که به دنبال یک ساختار هنجاری هستند کمک کند (هنوز هیچ درآمدی برای پرداخت این هزینه رزرو نشده است) ، آنها باید تحت نتایج عملیاتی آنها را مجدداً بازنویسی کنند.

هزینه های بازسازی بسیاری از گروه های بزرگ هر سال هزینه های قابل تغییر در هزینه های قابل توجهی را رزرو می کنند. در حالی که این موارد را می توان در سطح یک شرکت یا بخش کوچکتر غیرمعمول در نظر گرفت ، آنها برای گروه های بزرگ غیر معمول نیستند ، که با توجه به تنوع مشاغل خود ، هر سال در جایی یا دیگری بازسازی می شوند ، در این صورت ما توصیه می کنیم آنها را تحت عملیات رزرو کنیمبشر

هزینه های زیست محیطی چه به دلیل کدهای حفاظت از محیط زیست ، به روزرسانی ها یا جریمه ها ، هزینه های محیط زیست به طور مستقیم با کالاهای فروخته شده مرتبط است ، با وجود این که آنها در خارج از شرکت تصمیم گرفته می شوند. بنابراین آنها هزینه های عملیاتی هستند.

بگذارید نمونه ای از Lafarge را بگیریم ، که فقط می توانیم امیدوار باشیم که مورد استفاده عمومی قرار گیرد. Lafarge بین "سود عملیاتی مکرر" را از "سود عملیاتی" که شامل درآمد و هزینه های غیر تکرار می شود ، متمایز می کند. این رویکرد مزیت آشتی دادن دیدگاه هنجاری را دارد که برای تحلیلگران مفید است و در حالی که منعکس کننده عملکرد واقعی شرکت است. با این حال ، برای درک گزینه های انجام شده به اطلاعات بسیار مفصلی در پیوست نیاز دارد.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 1534 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:48

1inch exchange review

با مزایای متنوع آنها نسبت به همتایان متمرکز خود ، یعنی خودآمدی ، پایداری پیشرفته ، لیست استقلال و تنوع سکه ، صرافی های غیر متمرکز به طور فزاینده ای در بین کاربران رایج شده است.

با این حال ، برخی از اشکالات بزرگ به صورت نقدینگی کم با کتابهای با نظم نازک که منجر به لغزش زیاد و لغو هزینه های معاملات می شوند ، به وجود می آیند.

1 اینچ Exchange یک جمع کننده DEX است که غیر حضوری است و به دنبال رفع کتاب سفارش نازک و مشکلات در حال اجرا است.

در این مقاله ، ما جنبه های کلی مبادله 1Inch را برای شما فراهم خواهیم کرد. بگذارید اکنون با جزئیات به این بررسی بپردازیم.

بررسی اجمالی

 • نام حقوقی: 1 اینچ مبادله
 • مدیرعامل: سرگج کانتز
 • سال تأسیس: 2019
 • نوع مبادله: غیر متمرکز
 • هزینه معاملات: سازنده: 0. 0 ٪/ Taker: 0. 0 ٪
 • روشهای سپرده گذاری: رمزنگاری
 • Cryptos پشتیبانی شده: 200+ ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده از جمله بیت کوین (BTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Ripple (XRP) و موارد دیگر
 • فیات: نه
 • خدمات مشتری: ایمیل

فهرست مطالب

مبادله 1 اینچ چیست؟

تبادل 1 اینچ توسط سرگئی کونز و آنتون بوکوف ، دو توسعه دهنده روسی که برای حسابرسی قراردادهای هوشمند جمع شده بودند ، تأسیس شد. قبل از تأسیس Exchange 1Inch ، این زوج در Hackathons برای Makerdao ، Set Protocol و Kyber Network شرکت کردند و چندین جایزه دریافت کردند.

مبادله 1 اینچ یک جمع کننده مبادله غیر متمرکز (DEX) است. این ساخته شده است تا همه Dexes Big را با نقدینگی و قیمت گذاری به یک شبکه منتقل کند و این امر را آسان می کند تا بهترین معامله را برای تجارت مورد نظر بدست آورید.

معاملات را می توان با استفاده از 1 اینچ در اطراف مبادلات تقسیم کرد تا به حداقل رساندن لغزش برای داشتن بالاترین قیمت ممکن باشد. علاوه بر این ، 1 اینچ غیر حضوری است و تمام معاملات از کیف پول مبتنی بر اتریوم کاربر در یک معامله واحد انجام می شود.

ویژگی های تبادل 1 اینچ

1) مبادله 1 اینچی نقدینگی و نرخ مبادله چندگانه را در یک تخته واحد ارائه می دهد.

2) مبادله 1 اینچی هیچ یک از بودجه مشتری را در خود جای نمی دهد. کل وجوه در کیف پول ERC20 کاربر نگهداری می شود.

3) کاربران اساساً بر سکه های خود قدرت دارند. به منظور فروش و خرید سکه های خود ، آنها تصمیم به تجارت می گیرند.

4) نیازی به KYC ، بدون نیاز به ایجاد یک حساب کاربری نیست ، فقط می توانید با کیف پول خود تجارت کنید و شروع به تجارت کنید.

5) احتمال حملات هکرها کم وجود دارد ، زیرا هیچ ذخایر در 1 اینچ نگهداری نمی شود.

1 اینچ هزینه مبادله

مبادله 1 اینچی هیچ هزینه ای برای برداشت ندارد. از آنجا که مبادله وجوه را واریز نمی کند ، هیچ گونه برداشت یا پرداختی در ارتباط نیست. 1 اینچ Exchange هیچ هزینه ای در خرید ندارد ، اگرچه هزینه گاز برای کاربران قابل استفاده است. همانطور که هر معامله در شبکه اتریوم انجام می شود ، کلیه معاملات شامل پرداخت هزینه های گاز است.

Token Che Gas همچنین توسط 1 اینچ مبادله برای پرداخت هزینه های معامله در 1 اینچ معرفی شد. معاملات ، اگر مصرف کنندگان پرداخت پرداخت در نشانه های چی را انتخاب کنند ، 42 ٪ مقرون به صرفه تر خواهد بود.

کیف های پشتیبانی 1 اینچی

1INCH DEX از کیف پول ERC20 زیر پشتیبانی می کند:

 • metamask
 • کیف پول اعتماد.
 • توروس
 • فرماتیک
 • پیوند کیف پول.
 • پورتیس
 • authereum
 • unilogin
 • کیف پول.
 • بیتسکی
 • دفتر کل.

چگونه می توان کیف پول را با تبادل 1 اینچ وصل کرد؟

مرحله 1: ابتدا روی گزینه "اتصال کیف پول" واقع در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید

مرحله 2: سپس یک پنجره پنجره نشان داده می شود که تمام کیف های پشتیبانی شده را نشان می دهد.

مرحله 3: اکنون هر کیفیتی را که می خواهید از لیست وصل کنید انتخاب کنید

مرحله 4: به یاد داشته باشید که برای اتصال به مبادله 1 اینچی ، باید به کیف پول خود وارد شوید.

مرحله 5: اگر کیف پول مناسب را انتخاب کنید ، یک پنجره پاپ آپ کیف پول ظاهر می شود و از شما می خواهد ارتباط بین کیف پول و تبادل 1 اینچی داشته باشد.

مرحله ششم: سپس برای ایجاد اتصال بر روی "اتصال" یا "مجاز" کلیک کنید.

مرحله 7: اکنون کیف پول شما با مبادله 1 اینچی جفت شده است

چگونه می توان نشانه ها را در مبادله 1 اینچ مبادله کرد؟

مرحله 1: در ابتدا برای شروع تجارت ، روی گزینه "Swap Now" کلیک کنید

مرحله 2: از کاربر خواسته می شود تا تجارت خود را تأیید کند.

مرحله 3: بررسی کنید که آیا تمام جزئیات صحیح است ، و سپس "تأیید" را انتخاب کنید.

مرحله 4: سپس ، در داخل کیف پول خود ، مشتری معامله را می پذیرد و تجارت بر روی blockchain انجام می شود.

نشانه 1 اینچی

1 اینچ نشانه بومی مبادله 1 اینچ است. توکن اهداف زیر را دارد:

1) تضمین مشارکت دارندگان 1 اینچ در توسعه و مدیریت مبادله.

2) برای به دست آوردن بودجه برای توسعه بیشتر آینده.

3) برای اهداف استیک.

آیا تبادل 1 اینچ ایمن است؟

تبادل 1 اینچی یک جمع کننده DEX است که غیر حضوری است. این نشان می دهد که ارزهای رمزنگاری شده توسط مبادله در هر نقطه ، بر خلاف سایر مبادلات متمرکز که در آن ارزهای رمزنگاری شده در کیف پول های تجاری آنها واریز می شود ، نگهداری نمی شوند.

همچنین شایان ذکر است که Exchange 1inch تاکنون سابقه ای بی نقص از عدم وجود نقض یا اشکالات تا به امروز ندارد.

نتیجه

در مبادلات غیر متمرکز ، نقدینگی یک نگرانی اساسی است. به طور کلی ، نه تنها نقدینگی در مورد Dexes ضعیف است ، بلکه این نقدینگی بیشتر در بسیاری از Dexes مجزا پراکنده می شود و این مسئله را بدتر می کند.

این باعث می شود معاملات با حجم بزرگ در برابر لغزش قابل توجهی آسیب پذیر باشد و در نتیجه قیمت گذاری ضعیف تجارت انجام شود. با جدا کردن سفارشات از طریق مبادلات ، 1 اینچ این مسئله را حل می کند ، بنابراین تجارت را در یک معامله نگه می دارد.

این واقعیت که 1inch یک پلت فرم جمع کننده DEX غیر متقاطع است ، آن را ایمن می کند. این بدان معناست که آنها هرگز دست خود را روی سکه ها یا کلیدهای خصوصی شما نمی گیرند.

کیف پول خود را وصل کنید ، سکه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سکه مورد نظر خود را در پنجره های کشویی و شروع به تعویض کنید.

برای برخی از معاملات مشاهده شده است ، 1 اینچ حدود 10 ٪ ارزان تر از Uniswap است.

جمع کننده DEX دارای یک برنامه iOS است که اخیراً راه اندازی شده است. هنوز مشخص نیست که آیا کسی می تواند به Android و Windows دسترسی پیدا کند.

نشانه 1 اینچ در تعدادی از مبادلات مهم رمزنگاری و همچنین پلت فرم شخصی 1Inch معامله می شود. 1 اینچ توسط Binance ، Kucoin ، Huobi Global ، FTX و OKEX پشتیبانی می شود.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 1182 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:28

دلار به نرخ ارز ریال ایران (USD IRR) از 3 ژانویه 2023 در ساعت 6:15 صبح.

برای هشدارهای نرخ ارز رایگان ثبت نام کنید یا فقط نرخ و اخبار روزانه و هفتگی را به صندوق ورودی خود دریافت کنید؟بهترین نرخ پول سفر را در خیابان بالا در زیر مقایسه کنید.

اگر به دنبال انتقال پول بین المللی هستید ، ما TORFX را به عنوان ارائه دهنده ارز مورد نظر ما توصیه می کنیم. ارسال پول در خارج از کشور بیش از 5000 پوند؟نقل و انتقالات رایگان ، بدون هزینه! امروز درخواست نقل قول کنید!

نرخ ارز امروز برای USD به IRR

در زیر می توانید نمودار نرخ ریال ایران را امروز در مقایسه با دلار مشاهده کنید.

1 USD = 41850. 2865 IRR
1 دلار = 41850. 2865 ریال ایران
نرخ USDIRR از 3 ژانویه 2023 در ساعت 6:15 صبح

Dollars to Iran Rial Intraday Chart

1 USD به محدوده داخل intraday IRR:41862. 1361 - 41847. 6052
تبدیل USD به IRR151050100500
41850. 29209251. 43418502. 862092514. 324185028. 6520925143. 23

ارزهای معکوس؟ریال به دلارها به دلار زنده مراجعه کنید تا داده ها ، آمار ، نمودارهای کامل تاریخی و مقایسه نرخ ارز را ارزیابی کنید

نمودارها و داده های تاریخی برای دلار به ایران-ریاست

بهترین دلار برای نرخ IRR در یک دوره تاریخی با استفاده از نمودار تاریخ و قیمت های زیر قابل تعیین است:

Dollars to Iran Rial History Chart

برای تبدیل دلار به ریال ایران یا تعیین نرخ ارز ریال دلار ایران ، به سادگی از مبدل ارز در سمت راست این صفحه استفاده کنید ، که امروز تبدیل سریع نرخ ارز زنده را ارائه می دهد!

س: ارزش دلار در برابر ریال ایران چیست؟پاسخ: یک دلار امروز به ارزش 41850. 2865 ریال ریال است

س: آیا دلار در برابر ریال ایران بالا یا پایین می رود؟پاسخ: نرخ ارز امروز (41850. 2865) در مقایسه با نرخ دیروز (41839. 5992) بیشتر است.

س: 50 دلار در ریال چیست؟پاسخ: 50 دلار 2092514. 325 ریال با نرخ ارز بین بانکی.

جدول داده های تبدیل مفید

دلار به ایران-ریاستایران-ریاست به دلار
1 دلار41850. 2865 IRR1 IRR0 دلار
2 دلار83700. 5729 IRR2 IRR0 دلار
5 دلار209251. 4323 IRR5 IRR0. 0001 دلار
10 دلار418502. 8646 IRR10 IRR0. 0002 دلار
15 دلار627754. 297 IRR15 IRR0. 0004 دلار
20 دلار837005. 7293 IRR20 IRR0. 0005 دلار
25 دلار1046257. 1616 IRR25 IRR0. 0006 دلار
50 دلار2092514. 3232 IRR50 IRR0. 0012 دلار
100 دلار4185028. 6465 IRR100 IRR0. 0024 دلار
500 دلار20925143. 2324 IRR500 IRR0. 0119 دلار
1000 دلار41850286. 4648 IRR1000 IRR0. 0239 دلار
2500 دلار104625716. 162 IRR2500 IRR0. 0597 دلار
5000 دلار209251432. 324 IRR5000 IRR0. 1195 دلار
10000 دلار418502864. 6479 IRR10000 IRR0. 2389 دلار

آخرین اخبار ، پیش بینی ها و پیش بینی های ریال ایران از تیم خبری ما

تمام پیش بینی های نرخ ارز فعلی ما را با به روزرسانی های Live FX News در هنگام وقوع آنها بخوانید!

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 1399 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:12

All that glitters: Why I’m not investing in gold

تازه وارد به اینجا؟ممکن است از طریق ایمیل یا خوراک RSS به روزرسانی کنید. با تشکر از بازدید شما!

در طی یک ماه گذشته ، من مقالات زیادی در مورد فضایل سرمایه گذاری در طلا خوانده ام. به خصوص در انجمن های فیس بوک ، صحبت های زیادی در مورد چگونگی طلای سرمایه گذاری بلند مدت وجود دارد.(خوشبختانه ، من هیچ نظری مانند این را در انجمن GRS در فیس بوک ندیده ام.)

هر وقت اقتصاد آشفته می شود ، گلدان های طلایی به اجرا در می آیند. آنها از تپه ها فریاد می زنند که جهان محکوم است و تنها پناهگاه امن طلا است. و من اعتراف می کنم ، استدلال های آنها می تواند بسیار قانع کننده به نظر برسد.

وقتی این سایت را در سال 2006 شروع کردم ، برای اظهار نظر در مورد طلا احساس صلاحیت کردم. من چیزهای زیادی در مورد آن نخوانده بودم ، و به اندازه کافی احساس آموزش نمی کردم که نظر ارائه دهم. این تغییر کرده است

اکنون ، پس از پانزده سال خواندن و نوشتن در مورد پول ، من به اندازه کافی در مورد تاریخ اقتصادی می دانم و به اندازه کافی در مورد طلا می دانم که یک سرمایه گذاری است تا آنچه را که معتقدم یک پاسخ (تا حدودی) تحصیل کرده به این موضوع است. و این پاسخ این است: طلا سرمایه گذاری بلند مدت را بدبخت می کند.

امروز ، بیایید در مورد جوانب مثبت و منفی سرمایه گذاری در طلا در حالی که از نظر خود من به عنوان نقطه شروع استفاده می کنیم ، بحث کنیم.(و توجه داشته باشید که این مقاله حاوی نظر من است. از برخی واقعیت ها حمایت می شود ، اما هنوز هم نظر من است. هر آنچه را که به عنوان انجیل دنبال می شود ، نگیرید.)

به عبارت ساده: من طرفدار فلزات گرانبها نیستم. من 0 ٪ از دلارهای سرمایه گذاری خود را در طلا و نقره دارم و انتظار دارم که این امر برای آینده قابل پیش بینی صادق باشد. نظر من این است که طلا در حال حاضر یک سرمایه گذاری بد است. بگذارید استدلال خود را توضیح دهم.

قبل از اینکه به گوشت این مقاله شیرجه بزنیم ، مهم است که درک کنیم که من یک اقتصاددان نیستم و من یک متخصص طلا نیستم. اما برای پانزده سال گذشته ، من از امور مالی شخصی کار خود را انجام داده ام و طلا یکی از بخش های کوچک آن موضوع است. هسته اصلی این مقاله در ابتدا در تاریخ 10 مه 2011 منتشر شد ، آخرین باری که گلد بوگ ها در حال اجرا بودند. این بروزرسانی حاوی تجدید نظر قابل توجهی است. همچنین ، لطفاً توجه داشته باشید که بسیاری از نظرات در مورد این مقاله از انتشار اصلی آن در سال 2011 است.

استاندارد طلا

بسیاری از افراد از سیستم پولی فعلی ما بیزار هستند زیرا این مبتنی بر ارز فیات است. یعنی یک دلار ارزش خودسرانه ای دارد زیرا دولت چنین می گوید. این مبتنی بر هیچ چیز مشخصی نیست. بعلاوه ، دولت می تواند پول نقد را از عرضه پول به خواست خود اضافه و حذف کند ، که این امر بر ارزش دلار تأثیر می گذارد.

دلارهای ایالات متحده - و سایر ارزهای جهانی - یک بار توسط طلا حمایت می شدند. طبق استاندارد طلا ، می توانید از یک بانک بخواهید که پول کاغذ خود را با نرخ قانونی به طلا تبدیل کند (هرچه ممکن است باشد). برای اینکه دولت پول بیشتری را چاپ کند ، آنها مجبور بودند طلا را برای حمایت از آن داشته باشند.

طرفداران "استاندارد طلا" استدلال می کنند که از آنجا که ایالات متحده در سال 1933 آن را رها کرد ، دلار مستعد تورم است. درست است. اما استاندارد طلا تورم را از بین نبرد و علاوه بر این مشکلات دیگری ایجاد کرد.

من یک اقتصاددان نیستم و وقتی صحبت از نظریه اقتصادی می شود ، مبارزه می کنم ، اما درک من این است که تصور می شود بسیاری از موارد ناشی از رکود بزرگ ناشی از استاندارد طلا است. طبق استاندارد طلا ، ارزها نسبت به حدس و گمان و کاهش ارزش بسیار مستعد بودند ، که می تواند منجر به اجرای بانک ها شود. به همین دلیل ایالات متحده آن را رها کرد. و این فقط ایالات متحده نبود که این کار را انجام داد. دیگر یک کشور واحد در جهان از استاندارد طلا استفاده نمی کند. تا همین اواخر ، بیشتر اقتصاددانان و سیاستمداران آن را یادگار سزاوار می دانستند.

توجه: اگرچه طولانی است ، این سخنرانی در سال 2004 از بن برنانک در مورد پول ، طلا و افسردگی بزرگ جالب است ، و توضیح می دهد که چرا ما به احتمال زیاد هرگز به یک استاندارد طلا در ایالات متحده بازگشتیم.

ارزش ذاتی طلا

برخی از طرفداران طلا مانند آن هستند زیرا می گویند ارزش ذاتی دارد. یعنی آنها می گویند که طلا به خودی خود ارزش دارد.(کوین مک الروی کار خوبی را برای توضیح این مفهوم در خیابان انجام می دهد.)

Goldbugs شما معتقد است که وقتی دیاستر اعتصاب می کند-ما وارد اقتصاد پس از روغن می شویم ، ما توسط تروریست ها مورد توجه قرار می گیریم ، دایناسورها از Isla Nublar فرار می کنیم ، یا یک ویروس جدید نیمی از جمعیت جهان را پاک می کند-این پول کاغذی بی ارزش خواهد بود و ما"همه با طلا تجارت می کنند. به دلیل ارزش ذاتی آن ، به نوعی ارز تبدیل می شود. من قانع نشده ام.

بیایید بگوییم که من یک مغازه دار هستم. من یک مینارت دارم و یک اسلحه برای دفاع از سهام خود در برابر غارتگران دارم. اگر ما به نوعی دنیای پس از بحران هستیم که دایناسورها در زمین پرسه می زنند ، شک دارم که طلای شما را می خواهم. به همان اندازه پول کاغذی بی ارزش (یا به همان اندازه ارزشمند) خواهد بود. چرا؟زیرا در واقعیت ، طلا نیز اساساً یک ارز فیات است. یعنی مردم آن را به ارزش دلخواه اختصاص داده اند. این ارزش در یک بحران از بین می رود ، دقیقاً همانطور که ارزش پول کاغذ انجام می دهد.

اگر من در این شرایط صاحب مغازه هستم - یا من همسایه شما با یک باغ سبزیجات هستم - می خواهم با چیزی واقعی ، چیزی شبیه به کارتن تخم مرغ یا برخی از پوسته ها برای اسلحه من پرداخت کنم.

به عبارت دیگر ، من به ارزش ذاتی طلا فکر نمی کنم. برای من ، اختصاص ارزش به طلا به همان اندازه خودسرانه است که ارزش آن را به هر چیز دیگری اختصاص می دهد. اگر ما در یک بحران واقعی هستیم ، من اطمینان ندارم که طلا قصد دارد روز را نجات دهد. این فقط یک دلیل دیگر است که من در طلا سرمایه گذاری نمی کنم.(باز هم ، این نظر من است. شما ممکن است مخالف باشید.)

نکته: برای یک موضوع منسجم تر و تحصیل کرده تر ، این مقاله را بخوانید که چرا طلا ارزش ذاتی ندارد.

دو اعتراض اول من در مورد داشتن طلا صرفاً براساس تئوری استوار است. هیچ کس با اطمینان نمی داند چه اتفاقی می افتد اگر ما به استاندارد طلا برگردیم. اگر دایناسورها به زمین پرسه می زدند ، ما چیزهای مهم تری برای نگرانی از شکل ارز خود خواهیم داشت. اما من در حال حاضر اعتراضات مشخص دیگری برای سرمایه گذاری در طلا دارم.

سرمایه گذاری در طلا در طول حباب

همانطور که من این را می نویسم ، طلا در حدود 1700 دلار در هر اونس در حال معلق است ، که فقط دو هفته پیش اوج اخیر 1756. 70 دلار است. اما این تنها عالی نیست ؛این همچنین نزدیک به اوج های همه زمانه برای چیزها است.(همانطور که نزدیک من می توانم محاسبه کنم ، در ژانویه 1980 حدود 2250 دلار در هر اونس حدود 2250 دلار در هر اونس بود.)

در اینجا یک نمودار (تولید شده در Macrotrends) وجود دارد که قیمت طلای تاریخی را نشان می دهد:

Historical gold prices, raw data

و در اینجا همان اطلاعات وجود دارد ، اما با قیمت های تنظیم شده تورم:

Historical gold prices, inflation adjusted

قیمت های مدرن طلا در سال 1999 به پایان رسید. قیمت ها در آوریل 2001 262 دلار برای هر اونس (380 دلار تنظیم شده با تورم) بود. بین آن زمان و مه 2011 - هنگامی که من برای اولین بار این مقاله را نوشتم - طلا تقریباً هر سال بیش از 20 ٪ از بازده چشمگیر برخوردار بود. در آن زمان ، Goldbugs با صدای بلند فریاد می زد: "اکنون زمان خرید است."پیتر شیف ، شاید بلندترین طلای همه آنها ، قیمت های 5000 دلار در هر اونس را در آینده نزدیک پیش بینی می کرد.

در آن زمان نوشتم: "من شکاک هستم.""من فکر می کنم طلا در یک دهه آینده 500 دلار در هر اونس از 5000 دلار در هر اونس مشاهده می کند."

چه کسی به تصحیح نزدیکتر بود؟پیتر شیف ، یک متخصص خود اعلام شده در این زمینه؟یا من ، یک پسر که هیچ دانش خاصی در مورد طلا ندارد ، اما شک و تردید سالم از شستشو و شارلاتان ها؟

برای چند سال ، طلا بین 1600 تا 1700 دلار در هر اونس معلق بود. اما پس از آن سقوط کرد. تا دسامبر سال 2015 ، قیمت های طلا به 1070 دلار در هر اونس کاهش یافته بود. طلا تا حدود یک سال پیش بین 1200 تا 1300 دلار در هر اونس پرش کرد ، در این زمان صعود خود را به 1700 دلار آغاز کرد ، جایی که امروز در آن قرار دارد.

در ضمن ، من فکر می کنم مشخص است که ما در سال 2011 در یک حباب طلا بودیم. و فکر می کنم امروز وارد یکی (یا در حال حاضر در آن) هستیم. ما طی بیست سال گذشته چندین حباب قیمت را در ایالات متحده دیده ایم.

 • اول ، رونق سهام فناوری در اواخر دهه 1990.
 • سپس ، افزایش قیمت مسکن در اواسط دهه 2000.
 • بعد ، حباب سهام دوم در پایان دهه گذشته.
 • سرانجام ، حباب طلایی که من فقط توضیح دادم.

بعلاوه ، می توانید استدلال کنید که طی سالهای اخیر ما در یک حباب بازار سهام دیگر بوده ایم و من لزوماً مخالف نخواهم بود.

در طی این حباب ها ، طرفداران هر سرمایه گذاری موارد قانع کننده ای را برای چرا "این زمان متفاوت است!"تعداد بیشتری از مردم طلا و سهام و خانه را خریداری کردند که قیمت ها را بالا می برد ، و این باعث می شد سرمایه گذاری ها جذاب تر به نظر برسند ، این به معنای بیشتر افراد خریداری شده بود ، که این قیمت ها را افزایش می داد تا ...

حباب ترکید.

حباب همیشه ترکیده است.

در طول حباب ، تعداد زیادی از فروشندگان روغن مار با زبانهای نقره ای وجود دارند که سعی می کنند شما را متقاعد کنند که این در واقع یک حباب نیست ، این جایی است که قیمت ها به معنای آن است. بسیاری از این افراد در واقع آنچه را که می گویند اعتقاد دارند.(اگرچه ، برای روشن بودن ، برخی این کار را نمی کنند. برخی دقیقاً می دانند چه کاری انجام می دهند.)

بعد از حباب ، بسیاری از مردم تعجب می کنند که چه اتفاقی برای ثروت آنها افتاده است.

در حال حاضر ، در آوریل 2020 ، قیمت طلا زیاد است زیرا تقاضای طلا زیاد است. طی یک سال گذشته - و به ویژه ، در طول این بیماری همه گیر کروناویروس - سیاست های اقتصادی کشور ما ترس از آینده را ایجاد کرده است ، این بدان معنی است که بسیاری از مردم به عنوان نوعی بیمه به طلا چسبیده اند. قیمت طلا در حال افزایش است. آنها چقدر بلند خواهند شد؟

پیتر شیف بار دیگر از مدتی در کانون توجه لذت می برد و اعلام می کند که طلا به 5000 دلار در هر اونس خواهد رسید. او تقریباً پانزده سال است که این آهنگ را آواز می خواند. من مطمئن نیستم که چرا مردم همچنان گوش می دهند. بلند مدت ، من فکر می کنم قیمت های طلا بیشتر از آنچه افزایش می یابد کاهش می یابد.(اما من فکر می کنم طلا به مدت یک یا دو سال صعود خواهد کرد - یا حداقل ، ثابت بماند.)

اما ، سلام - من می توانم اشتباه کنم. شاید حباب طلا حباب نباشد. شاید قیمت ها دوباره خراب نشوند. شما باید آن را برای خودتان تصمیم بگیرید. در حال حاضر ، من مایلم در کنار تاریخ شرط بندی کنم.

Gold price change during Presidential terms

جایزه!

شما نمی دانید که چقدر کار به پستی مانند این می رود. من ساعت ها تحقیق می کنم و هزاران کلمه می نویسم قبل از اینکه به ملزومات برگردم. و با مباحث مربوط به داده های زیادی ، من هنگام بازی با شماره ، انواع سوراخ های خرگوش را پایین می آورم.

به عنوان مثال ، با هوی و هوس ، تصمیم گرفتم تأثیر چند دولت گذشته ریاست جمهوری را بر قیمت طلا بررسی کنم. این بیشتر بی معنی است ، اما دیدن آن هنوز هم جالب است.

 

اعداد کارتر عجیب است. تقریباً تمام این افزایش 322 ٪ در طی چند ماه گذشته دولت وی رخ داده است. باز هم ، من نمی گویم این داده ها معنایی دارند. من فقط آن را جذاب می دانم. اگر می خواهید با بازی با شماره ها وقت خود را کنار بگذارید ، ممکن است این صفحه از قیمت های تاریخی طلا را مفید پیدا کنید.

(و این یک ساعت از وقت من است که می توانست برای نوشتن مقاله دیگری در مورد کوپن های قطع یا بودجه استفاده شود.)

طلا به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت

برای من ، قانع کننده ترین مورد در برابر سرمایه گذاری در طلا را می توان در سابقه تاریخی یافت. Goldbugs دوست دارد این چیزها را ستایش کند زیرا این یک "پرچین در برابر تورم" است. با افزایش قیمت ، طلا تمایل به حفظ ارزش خود دارد. این درست است - اما طولانی مدت ، این همان کاری است که انجام می دهد.

موارد دیگری وجود دارد که تمایل دارند ارزش خود را در هنگام تورم حفظ کنند ، اگر این چیزی است که شما می خواهید. املاک و مستغلات ، برای یک. و نکات (اوراق بهادار محافظت شده از تورم خزانه ، نوعی پیوند). و شاید حتی حساب های پس انداز.

اگر می خواهید با تورم مبارزه کنید ، گزینه های بهتری وجود دارد. جرمی سیگل در کتابهای خود برای طولانی مدت ، شماره ها را برای یافتن عملکرد تاریخی چندین سرمایه گذاری مشترک به دست آورد. نتایج؟بین سالهای 1926 و 2012:

 • طلا بازده واقعی (به معنای: "بازگشت پس از تورم") حدود 2. 1 ٪ داشت.
 • اوراق قرضه حدود 5. 7 ٪ یا حدود 2. 6 ٪ پس از تورم بازگشت.
 • سهام به طور متوسط حدود 9. 6 ٪ در سال و بازده واقعی حدود 6. 4 ٪ بازگشت.
 • و طبق این مقاله دانشگاهی ، قیمت خانه طی 150 سال گذشته حدود 0. 9 ٪ در سال قدردانی کرده است.

البته بازده گذشته هیچ تضمینی برای نتایج آینده نیست. شاید شیف درست باشد. شاید در طول سی سال آینده ، طلا به طور متوسط سالانه 6. 4 ٪ بازده و بازده متوسط 2. 1 ٪ باشد. هیچ کس مطمئناً نمی داند. اما شرط من در کنار تاریخ است.

قبل از ترک این بخش ، می خواهم برای طولانی مدت یک نقل قول از سهام Siegel به اشتراک بگذارم:

از قضا ، علیرغم مبنای تورمی یک سیستم پول کاغذ ، پول کاغذی که از اوایل قرن نوزدهم حفظ شده است ، ارزش بسیاری از چهره آن را در بازار جمع کننده ها ارزش دارد ، و از شمش طلا به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت فراتر رفته است. یک تشک قدیمی که حاوی پول کاغذی قرن نوزدهم است ، یافته ای بهتر برای یک ضدیت نسبت به مبلغ معادل است که در میله های طلا جمع شده است!

فکر می کنم هیچ دور شدن واقعی از آن وجود ندارد. این فقط خنده دار است

پدرم در طلا سرمایه گذاری کرد

ممکن است فکر کنید که تب طلای فعلی اولین مورد از نوع خود است. در واقع ، اینطور نیست. به نظر می رسد که تب طلا هر دهه یا هر زمان که قیمت ها وجود داشته باشد ، اعتصاب می کند.(این طنز است. هیچ کس از سرمایه گذاری در طلا هنگامی که قیمت ها پایین است ، هیجان زده نیست. آنها فقط وقتی قیمت ها بالا می روند ، هیجان زده می شوند. لازم به ذکر است که چقدر احمقانه این به عنوان یک استراتژی سرمایه گذاری است؟)

اولین باری که به یاد می آورم در معرض تب طلا قرار گرفتم ، وقتی پسر بودم.

پدر من در طول بحران اقتصادی اواخر دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد به یک طلایی تبدیل شد. او متقاعد شده بود که قیمت ها به طور دائم افزایش می یابند ، بنابراین او شروع به سرمایه گذاری در طلا کرد. چیزهایی که او گفت پس از آن دقیقاً مانند چیزهایی است که من امروز Goldbugs می شنوم. این مانند تاریخ است که خودش را تکرار می کند.

اگرچه او به سختی می توانست غذا را روی میز بگذارد ، اما پدر در سال 1980 راهی برای خرید ده سکه طلا با قیمت تقریبی 500 دلار پیدا کرد.(به علاوه هر کمیسیونی که او پرداخت کرد.) او دوست داشت آنها را به بچه های ما نشان دهد: "به قطعات زیبا از فلز من نگاه کنید."پدر هیچ پس انداز و سرمایه گذاری نداشت ، بنابراین این سکه ها تخم لانه او بودند.

تخم مرغ ها پوسیده شدند.

همانطور که به یاد می آورم ، پدر تقریباً بلافاصله تعدادی از سکه ها را فروخت زیرا ما برای خرید غذا و لباس به پول نیاز داشتیم. جای نگرانی نیستقیمت طلا افزایش یافته بود ، بنابراین او کمی سود کسب کرد. اما او بقیه "قطعات زیبا از فلز" خود را تا اواسط دهه 1980 ، هنگامی که تصمیم به راه اندازی شرکت جعبه سفارشی گرفت ، نگه داشت. سپس او سکه ها را با بیش از 300 دلار در هر اونس فروخت. او حدود هزار دلار از آنچه که فکر می کرد یک چیز مطمئن است از دست داد. نکته مطمئن به عنوان یک حباب بود.

بیشتر خواندن

 • Oregon Live: ممکن است طلا زرق و برق کند ، اما به عنوان یک سرمایه گذاری ، خطر را حمل می کند
 • من به شما یاد می دهم که ثروتمند باشید: روی طلا سرمایه گذاری نکنید
 • مجله AAII: ویژگی های سرمایه گذاری طلا (عضویت لازم)
 • تعادل: جوانب مثبت و منفی از داشتن طلا در سبد شما

آیا باید روی طلا سرمایه گذاری کنید؟

به تمام این دلایل ، من در طلا سرمایه گذاری نمی کنم. الان نه. نه با این قیمت ها. آیا این بدان معنی است که شما باید از سرمایه گذاری در طلا خودداری کنید؟اصلا. این بدان معناست که شما باید خواندن و تحقیق خود را انجام دهید و بدانید که بهترین تصمیم برای شما چیست. فقط حرف من را برای آن بیان نکنید ، بلکه توسط یک دسته از تبلیغات در رادیو یا تلویزیون متقاعد نشوید.

چه شما به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری برای شما یا مخالف طلا هستید ، من شما را تشویق می کنم که مقالات منطقی و کاملاً نوشته شده را از طرف دیگر بخوانید. سعی کنید بفهمید که از کجا آمده اند. آیا مخالفان نکات خوبی را بیان می کنند؟بعد از خواندن نظر دیگر ، فکر می کنید ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که بتوانید دیدگاه آنها را ببینید؟

در مورد من ، من کاملاً مخالف سرمایه گذاری در طلا نیستم. در حقیقت ، من متقاعد شده ام که به طور کلی منطقی است که به عنوان بخشی از استراتژی تنوع ، در سبد سرمایه گذاری خود داشته باشید. به مرور زمان ، من قصد دارم کمی اضافه کنم. در نهایت.(اما اکنون نه ، نه وقتی که قیمت ها در رکورد بالا هستند.) با این حال ، با یک استثنا - نوار کناری زیر را ببینید - من نمی توانم تصور کنم که بیش از پنج درصد از نمونه کارها من را به این چیزها اختصاص داده است.(و حتی این به نظر می رسد زیاد است.)

نظر من این است که ما واقعاً وارد حباب طلای دیگری می شویم و سرانجام حباب پشت سر می گذارد. وقتی این کار را انجام داد ، ممکن است کمی طلا بخرم. تا آن زمان ، من خوشحالم که از تماشای سوار غلتکی از بیرون تماشا می کنم.

نمونه کارها دائمی

 • 25 ٪ در سهام ایالات متحده ، برای بازده شدید در مواقع سعادت
 • 25 ٪ در اوراق قرضه خزانه داری طولانی مدت ، که در طول سعادت و تورم خوب عمل می کنند
 • 25 ٪ پول نقد (صندوق بازار پول) برای محافظت در برابر رکود
 • 25 ٪ در طلا برای محافظت در دوره های تورم

یادآوری: این یکی دیگر از موضوعاتی است که تمایل به الهام بخشیدن به بحث پرشور دارد. خوب است که با یکدیگر مخالف باشید (و با من) ، اما لطفاً آن را مدنی نگه دارید. به نظر عادلانه؟

در سال 2006 ، J. D. Get Rich را به آرامی تأسیس کرد تا تلاش خود را برای خارج شدن از بدهی ثبت کند. با گذشت زمان ، او یاد گرفت که چگونه پس انداز کند و چگونه سرمایه گذاری کند. امروز ، او موفق شد به بازنشستگی زودرس برسد! او می خواهد به شما در تسلط بر پول خود - و زندگی شما کمک کند. بدون کلاهبرداریبدون حیلهفقط مشاوره پول هوشمند برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 66 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 10:51

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 68 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 10:41

سه گانه فیثاغور یک 2 +B 2 = C 2 است که در آن A ، B و C سه عدد صحیح مثبت هستند. این سه گانه به عنوان (A ، B ، C) نشان داده شده است. در اینجا ، a عمود است ، B پایه و C هیپوتنوژن مثلث زاویه دار راست است. شناخته شده ترین و کوچکترین سه گانه (3،4،5). برای جزئیات بیشتر قضیه فیثاغورس را بیاموزید.

فیثاگوراس که ریاضیدان بود به ریاضیات ، علوم و فلسفه علاقه مند بود. وی در حدود 570 سال قبل از میلاد در یونان متولد شد. او به خاصیت مثلث هایی با زاویه راست یعنی زاویه 90 0 مشهور است و این خاصیت به قضیه فیثاغورس معروف است. در یک مثلث راست زاویه دار ، هیپوتنوز سمت "R" است ، طرف مقابل زاویه راست. در مجاورت زاویه راست ، کوتاهتر از دو طرف طرف P است. در این مقاله ، بگذارید بحث کنیم که سه گانه فیثاغور ، فرمول ، لیست آن ، مراحل برای یافتن سه گانه ، نمونه ها و اثبات چیست.

سه گانه فیثاغور چیست؟

راه حل های عدد صحیح به قضیه فیثاغورئی ، یک سه گانه 2 + B 2 = C 2 نامیده می شود که شامل سه عدد صحیح مثبت A ، B و C است.

با ارزیابی ما:

از این رو ، 3،4 و 5 نفر سه گانه فیثاغور هستند.

می توانید "سه گانه" بگویید ، اما "سه گانه" اصطلاح مورد علاقه است. بیایید این موضوع را با معرفی قضیه فیثاغورس شروع کنیم.

جدول

(3 ، 4 ، 5)(5 ، 12 ، 13)(8 ، 15 ، 17)(7 ، 24 ، 25)
(20 ، 21 ، 29)(12 ، 35 ، 37)(9 ، 40 ، 41)(28 ، 45 ، 53)
(11 ، 60 ، 61)(16 ، 63 ، 65)(33 ، 56 ، 65)(48 ، 55 ، 73)
(13 ، 84 ، 85)(36 ، 77 ، 85)(39 ، 80 ، 89)(65 ، 72 ، 97)

فرمول Triples Pythagoras Triples

اگر یک مثلث دارای یک زاویه باشد که زاویه ای راست (یعنی 90 درجه سانتیگراد) باشد ، بین سه طرف مثلث رابطه وجود دارد.

اگر طولانی ترین طرف (به نام Hypotenuse) R باشد و دو طرف دیگر (در کنار زاویه سمت راست) P و Q نامیده می شود:

P 2 + q 2 = r 2.

مجموع مربع های دو طرف دیگر همان مربع طولانی ترین طرف است.

لیست سه گانه فیثاغور

لیست سه گانه فیثاغوریایی که مقدار C بالاتر از 100 است در زیر آورده شده است:

(20 ، 99 ، 101)(60 ، 91 ، 109)(15 ، 112 ، 113)(44 ، 117 ، 125)
(88 ، 105 ، 137)(17 ، 144 ، 145)(24 ، 143 ، 145)(51 ، 140 ، 149)
(85 ، 132 ، 157)(119 ، 120 ، 169)(52 ، 165 ، 173)(19 ، 180 ، 181)
(57 ، 176 ، 185)(104 ، 153 ، 185)(95 ، 168 ، 193)(28 ، 195 ، 197)
(84 ، 187 ، 205)(133 ، 156 ، 205)(21 ، 220 ، 221)(140 ، 171 ، 221)
(60 ، 221 ، 229)(105 ، 208 ، 233)(120 ، 209 ، 241)(32 ، 255 ، 257)
(23 ، 264 ، 265)(96 ، 247 ، 265)(69 ، 260 ، 269)(115 ، 252 ، 277)

دانش آموزان می توانند هر نوع سه گانه را از لیست بالا انتخاب کرده و فرمول فیثاگوراس را اثبات کنند ، یعنی ،

چگونه سه گانه فیثاغور را تشکیل دهیم؟

چگونه سه گانه فیثاغور را تشکیل دهیم؟

همانطور که می دانیم ، این تعداد می تواند یک عدد عجیب و غریب یا یک عدد یکنواخت باشد. حال ، اجازه دهید ما در مورد نحوه ایجاد سه گانه فیثاغورئی بحث کنیم.

مورد 1: اگر تعداد عجیب است:

بگذارید شماره "x" باشد.

اگر "x" عجیب است ، پس سه گانه فیثاغورین = x ، (x 2 /2) - 0. 5 ، (x 2 /2) + 0. 5.

مثالی را در نظر بگیرید (7 ، 24 ، 25). حال ، اجازه دهید ما در مورد چگونگی شکل گیری این سه گانه فیثاغور صحبت کنیم.

hre ، x = 7 ، که یک عدد عجیب است.

(x 2 /2) - 0. 5 = (49/2) - 0. 5 = 24. 5 - 0. 5 = 24

(x 2/2) + 0. 5 = (49/2) + 0. 5 = 24. 5 + 0. 5 = 25

از این رو ، سه گانه فیثاغور تشکیل شده است (7 ، 24 ، 25).

مورد 2: اگر شماره یکنواخت باشد:

اگر "x" یکنواخت باشد ، پس سه گانه فیثاغورین = x ، (x/2) 2-1 ، (x/2) 2 +1.

بگذارید یک مثال را فرض کنیم ، (16 ، 63 ، 65). اکنون ، ما چگونگی تشکیل سه گانه فیثاغور را بررسی خواهیم کرد.

در اینجا ، x = 16 ، که یک عدد یکنواخت است.

(x/2) 2-1 = (16/2) 2-1 = 8 2-1 = 6 4-1 = 63

(x/2) 2 +1 = (16/2) 2 +1 = 8 2 + 1 = 64 + 1 = 65.

بنابراین ، سه گانه فیثاغور تشکیل شده است (16 ، 63 ، 65)

توجه: ما می توانیم مشاهده کنیم که بی نهایت بسیاری از سه گانه فیثاغور وجود دارد زیرا این رویکردها برای هر تعداد کامل مثبت سه گانه به ما می دهد. آیا این رویه ها می توانند همه آنها را تولید کنند؟جواب "نه" است. به عنوان مثال ، سه گانه فیثاغور (20 ، 21 ، 29) با استفاده از این روش ها قابل تشکیل نیست.

اثبات سه گانه فیثاغور

اثبات قضیه فیثاغورس:

Pythagorean Triples

به شکل بالا نگاه کنید

در شکل ، در سمت چپ ،

مساحت مربع = (A+B) 2

مساحت مثلث = 1/2 (AB)

مساحت مربع داخلی = b 2.

مساحت کل مربع = 4 (1/2 (AB)) + C 2

اکنون می توانیم نتیجه بگیریم که

(A + B) 2 = 4 (1/2 (AB)) + C 2.

A 2 + 2AB + B 2 = 2ab + C 2.

A 2 + B 2 = C 2

اعداد مثلثی

تفاوت بین مربع های پی در پی تعداد عجیب و غریب یک واقعیت است و نشان می دهد که هر مربع مجموع دو عدد مثلثی پی در پی است.

و در این مورد ، اعداد مثلثی مبالغ پی در پی همه اعداد صحیح است.

بنابراین اعداد مثلثی 1 ، 3 ، 6 ، 10 ، 15 ، 21 ، 28 ، 36 ، 45 ، 55 ، 66 ، 78 ، 91 ، 105 ، 120 و غیره است.

105 + 120 = 225 ؛225 مربع 15 است.

سه گانه مشترک فیثاغور

همانطور که می دانیم ، مجموعه خاصی از اعداد صحیح که قضیه فیثاغورس را برآورده می کند ، سه گانه فیثاغوریان نامیده می شود. این بدان معنی است که مجموعه اعداد عدد صحیح با قضیه فیثاغورس ارتباط ویژه ای دارد. نه تنها مجموعه قضیه فیثاگوراس را برآورده می کند ، بلکه چند برابر مجموعه عدد صحیح نیز قضیه فیثاگوراس را برآورده می کند.

به عنوان مثال ، (3 ، 4 ، 5) رایج ترین سه گانه فیثاغور است. هنگامی که هر عدد عدد صحیح با 2 ضرب می شود ، مجموعه (6 ، 8 ، 10) را دریافت می کنیم ، که این قضیه فیثاغورس را نیز برآورده می کند.

(یعنی ،) 3 2 + 4 2 = 5 2

به طور مشابه ، 6 2 + 8 2 = 10 2

این را می توان به سادگی به شرح زیر بیان کرد:

اگر A ، B و C عدد صحیح مثبت باشند ، که قضیه فیثاغورس را برآورده می کند ، پس AK ، BK ، CK نیز قضیه فیثاغورس را برآورده می کند ، هنگامی که "k" یک عدد صحیح مثبت است.

همچنین ، سه گانه فیثاغورئی را می توان با استفاده از روشهای مختلف ، مانند توالی فیبوناچی عمومی ، معادلات درجه دوم ، با استفاده از ماتریس و تحولات خطی و غیره یافت. مجموعه سه گانه فیثاغور بی پایان است. ما می توانیم ثابت کنیم که ما با کمک (3 ، 4 ، 5) سه گانه فیثاغور را بی نهایت داریم

واقعیت ها: یک واقعیت جالب در مورد سه گانه فیثاغور این است که سه گانه فیثاغور همیشه از همه حتی اعداد یا دو عدد عجیب و یک عدد یکنواخت تشکیل شده است.

یک سه گانه فیثاغورئی هرگز از همه اعداد عجیب و غریب یا دو عدد حتی و یک عدد عجیب و غریب تشکیل نمی شود

سه گانه فیثاغورx 2 (بار 2)x 3 (بار 3)x 4 (بار 4)
3-4-56-8-109-12-1512-16-20
5-12-1310-24-2615-36-3920-48-52
7-24-2514-48-5021-72-7528-96-100
9-40-4118-80-8227-120-12336-160-164
11-60-6122-120-12233-180-18344-240-244

نمونه های سه گانه فیثاغور (با پاسخ)

 • بنابراین ، مربع 3 ، 9 ، تفاوت بین 16 ، مربع 4 و 25 مربع 5 است که به ما سه گانه 7،24،25 می دهد.
 • به طور مشابه ، مربع 5 ، 25 تفاوت بین 144 ، مربع 12 و 169 ، میدان 13 است و سه گانه 5 ، 12 ، 13 را به ما می دهد.

مشکلات سه گانه فیثاغور

ثابت کنید که (5 ، 12 ، 13) یک سه گانه فیثاغور است؟

برای اثبات: (5 ، 12 ، 13) یک سه گانه فیثاغور است

ما می دانیم که ، 2 + B 2 = C 2

اکنون ، مقادیر را جایگزین کنید ،

5 2 + 12 2 = 13 2

از این رو ، مجموعه داده های اعداد صحیح قضیه فیثاغورس را برآورده می کند ، (5 ، 12 ، 13) یک سه گانه فیثاغور است.

بررسی کنید که آیا (7 ، 15 ، 17) سه گانه فیثاغور هستند.

ما می دانیم که 2 + B 2 = C 2

با جایگزینی مقادیر موجود در معادله ، دریافت می کنیم

7 2 + 15 2 = 17 2

از این رو ، مجموعه داده های اعداد صحیح قضیه فیثاغورس را برآورده نمی کند ، (7 ، 15 ، 17) یک سه گانه فیثاغور نیست. همچنین ، ثابت می کند که سه گانه فیثاغور از همه اعداد عجیب و غریب تشکیل نشده است.

درس ویدئویی

سوالات متداول - سؤالات متداول

سه گانه فیثاغور چیست؟

سه گانه فیثاغوریان عدد صحیح غیر منفی می گویند A ، B و C ، که معادله زیر را برآورده می کند: A 2 +B 2 = C 2. در اینجا A ، B و C طرف های یک مثلث راست است که A عمود است ، B پایه و C هیپوتنوز است.

پنج سه گانه رایج فیثاغوریا چیست؟

چگونه می توان سه گانه فیثاغور را پیدا کرد؟

برای یافتن سه گانه فیثاغور ، قوانین زیر را بخاطر بسپارید: هر شماره عجیب و غریب قسمت P یک سه گانه فیثاغور است. سمت Q یک سه گانه فیثاغور به سادگی (ص 2 - 1)/2 است. طرف R (q 2 + 1)/2 است. اگر p = 9 q = (9 2-1)/2 = (81-1)/2 = 80/2 = 40 r = (9 2 +1)/2 = (81 +1)/2 = 82/2= 41 از این رو ، (9،40،41) سه گانه فیثاگوراس هستند.

چگونه مقیاس سه برابر را انجام دهیم؟

اگر (3،4،5) سه گانه فیثاغور باشد ، پس اگر آنها را با 2 مقیاس می کنیم ، می گیریم.(6،8،10) بنابراین ، 6 2 +8 2 = 10 2 36 +64 = 100 100 = 100

آیا (4،5،8) آیا فیثاغور سه گانه است؟

اگر (4،5،8) یک سه گانه فیثاغور باشد ، پس باید برآورده شود: 4 2 +5 2 = 8 2 اجازه دهید ابتدا LHS را بگیریم ، 4 2 +5 2 = 16 +25 = 41 RHS = 82 = 64 به وضوح ،41 برابر با 64 نیست بنابراین (4،5،8) سه گانه فیثاغور نیست.

برای کشف بیشتر در مورد این و سایر مفاهیم ریاضی ، در برنامه یادگیری Byju - مشترک شوید.

دانش خود را در مورد سه گانه فیثاغور تست کنید

درک خود را از این مفهوم برای آزمایش با پاسخ دادن به چند MCQ. برای شروع روی "شروع مسابقه" کلیک کنید!

پاسخ صحیح را انتخاب کنید و روی دکمه "پایان" کلیک کنید ، نمره و پاسخ های خود را در پایان مسابقه بررسی کنید

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 69 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:41

The Trust Project The Trust Project

پروژه اعتماد گروهی از سازمان های خبری در سراسر جهان است که برای تعیین استانداردهای شفافیت تلاش می کنند.

جعبه های رمز و راز NFT جعبه های دیجیتالی هستند که می توان آنها را خریداری کرد و حاوی مجموعه ای تصادفی از موارد مجازی است. این موارد می تواند از موارد درون بازی گرفته تا قطعات هنری باشد و در بازارهای آنلاین قابل معامله یا فروخته شده است.

بیشتر جعبه های رمز و راز با استفاده از cryptocurrency خریداری می شوند و محتویات جعبه در blockchain ذخیره می شوند. این بدان معناست که موارد موجود در یک جعبه رمز و راز NFT بسیار نادر هستند و می توانند به عنوان معتبر تأیید شوند.

What Are NFT Mystery Boxes and How Do They Work?

جعبه های رمز و راز NFT در سالهای اخیر برای جمع آوری وسایل مجازی نادر و با ارزش محبوب شده اند. برخی از محبوب ترین جعبه های رمز و راز NFT شامل Cryptokitties ، Decentraland و Axie Infinity است.

اگر علاقه مند به خرید جعبه رمز و راز NFT هستید ، باید چند مورد را در خاطر داشته باشید. ابتدا مطمئن شوید که از یک بستر معتبر برای خرید جعبه خود استفاده می کنید. در گذشته موارد کلاهبرداری و کلاهبرداری وجود داشته است ، بنابراین انجام تحقیقات خود قبل از خرید مهم است.

دوم ، از خطرات ناشی از آن آگاه باشید. جعبه های رمز و راز NFT یک سرمایه گذاری سوداگرانه است و ارزش محتوای جعبه شما می تواند بالا یا پایین برود. حتماً فقط آنچه را که راحت از دست می دهید سرمایه گذاری کنید و خودتان را بیش از حد نکنید.

جعبه رمز و راز NFT چیست؟

جعبه رمز و راز جعبه ای است که حاوی یک محصول تصادفی خاص است. مشتریان حاضرند بدون دانستن اینکه چه چیزی است ، تا زمانی که جعبه را باز کنند ، شانس دریافت چیزی را که می خواهند بپردازند.

برای برخی ، عنصر تعجب بخشی از درخواست تجدید نظر است. این مانند افتتاح یک هدیه است - شما نمی دانید چه چیزی را می خواهید بدست آورید ، اما در ازای قیمت نسبتاً اندک ، همیشه امید (و اغلب اوقات واقعیت) وجود دارد که چیزی نادر یا با ارزش دریافت خواهید کرد. کنجکاوی و بالقوه خریداران را که در تمام محدوده سنی قرار دارد جذب می کند.

What is an NFT mystery box?

در سالهای اخیر ، جعبه های رمز و راز با فناوری blockchain دیجیتالی و یکپارچه شده اند-بنابراین اصطلاح جعبه رمز و راز NFT (NFT مخفف نشانه غیر قابل تغییر است). آنچه قبلاً محصولات فیزیکی در جعبه مقوایی بود ، اکنون یک محصول مجازی به شکل NFT است که در یک blockchain ذخیره می شود. تفاوت اصلی این است که با جعبه های رمز و راز NFT ، موارد موجود در داخل اغلب یک نوع از نوع و یا غیرممکن است که آنها را تکرار می کنند و آنها را کمیاب می کند.

NFT در جعبه ممکن است شما را از هر طرف شگفت زده کند. در حالی که NFT های معمولی تر ممکن است پس از فروش اولیه به سرعت در ارزش کاهش یابد ، NFT های نادر در صورت وجود تقاضا کافی می توانند بسیار بیشتر از برچسب قیمت خود باشند. اگر خوش شانس هستید که آنها را کشف کنید ، ممکن است این جعبه رمز و راز بسیار مطلوب را در بازارهای NFT یا خانه های حراج بفروشید.

جعبه های رمز و راز NFT چگونه کار می کنند؟

با جعبه های رمز و راز فیزیکی ، محصولات معمولاً تولید می شوند و سپس به طور تصادفی در جعبه های مختلف توزیع می شوند. با جعبه های رمز و راز NFT ، محتویات اغلب از طریق الگوریتم هایی تولید می شوند که موارد منحصر به فردی را ایجاد می کنند. سپس محتویات هر جعبه به عنوان NFT روی یک blockchain ذخیره می شود.

هنگامی که یک جعبه رمز و راز NFT را خریداری می کنید ، در اصل یک NFT خریداری می کنید که حاوی NFT های دیگری در داخل آن است. ارزش جعبه رمز و راز به نادر و مطلوب بودن NFT ها در داخل بستگی دارد.

 

درباره NFT بیشتر بخوانید
نحوه ذخیره NFTS: راهنمای نهایی 2022

یکی از مزایای خرید جعبه رمز و راز NFT این است که می توانید صحت NFT ها را در داخل تأیید کنید. از آنجا که محتویات در یک blockchain ذخیره می شوند ، می توانید مطمئن باشید که آنها واقعی هستند و جعلی نیستند. این با جعبه های رمز و راز فیزیکی امکان پذیر نیست ، جایی که همیشه خطر دریافت محصولات جعلی یا جعلی وجود دارد.

یکی دیگر از مزایای جعبه های رمز و راز NFT این است که آنها اغلب ارزان تر از خرید NFT ها به صورت جداگانه هستند. این امر به این دلیل است که قیمت توسط صاحب جعبه تعیین شده است ، و نه با ارزش بازار NFT ها در داخل. بنابراین ، اگر خوش شانس باشید ، ممکن است بتوانید با کسری از قیمت ، دست خود را به برخی از NFT های نادر و با ارزش برسانید.

البته در خرید جعبه رمز و راز NFT نیز خطرات وجود دارد. از آنجا که محتویات اغلب به طور تصادفی تولید می شوند ، می توانید با جعبه ای پر از NFT های با ارزش کم به پایان برسید. و اگر بستر مورد استفاده برای خرید جعبه خود معتبر نیست ، می توانید در معرض خطر کلاهبرداری و کلاهبرداری باشید.

از کجا می توانم یک جعبه رمز و راز NFT بخرم؟

5 بازارهای معروف NFT برای خرید جعبه های رمز و راز:

چندین مجموعه مختلف NFT در بازار موجود است که برخی از آنها ممکن است در بازارهای مختلف NFT یافت شود. Binance NFT Marketplace ، OpenSea ، Rarable و Superrare از جمله بازارهای برتر NFT هستند که می توانید جعبه های رمز و راز جدیدی را کشف کنید.

انواع مختلفی از ارزهای رمزنگاری شده در آنجا وجود دارد. آنچه یکی را از دیگری جدا می کند ، فناوری است که بر روی آنها ساخته شده است. Ethereum ، Tron و EOS تنها تعدادی از سیستم عامل های محبوب موجود در آن هستند که می توان NFT ها را ایجاد کرد.

قبل از خرید یک جعبه رمز و راز NFT ، حتماً تحقیقات خود را در زمینه سکو یا بازار مورد استفاده خود انجام دهید. بررسی ها و رتبه بندی ها را بررسی کنید تا از کیفیت جعبه های ارائه شده ایده بگیرید. همچنین ایده خوبی است که خود را با شرایط و ضوابط این سکو آشنا کنید ، بنابراین می دانید قبل از خرید به چه چیزی وارد می شوید.

مزایای جعبه های رمز و راز NFT

وقتی صحبت از NFTS می شود ، یکی از اصلی ترین مزایای جعبه های رمز و راز این است که آنها اغلب ارزان تر از خرید NFT ها به صورت جداگانه هستند. این امر به این دلیل است که قیمت توسط صاحب جعبه تعیین شده است ، و نه با ارزش بازار NFT ها در داخل. بنابراین ، اگر خوش شانس باشید ، ممکن است بتوانید با کسری از قیمت ، دست خود را به برخی از NFT های نادر و با ارزش برسانید.

یکی دیگر از مزایای جعبه های رمز و راز NFT این است که می توانید صحت NFT ها را در داخل تأیید کنید. از آنجا که محتویات در یک blockchain ذخیره می شوند ، می توانید مطمئن باشید که آنها واقعی هستند و جعلی نیستند. این با جعبه های رمز و راز فیزیکی امکان پذیر نیست ، جایی که همیشه خطر دریافت محصولات جعلی یا جعلی وجود دارد.

 

درباره NFT بیشتر بخوانید
هنرمندان برتر NFT در سال 2022: 10 بهترین سازندگان NFT برای تماشای

اگر به دنبال راهی برای دستیابی به برخی از NFT های نادر و با ارزش هستید ، پس خرید یک جعبه رمز و راز NFT قطعاً ارزش لازم را دارد. فقط قبل از خرید ، حتماً تحقیقات خود را انجام دهید ، بنابراین می دانید که وارد چه چیزی می شوید.

خطرات درگیر در خرید جعبه رمز و راز NFT

البته در خرید جعبه رمز و راز NFT نیز خطرات وجود دارد. از آنجا که محتویات اغلب به طور تصادفی تولید می شوند ، می توانید با جعبه ای پر از NFT های با ارزش کم به پایان برسید. و اگر بستر مورد استفاده برای خرید جعبه خود معتبر نیست ، می توانید در معرض خطر کلاهبرداری و کلاهبرداری باشید.

قبل از خرید جعبه رمز و راز NFT ، حتماً تحقیقات خود را در زمینه سکو یا بازار مورد استفاده خود انجام دهید. بررسی ها و رتبه بندی ها را بررسی کنید تا از کیفیت جعبه های ارائه شده ایده بگیرید. همچنین ایده خوبی است که خود را با شرایط و ضوابط این سکو آشنا کنید ، بنابراین می دانید قبل از خرید به چه چیزی وارد می شوید.

جعبه های رمز و راز NFT چیست؟

یک جعبه رمز و راز NFT ظرفی است که شامل یک یا چند NFT تصادفی به صورت تصادفی است. همچنین با نام "جعبه کور" می رود و در سال 2021 محبوبیت پیدا کرد. جعبه های رمز و راز NFT با نسخه محدود با NFT هایی با نادرهای مختلف توسط بسیاری از پروژه های blockchain در دسترس قرار می گیرد.

چگونه می توان از جعبه NFT سود کسب کرد؟

مهم نیست که چقدر ارزشمند یا غیر معمول هستند ، هر NFT هایی که در یک جعبه رمز و راز دریافت می کنید قابل فروش است. اگر می توانید آنها را با قیمت کافی بالا بفروشید ، ممکن است از آنها سود ببرید ، یا می توانید از آنها به روش های دیگر استفاده کنید.

جعبه های رمز و راز NFT را از کجا پیدا کنید؟

مانند سایر نشانه های غیر قابل تغییر ، جعبه های رمز و راز NFT را می توان در بازارهای NFT خریداری کرد. مشهورترین بازارهای بازار شامل Crypto.com ، OpenSea ، Binance ، Rarible ، Lookrare و Magic Eden است.

آیا باید یک جعبه رمز و راز NFT بخرید؟

اگر علاقه مند به هیجان خرید یک جعبه رمز و راز هستید ، پیشنهاد می کنم به دنبال آن بروید و می خواهید شانس خود را امتحان کنید. ممکن است برنده یک پیروزی بزرگ و یک NFT بسیار با ارزش شوید. در برخی شرایط ، شما می توانید از NFT دریافت کنید یا از آن استفاده کنید ، حتی اگر واقعاً نادر را بدست نیاورید زیرا ارزش دارد.

چگونه می توان یک جعبه رمز و راز NFT خریداری کرد؟

خرید یک جعبه رمز و راز NFT همان هزینه ای که برای خرید هر NFT دیگر انجام می شود ، هزینه دارد. فقط به بازار مورد علاقه خود بروید و به دنبال جعبه های رمز و راز باشید. اعطا می شود ، تمایز اصلی این است که شما از آنچه خریداری می کنید مطمئن نیستید. در حالی که برخی از جعبه های رمز و راز NFT به حراج گذاشته می شوند ، برخی دیگر با قیمت ثابت ارسال می شوند.

چگونه یک جعبه رمز و راز NFT را باز کنیم؟

یک جعبه رمز و راز NFT که از یک بازار خریداری می کنید در موجودی شما در کنار سایر NFT ها و ارزهای رمزنگاری شده ظاهر می شود. این بسته پس از آن برای باز کردن یا حفظ موجودی شما است. بعد از کلیک برای باز کردن آن می توانید آنچه را که دارید مشاهده کنید. شما فقط می توانید NFT های جداگانه را در داخل جعبه بفروشید. شما نمی توانید خود جعبه را بفروشید.

چگونه یک جعبه NFT بفروشیم؟

یک جعبه رمز و راز NFT برای فروش نسبتاً ساده است. دقیقاً مانند هر NFT ، فقط باید آن را در یک بازار لیست کنید و قیمت آن را تعیین کنید. جعبه های NFT می توانند از نظر ارزش قدردانی کنند ، به خصوص اگر آنها از یک مجموعه محبوب هستند و پیدا کردن آن دشوار است ، بنابراین ممکن است آنها را برای پول بیشتر بفروشید.

آیا NFT Box سرمایه گذاری خوبی است؟

جعبه های رمز و راز NFT اگر محتوای آنها رایج باشد ، ممکن است ناامید کننده باشد ، با وجود این که آنها به مصرف کنندگان این فرصت را می دهند تا یک NFT بسیار نادر را بدست آورند.

نتیجه

افزایش اخیر در حجم معاملات NFT ، بسیاری از افراد تعجب می کنند که چگونه می توانند با NFT ها درگیر شوند. یکی از گزینه هایی که محبوبیت خود را به دست می آورد ، جعبه رمز و راز NFT است. این جعبه ها به دلیل عنصر تعجب آور و فرصتی برای بدست آوردن آثار هنری نادر و ارزشمند با کسری از هزینه خود جذاب هستند.

با این حال ، مهم است که قبل از خرید از خطرات ناشی از آن آگاه باشید. برای جلوگیری از کلاهبرداری و کلاهبرداری ، حتماً تحقیقات خود را انجام داده و فقط از سیستم عامل های معتبر خریداری کنید.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 55 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:23

The body mass index (BMI) is calculated as weight in kilograms divided by square height in meters ( ( frac>>^ >>)). فرمول آن توسط آماری بلژیک Adolphe Quetelet ساخته شد و به عنوان شاخص Queetelet شناخته شد (Adolphe Quetelet در فرمول BMI تهیه شده است. آماری بلژیک ، 1796-1874. http://www.cdc. gov/healthyweight/assessess/schmi/childrens_bmi/childrens_bmi/childrens_bmi/childrens_bmi/childrens_bmi/childrens_bmi/childrens_bmi. bmi. bmi/scmi-bmi/schmi. bmisessesississing/childrens. bmi/sicsessesissing/childrens. bmi//about_childrens_bmi. htm). این یک شاخص قابل اعتماد از چربی بدن برای اکثر افراد فراهم می کند و برای غربالگری دسته های وزن که ممکن است منجر به مشکلات سلامتی شود استفاده می شود. BMI یک اندازه گیری بین المللی از وضعیت بهداشتی یک فرد است. این مطالعه مدل سازی عوامل طولی زیر سن 5 کودک BMI در مناطق باهیر دار با استفاده از مدل انتقال مرتبه اول بود. این مطالعه بر اساس داده های مربوط به 1900 قبل از چهار بازدید (475 نفر در هر فرد) کودک ثبت نام شده در 4 بازدید اول از داده های طولی 4 ساله کودکان در مناطق باهیر دار انجام شده است. از مدل انتقال مرتبه اول برای توصیف روابط بین کودکان BMI و برخی از متغیرهای متغیر که برای همبستگی بین مشاهدات مکرر برای یک کودک خاص حساب می شود ، استفاده شد. از نظر آماری معنی دار بود (مقدار P< 0.05) difference among children BMI variation with respect to time, Sachet (plump nut), age, residence, Antiretro-Viral Therapy, diarrhea and pervious BMI. But, fever, cough, Mid-Upper Arm Circumference and sex were statistically insignificant ( p value >0. 05) تأثیر بر کودکان BMI. براساس یافته های این مطالعه حدود 29. 28 ٪ وزن طبیعی ، 67 ٪ تحت وزن ، 2. 52 ٪ اضافه وزن و تنها 1. 21 ٪ چاقی بودند. در نتیجه ، این مطالعه نشان می دهد که نهادهای نگران باید بر ایجاد آگاهی متمرکز شوند تا غذای کافی را برای پنج سالگی کودک در مناطق باهیر دار به ویژه در مناطق روستایی به وجود آورد.

روی نسخه خطی کار می کنید؟

معرفی

شاخص توده بدنی (BMI) توسط quetelet آماری بلژیک آماری Adolphe ساخته شد [1]. BMI به عنوان وزن در کیلوگرم تقسیم شده بر ارتفاع مربع در متر محاسبه می شود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) و آکادمی کودکان آمریکا (AAP) استفاده از BMI را برای غربالگری برای اضافه وزن و چاقی در کودکان که از سن 2 سالگی شروع می شوند ، توصیه می کنند. BMI برای غربالگری چاقی ، اضافه وزن ، وزن سالم یا کم وزن استفاده می شود. با این حال ، BMI ابزاری تشخیصی نیست. طبق گزارش فنی WHO سری 854: 9 ، محدوده BMI کمتر از 18. 5 نشان دهنده وزن کم وزن است ، 25-25 18. 25 نشان دهنده وزن طبیعی است ، 25-30 نشان دهنده وزن بیش از وزن است و بیش از 40 نشانگر چاقی است.

در سالهای اخیر ، اضافه وزن و/یا چاقی در بین کودکان به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی ظاهر شده است [18]. علت اساسی چاقی و اضافه وزن عدم تعادل انرژی بین کالری های مصرف شده و کالری است. در سطح جهانی افزایش غذاهای متراکم انرژی وجود داشته است که دارای چربی ، نمک و قندها هستند اما از نظر ویتامین ها ، مواد معدنی و سایر ریز مغذی ها کم و کم فعالیت بدنی به دلیل ماهیت فزاینده بی تحرک بسیاری از اشکال کار ، تغییر حالت های تغییرحمل و نقل و افزایش شهرنشینی [17]. در سال 2005 ، WHO گزارش داد که حداقل 400 میلیون بزرگسال چاق بوده و حداقل 20 میلیون کودک زیر 5 سال در سطح جهان اضافه وزن دارند. WHO بیشتر پروژه هایی را که تا سال 2015 تقریباً 2. 3 میلیارد بزرگسال اضافه وزن داشتند و بیش از 700 میلیون نفر چاق بودند. هنوز عدم اطمینان بسیار مربوط به علل و مکانیسم های اساسی فیزیولوژیکی چاقی است. یافته های علمی اخیر قادر به نشان دادن خطر طولانی مدت چاقی و اختلالات مرتبط با آن در اوایل زندگی آغاز می شود [4].

در آفریقا ، با وجود شیوع بالای تغذیه تحت تغذیه ، شیوع اضافه وزن با سرعت هشدار دهنده افزایش می یابد. تخمین زده می شود که 25-60 ٪ از زنان شهری دارای اضافه وزن هستند [5]. براساس تحقیقات بهداشتی تانزانیا (2006) که در منطقه سیمانیرو انجام شده است ، 82 ٪ از نوجوانان از نظر سلامتی طبیعی داشتند در حالی که 0. 8 ٪ برای سنین خود اضافه وزن داشتند ، 14. 0 ٪ متوسط هدر رفتند و 3. 2 ٪ به شدت هدر رفتند. این را می توان با تغییر در عوامل سبک زندگی جامعه توضیح داد. علاوه بر این ، این مطالعه در مورد شیوع اضافه وزن و/یا چاقی در سودان انجام شد که 14 ٪ بود [14].

در اتیوپی ، مطالعه در آدیس آبابا در سال 2007 گزارش شد که شیوع اضافه وزن و چاقی در دانش آموزان مدارس ابتدایی به ترتیب 7 /0 ٪ و 0. 9 ٪ بوده است [2]. به طور مشابه ، سال 2014 در آدیس آبابا انجام داد که شیوع اضافه وزن ، چاقی و عوامل مرتبط با آن در نوجوانان دبیرستانی در زیر شهر آرادا 72. 1 ٪ وزن طبیعی ، 18. 5 ٪ کم وزن ، 8. 6 ٪ اضافه وزن و 8 /0 ٪ چاقی بود [3]. این ممکن است به دلیل غذاهای خورده شده در سودان باشد ، غذاهای بسیار متراکم با انرژی و همچنین عادات غذایی مکرر وجود دارد در حالی که در اتیوپی که بیشتر غذاها خورده می شوند ، سه بار در روز الیاف و غلات هستند. اضافه وزن و چاقی در دوران کودکی خطر ابتلا به بیماری های غیر واگیر را افزایش می دهد و فرد را در زمینه توسعه اضافه وزن ، چاقی ، بیماری های قلبی عروقی و متابولیک و سایر اختلالات در کودکی مستعد می کند [3].

کودکان BMI یک تهدید جدی برای تلاش دولت ها برای تحقق برنامه رشد و تحول (GTP) دو است. علاوه بر این ، تعداد کمی از محققان محلی نیز وجود دارند که در مورد این موضوع انجام داده اند ، با این حال ، روش تجزیه و تحلیل آنها از نظر ماهیت توصیفی دارد و محدود به بررسی ارتباط عوامل زیر خط بین وضعیت BMI کودکان با برخی متغیرهای مربوط به BMI است. علاوه بر این ، بیشتر این مطالعات مبتنی بر داده های بررسی در مقیاس کوچک است که از منطقه خاص به دست آمده است. هیچ مطالعه علمی مفصلی در مورد این منطقه موضوعی به ویژه در مناطق باهیر دار ، اتیوپی انجام نشده است. این مطالعه به پر کردن شکاف دانش در مورد BMI کودکان کمک می کند و خروجی به توصیه های بدن برای پیشگیری اولیه کمک می کند. اکنون ، این مطالعه برای شناسایی عوامل اصلی خطر زیر سن پنج کودک BMI با استفاده از مدل انتقال مرتبه اول (FOTM) ، داده های ثانویه آن کودکان BMI فشرده شده است.

هدف اصلی این مطالعه مدل سازی عوامل طولی زیر سن پنج کودک BMI با استفاده از بهترین مدل انتقال مرتبه اول است. انگیزه این مقاله به عنوان یک رویکرد آماری مفید مانند مدل های انتقال به موضوعی با اهمیت مهم بهداشت عمومی استفاده شد. شکاف های تحقیق برای این مقاله این است که کودکان BMI به BMI قبلی وابسته است تا از نزدیک با هم ارتباط داشته باشد تا نتایج حاضر را تعیین کند که بررسی عوامل مؤثر بر کودکان BMI برای به حداقل رساندن تأثیر منفی بالقوه بسیار مهم است. در این مطالعه ، روشهای توسعه مدل AIC و BIC بود و همچنین از انتخاب رو به جلو برای انتخاب مدل استفاده شد.

مواد و روش ها

این مطالعه بر اساس داده های 475 کودک ثبت نام شده در چهار بازدید اول از مطالعه طولی چهار ساله کودکان BMI با استفاده از داده های ولسوالی های باهیر دار که همکاری با Save the Children انجام داده اند ، انجام شده است. این منطقه مورد مطالعه در باهیر دار ، اتیوپی واقع شده و به عنوان یک پایتخت ایالت منطقه ای Amhara ، 563 کیلومتری دور از آدیس آبابا در جهت شمال غربی خدمت کرده است. این مطالعه به صورت گذشته نگر در مورد طراحی تنظیم داده های طولی بود که به موقع برای ارزیابی قرار گرفتن در معرض روند شناخته شده و مدل سازی عوامل طولی بر روی کودکان BMI باز می گردد. وضعیت اقتصادی و اجتماعی مختلف ، جمعیت شناختی ، انواع بیماری و خصوصیات بیولوژیکی/بالینی به طور مکرر در چهار موج بین سالهای ژانویه 2012 تا 2016 جمع آوری شد. هر اقدامات مکرر طی یک ماه در دوره مطالعه انجام شد. در این مطالعه هر دو متغیر متغیر و متغیرهای متغیر به کار گرفته شدند. موج اول در ژانویه 2012 تا 2013 طی یک ماهه در 4 تکرار انجام شد. به همین ترتیب ، امواج دوم ، سوم و چهارم در ژانویه 2013 تا 2014 ، 2014 تا 2015 و 2015 تا 2016 انجام شد.

متغیرهای در نظر گرفته شده در مطالعه

وضعیت سلامتی کودکان BMI به عنوان متغیر پاسخ در نظر گرفته شد. BMI (به صورت استاندارد) به عنوان یک متغیر مداوم برای به حداکثر رساندن میزان اطلاعات موجود در مجموعه داده استفاده شد. و همچنین ، متغیرهای توضیحی (متغیرهای متغیر) زمان معالجه کودک ، سن کودک ، جنسیت کودک (زن ، مرد) ، میزان ساکت ، محل زندگی (روستایی ، شهری) ، وضعیت سرفه (بله ، خیر) ، وضعیت اسهال (وضعیت اسهال است (بله ، نه) ، وضعیت تب (بله ، نه) ، میزان دور بازوی میانی (MUAC) و درمان ضد VETRO-VIRAL (ART) درمان (بر روی هنر ، پیش از هنر و بدون هنر).

آمار استنباطی

روشهای تحلیل آماری

داده های طولی یک مورد خاص از داده های اندازه گیری شده مکرر است ، مشاهدات مستقل نیستند و به عنوان دارای تنوع بین موضوع و درون موضوع ، متغیرهای وابسته به زمان و داده های گمشده مشخص می شوند [6]. ساختار کواریانس واریانس لازم نیست مستقل باشد. داده ها می توانند متعادل شوند یا هر موضوع نیاز به تعداد مشاهدات در هر موضوع دارد و اندازه گیری های مکرر دارای فواصل زمانی برابر هستند. علاوه بر این ، مدل سازی اثرات مختلط در کار با داده های از دست رفته از طریق نرم افزارهای آماری مانند SAS نسخه-9. 2 به طور فزاینده ای محبوب ، در دسترس تر و خوب تر شده است [15].

بررسی تجزیه و تحلیل داده ها

قبل از متناسب بودن مدل ، این داده های خام مربوطه را تا حد امکان نشان می دهد ، و الگوهای طولی را که ممکن است مورد علاقه و شناسایی دور یا مشاهدات غیرمعمول باشد ، شناسایی می کند [8]. کاوش در داده ها به عنوان ابزار اضافی در انتخاب مدل های مناسب بسیار مفید بود. جنبه های داده هایی که باید در آن گنجانده شود ، پروفایل های فردی ، کاوش در ساختار میانگین ، کاوش در ساختار واریانس ، بررسی اثرات تصادفی و کاوش در ساختار همبستگی برای این مطالعه است. چهار نوع اصلی مدل کواریانس برای استفاده برای این مطالعه استفاده شده است.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 56 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:22

برای معامله گران فعال فارکس ، یافتن صحیح سفارشات بخش مهمی در انجام تجارت روزانه است. درک عملکرد نظم و چگونگی تأثیر انواع مختلف بر اجرای تجارت برای تعامل در بازار بسیار مهم است. اگر اینطور نباشد ، اشتباهات به موقع می تواند منجر به فرصت از دست رفته یا بدتر از آن سرمایه از دست رفته شود.

در سمت خرید معادله ، دو نوع سفارش وجود دارد که شرکت کنندگان در بازار باید با آنها آشنا شوند: محدودیت بخرید و توقف بخرید. مهم نیست که آیا کسی در حال باز شدن موقعیت جدید فارکس ، تراز کردن اهداف سود یا موقعیت یابی است ، این دو نوع سفارش برای ورود و خروج کارآمد از بازار بسیار مهم است.

سفارش "محدودیت خرید" چیست؟

سفارش "محدودیت خرید" یک سفارش خرید است که با قیمت از پیش تعیین شده یا بهتر پر می شود. سفارشات محدودیت خرید به عنوان "در انتظار" طبقه بندی می شوند ، زیرا آنها تا زمان اجرای در بازار زیر قیمت فعلی قرار دارند. پس از عمل قیمت برای رسیدن به نقطه تعیین شده محدودیت خرید ، سفارش پر می شود. سفارشات محدودیت خرید ممکن است برای ورود به بازار به صورت "طولانی" یا "صعودی" و به عنوان اهداف سود برای موقعیت های کوتاه استفاده شود.

ورود به بازار

 1. سفارش محدودیت خرید در 1. 2009 قرار می گیرد.
 2. اگر قیمت به 1. 2009 رسید ، سفارش در 1. 2009 یا بهتر پر می شود.
 3. پس از پر شدن محدودیت خرید در 1. 2009 ، یک موقعیت طولانی جدید فعال می شود.

هدف سود

 1. Trader A موقعیت کوتاهی را از 0. 9299 باز می کند. این ممکن است از چند طریق انجام شود ، از جمله اجرای سفارش بازار فروش ، توقف فروش یا سفارش محدودیت فروش (بسته به موقعیت قیمت).
 2. برای یک هدف سود موقعیت کوتاه ، سفارش محدودیت خرید زیر قیمت قرار می گیرد. بیایید بگوییم که Trader A هدف از افزایش 25 PIP است. بنابراین ، حد خرید در 0. 9274 قرار می گیرد. اگر USD/CHF به این سطح سقوط کند ، سفارش پر می شود و موقعیت را برای افزایش 25 PIP بسته می کند.

سفارش "خرید توقف" چیست؟

سفارش توقف خرید ، عملکردهای سفارش خرید و یک سفارش توقف را در بازار ترکیب می کند. مشابه محدودیت های خرید ، توقف های خرید سفارشات در انتظار هستند ، به این معنی که تا زمان پر شدن در بازار استراحت می کنند. با این حال ، توقف های خرید بالاتر از قیمت فعلی هستند و در هنگام انتخاب با بهترین قیمت موجود پر می شوند. در Forex Live ، از توقف های خرید ممکن است برای ورود به بازار به صورت صعودی استفاده شود یا به عنوان ضرر متوقف برای موقعیت های کوتاه باز عمل کند.

چرا با FXCM تجارت می کنید

کمیسیون رایگان با اجرای سریع و کارآمد.

ورود به بازار

مانند محدودیت های خرید ، ممکن است از توقف های خرید نیز برای باز کردن موقعیت های طولانی جدید در بازار استفاده شود. با این حال ، این کار به روشی بسیار متفاوت انجام می شود ، زیرا سفارش Stop Buy بالاتر از عمل قیمت فعلی است. Buy Stop به جای انتظار برای اصلاح ، معامله گر را با امکان ورود به بازار با اقدام قیمت فراهم می کند. این قابلیت به ویژه برای استراتژی های معاملات حرکت یا برک آوت مفید است.

 1. سفارش توقف خرید در 1. 2001 قرار می گیرد.
 2. اگر EUR/USD 1. 2001 معامله شود ، سفارش خرید با بهترین قیمت موجود پر می شود.
 3. اکنون یک موقعیت طولانی جدید در یورو/دلار باز است.

از دست دادن

سفارشات از دست دادن توقف بخش مهمی از مدیریت ریسک است و می تواند معامله گر فارکس را از تحقق ضرر فاجعه بار نجات دهد. توقف های خرید بالاتر از عمل قیمت قرار می گیرند ، بنابراین مسئولیت موقعیت های فعال نزولی (کوتاه) را محدود می کند. از نظر عملکردی ، توقف های خرید در حال استراحت سفارشات بازار هستند. پس از انتخاب ، آنها خروج فوری از بازار را با بهترین قیمت موجود فراهم می کنند.

 1. معامله گر A سفارش توقف خرید را در 1. 2024 قرار می دهد. این مکان 25 پیپ از ورود است و به پارامتر ریسک 1: 1 تجارت در مقابل پاداش می پردازد.
 2. اگر EUR/USD 1. 2024 معامله می شود ، سفارش Stop Stop موقعیت کوتاه را با بهترین قیمت موجود انحلال می کند.
 3. پس از برخورد 1. 2024 ، Trader A 25 PIP Plus یا منهای هر لغزش تحقق یافته را به خود اختصاص می دهد.

خلاصه

 • سفارشات محدودیت در زیر قیمت فعلی قرار دارند. سفارشات توقف بالاتر از قیمت فعلی است.
 • سفارشات محدودیت خرید با قیمت مشخص یا بهتر پر می شوند. سفارشات توقف خرید با بهترین قیمت موجود پر می شوند.
 • سفارشات خرید برای دقت طراحی شده اند. سفارشات توقف خرید در نظر گرفته شده است که بلافاصله پس از انتخاب ، وارد بازار شود یا از آن خارج شود. بر این اساس ، سفارشات توقف خرید مستعد لغزش هستند ، در حالی که سفارشات محدودیت خرید نیست.

در بازار زنده فارکس ، معامله گر تصمیم می گیرد که آیا محدودیت های خرید یا توقف خرید برای کار مورد نظر مناسب است. در نهایت ، نوع نظم ایده آل به موقعیت بازار تجارت (طولانی/کوتاه) و استراتژی در حال اجرا بستگی دارد.

تیم تحقیقاتی FXCM

تیم تحقیقاتی FXCM شامل تعدادی از متخصصان بازار و محصول FXCM است.

مقالاتی که توسط تیم تحقیقاتی FXCM منتشر شده است ، به طور کلی دارای مشارکت کنندگان متعددی هستند و هدف آن ارائه محتوای عمومی آموزشی و آموزنده در اخبار و محصولات بازار است.

GBP/USD انعطاف پذیر در خوشه پشتیبانی کلیدی ، در انتظار حذف داده های ایالات متحده

یورو/دلار آب پیش از داده های تورم ایالات متحده

USD/JPY سعی می کند بعد از سقوط Boj

USDJPY و JPN225 با تغییر نرخ معیار BOJ واکنش نشان می دهند

NZD/USD انعطاف پذیر پس از لحن تهاجمی فدرال رزرو

یورو/USD پس از حمله به بانک مرکزی مخلوط شد

تجارت اخبار: تقویم اقتصادی ما را مشاهده کنید

محبوب ترین سهام سهام AU سهام سهام فارکس سبد های فارکس سبد های رمزنگاری ارزهای ارزشمند کالاهای خزانه داری

محبوبترین

سهام

سهام AU

فارکس

سبد

سبد

ارزهای رمزنگاری

شاخص ها

کالاها

گنجینه

محبوبترین

سهام

سهام AU

فارکس

سبد سهام

سبد های فارکس

ارزهای رمزنگاری

شاخص ها

کالاها

گنجینه

محبوبترین

سهام

سهام AU

فارکس

سبد سهام

سبد های فارکس

ارزهای رمزنگاری

شاخص ها

کالاها

گنجینه

بینش های محبوب

10 شرکت بزرگ در ایالات متحده با کلاه بازار رتبه بندی شده اند

میانگین صنعتی داو جونز (DJIA) یکی از قدیمی ترین و احتمالاً شناخته شده ترین شاخص های سهام در جهان است. این مجموعه از 30 سهام "تراشه آبی" مستقر در ایالات متحده تشکیل شده است ، که به صورت دوره ای بر اساس نوسانات بازار و ثروت شرکت های انفرادی تغییر می کنند. چهار مورد از 10 شرکت بزرگ آمریکایی که در رتبه بندی سرمایه گذاری در بازار قرار گرفته اند ، اعضای DJIA از 8 ژوئن 2022 بودند. با این حال ، همه 10 مؤلفه S& P 500 هستند که عملکرد 500 سهام بزرگ آمریکایی را ردیابی می کند و احتمالاً گسترده ترین استشاخص سهام پسری. این 10 شرکت بزرگ تجارت عمومی در ایالات متحده است ...

12 از بهترین استراتژی های تجارت فارکس

آشنایی با طیف گسترده ای از استراتژی های معاملاتی فارکس ممکن است به معامله گران کمک کند تا نرخ موفقیت خود را در شرایط همیشه در حال تغییر بازار سازگار و بهبود بخشند.

آشنایی با معاملات آتی

یک قرارداد معاملات آتی توافق نامه ای بین خریدار و فروشنده برای تجارت دارایی اساسی با قیمت توافق شده در تاریخ مشخص است.

محبوب ترین اصطلاحات و عبارات cryptocurrency

دقت کافی هنگام جستجوی هر کلاس دارایی مهم است. با این حال ، انجام تکالیف شخص ممکن است در مورد ارز دیجیتال از اهمیت بیشتری برخوردار باشد ، زیرا این کلاس دارایی برای زمان بسیار کمتری نسبت به دارایی های سنتی بیشتر (مانند سهام و اوراق قرضه) بوده و با عدم اطمینان قابل توجهی همراه است. انجام تحقیقات مناسب در مورد ارزهای رمزنگاری ممکن است به یک سرمایه گذار محتمل نیاز داشته باشد تا بسیاری از مناطق را کشف کند. یکی از حوزه هایی که می تواند مفید باشد ، صرفاً یادگیری اصطلاحات اساسی رمزنگاری است. برخی از زبان های خاص برای ارز دیجیتال بسیار منحصر به فرد است و بعید است که معامله گران هنگام مطالعه سایر موارد آن را انتخاب کنند ...

5 معامله گران ارزشمند ارزهای رمزنگاری باید بدانند

بیت کوین (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Bitcoin Cash (BTH) و Ripple (XRP) پیشرو در محصولات cryptocurrency هستند. هرکدام نوسانات و فرصتی را برای معامله گران فراهم می کند. در مورد آنها در FXCM بیشتر بدانید.

جوانب مثبت و منفی تجارت فارکس چیست؟

تجارت فارکس چالش برانگیز است و می تواند شرایط نامطلوب را به وجود آورد ، اما همچنین به معامله گران امکان دسترسی به یک بازار بزرگ و مایع با فرصت های سود را ارائه می دهد.

بهترین پلتفرم تجارت فارکس چیست؟

تعیین بهترین سکوی فارکس تا حد زیادی ذهنی است. ایستگاه تجاری ، Metatrader 4 ، Ninjatrader و Zulutrader چهار رهبر صنعت فارکس در اتصال به بازار هستند.

تفاوت بین تجارت و سرمایه گذاری چیست؟

اگرچه از نظر عینی مشابه است ، تجارت و سرمایه گذاری رشته های منحصر به فردی هستند. مدت زمان ، فرکانس و مکانیک تفاوتهای کلیدی از هم جدا کردن رویکردها است.

با تشکر از شما برای وارد کردن ایمیل خود!

متشکرم

پیام شما دریافت می شود اما ما در حال حاضر برای نگهداری برنامه ریزی شده پایین آمده ایم. یک متخصص به زودی با شما تماس می گیرد.

خطای ارسال فرم

مشکلی برای ارسال فرم وجود داشت. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید یا با [email protected] تماس بگیرید. از اینکه به زحمت افتادید پوزش میخواهیم.

هرگونه نظر ، اخبار ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، قیمت ها ، سایر اطلاعات یا پیوندها به سایتهای شخص ثالث موجود در این وب سایت ، به عنوان تفسیر بازار عمومی به صورت "as-is" ارائه می شود و مشاوره سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد. تفسیر بازار مطابق با الزامات قانونی که برای ارتقاء استقلال تحقیقات سرمایه گذاری طراحی شده است تهیه نشده است و بنابراین مشمول هیچگونه ممنوعیتی در زمینه معاملات پیش از انتشار نیست. اگرچه این تفسیر توسط یک منبع مستقل تولید نمی شود ، FXCM تمام اقدامات کافی را برای از بین بردن یا جلوگیری از هرگونه تضاد منافع ناشی از تولید و انتشار این ارتباط انجام می دهد. کارمندان FXCM متعهد می شوند که به نفع منافع مشتری عمل کنند و دیدگاه های خود را بدون گمراه کردن ، فریب دادن یا در غیر این صورت اختلال در توانایی مشتری در تصمیم گیری های آگاهانه سرمایه گذاری نشان دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترتیبات سازمانی و اداری داخلی FXCM برای پیشگیری از درگیری ها ، لطفاً به سیاست مدیریت درگیری شرکت ها مراجعه کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که سلب مسئولیت کامل و مسئولیت ما را در مورد اطلاعات فوق ، که می توانید در اینجا قابل دسترسی باشید ، خوانده و درک کرده اید.

عملکرد گذشته: عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده نیست.

ویجت گسترش می یابد: هنگامی که گسترش استاتیک نمایش داده می شود ، ارقام از زمان بسته شدن بازار عکس فوری با تمبر زمان را منعکس می کنند. گسترش متغیر است و در معرض تأخیر قرار دارد. قیمت سهام واحد مشمول 15 دقیقه تاخیر است. ارقام گسترش فقط برای اهداف اطلاعاتی است. FXCM در قبال خطاها ، حذف ها یا تأخیرها یا اقدامات متکی به این اطلاعات مسئولیتی ندارد.

هشدار ریسک: خدمات ما شامل محصولاتی است که با حاشیه معامله می شوند و بیش از بودجه واریز شده شما خطر خسارات را به همراه دارند. محصولات ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. لطفاً اطمینان حاصل کنید که خطرات ناشی از آن را کاملاً درک کرده اید.

سیستم عامل های محبوب

دانلود

نرم افزار راه اندازی

حساب ها

منابع بیشتر

سیاست های FXCM

خدمات مشتری

ما را دنبال کنید

ایستگاه تجاری موبایل

FXCM Markets LLC ("FXCM Markets") در سنت وینسنت و گرنادینها با ثبت شرکت شماره 1776 LLC 2022 گنجانیده شده است و یک شرکت تابعه در گروه FXCM شرکت ها (به طور جمعی ، "گروه FXCM" یا "FXCM") است. FXCM Markets لازم نیست مجوز خدمات مالی یا مجوز در سنت وینسنت و نارنجی ها را برای ارائه محصولات و خدمات خود در اختیار داشته باشد.

هشدار خطر: محصولات ما با اهرم معامله می شوند و این بدان معنی است که آنها ریسک بالایی دارند و شما می توانید بیشتر از سپرده های خود را از دست دهید. این محصولات برای همه سرمایه گذاران مناسب نیستند. لطفاً اطمینان حاصل کنید که خطرات را کاملاً درک کرده و وضعیت مالی و تجربه تجارت خود را قبل از تجارت با دقت در نظر بگیرید. در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقل باشید.

مهم است که اسناد حقوقی مربوطه مربوط به حساب خود را بخوانید و در نظر بگیرید ، از جمله شرایط تجارت صادر شده توسط FXCM Markets LLC قبل از شروع تجارت.

اطلاعات ارائه شده به ساکنان ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، اتحادیه اروپا ، هنگ کنگ ، استرالیا ، اسرائیل یا ژاپن هدایت نمی شود و برای توزیع یا استفاده از طرف هر شخص در هر کشور یا حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است. توزیع یا استفاده خلاف قانون یا مقررات محلی است.

کلیه خدمات و محصولات قابل دسترسی از طریق سایت www.fxcm.com/markets توسط FXCM Markets LLC با آدرس ثبت شده طبقه اول ، First St. Vincent Banking Ltd Building James Street Kingstown St. Vincent و Grenadines ارائه شده است.

گروه FXCM مقر آن در خیابان 20 گرشام ، طبقه 4 ، لندن EC2V 7JE ، انگلستان است. Forex Capital Markets Limited در انگلستان توسط اداره رفتار مالی مجاز و تنظیم می شود. شماره ثبت نام 217689. ثبت شده در انگلستان و ولز با شرکت های خانه شماره شرکت شماره 04072877. FXCM EU LTD یک شرکت سرمایه گذاری قبرس ("CIF") است که در وزارت ثبت شرکت های قبرس ثبت شده است (وی 405643) و توسط اوراق بهادار CACPUS مجاز و تنظیم شده است. و کمیسیون بورس ("CYSEC") تحت شماره مجوز 392/20. FXCM Australia Pty. محدود توسط کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا ، AFSL 309763 تنظیم شده است. FXCM AU ACN: 121934432. FXCM آفریقای جنوبی (PTY) LTD یک ارائه دهنده خدمات مالی مجاز است و توسط اداره امور مالی تحت شماره ثبت شماره 465344 تنظیم می شودFXCM Trading Ltd. ("FXCM TL" یا تحت نام تجاری آن "FXCM اسرائیل) ، در اسرائیل گنجانیده شده است ، و شماره ثبت رسمی آن 515234623 است. FXCM TL یک شرکت مجاز و دارای مجوز است که تحت نظارت مقامات اوراق بهادار اسرائیلی است.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 49 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:12

در یکی از مقالات قبلی ، من نشان دادم که چگونه می توان چنین شاخصی مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) را ارائه داد. در یکی از نسخه های خود ، از نتیجه به دست آمده می توان برای دریافت سیگنال برای روند و شرایط مسطح به طور همزمان استفاده کرد. این شاخص احتمالاً فقط فاقد یک چیز است - توانایی تعریف رفتار قیمت ، که می تواند برای تصمیم گیری در مورد تجارت و چه موقع متوقف کردن تجارت نیز بسیار مهم باشد.

بسیاری از محققان به سادگی از تعیین رفتار قیمت استفاده نمی کنند یا توجه کافی ندارند. در عین حال ، از روشهای پیچیده استفاده می شود ، که اغلب به سادگی "جعبه های سیاه" مانند یادگیری ماشین یا شبکه های عصبی هستند. مهمترین سؤال ناشی از آن مورد این است که داده هایی برای آموزش یک مدل خاص ارائه می دهند. در این مقاله ، ما ابزارهایی را برای چنین مطالعاتی گسترش خواهیم داد. شما می توانید قبل از جستجوی پارامترهای بهینه ، چگونه نمادهای مناسب تر را برای تجارت انتخاب کنید. برای دستیابی به این هدف ، ما از یک نسخه اصلاح شده از نشانگر Zigzag و کلاس کد استفاده خواهیم کرد که به طور قابل توجهی به دست آوردن و کار با داده های شاخص های متعلق به این نوع ساده می شود.

در این سری از مقالات ، ما پیاده سازی خواهیم کرد:

 • یک نسخه اصلاح شده از نشانگر Zigzag
 • کلاس برای به دست آوردن داده های زیگزاگا
 • EA برای آزمایش روند به دست آوردن داده ها
 • شاخص های تعریف رفتار قیمت
 • EA با یک رابط گرافیکی برای جمع آوری آمار رفتار قیمت
 • EA زیر سیگنال های زیگزاگ

نسخه شاخص Zigzag Extended

به طور کلی ، شاخص های نوع زیگزاگ بر اساس اوج و کمترین میله ها ساخته می شوند و هیچ گونه توجه گسترده ای ندارند. این مقاله یک نسخه اصلاح شده را ارائه می دهد ، که در آن گسترش هنگام ساخت بخش هایی برای نقاط شدید زیگزاگ در نظر گرفته می شود. فرض بر این است که معاملات در داخل کانال قیمت در سیستم تجارت انجام می شود. این مهم است زیرا اغلب اتفاق می افتد که قیمت خرید (ASK) به طور قابل توجهی بالاتر از فروش (پیشنهاد) است. به عنوان مثال ، این ممکن است در زمان شب اتفاق بیفتد. بنابراین ساختن یک شاخص فقط بر اساس قیمت پیشنهاد اشتباه است. از این گذشته ، در صورت عدم امکان خرید با این قیمت ها ، ایجاد نقاط شدید پایین نشانگر بر اساس کمترین نوار منطقی نیست. البته این گسترش را می توان در شرایط تجارت در نظر گرفت ، اما بهتر است وقتی همه چیز بلافاصله در نمودار قابل مشاهده است. این امر توسعه استراتژی تجارت را ساده می کند ، زیرا همه چیز در ابتدا قابل قبول تر است.

علاوه بر این ، شما همچنین ممکن است بخواهید تمام نکاتی را مشاهده کنید که مقادیر شدید Zigzag در آن به روز شد. در این حالت ، تصویر حتی کامل تر می شود. حال بیایید کد شاخص را در نظر بگیریم. ما فقط بر روی ویژگی ها و عملکردهای اساسی زندگی خواهیم کرد.

برای ساخت بخش ها به دو بافر شاخص نیاز خواهیم داشت. یکی برای اوج (حداکثر) است ، در حالی که دیگری برای پایین (حداقل) است. آنها باید به عنوان یک خط واحد در نمودار نمایش داده شوند. بنابراین ، ما به شش بافر شاخص نیاز خواهیم داشت که پنج مورد از آنها نمایش داده می شود.

بیایید تمام بافرهای نشانگر را لیست کنیم:

 • حداقل قیمت بپرسید. مقادیر کم زیگزاگ براساس آنها استوار است
 • حداکثر قیمت پیشنهاد. مقادیر بالا Zigzag براساس آنها استوار است
 • اوج
 • پایین
 • تمام اوج های تشخیص داده شده از یک بخش به سمت بالا
 • همه پایین ترین سطح یک بخش رو به پایین

بیایید به منظور ساخت خطوط نشانگر ، امکان تنظیم تعداد میله ها (NumberOfBars) را در پارامترهای خارجی اضافه کنیم. صفر به این معنی است که از تمام داده های موجود در نمودار استفاده می شود. پارامتر MinimpulsEsize تعداد امتیازات را تعیین می کند ، که توسط آن قیمت باید از آخرین مقدار شدید منحرف شود تا شروع به ساخت یک بخش مخالف کند. علاوه بر این ، بیایید این امکان را برای تعریف آنچه بافر شاخص باید در نمودار و همچنین رنگ بخش های زیگزاگ به عنوان پارامترهای اضافی نمایش داده شود ، اضافه کنیم.

در سطح جهانی ، متغیرهای کمکی لازم را برای محاسبه مقادیر شدید اعلام کنید. ما باید شاخص های نقاط شدید قبلاً محاسبه شده را ذخیره کنیم ، جهت بخش فعلی را ردیابی کنیم ، و همچنین حداقل ASK و حداکثر قیمت پیشنهاد را ذخیره کنیم.

از عملکرد FillaskBidBuffers () برای پر کردن بافر نشانگر برای حداقل ASK و حداکثر قیمت پیشنهاد استفاده می شود. برای بافر پیشنهاد ، مقادیر را از آرایه بالا ذخیره کنید ، در حالی که برای بافر Ask ، مقادیر را از آرایه کم با توجه به گسترش ذخیره کنید.

عملکرد FillIndicatorBuffers () برای تعریف نقاط شدید زیگزاگ در نظر گرفته شده است. محاسبات فقط از تاریخ مشخص شده بسته به تعداد میله های تعیین شده در پارامتر خارجی Minimpulsesize انجام می شود. بسته به جهت بخش تعریف شده در طول تماس عملکرد قبلی ، برنامه وارد بلوک کد مناسب می شود.

شرایط زیر برای تعریف جهت بررسی می شود:

 • جهت فعلی بخش رو به بالا
  • حداکثر پیشنهاد فعلی از حداکثر حداکثر فراتر می رود:
   • اگر این شرط برآورده شود ، (1) حداکثر قبلی را مجدداً تنظیم کنید ، (2) شاخص آرایه داده فعلی را به خاطر بسپارید و (3) مقدار فعلی حداکثر پیشنهاد را به عناصر فعلی بافر نشانگر اختصاص دهید.
   • اگر این شرط برآورده نشود ، جهت بخش تغییر کرده است و زمان آن رسیده است که شرایط تشکیل مقدار شدید پایین را بررسی کنید:
    • حداقل سؤال فعلی کمتر از گذشته است
    • فاصله بین حداقل سؤال فعلی و حداکثر Zigzag حداکثر از آستانه مشخص شده (MinimalPulsesize) فراتر می رود.
     • اگر این شرایط برآورده شود ، (1) شاخص فعلی آرایه داده را به خاطر بسپارید ، (2) جهت بخش جدید (رو به پایین) را در متغیر ذخیره کنید و (3) مقدار فعلی حداقل سؤال را به عناصر فعلی بافر نشانگر اختصاص دهید.
     • حداقل سؤال فعلی پایین تر از حداقل حداقل است:
      • اگر این شرط برآورده شود ، (1) حداقل قبلی را مجدداً تنظیم کنید ، (2) شاخص آرایه داده فعلی را به خاطر بسپارید و (3) مقدار فعلی حداقل ASK را به عناصر فعلی بافر نشانگر اختصاص دهید.
      • اگر این شرط برآورده نشود ، جهت بخش تغییر کرده است و زمان آن رسیده است که شرایط شکل گیری مقدار فوقانی فوقانی را بررسی کنید:
       • حداکثر پیشنهاد فعلی بیش از حداقل آخرین است
       • فاصله بین حداکثر پیشنهاد فعلی و حداقل حداقل زیگزاگ از آستانه مشخص شده (حداقل pulsesize) فراتر می رود.
        • اگر این شرایط برآورده شود ، (1) شاخص فعلی آرایه داده را به خاطر بسپارید ، (2) جهت بخش جدید (رو به بالا) را در متغیر ذخیره کنید و (3) مقدار فعلی حداکثر پیشنهاد را به عناصر فعلی بافر نشانگر اختصاص دهید.

        کد عملکرد FillIndicatorBuffers () را می توان در جزئیات زیر مشاهده کرد:

        کد عملکرد اصلی شاخص در لیست زیر نمایش داده می شود. این شاخص فقط توسط میله های تشکیل شده محاسبه می شود. پس از آن ، (1) آرایه ها و متغیرها روی صفر تنظیم می شوند ، (2) تعداد میله برای محاسبه و شاخص اولیه تعریف می شود. در ابتدا ، داده ها برای همه عناصر بافر نشانگر محاسبه می شود ، در حالی که فقط داده های موجود در نوار آخر هر بار پس از آن محاسبه می شوند. پس از انجام محاسبات و بررسی های اولیه ، بافر نشانگر محاسبه و پر می شود.

        شاخص EURUSD D1 در زیر نمایش داده شده است:

        Fig. 1. Modified ZigZag indicator on EURUSD D1

        شکل 1. شاخص Zigzag اصلاح شده در EURUSD D1

        تصویر بعدی نشانگر را در EURMXN M5 نشان می دهد. در اینجا می توانیم شاهد گسترش آن به طور قابل توجهی در شب باشیم. با این وجود ، شاخص با در نظر گرفتن گسترش محاسبه می شود.

        Fig. 2. Modified ZigZag indicator on EURMXN M5

        شکل 2. شاخص Zigzag اصلاح شده در EURMXN M5

        در بخش بعدی ، ما یک کلاس کد را در نظر خواهیم گرفت که دارای روش هایی است که به ما کمک می کند تا تمام داده های لازم را برای تعریف رفتار قیمت فعلی بدست آوریم.

        کلاس برای شفاف سازی داده های نشانگر Zigzag

        قیمت هرج و مرج و غیرقابل پیش بینی حرکت می کند. حرکات مسطح ، هنگامی که قیمت اغلب جهت خود را تغییر می دهد ، ممکن است به طور ناگهانی با روندهای طولانی یک طرفه و بدون پشتوانه جایگزین شود. لازم است همیشه وضعیت فعلی را رصد کنید ، اما داشتن ابزاری برای تفسیر صحیح از رفتار قیمت نیز مهم است. این می تواند توسط کلاس کد Czigzagmodule با تمام روش های لازم برای کار با داده های زیگزاگ حاصل شود. بیایید ببینیم که چگونه کار می کند.

        از آنجا که ما قادر به کار با چندین نمونه کلاس به طور همزمان هستیم ، به عنوان مثال ، با داده های زیگزاگ از بازه های زمانی مختلف ، ممکن است نیاز به تجسم بخش های به دست آمده با استفاده از خطوط روند رنگ های مختلف داشته باشیم. بنابراین ، پرونده ChartObjectSlines. MQH را از کتابخانه استاندارد به پرونده ای که شامل کلاس Czigzagmodule است ، وصل کنید. از این پرونده ، برای کار با خطوط روند به کلاس CChartObjectTrend نیاز خواهیم داشت. رنگ خطوط روند را می توان با استفاده از روش عمومی czigzagmodule :: linescolor () مشخص کرد. خاکستری (Clrgray) به طور پیش فرض تنظیم می شود.

        قبل از به دست آوردن داده های شاخص Zigzag ، باید تعداد مقادیر شدید لازم برای کار را تنظیم کنیم. برای دستیابی به این هدف ، ما باید با روش czigzagmodule :: copyextremums () تماس بگیریم. آرایه های پویا جداگانه اعلام شده است که (1) قیمت افراطی ، (2) شاخص های میله های افراطی ، (3) زمان میله های آنها و (4) تعداد بخش برای خطوط روند ساختمان در یک نمودار. اندازه آرایه ها با همان روش تنظیم شده است.

        تعداد بخش ها به طور خودکار از تعداد افراط و تفریط مشخص شده محاسبه می شود. به عنوان مثال ، اگر ما 1 را به روش czigzagmodule :: copyextremums () منتقل کنیم ، داده ها را در مورد یک بالا و یک پایین دریافت می کنیم. در این حالت ، فقط یک بخش از شاخص Zigzag است. اگر مقدار بیشتر از 1 منتقل شود ، تعداد بخش ها همیشه برابر با تعداد افراط های کپی شده ضرب شده توسط 2 منهای 1 است. به عبارت دیگر ، تعداد بخش ها همیشه عجیب خواهد بود:

        • یک بخش افراطی - 1 بخش
        • دو بخش افراطی - 3 بخش
        • سه افراط - 5 بخش و غیره

        قبل از شروع کار با داده های نشانگر Zigzag ، آنها را برای استفاده راحت تر در آرایه های کلاس که در بالا توضیح داده شد قرار دهید. ما به مزارع کمکی نیاز خواهیم داشت تا به عنوان پیشخوان Extremum استفاده شود.

        برای به دست آوردن داده ، ما به روش czigzagmodule :: getzigzagdata () نیاز داریم. آرایه های اولیه نشانگر زیگزاگ همراه با آرایه زمان باید به آن منتقل شوند. این داده های منبع را می توان با استفاده از توابع CopyBuffer () و CopyTime () بدست آورد. قبل از به دست آوردن مقادیر لازم از داده های منبع ، کلیه زمینه ها و آرایه ها باید دوباره تنظیم شوند. سپس تعداد مشخصی از (1) قیمت افراطی ، (2) شاخص های میله افراطی و (3) زمان افراطی را بدست آورید.

        جهت بخش فعلی در انتهای روش تعریف شده است. در اینجا ، اگر بخش فعلی بخش فعلی از پایین باشد ، جهت به سمت بالا است. در غیر این صورت ، به سمت پایین است.

        اکنون که داده ها دریافت شده اند ، می توانیم روشهای دیگر این کلاس را در نظر بگیریم. به منظور به دست آوردن قیمت های افراطی ، شاخص های نوار افراطی و زمان میله ها این افراط و تفریط در آن شکل گرفته است ، با مشخص کردن شاخص افراطی ، به سادگی با روش مناسب (لیست کد زیر را ببینید) تماس بگیرید. فقط کد روش czigzagmodule :: lowprice () در اینجا به عنوان نمونه ارائه شده است ، زیرا همه آنها تقریباً یکسان هستند.

        در صورت نیاز به دریافت اندازه بخش ، با روش czigzagmodule :: setsmentize () تماس بگیرید که شاخص بخش را به عنوان تنها پارامتر مشخص می کند. بسته به اینکه شاخص مشخص شده یک مقدار یکنواخت یا یک مقدار عجیب و غریب باشد ، شاخص های افراطی اندازه بخش محاسبه می شود. اگر مقدار شاخص یکنواخت باشد ، شاخص های افراطی با یکدیگر مطابقت دارند و بسته به جهت بخش نیازی به محاسبه ندارند.

        از روش Czigzagmodule :: SetmentSsum () برای به دست آوردن جمع همه بخش ها استفاده می شود. همه چیز در اینجا ساده است ، از آنجا که روش czigzagmodule :: segmentize () که در بالا توضیح داده شد ، هنگام حرکت در تمام بخش ها در یک حلقه نامیده می شود.

        علاوه بر این ، ممکن است ما نیاز به جمع آوری کلیه بخش ها فقط به سمت بالا یا پایین داشته باشیم. کد برای بخش های رو به بالا به عنوان نمونه در زیر نمایش داده می شود. همه اینها به جهت بخش فعلی بستگی دارد. اگر به سمت بالا هدایت شود ، از شاخص های فعلی در یک حلقه برای محاسبات استفاده می شود. اگر جهت فعلی به سمت پایین باشد ، محاسبات باید از اولین شاخص با جبران یک عنصر برگشت برای اوج شروع شود. اگر می خواهید مبلغ همه بخش ها را به سمت پایین بدست آورید ، از همان روش استفاده کنید که تنها تفاوت آن وجود دارد که اگر جهت فعلی به سمت بالا باشد ، جبران برای پایین آمدن انجام می شود.

        ممکن است دریافت نسبت درصد از مبالغ بخش های یک طرفه به تعداد کل بخش های موجود در مجموعه مفید باشد. برای دستیابی به این هدف ، از روشهای czigzagmodule :: percentsumsegmentsup () و czigzagmodule :: percentsumsegmentsdown () استفاده کنید. آنها اجازه می دهند تا اختلاف درصد این نسبت ها را بدست آورند - روش czigzagmodule :: percentsumsegmentsdifference () ، که به نوبه خود می تواند جهت فعلی (روند) را به ما نشان دهد. اگر تفاوت ناچیز باشد ، قیمت به طور مساوی از هر دو جهت (مسطح) نوسان می کند.

        به منظور تعریف رفتار قیمت ، ما به روش هایی برای به دست آوردن مدت زمان بخش های جداگانه و کل مجموعه حاصل نیاز داریم. روش czigzagmodule :: segmentbars () برای به دست آوردن تعداد میله ها در بخش مشخص شده است. منطق کد روش همان روش Czigzagmodule :: Segmentize () برای به دست آوردن اندازه قطعه است. بنابراین ، هیچ نکته ای برای تهیه کد آن در اینجا وجود ندارد.

        برای به دست آوردن تعداد کل میله ها در مجموعه داده های به دست آمده ، از روش Czigzagmodule :: SegmentStotalBars () استفاده کنید. در اینجا ، شاخص های اولیه و انتهایی در مجموعه تعریف شده و تفاوت بازگردانده می شود. روش Czigzagmodule :: SegmentStotalseconds () از همان اصل پیروی می کند. تنها تفاوت این است که تعداد ثانیه های موجود در مجموعه را برمی گرداند.

        غالباً ممکن است برای پیدا کردن دامنه قیمت در مجموعه داده های مشاهده شده ضروری باشد. برای این اهداف ، کلاس دارای روش هایی برای به دست آوردن حداقل و حداکثر افراط و تفریط و همچنین تفاوت بین آنها (دامنه قیمت) است.

        با این حال ، مجموعه دیگری از روشهای کلاس Czigzagmodule امکان دریافت مقادیری مانند:

        • کوچکترین () - کوچکترین بخش را در داده های به دست آمده برگردانید.
        • بزرگترین () - بزرگترین بخش را در داده های به دست آمده برگردانید.
        • حداقل NumberOfSegmentBars () - کمترین تعداد میله ها را در یک بخش در داده های به دست آمده برگردانید.
        • mesteumberofsementbars () - بیشترین تعداد میله ها را در یک بخش در داده های به دست آمده برگردانید.

        این کلاس در حال حاضر روش هایی برای به دست آوردن اندازه بخش ها و تعداد میله های قطعه توسط شاخص مشخص شده دارد. بنابراین ، درک کد روش ها از لیست فوق آسان خواهد بود. همه آنها فقط در روشهایی که در درون آنها نامیده می شوند متفاوت هستند ، بنابراین ، من کدهای فقط دو مورد از آنها را ارائه می دهم - czigzagmodule :: smallestsegmen () و czigzagmodule :: mesteumberofsementbars ().

        هنگام جستجو برای الگوهای ، ممکن است نیاز داشته باشیم که یک بخش مشخص از نظر اندازه (در ٪) از قسمت قبلی تفاوت داشته باشد. برای حل چنین کارها ، از روش czigzagmodule :: درصد درصد () استفاده کنید.

        حال بیایید نحوه تجسم داده های به دست آمده و استفاده از کلاس Czigzagmodule را در پروژه های سفارشی مشاهده کنیم.

        تجسم مجموعه داده های به دست آمده

        پس از دریافت دستگیره های نشانگر Zigzag از بازه های زمانی مختلف ، می توانیم بخش هایی را در نمودار فعلی که EA در آن راه اندازی شده است تجسم کنیم. بیایید از اشیاء گرافیکی از نوع خط روند برای تجسم استفاده کنیم. از روش خصوصی Czigzagmodule :: Createsegment () برای ایجاد اشیاء استفاده می شود. این فهرست و پسوند (پارامتر اختیاری) را برای تشکیل یک نام منحصر به فرد از شیء گرافیکی دریافت می کند تا در صورت نیاز به نمایش داده های شاخص Zigzag با پارامترهای مختلف و از بازه های زمانی مختلف ، از یک نام منحصر به فرد از شیء گرافیکی استفاده شود.

        Czigzagmodule :: Showsegments () و Czigzagmodule :: Deleletesegments () روشهای عمومی امکان نمایش و از بین بردن اشیاء گرافیکی را فراهم می آورد.

        روشهای نمایش نظرات در نمودار به کلاس اضافه شده است تا به سرعت اطلاعات اساسی در مورد داده های نشانگر به دست آمده را بدست آورید. کد روش به طور خلاصه که داده های نشانگر محاسبه شده در زیر نشان داده شده است.

        بیایید برنامه ای برای دریافت و تجسم داده های به دست آمده تهیه کنیم.

        EA برای آزمایش نتایج به دست آمده

        بیایید یک آزمایش ساده EA برای دریافت و تجسم داده های شاخص Zigzag ایجاد کنیم. ما چک های اضافی را برای ساده کردن کد تا حداکثر ممکن انجام نمی دهیم. هدف اصلی مثال نشان دادن اصل دستیابی به داده ها است.

        پرونده حاوی کلاس czigzagmodule را در پرونده EA قرار دهید و نمونه آن را اعلام کنید. در اینجا دو پارامتر خارجی وجود دارد که به شما امکان می دهد تعداد Extremums را که باید کپی شوند و حداقل فاصله برای تشکیل یک بخش نشانگر جدید Zigzag مشخص کنید. در سطح جهانی ، ما همچنین آرایه های پویا را برای به دست آوردن داده های منبع و یک متغیر برای دسته شاخص اعلام می کنیم.

        در تابع OnInit () ، ما (1) دسته شاخص را دریافت می کنیم ، (2) تعداد افراط و تفریط را تنظیم کنید تا داده های نهایی را تشکیل دهد و رنگ خطوط قطعه از مجموعه به دست آمده ، و همچنین (3) یک فهرست معکوس را تنظیم کنیدبرای آرایه های داده منبع سفارش دهید.

        در عملکرد ONTICK () ، داده های منبع نشانگر را با زمان باز دسته و میله های آن دریافت کنید. سپس داده های نهایی را با تماس با روش czigzagmodule :: getzigzagdata () تهیه کنید. در نتیجه ، بخش هایی از داده های نشانگر Zigzag به دست آمده را تجسم کرده و داده ها را در یک نمودار به عنوان یک نظر نشان می دهد.

        اگر EA را در تستر استراتژی در حالت تجسم راه اندازی کنیم ، موارد زیر را مشاهده خواهیم کرد. در این حالت 5 افراط بالا و 5 افراطی پایین به دست آمده است. در نتیجه ، 9 بخش به رنگ قرمز در نمودار برجسته شده است.

        شکل 3. نمایش در حالت تجسم (یک زیگزاگ)

        اگر ما نیاز به به دست آوردن داده های شاخص Zigzag از بازه های زمانی مختلف در همان زمان داریم ، کد EA آزمون باید کمی افزایش یابد. بیایید مثالی را در نظر بگیریم که شما نیاز به دریافت داده از سه بازه زمانی داشته باشید. در این حالت ، شما باید سه نمونه از کلاس Czigzagmodule را اعلام کنید. اولین بازه زمانی از نمودار فعلی که EA در آن راه اندازی شده است گرفته می شود. بگذارید دو نفر دیگر ، به عنوان مثال M15 و H1 باشند.

        هر شاخص متغیر خاص خود را برای به دست آوردن دسته دارد:

        در مرحله بعد ، در عملکرد OnInit () ، دستگیره ها را برای هر شاخص جداگانه دریافت کرده و رنگ ها و تعداد افراط و تفریط را تنظیم کنید:

        داده ها در عملکرد ONTICK () همانطور که در بالا برای هر نمونه شاخص Zigzag به طور جداگانه نشان داده شده است ، دریافت می شوند. نظرات فقط یک شاخص را می توان در نمودار نمایش داد. در این حالت ، ما نگاهی به داده های مختصر برای نشانگر بازه زمانی فعلی داریم.

        در اینجا به نظر می رسد:

        شکل 4. نشان دادن در حالت تجسم (سه زیگزاگ)

        می بینیم که افراط و تفریط شاخص ها از بازه های زمانی بالاتر کمی به سمت چپ منتقل می شوند. دلیل این امر این است که تاپ ها و پایین ها توسط زمان باز میله های بازه زمانی که دسته در آن دریافت شده است تنظیم می شود.

        از سرگیری توسعه کلاس czigzagmodule

        با نگاهی به نتایج به دست آمده از قبل ، ممکن است فکر کند که آنها برای تکمیل کار با نشانگر زیگزاگ کافی هستند. اما در واقع ، این مورد نیست. ما باید توسعه کلاس کد czigzagmodule را که آن را با روش های مفید جدید پر می کند ، ادامه دهیم.

        تاکنون داده هایی را از شاخص Zigzag به دست آوردیم که از جدیدترین نوار شروع می شود و به عمق داده های تاریخی می رویم. با این حال ، ما همچنین ممکن است نیاز به بدست آوردن داده ها در یک محدوده زمانی خاص داشته باشیم. برای دستیابی به این هدف ، بیایید روش دیگری را czigzagmodule :: getzigzagdata () با مجموعه ای متفاوت از پارامترها بنویسیم. در این نسخه ، داده های اولیه را در داخل روش دریافت خواهیم کرد ، بنابراین ، به عنوان پارامترها به دسته نشانگر ، نماد ، بازه زمانی و محدوده زمانی (تاریخ شروع و پایان) نیاز خواهیم داشت.

        در ادامه ، ما باید تعداد بالا و پایین در داده های به دست آمده را به طور جداگانه حساب کنیم. در این حالت ، تعداد افراط و تفریط برای کار بیشتر با حداقل مقدار بین این پیشخوان ها تعریف می شود.

        روش به همین نام czigzagmodule :: getzigzagdata () با مجموعه دیگری از پارامترها در انتهای آن فراخوانی می شود. ما این مجموعه را در بالا در نظر گرفته ایم ، در حالی که توضیح می دهیم که چگونه آرایه ها با داده های منبع باید به عنوان پارامترها برای به دست آوردن داده های نهایی منتقل شوند.

        از روشهای czigzagmodule :: smallestminimumtime () و czigzagmodule :: بزرگترین maximumtime () برای به دست آوردن زمان کمترین و بالاترین افراط و تفریط در مجموعه داده های به دست آمده استفاده کنید.

        علاوه بر این ، بیایید لیست روش های کار با بخش های زیگزاگ را گسترش دهیم. ممکن است راحت باشد که چندین مقادیر را به متغیرهای منتقل شده توسط پیوندها به طور همزمان منتقل کنیم. کلاس دارای سه روش از این دست است:

        • Segmentbars () شاخص های نوار شروع و پایان یک بخش مشخص را برمی گرداند.
        • SegmentPrices () قیمت شروع و پایان یک بخش مشخص را برمی گرداند.
        • SegmentTimes () زمان شروع و پایان یک بخش مشخص را برمی گرداند.

        یک ساختار مشابه در سایر روشهای قبلاً در نظر گرفته شده وجود دارد ، بنابراین فقط یک کد نمونه در زیر ارائه شده است.

        فرض کنید که ما یک نمودار M5 داریم و داده ها را از H1 دریافت می کنیم. ما به دنبال الگوهای مربوط به بازه زمانی H1 هستیم و باید رفتار قیمت یک بخش خاص زیگزاگ را از بازه زمانی H1 در مورد فعلی تعریف کنیم. به عبارت دیگر ، ما می خواهیم بدانیم که چگونه بخش مشخص شده در یک بازه زمانی پایین شکل می گیرد.

        همانطور که در بخش قبلی نشان داده شده است ، افراط و تفریط بخش هایی از بازه های زمانی بالاتر در زمان فعلی با بازه زمانی بالاتر نمایش داده می شود. ما در حال حاضر روش czigzagmodule :: SegmentTimes () را داریم که زمان شروع و پایان یک بخش مشخص را برمی گرداند. اگر از این محدوده زمانی برای به دست آوردن داده های زیگزاگ از یک بازه زمانی پایین تر استفاده کنیم ، در بیشتر موارد بخش های اضافی زیادی را در واقع متعلق به سایر بخش های بازه زمانی بالاتر خواهیم گرفت. بیایید در صورت نیاز به دقت بیشتر ، روش دیگری Czigzagmodule :: SegmentTimes () با مجموعه دیگری از پارامترها بنویسیم. علاوه بر این ، ما برای دریافت (1) داده های منبع و (2) شاخص های حداقل و حداکثر در آرایه های منتقل شده به چندین روش کمکی خصوصی نیاز خواهیم داشت.

        یکی دیگر از روشهای Czigzagmodule :: SegmentTimes () برای دریافت زمان شروع و پایان یک بخش مشخص با توجه به یک بازه زمانی پایین اجرا می شود. این نیاز به توضیح دارد. پارامترهای زیر به روش منتقل می شوند:

        • دسته - دسته نشانگر زیگزاگ از یک بازه زمانی پایین تر.
        • HIFS_BUFFER_INDEX - شاخص بافر شاخص حاوی حداکثر افراط و تفریط.
        • lows_buffer_index - شاخص بافر شاخص حاوی حداقل افراط و تفریط.
        • نماد - نماد بازه زمانی پایین.
        • دوره - دوره زمانی بالاتر.
        • in_period - دوره بازه زمانی پایین.
        • فهرست - شاخص بخش بازه زمانی بالاتر.

        مقادیر پارامتر برگشتی که توسط مرجع منتقل شده است:

        • Start_Time - زمان شروع بخش با توجه به بازه زمانی پایین تر.
        • Stop_time - زمان پایان بخش با توجه به بازه زمانی کمتر.

        ابتدا باید زمان باز اولین و آخرین میله های یک بخش مشخص را بدست آوریم. برای انجام این کار ، اولین روش czigzagmodule :: segmenttimes () را که در بالا توضیح داده شد ، بنامید.

        در مرحله بعد ، از روش Czigzagmodule :: CopyData () برای دریافت داده ها در مورد زمان افراطی و میله استفاده کنید. بسته به یک جهت بخش ، داده ها را در یک دنباله خاص به دست می آوریم. در صورت جهت رو به بالا ، ابتدا داده هایی را در مورد حداقل بازه زمانی زیگزاگ دریافت می کنیم که بخشی از بخش نوار اول را در یک بازه زمانی بالاتر تشکیل می دهند. پس از آن ، ما داده هایی را در مورد حداکثر بازه زمانی پایین تر زیگزاگ دریافت می کنیم که بخشی از بخش آخرین نوار را در یک بازه زمانی بالاتر تشکیل می دهد. در صورت جهت نزولی ، دنباله اقدامات معکوس می شود. ابتدا باید اطلاعاتی را در مورد حداکثر و به دنبال اطلاعات در مورد حداقل ها بدست آوریم.

        پس از دریافت داده های منبع ، شاخص های حداکثر و حداقل مقادیر را پیدا کنید. با استفاده از این شاخص ها ، می توانید زمان شروع و پایان بخش مورد تجزیه و تحلیل را در یک بازه زمانی پایین تر پیدا کنید.

        حالا بیایید EA را برای تست بنویسیم. بازه زمانی فعلی M5 است. از آن برای راه اندازی EA در حالت تجسم تستر استراتژی استفاده کنید. ما قصد داریم داده ها را از H1 و همچنین از بازه زمانی فعلی دریافت کنیم. کد EA شبیه به موردی است که قبلاً در نظر گرفته شده است ، بنابراین من فقط محتوای عملکرد ONTICK () را در اینجا نشان خواهم داد.

        ابتدا داده های H1 را با استفاده از روش اول دریافت می کنیم و بخش های موجود در نمودار را برای وضوح نمایش می دهیم. در مرحله بعد ، داده های زیگزاگ را از بازه زمانی فعلی (M5) در محدوده زمانی بخش سوم (شاخص 2) زیگزاگ از H1 دریافت کنید. برای انجام این کار ، با توجه به بازه زمانی فعلی ، شروع و پایان بخش را بدست آورید.

        سپس با استفاده از روش دوم داده ها را برای بازه زمانی فعلی دریافت کنید و همچنین بخش های موجود در نمودار را نمایش دهید تا مطمئن شوید همه چیز خوب است.

        اینگونه به نظر می رسد:

        شکل 5. دریافت داده ها در بخش مشخص شده

        در مرحله بعد ، EA دیگری را برای دریافت داده از سه بخش از یک بازه زمانی بالاتر توسعه دهید.

        اکنون باید در ابتدای پرونده چهار نمونه کلاس Czigzagmodule را اعلام کنیم. یکی از آنها برای بازه زمانی بالاتر (H1) در نظر گرفته شده است ، در حالی که سه مورد باقی مانده برای بازه زمانی فعلی در نظر گرفته شده است. در این حالت ، ما آزمایشات M5 را انجام می دهیم.

        برای وضوح بهتر ، بخش های بازه زمانی پایین در بخش های بالاتر در رنگ های مختلف نمایش داده می شود:

        در تابع ONTICK () ، ابتدا داده های بازه زمانی H1 را دریافت می کنیم و سپس داده ها را از بازه زمانی پایین برای بخش های اول ، دوم و سوم به ترتیب به دست می آوریم. داده ها را در هر گروه از بخش های بازه زمانی پایین تر و در بازه زمانی بالاتر به طور جداگانه در یک نظر نمودار نمایش دهید. در این حالت ، این تفاوت بین نسبت درصد مبالغ قطعه است. می توان آن را با استفاده از روش czigzagmodule :: percentsumsegmentsdifference () بدست آورد.

        در اینجا نحوه نگاه آن در نمودار آمده است:

        شکل 6. دریافت داده ها در سه بخش مشخص شده

        این رویکرد فرصت های دیگری را برای تجزیه و تحلیل ماهیت رفتار قیمت در الگوهای فراهم می کند. فرض کنید که ما الگوی H1 را تعریف می کنیم و تجزیه و تحلیل می کنیم که چگونه قیمت در هر بخش رفتار می کند. روشهای کلاس Czigzagmodule امکان به دست آوردن کلیه خواص افراط و تفریحی و بخش ها را فراهم می کند ، مانند:

        • قیمت ، زمان و شاخص یک نوار از هر افراطی جداگانه.
        • اندازه هر بخش جداگانه.
        • مدت زمان هر بخش در میله ها.
        • اندازه دامنه قیمت کل مجموعه بخش های به دست آمده.
        • کل مدت زمان تشکیل بخش (در میله ها).
        • مبالغ بخشهای یک طرفه.
        • نسبت مبلغ بخشهای متضاد و غیره.

        این مجموعه اصلی می تواند به عنوان نقطه شروع برای توسعه پارامترهای مختلف سفارشی برای ساخت شاخص ها از آن استفاده شود. این آزمایشات نشان می دهد که چه مزایایی از آن می تواند حاصل شود. این وب سایت شامل تعدادی مقاله است که ممکن است در انجام تحقیقات شخصی شما در مورد این موضوع مفید باشد.

        نتیجه

        این ایده که Zigzag برای تولید سیگنال های معاملاتی مناسب نیست ، به طور گسترده ای در انجمن های معاملاتی پخش می شود. این یک تصور غلط بزرگ است. در حقیقت ، هیچ شاخص دیگری اطلاعات زیادی را برای تعیین ماهیت رفتار قیمت ارائه نمی دهد. اکنون شما ابزاری دارید که به شما امکان می دهد تا به راحتی تمام داده های شاخص Zigzag را برای تجزیه و تحلیل دقیق تر بدست آورید.

        در مقالات آینده این سریال ، من نشان خواهم داد که چه شاخص هایی را می توان با استفاده از کلاس Czigzagmodule تهیه کرد ، و همچنین برای به دست آوردن آمار در نمادهای مختلف از شاخص Zigzag و برای بررسی برخی از استراتژی های معاملاتی مبتنی بر زیگزاگ ، می توان ایجاد کرد.

         

        نام فایلاظهار نظر
        MQL5 شاخص ها سفارشی Zigzag Exactzz_plus. mq5شاخص Zigzag اصلاح شده
        MQL5 کارشناسان zigzag testzz_01. mq5EA برای آزمایش یک مجموعه داده واحد
        MQL5 کارشناسان zigzag testzz_02. mq5EA برای آزمایش سه مجموعه داده از بازه های زمانی مختلف
        MQL5 کارشناسان zigzag testzz_03. mq5EA برای آزمایش کسب داده ها در یک بخش زمانی بالاتر مشخص شده
        MQL5 کارشناسان zigzag testzz_04. mq5EA برای آزمایش کسب داده ها در سه بخش بازه زمانی بالاتر مشخص شده

        هشدار: کلیه حقوق این مواد توسط Metaquotes Ltd. کپی یا چاپ مجدد این مواد به طور کامل یا جزئی محفوظ است.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 52 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:02

فدرال رزرو، بانک مرکزی ایالات متحده، سیستم پولی و مالی ایمن، انعطاف پذیر و با ثبات را برای این کشور فراهم می کند.

سخن، گفتار

15 اکتبر 2008

ثبات بازارهای مالی و اقتصاد

رئیس بن اس. برنانکی

در باشگاه اقتصادی نیویورک، نیویورک، نیویورک

عصر بخیر. من خوشحالم که یک بار دیگر یک وعده غذایی و نظرات خود را با باشگاه اقتصادی نیویورک در میان می گذارم. من امروز روی چالش های اقتصادی و مالی که با آن روبرو هستیم و اینکه چرا معتقدم در موقعیت خوبی برای حرکت رو به جلو هستیم، تمرکز خواهم کرد. مشکلاتی که اکنون در بازارها و اقتصاد مشهود است، بزرگ و پیچیده است، اما به نظر من، دولت ما اکنون ابزارهای لازم برای مقابله و حل آنها را دارد. استراتژی ما با تطبیق با تحولات جدید و شکست های اجتناب ناپذیر به تکامل و اصلاح ادامه خواهد داد. اما تا زمانی که به اهداف خود در ترمیم و اصلاح نظام مالی خود و بازگرداندن رونق دست یابیم، دست بر نمی داریم.

بحرانی که در بازارهای مالی با آن روبرو هستیم جنبه های جدیدی دارد ، که عمدتاً ناشی از پیچیدگی و پیچیدگی مؤسسات و ابزارهای مالی امروز و درجه قابل توجه ادغام مالی جهانی است که باعث می شود شوک های مالی با سرعت نور به سراسر جهان منتقل شود. با این حال ، به عنوان یک دانشجوی دیرینه در مورد بحران های بانکی و مالی ، می توانم تأیید کنم که وضعیت فعلی نیز با تجربیات گذشته مشترک است. همانطور که در تمام بحران های گذشته ، در ریشه مشکل از دست دادن اعتماد به نفس سرمایه گذاران و مردم به قدرت مؤسسات و بازارهای کلیدی مالی است. این بحران به پایان می رسد که پاسخ های جامع رهبران سیاسی و مالی این اعتماد را بازگرداند ، سرمایه گذاران را به بازار بازگرداند و اجازه می دهد تا تجارت عادی اعتبار خود را به خانوارها و بنگاه ها از سر بگیرد. در این رابطه ، ما حداقل از یک نظر بهتر از کسانی هستیم که با بحران های مالی قبلی سر و کار داشتند: به طور کلی ، در بحران های گذشته ، مشارکت دولت مبتنی بر گسترده دیر می شد ، معمولاً در نقطه ای که بیشتر موسسات مالی ورشکسته بودند یاتقریباً همینطورانتظار طولانی برای پاسخگویی معمولاً منجر به هزینه های مستقیم بیشتر مداخله شده است و مهمتر از همه ، اثرات دردناک آشفتگی مالی بر خانوارها و مشاغل را بزرگ می کند. این وضعیتی نیست که امروز با آن روبرو هستیم. خوشبختانه ، کنگره و دولت در زمانی عمل کرده اند که اکثریت بزرگ موسسات مالی ، گرچه تحت تأثیر شرایط بسیار بی ثبات و دشوار بازار قرار دارند ، اما همچنان قوی و قادر به تحقق عملکرد مهم خود در تأمین اعتبار جدید برای اقتصاد ما هستند. این اقدام سریع و تعیین کننده توسط رهبران سیاسی ما به ما این امکان را می دهد تا عملکرد عادی بیشتری در بازار را خیلی سریعتر و با هزینه نهایی پایین تر از آنچه در غیر این صورت اتفاق می افتد ، بازگردانیم. علاوه بر این ، ما نه تنها یک پاسخ ملی بلکه یک پاسخ جهانی به بحران ، متناسب با ماهیت جهانی آن را می بینیم.

این بحران مالی بیش از یک سال با ما بوده است. این امر در پایان رونق مسکن ایالات متحده برانگیخته شد ، که نشان دهنده نقاط ضعف و زیاده خواهی های موجود در وام وام مسکن زیر بود. با این حال ، همانطور که وقایع بعدی نشان داده اند ، مشکل بسیار گسترده تر از وام های فرعی بود. ورود زیادی از سرمایه به ایالات متحده و سایر کشورها باعث دستیابی به عملکرد ، کمبود ریسک ، اهرم بیش از حد و توسعه ابزارهای مالی پیچیده و مات که به نظر می رسید در طول رونق اعتباری خوب کار می کنند اما نشان داده شده است شکننده استتحت استرسناآرامی این تحولات ، از جمله یک دلهره شدید و عقب نشینی شدید از ریسک اعتباری ، منجر به شرایط بسیار سخت در بازارهای مالی و محکم تر شدن اعتبار می شود که رشد اقتصادی را به خود اختصاص داده است.

فدرال رزرو به دو روش گسترده به این تحولات پاسخ داد. اول ، پس از اصول کلاسیک بانکداری مرکزی ، فدرال رزرو مقادیر زیادی نقدینگی را به سیستم مالی فراهم کرده است تا اثرات شرایط سخت را در بازارهای بودجه کوتاه مدت برطرف کند. دوم ، برای کاهش خطرات نزولی برای رشد ناشی از سفت شدن اعتبار ، فدرال رزرو در یک سری حرکاتی که در سپتامبر گذشته آغاز شد ، هدف خود را برای نرخ بودجه فدرال به میزان قابل توجهی کاهش داده است. در واقع ، هفته گذشته ، در یک اقدام مشترک بی سابقه با پنج بانک مرکزی بزرگ دیگر و در پاسخ به پیامدهای منفی بحران عمیق تر برای چشم انداز اقتصادی ، فدرال رزرو مجدداً موضع سیاست های پولی را کاهش داد. ما همچنان به استفاده از تمام ابزارهای موجود در اختیار ما برای بهبود عملکرد بازار و نقدینگی ، کاهش فشارها در بازارهای کلیدی اعتبار و بودجه و تکمیل مراحلی که وزارت خزانه داری و دولت های خارجی برای تقویت سیستم مالی انجام می شود ، ادامه خواهیم داد.

علی رغم تلاش های ما و سایر سیاستگذاران ، بحران مالی در طول تابستان شدت گرفت زیرا دارایی های مربوط به وام مسکن بیشتر بدتر می شود ، رشد اقتصادی کند شد و عدم اطمینان در مورد چشم انداز مالی و اقتصادی افزایش یافت. از آنجا که سرمایه گذاران و طلبکاران اعتماد به نفس در توانایی بنگاه های خاص برای تحقق تعهدات خود را از دست دادند ، دسترسی آنها به بازارهای سرمایه و همچنین به بازارهای بودجه کوتاه مدت به طور فزاینده ای دچار اختلال شد و قیمت سهام آنها به شدت کاهش یافت. شرکت های برجسته ای که این پویا را تجربه کرده اند ، شامل شرکت های تحت حمایت دولت (GSE) Fannie Mae و Fredie Mac ، بانک سرمایه گذاری Lehman Brothers و شرکت بیمه گروه بین المللی آمریکایی (AIG) بودند.

فدرال رزرو معتقد است ، هر زمان ممکن است ، مشکلات بنگاه های اقتصادی در مورد پریشانی مالی باید از طریق ترتیبات بخش خصوصی برطرف شود-به عنوان مثال ، با افزایش سرمایه سهام جدید ، همانطور که بسیاری از بنگاه ها انجام داده اند. با مذاکرات منجر به ادغام یا کسب ؛یا توسط یک باد منظمکمک های دولت باید بیشترین عدم تمایل را فراهم کند و تنها در صورت ثبات سیستم مالی و در نتیجه سلامت اقتصاد وسیع ، در معرض خطر است. در مواردی که ثبات مالی به طور گسترده ای مورد تهدید قرار می گیرد ، با این حال ، مداخله برای محافظت از منافع عمومی نه تنها توجیه می شود بلکه باید به زور و بدون تردید انجام شود.

Fannie Mae و Freddie Mac موارد موجود را در این مورد ارائه می دهند. برای جلوگیری از جابجایی های غیر قابل قبول بزرگ در بازارهای وام ، بخش مالی و اقتصاد به طور کلی ، آژانس دارایی فدرال مسکن فانی و فردی را در محافظه کار قرار داد و خزانه داری ، با ترسیم مقاماتی که اخیراً توسط کنگره اعطا شده بود ، حمایت مالی را در دسترس قرار داد. بشربه نظر می رسد که اقدامات دولت GSE را تثبیت کرده است ، اگرچه مانند همه بنگاه های دیگر ، آنها اثرات بحران فعلی را تجربه می کنند. ما قبلاً مزایای تثبیت آنها را در قالب نرخ وام مسکن پایین تر مشاهده کرده ایم که به بازار مسکن کمک می کند.

مشکلات در لمان و AIG موضوعات مختلفی را برانگیخت. مانند GSE ، هر دو شرکت بزرگ ، پیچیده و عمیقاً در سیستم مالی ما تعبیه شده بودند. در هر دو مورد ، خزانه داری و فدرال رزرو به دنبال راه حل های بخش خصوصی بودند ، اما هیچکدام آینده نبودند. یک راه حل بخش دولتی برای لمان غیرقابل تحمل بود ، زیرا این شرکت نمی تواند وثیقه کافی را برای اطمینان از معقول و منطقی مبنی بر بازپرداخت وام از فدرال رزرو ارائه دهد ، و خزانه داری صلاحیت جذب میلیاردها دلار ضرر مورد انتظار را ندارددستیابی به لمان توسط یک شرکت دیگر را تسهیل کنید. در نتیجه ، می توان کارهای کمی به جز تلاش برای بهبود اثرات عدم موفقیت لمان بر سیستم مالی انجام داد. نکته مهم این است که قانون نجات مالی ، که بعداً در مورد آن صحبت خواهم کرد ، انتخاب های بهتری به ما می دهد. در آینده ، خزانه داری منابع بیشتری برای جلوگیری از عدم موفقیت یک موسسه مالی در صورت بروز چنین عدم موفقیت در خطرات غیرقابل قبول برای سیستم مالی به طور کلی خواهد داشت. فدرال رزرو با خزانه داری و سایر مقامات از نزدیک و فعال همکاری خواهد کرد تا خطر سیستمیک را به حداقل برساند.

در مورد AIG ، فدرال رزرو و خزانه داری داوری كردند كه یك شکست بی نظم باعث شده است كه ثبات مالی جهانی و عملکرد اقتصاد آمریكا را به شدت تهدید كند. ما همچنین داوری کردیم که اعتبار فدرال رزرو فدرال رزرو به AIG به اندازه کافی توسط دارایی های AIG تأمین می شود. برای محافظت از مالیات دهندگان ایالات متحده و کاهش این احتمال که وام به AIG در آینده ریسک نامناسب توسط شرکتهای مالی را ترغیب کند ، فدرال رزرو تضمین می کند که شرایط اعتبار به AIG هزینه ها و محدودیت های قابل توجهی را برای صاحبان شرکت تحمیل می کند ، مدیران، و طلبکاران

مشکلات AIG و عدم موفقیت لمان ، همراه با نگرانی های فزاینده در مورد اقتصاد ایالات متحده و سایر اقتصادها ، در هفته های اخیر به شرایط فوق العاده آشفته در بازارهای مالی جهانی کمک کرده است. قیمت سهام به شدت کاهش یافت. برداشت از صندوق های متقابل بازار پول اصلی باعث شد تا آنها از منابع تجاری خود استفاده کنند-منبع مهمی برای تأمین اعتبار برای مشاغل غیر مالی کشور و همچنین برای بسیاری از بنگاه های مالی. هزینه اعتبار کوتاه مدت ، جایی که چنین اعتباری در دسترس بوده است ، تقریباً برای همه بنگاه ها پرید و نقدینگی در بسیاری از بازارها خشک شد. با محدود کردن جریان اعتبار به خانوارها ، مشاغل و دولت های ایالتی و محلی ، آشفتگی در بازارهای مالی و فشارهای تأمین مالی برای شرکتهای مالی تهدیدی برای رشد اقتصادی است.

خزانه داری و فدرال رزرو طیف وسیعی از اقدامات را برای رفع مشکلات مالی انجام داده اند. برای پرداختن به نقص و اختلال در عملکرد در بازارهای کاغذ تجاری ، خزانه داری یک برنامه ضمانت موقت را برای مانده های موجود در صندوق های متقابل بازار پول برای کمک به جلوگیری از خروج از این صندوق ها اجرا کرد. فدرال رزرو یک تسهیلات وام موقت را به وجود آورد که بودجه لازم را برای بانک ها برای خرید مقاله تجاری با دارایی با کیفیت بالا از صندوق های بازار پول فراهم می کند ، بنابراین نیاز آنها به فروش مقاله تجاری در بازارهای پریشانی را کاهش می دهد. علاوه بر این ، ما به زودی یک تسهیلات جدید و موقت بودجه کاغذ تجاری را اجرا خواهیم کرد که با خرید کاغذ تجاری بسیار دارای رتبه مستقیم از صادرکنندگان در مدت سه ماه که این بازارها غیرقانونی است ، پشت پرده بازارهای تجاری را فراهم می کند.

برای رفع مشکلات در حال انجام در بازارهای بودجه بین بانکی ، فدرال رزرو به طور قابل توجهی مقدار صندوق های مدت حراج فناوری اطلاعات را به بانک ها افزایش داده و خواسته های افزایش یافته برای بودجه موقت از بانک ها و فروشندگان اولیه را تأمین می کند. همچنین ، برای تلاش برای کاهش فشارهای بودجه دلار در سراسر جهان ، ما ترتیبات ارز متقابل (به اصطلاح توافق های مبادله) را با سایر بانکهای مرکزی گسترش داده ایم. در واقع ، این هفته ما موافقت کردیم که بودجه نامحدود دلار را به بانک مرکزی اروپا ، بانک انگلیس ، بانک ژاپن و بانک ملی سوئیس تمدید کنیم. این توافق نامه ها بانک های مرکزی خارجی را قادر می سازد تا در حوزه های قضایی خود دلار به موسسات مالی ارائه دهند ، که به بهبود عملکرد بازارهای بودجه دلار در سطح جهان و تسکین فشارها در بازارهای بودجه ایالات متحده کمک می کند. این امر خاطرنشان می کند که این ترتیبات هیچ خطری برای مالیات دهندگان ایالات متحده ندارد ، زیرا وام های ما به خود بانکهای مرکزی خارجی است که مسئولیت تمدید اعتبار دلار را در حوزه های قضایی خود به عهده می گیرند.

گسترش وام فدرال رزرو ، کمک به شرکت های مالی است که با کاهش دسترسی به منابع معمول بودجه خود مقابله می کنند و از این رو از وام آنها به شرکت ها و خانواده های غیر مالی حمایت می کنند. با این وجود ، تشدید بحران مالی طی یک ماه گذشته یا به همین ترتیب روشن کرد که یک رویکرد قدرتمند و جامع تر مربوط به مقامات مالی برای رسیدگی بیشتر این مشکلات مورد نیاز است. بر این اساس ، دولت با حمایت فدرال رزرو ، از کنگره خواستار برنامه جدیدی با هدف تثبیت بازارهای مالی ما شد. قانون حاصل ، قانون تثبیت اقتصادی اضطراری ، ابزارهای جدید مهمی برای پرداختن به پریشانی در بازارهای مالی و در نتیجه کاهش خطرات برای اقتصاد فراهم می کند. این قانون به خزانه داری اجازه می دهد تا دارایی های مشکل دار را خریداری کند ، ضمانت ها را ارائه دهد و سرمایه را برای تقویت ترازنامه موسسات مالی تزریق کند. این قانون همچنین محدودیت بیمه سپرده را از 100000 دلار به 250،000 دلار در هر حساب ، به طور مؤثر بلافاصله افزایش می دهد.

برنامه امدادرسانی دارایی مشکل (TARP) که توسط این قانون مجاز است ، به خزانه داری ، تحت نظارت یک هیئت نظارت که من آن را هدایت می کنم ، اجازه می دهد تا دو فعالیت بسیار مکمل را انجام دهد. اول ، خزانه داری از صندوق های TARP برای کمک به کمک به سیستم بانکی ما با خرید سهام غیر رای دهنده در موسسات مالی استفاده می کند. جزئیات این برنامه دیروز اعلام شد. در ابتدا ، خزانه داری 250 میلیارد دلار به خرید سهام ترجیحی در بانک ها و رونق های هر اندازه اختصاص می دهد. این برنامه داوطلبانه است و هم برای تشویق مشارکت مؤسسات سالم و هم برای جذابیت سرمایه خصوصی در کنار سرمایه عمومی طراحی شده است. ما به دنبال مؤسسات قوی برای شرکت در این برنامه سرمایه هستیم ، زیرا امروز حتی نهادهای قوی تمایلی به گسترش ترازنامه های خود برای افزایش اعتبار ندارند. با سرمایه تازه ، این محدودیت کاهش می یابد. شرایط ارائه شده تحت TARP شامل کسب خزانه داری ضمانت نامه ها برای اطمینان از این که مالیات دهندگان با بهبود سیستم مالی ، سهم صعودی را دریافت می کنند. علاوه بر این ، طبق قانون ، مؤسساتی که سرمایه دریافت می کنند باید استانداردهای خاصی را در مورد شیوه های جبران خسارت اجرایی رعایت کنند.

دوم ، خزانه داری از برخی از منابع ارائه شده تحت این لایحه برای خرید دارایی های مشکل دار از بانک ها و سایر موسسات مالی استفاده می کند ، در بیشتر موارد با استفاده از مکانیسم های مبتنی بر بازار. دارایی های مربوط به وام مسکن ، از جمله اوراق بهادار تحت حمایت وام و وام های کامل ، کانون برنامه خواهد بود ، اگرچه این قانون باعث انعطاف پذیری در انواع دارایی های خریداری شده در صورت نیاز برای ارتقاء ثبات مالی می شود. حذف این دارایی ها از ترازنامه های خصوصی باید نقدینگی را افزایش داده و کشف قیمت را در بازارها برای این دارایی ها ترویج کند و از این طریق عدم اطمینان سرمایه گذار در مورد ارزش فعلی و چشم انداز موسسات مالی را کاهش می دهد. عدم دسترسی به بازارهای دارایی های مربوط به وام باید بانک ها و سایر موسسات را در موقعیت بهتری قرار دهد تا بتوانند سرمایه را از بخش خصوصی جمع کنند و تمایل همتایان را برای تعامل افزایش دهند. با گذشت زمان ، تأمین سرمایه سهام به سیستم بانکی و خرید دارایی های مشکل دار به اعتبار اعتبار بیشتری کمک می کند ، بنابراین از رشد اقتصادی حمایت می کند.

این اقدامات با گذشت زمان به یک سیستم مالی بسیار قوی تر منجر می شود ، اما اقدامات لازم برای رفع مشکل فوری عدم اعتماد و اعتماد به نفس نیز لازم است. بر این اساس ، همچنین اعلام شد دیروز طرحی از شرکت بیمه سپرده گذاری فدرال (FDIC) برای ارائه طیف گسترده ای از ضمانت های بدهی مؤسسات سپرده گذاری تحت فشار FDIC ، از جمله شرکت های هلدینگ مرتبط با آنها بود. این ضمانت شامل کلیه بدهی های ارشد نا امن و تازه صادر شده ، از جمله کاغذ تجاری و بودجه بین بانکی است ، و همچنین کلیه وجوه نگهداری شده در حساب های معاملات غیر معقول مانند حساب های حقوق و دستمزد را پوشش می دهد. این ضمانت گسترده به طور موثری بلافاصله خواهد بود و هزینه های پوشش به مدت 30 روز از بین می رود. پس از مدت 30 روز GRACE ، بانکها ممکن است با پرداخت هزینه های معقول در برنامه ضمانت شرکت کنند.

من می خواهم یک بار دیگر تأکید کنم که منافع مالیات دهندگان در هنگام طراحی این برنامه ها بسیار در ذهن ما و آنهایی که از کنگره بودند ، بود. انتظار می رود هزینه های ضمانت FDIC با هزینه و ارزیابی در سیستم بانکی و نه توسط مالیات دهندگان تحت پوشش قرار گیرد. در مورد برنامه TARP ، وجوه اختصاص یافته هزینه های ساده ای نیست ، بلکه به دست آوردن دارایی یا موقعیت های سهام عدالت است که خزانه داری قادر به فروش یا بازخرید جاده خواهد بود. در واقع ، این امکان وجود دارد که مالیات دهندگان بتوانند سود خود را از این برنامه بدست آورند ، اگرچه با توجه به عدم قطعیت های عالی ، هیچ تضمینی ارائه نمی شود. علاوه بر این ، این برنامه منوط به کنترل های گسترده و نظارت بر چندین بدن است. نکته بزرگتر این است که سود اقتصادی این برنامه ها برای مالیات دهندگان در درجه اول با بازده مالی به صندوق های TARP تعیین نمی شود ، بلکه با تأثیر برنامه در بازارهای مالی و اقتصاد است. اگر TARP ، همراه با سایر اقدامات انجام شده ، در ارتقاء ثبات مالی و به تبع آن در حمایت از رشد اقتصادی قوی تر و اشتغالزایی موفق باشد ، در واقع خود سرمایه گذاری بسیار خوبی را به نفع همه نشان می دهد.

تثبیت بازارهای مالی اولین قدم مهم است ، اما حتی اگر آنها به عنوان امیدواریم که آنها تثبیت شوند ، بهبود اقتصادی گسترده تر بلافاصله اتفاق نمی افتد. فعالیت اقتصادی حتی قبل از تشدید اخیر بحران در حال کاهش بود. بازار مسکن همچنان منبع اصلی ضعف در اقتصاد واقعی و همچنین در بازارهای مالی است و ما شاهد کاهش سرعت در هزینه های مصرف کننده ، سرمایه گذاری تجاری و بازار کار هستیم. بازارهای اعتباری مدتی طول می کشد تا یخ زدگی کند. و با کند شدن اقتصادهای شرکای تجاری ما ، فروش صادرات ما ، که منبع قدرت بوده است ، احتمالاً نیز کند خواهد شد. با این حال ، این تأثیرات محدود کننده بر فعالیت اقتصادی تا حدودی با تأثیرات مطلوب قیمت های پایین تر برای نفت و سایر کالاها بر قدرت خرید خانوار جبران می شود. در نهایت ، مسیر فعالیت اقتصادی فراتر از چند چهارم بعدی به میزان بازگشت بازارهای مالی و اعتباری به عملکرد عادی تر بستگی دارد.

تورم اخیراً بالا رفته است ، و این نشان دهنده افزایش شیب دار قیمت نفت ، سایر کالاها و وارداتی است که در اوایل سال جاری رخ داده است ، و همچنین برخی از شرکتهای با هزینه های بالاتر تولید آنها. با این حال ، تورم مورد انتظار ، همانطور که توسط نظرسنجی های مصرف کننده و اوراق بهادار خزانه داری با تورم اندازه گیری می شود ، پایدار یا کاهش یافته است و به نظر می رسد قیمت واردات در حال کاهش است. این تحولات ، همراه با کاهش اخیر در قیمت نفت و سایر کالاها و همچنین احتمال اینکه فعالیت اقتصادی برای مدت زمان کم شود ، باید منجر به نرخ تورم با ثبات قیمت شود.

این هفته گذشته ، وزرای دارایی و فرمانداران بانک مرکزی گروه هفت کشور صنعتی در واشنگتن ملاقات کردند. ما متعهد شدیم که برای تثبیت بازارهای مالی و بازگرداندن جریان اعتبار برای حمایت از رشد اقتصادی جهانی همکاری کنیم. ما موافقت کردیم که از همه ابزارهای موجود برای جلوگیری از خرابی هایی که خطر سیستمیک را ایجاد می کند ، استفاده کنیم. ما تأیید کردیم که اطمینان حاصل خواهیم کرد که برنامه های بیمه سپرده ما اعتماد به نفس در امنیت پس انداز را القا می کند. ما موافقت کردیم که اطمینان حاصل کنیم که بانک های ما و سایر واسطه های بزرگ مالی ، در صورت لزوم ، می توانند سرمایه را از منابع عمومی و همچنین منابع خصوصی جمع کنند. ما همچنین موافقت کردیم که همه اقدامات لازم را برای عدم استفاده از بازارهای بین بانکی و پول انجام خواهیم داد و ما برای شروع مجدد بازارهای ثانویه برای وام ها و سایر دارایی های اوراق بهادار اقدام خواهیم کرد. سرانجام ، ما تشخیص دادیم که باید این اقدامات را به روش هایی انجام دهیم که از مالیات دهندگان محافظت می کند و از اثرات بالقوه آسیب دیده بر سایر کشورها جلوگیری می کند. من معتقدم که این اصول مناسب برای اقدام است ، و من مراحل اعلام شده توسط دولت ما دیروز را کاملاً سازگار با آنها می بینم.

من امروز یک سری فوق العاده از اقدامات انجام شده توسط سیاست گذاران در سراسر دولت و سراسر جهان را برای شما ارائه داده ام. آمریکایی ها می توانند اطمینان داشته باشند که هر منبعی برای رسیدگی به بحران فعلی تحمل می شود: درک تاریخی ، تخصص فنی ، تجزیه و تحلیل اقتصادی ، بینش مالی و رهبری سیاسی. من پیشنهاد نمی کنم که راه پیش رو آسان باشد ، اما من به شدت اعتقاد دارم که اکنون ابزارهایی را که لازم داریم با نیروی لازم به این چالش ها پاسخ دهیم. اگرچه کار زیادی باقی مانده و مطمئناً مشکلات بیشتری در پیش است ، اما من اطمینان دارم که اقتصاد آمریکا با سرزندگی ذاتی بسیار ذاتی و به کمک اقدامات موجود در حال حاضر ، از این دوره با قدرت تجدید می شود.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 59 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 19:52

MCD Property Tax In Delhi

شرکت شهرداری دهلی (MCD) شهرداری شهر است که مسئول حفظ زیرساخت های شهر است. MCD برای فعالیت های خود به بودجه نیاز دارد ، که برای آن اشکال مختلف مالیات و هزینه های ساکنان دهلی را تأمین می کند. یکی از این مالیات ها ، مالیات بر دارایی است که منبع درآمد برای شرکت شهرداری را تشکیل می دهد. مالیات بر املاک در دهلی نوعی مالیات است که در ملک در دهلی هزینه می شود. صاحبان ملک موظفند بدون توجه به نوع املاک و اشغال آن ، سالانه مالیات بر دارایی خود را بپردازند.

در دهلی ، شهرداری به سه حوزه قضایی تقسیم می شود. بسته به تقسیم بندی املاک در آن قرار می گیرد ، مالیات بر دارایی توسط شهرداری مربوطه جمع آوری می شود. مالیات بر املاک شرکت شهرداری دهلی نو با استفاده از یک فرمول مشخص محاسبه می شود. نرخ مالیات توسط MCD ثابت است و هر سال نیز بررسی می شود. در ادامه بخوانید تا تمام جزئیات مربوط به مالیات بر دارایی دهلی را بدست آورید.

نرخ مالیات بر دارایی در دهلی 2022-23

نرخ مالیات بر دارایی MCD در دهلی بستگی به دو عامل اصلی دارد. این عوامل عبارتند از:

 • دسته از ملک - بسته به ارزش در واحد واحد ، از A تا H طبقه بندی می شود.
 • نوع ملک - این ملک می تواند یک ملک مسکونی ، تجاری یا صنعتی باشد. نرخ برای هر یک متفاوت خواهد بود

اکنون که شما می دانید عوامل تعیین کننده نرخ مالیات بر دارایی در دهلی ، در اینجا نگاهی به نرخ مالیات دارایی های مسکونی ، املاک تجاری و دارایی های صنعتی در دهلی 2022-23 ،

 

دسته املاکنرخ در هر متر مربع مساحتملک مسکونیملک تجاریدارایی صنعتی
A630 روپیه12 ٪20 ٪15 ٪
B500 روپیه12 ٪20 ٪15 ٪
C400 روپیه11 ٪20 ٪12 ٪
D320 روپیه11 ٪20 ٪12 ٪
E270 روپیه11 ٪20 ٪12 ٪
F230 روپیه7%20 ٪10 ٪
GRs. 2007%20 ٪10 ٪
H100 روپیه7%20 ٪10 ٪

چگونه مالیات بر دارایی MCD را پرداخت کنیم؟

دو روش پرداخت مالیات بر دارایی MCD در دهلی وجود دارد. این حالت ها و فرایندهای مربوطه آنها در زیر آمده است:

1. مالیات بر املاک را به صورت آنلاین پرداخت کنید

MCD به شما امکان می دهد مالیات خانه را بصورت آنلاین و در دهلی درست از خانه یا محل کار خود بپردازید. روند پرداخت آنلاین مالیات به شرح زیر است -

 1. به پورتال سرویس MCD مراجعه کرده و "مالیات بر دارایی (PTR)" را انتخاب کنید
 2. دو گزینه وجود خواهد داشت: شما می توانید رسیدها و سوابق مالیاتی قدیمی املاک خود را مشاهده کنید یا برای پرداخت مالیات به حساب خود وارد شوید.
 3. برای پرداخت ، روی گزینه "ورود به سیستم مالیات دهندگان" کلیک کنید.
 4. یک پنجره جدید باز می شود که در آن شما باید برای پرداخت مالیات بر املاک وارد حساب خود شوید. اگر جدید هستید و برای اولین بار مالیات را پرداخت می کنید ، قبل از پرداخت مالیات ، ابتدا به عنوان کاربر جدید ثبت نام کنید.
 5. پس از ثبت نام ، یا اگر کاربر موجود هستید ، می توانید با شماره تلفن همراه ثبت شده خود و OTP ارسال شده در آن وارد شوید. از طرف دیگر ، می توانید از شناسه ورود و رمز ورود خود استفاده کنید.
 6. اگر شما یک مالیات دهنده موجود هستید ، برای پرداخت آنلاین مالیات بر املاک خود روی "مالیات پرداخت" کلیک کنید.
 7. اگر کاربر جدیدی هستید ، باید ملک خود را از داده های میراث جستجو کرده و سپس مالیات بر آن بپردازید.
 8. برای پرداخت مالیات بر دارایی به یک کد شناسایی املاک منحصر به فرد (UPIC) نیاز دارید. UPIC یک کد الفبایی 15 رقمی است که برای شناسایی خاصیت شما استفاده می شود.
 9. پس از اتمام مراحل ، ملک را انتخاب کرده و مالیات املاک مربوطه را بر روی آن پرداخت کنید. پرداخت می تواند بصورت آنلاین از طریق کارتهای بدهی و اعتباری و همچنین از طریق بانکداری خالص انجام شود.
 10. پس از پرداخت مالیات بر املاک به صورت آنلاین در دهلی ، می توانید یک چالش تولید کرده و رسید مالیات بر دارایی را برای دهلی از مالیات بر دارایی که پرداخت کرده اید بارگیری کنید.

2. پرداخت مالیات بر املاک در دهلی آفلاین

شما می توانید مالیات بر املاک را به صورت آفلاین نیز پرداخت کنید. این پرداخت می تواند از طریق پیشخوان های نقدی ITZ که در سراسر دهلی پخش شده است انجام شود. فقط جزئیات ملک خود را ارائه دهید ، و پیشخوان ITZ در پرداخت مالیات به شما کمک می کند. مالیات را بپردازید ، و رسید مالیات بر دارایی فوری برای دهلی حاوی شناسه مالیاتی ملک تولید می شود. برای مرجع آینده این رسید و شماره شناسه را حفظ کنید. توجه داشته باشید که در مورد پرداخت های آفلاین ، تسهیلات بارگیری مالیات بر دارایی دهلی در دسترس نیست.

چگونه می توان بدون داشتن شناسه املاک ، مالیات بر املاک را بصورت آنلاین پرداخت کرد؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برای پرداخت مالیات بر املاک خود به صورت آنلاین به شناسه املاک منحصر به فرد 15 رقمی نیاز خواهید داشت. اگر شناسه املاک را ندارید ، می توانید مالیات بر املاک را در دهلی پرداخت کنید. این روند فقط یک گام اضافی برای تولید UPIC را شامل می شود.

می توانید UPIC را بصورت آنلاین در پورتال سرویس MCD تولید کنید. برای upic بصورت آنلاین از طریق پورتال اقدام کنید و کد 15 رقمی را تولید کنید. پس از داشتن کد ، می توانید به راحتی مالیات خانه را در دهلی ثبت کنید.

اگر قبلاً UPIC را تولید کرده اید اما آن را فراموش کرده اید ، می توانید آن را بصورت آنلاین از طریق پورتال MCD بررسی کنید. اینجا را کلیک کنید و شماره تلفن همراه ثبت شده خود را وارد کنید."جستجو" را بزنید و UPIC تولید شده در برابر شماره شما نشان داده می شود. می توانید از UPIC تولید شده استفاده کرده و مالیات خانه را بصورت آنلاین پرداخت کنید.

چگونه مالیات بر دارایی را در دهلی محاسبه کنیم؟

محاسبه مالیات بر املاک قابل پرداخت بر روی ملک شما بسیار ساده است پس از اطلاع از نرخ مالیات. یک فرمول برای محاسبه مالیات بر دارایی وجود دارد. این فرمول به شرح زیر است -

فرمول مالیات بر دارایی = ارزش سالانه x نرخ مالیات

مقدار سالانه یک خاصیت نیز با استفاده از فرمول محاسبه می شود. این فرمول به شرح زیر است -

ارزش سالانه = نرخ واحد واحد در هر متر مربع X Factor Age Factor X Factor Factor X Properties X Factor Factor X Factor Factor X Factor X Factor X Factor

عوامل مؤثر بر مالیات بر دارایی

همانطور که از فرمول بالا مشاهده می کنید ، محاسبه مالیات خانه در دهلی بستگی به عوامل زیادی دارد که ارزش سالانه ملک را تعیین می کند. این عوامل به روش زیر مالیات بر دارایی را تحت تأثیر قرار می دهد:

 

عاملمعنیتأثیر بر مالیات بر دارایی
عامل سنیاین عامل سن خاصیت را اندازه گیری می کنداملاک جدیدتر مالیات بالاتری نسبت به قدیمی تر جذب می کنند
نرخ واحد در هر متر مربعاین نرخ نرخی است که به دسته یک ملک اختصاص داده شده از A تا H اختصاص داده شده استهرچه طبقه بندی ملک بالاتر باشد ، نرخ واحد واحد بالاتر خواهد بود. این باعث افزایش مالیات بر دارایی می شود
عامل ساختاراین عامل ساختار خاصیت را اندازه گیری می کندخصوصیات Pucca و نیمه پوکا در مقایسه با خواص Kutcha مالیات بر دارایی بالاتری دارند
منطقه ملکاین منطقه کف کل ملک را اندازه گیری می کندمساحت بالاتر بالاتر می تواند مالیات بر دارایی و برعکس باشد
عامل اشغالاین اندازه گیری می کند که آیا این ملک اجاره داده شده ، خود اشغال شده یا خالی استاملاک اجاره ای دارای بالاترین مالیات بر دارایی است که به دنبال آن افراد تحت اشغال خود هستند. توطئه های خالی کمترین عوامل را دارند
عامل مسطحاین مساحت کل را پوشش می دهدمساحت بالاتر بالاتر می تواند مالیات بر دارایی و برعکس باشد
فاکتور استفادهاین میزان استفاده از ملک ، یعنی مسکونی ، تجاری ، صنعتی و غیره را اندازه گیری می کند.املاک تجاری مالیات بالاتری را نسبت به موارد مسکونی جذب می کند

با این حال ، حوزه های قضایی بر مالیات بر دارایی تأثیر نمی گذارد. بنابراین ، مالیات بر دارایی دهلی شرقی همان مالیات بر دارایی دهلی شمالی و مالیات بر دارایی دهلی جنوبی خواهد بود.

لیست شرکتهای شهرداری در دهلی

دهلی دارای سه شرکت اصلی شهرداری است:

 1. شرکت شهرداری دهلی شرقی (EDMC)
 2. شرکت شهرداری دهلی شمالی (NDMC)
 3. شرکت شهرداری دهلی جنوبی (SDMC)

محلی ها در دسته های مختلف خواص

همانطور که قبلاً گفته شد ، خواص در دهلی به هشت دسته اعم از A تا H تقسیم می شود. مناطق مختلفی که در هر گروه قرار می گیرند به شرح زیر است:

 

دسته املاکمناطق تحت پوشش
ARajendra Place ، Sunder Nagar Golf Links ، Basant Lok Dda Complex ، Bhikaji Cama ، Colony Friends (شرق و غرب) ، Anand Niketan ، Maharani Bagh ، Colony New Friends ، Parkshshila Park ، Place Nehru ، Colindi Colony ، Shanti Niketan ، Lodi Niketan ، Loodi Niketan ، LODI ROADIAN RUSERISIANIAL ROADIALINE ROAD ROADIALIAN ROAD ROADIAL ROADIAN ROADIAN ROADIAN LOODI. وهار
BHauz Khas ، Andrews Ganj ، Kailash Greater (I ، II ، III & IV) ، Green Park ، Maurice Nagar ، Anand Lok ، Hamdard Nagar ، Pamposh Enclave ، Park Gulmohar ، Defense Collony ، Sarvodaya محصور ، Nehru Enclave ، Sarvapriya Vihar ، Pancheel ، Pancheel. و Safdarjung Enclave
CVasant Kunj ، East Patel Nagar ، Som Vihar ، Som Vihar ، Park Chittaranjan ، Kailash Hill ، East of Kailash ، خطوط مدنی ، Alaknanda ، Kalkaji ، Lajpat Nagar (I ، II ، III و IV) ، Malviya Nagar ، Jandhandewalan Arya ، Masjid ، Masjid Moth ، Majid Moth ، Majid Mot. ، Munirka ، Nizamuddin West and Panchsheel پسوند
DDaryaganj ، Hudson Line ، Dwarka ، Janakpuri ، Anand Vihar ، Gagan Vihar ، Jasola Vihar ، Karol Bagh ، Jangpura A ، Indraprastha Extension Kirti Nagar ، Mayur Vihar ، Old Rajinder Nagar ،
EMoti Nagar ، Madhuban Enclave ، Gagan Vihar Extension ، Khirki Extension ، Pahar Ganj ، Mahavir Nagar ، Hauz qazi ، Pandav Nagar ، Jama Masjid ، Rohini ، Chandni Chowk ، Sarai Rihilla ، East and Kashil ، East and East.
FArjun Nagar ، Br Ambedkar Colony ، Ganesh Nagar ، Jangpura B ، Hari Nagar ، Daya Basti ، Nand Nagri ، Dilshad Colony Madhu Vihar ، Majnu ka Tila ، Mukherjee Park Extension ، Zakir Nagar Okhla ، Utam Nagar ، Utam Nagar ،.
Gپسوند Dabri ، Hari Nagar Extension ، Amber Vihar ، Dakshinpuri ، Ambedkar Nagar Jahangirpuri ، Dashrath Puri ، Tagore Garden ، Ambedkar Nagar East Delhi and Vivek Vihar Fase I
Hسلطان پور

املاک از مالیات بر دارایی MCD استفاده شده است

در حالی که صاحبان املاک ملزم به پرداخت مالیات بر دارایی در دهلی در انواع املاک هستند ، استثنائات خاصی نیز وجود دارد. مراحل زیر از بروز مالیات بر دارایی معاف می شود:

 • اموال متعلق به افرادی که ما به شهادت پلیس یا وظیفه برتر رسیده ایم.
 • خواص خالی که به عنوان میراث ، مکانی برای عبادت ، برای امور خیریه یا به عنوان یک محل دفن عمومی استفاده می شود.
 • هر نوع زمین یا ساختمان کشاورزی ، به استثنای خانه های مسکونی.
 • املاک متعلق به یک بیوه جنگی یا یک گیرنده جایزه گالری که به طور مساوی برای خودآزمایی استفاده می شود.
 • املاک متعلق به یک ورزشکار که در بازی های بین المللی اهدا شده است.
 • دارایی متعلق به یک کارمند MCD جنوب که معلول یا معلول است.

تخفیف در مالیات بر دارایی در دهلی

می توانید از تخفیف در پرداخت مالیات بر دارایی در دهلی استفاده کنید و بدهی مالیاتی خود را کاهش دهید. تخفیف مالیات خانه در دهلی در موارد زیر از پرداخت مالیات خانه در دهلی مجاز است:

 • 30 درصد تخفیف برای یک ملک تا 200 مترمربع به شرط استفاده سربازان سابق، افراد مسن، زنان و افراد دارای معلولیت حرکتی مجاز است.
 • در صورتی که قبل از اتمام سه ماهه اول سال مالی، مالیات ملک را به صورت یکجا پرداخت کنید، 15 درصد تخفیف مجاز است.
 • 10٪ تخفیف برای ارزش سالانه آپارتمان های CGHS یا DDA که مساحت آنها تا 100 متر مربع است مجاز است.
 • در صورت پرداخت مالیات بر دارایی قبل از اتمام سه ماهه اول سال مالی، 20 درصد تخفیف برای صاحبان آپارتمان های گروهی مجاز است.

برای استفاده از این تخفیف ها، شرایط اضافی زیر باید رعایت شود:

 • ملک باید مسکونی باشد یا برای خود سکونت استفاده شود
 • اگر ملک مشترکاً باشد، تخفیف بین مالکان تقسیم می شود، بر اساس سهم آنها در ملک.

آخرین تاریخ برای پرداخت مالیات بر دارایی در دهلی

سررسید مالیات بر دارایی دهلی هر سال 30 ژوئن است تا از جریمه ها و جریمه های دیر پرداخت جلوگیری شود.

جریمه تاخیر در پرداخت مالیات MCD

اگر پرداخت مالیات دارایی در دهلی و مالیات خانه را به تأخیر بیندازید، جریمه دیرکرد دریافت خواهید کرد. این جریمه به میزان 1% در ماه از مبلغ معوق مالیات بر دارایی اخذ می شود.

چگونه شکایات مربوط به پرداخت مالیات بر دارایی را در دهلی گزارش کنیم؟

اگر در رابطه با پرداخت مالیات دارایی شکایتی دارید، می توانید شکایت خود را در وب سایت رسمی حوزه قضایی شهرداری که ملک شما در آن قرار دارد، ثبت کنید. فقط کافی است به وب سایت شهرداری مربوطه مراجعه کنید و شکایت خود را با ارائه تمام جزئیات مورد نیاز ثبت کنید.

جزئیات تماس مالیات بر دارایی دهلی

شما می توانید برای هرگونه سؤال در مورد مالیات بر دارایی با MCD تماس بگیرید. اطلاعات تماس به شرح زیر است:

 • مرکز تماس – 155305
 • خط راهنمای درخواست مالیات بر دارایی – 1123227413
 • آدرس دفتر مرکزی – شرکت شهرداری دهلی، DR. S. P. M. مرکز مدنی، جاده مینتو، دهلی نو - 100002

کلمه پایانی

اگر صاحب یک ملک در دهلی هستید ، باید مالیات بر دارایی MCD را در همین مورد پرداخت کنید. مالیات به نوع املاکی که شما در آن دارید ، در آنجا قرار دارد و سایر عوامل بستگی دارد. بنابراین ، بفهمید که مالیات بر دارایی چیست ، چگونه می توان آن را محاسبه کرد و چگونه آن را پرداخت کنید تا مسئولیت فدرال خود را برآورده کنید.

متداول

جواب: مالیات خانه در آخرین تاریخ دهلی 30 ژوئن است. بنابراین ، هر سال ، شما باید قبل از این تاریخ مالیات بر دارایی را در دهلی پرداخت کنید. برای سال مالی 2022-23 ، آخرین تاریخ 30 ژوئن 2022 است.

جواب: نه ، مالیات بر دارایی با یک مبلغ قابل پرداخت است. شما نمی توانید بدهی مالیاتی را در اقساط پرداخت کنید.

جواب: هر صاحب ملک نیاز به پرداخت مالیات بر دارایی در دهلی دارد به شرط اینکه این ملک در رده استثنا قرار نگیرد

جواب: بله ، MCD می تواند نرخ مالیات بر دارایی را تغییر دهد. MCD نرخ مالیات را هر ساله بررسی می کند و در صورت لزوم ، چنین نرخ هایی را می توان تغییر داد.

ANS: پورتال خدمات آنلاین MCD مالیات بر املاک را پرداخت می کند. بنابراین می توانید با ارائه جزئیات ملک خود به جای اینکه خودتان آن را محاسبه کنید ، بدهی مالیاتی خود را بصورت آنلاین بررسی کنید. همچنین یک ماشین حساب مالیات بر دارایی آنلاین برای دهلی وجود دارد که می توانید از آن برای دانستن بدهی مالیاتی خود استفاده کنید.

قبل از اینکه بری…

 • به دنبال وام های شخصی فوری 24*7 در هر کجا ، هر زمان؟وام های شخصی را تا 20 پوند دریافت کنید از 9. 9 ٪ p. a. اکنون برنامه NAVI را نصب کنید !!
 • یا ، شاید شما به دنبال خرید آن خانه ای باشید که به آن توجه کرده اید فارکس های ایرانی...
  ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

  برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 66 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 19:29

ده ها الگوی نمودار شمعدانی زنده و نزولی برای شاخص Euronext FAS IAS و از آنها برای پیش بینی رفتار بازار آینده استفاده می کنند. این الگوهای برای صدها شاخص در انواع مختلف زمانی برای سرمایه گذاری های بلند مدت و کوتاه مدت در دسترس است. با ویژگی تشخیص الگوی خودکار ، یک حاشیه معاملاتی کسب کنید و بینشی در مورد الگوهای معنی کسب کنید.

 • نمودار شمعدان
 • 1 روز
 • 1 هفته
 • 1 ماه
 • 3 ماه
 • 6 ماه
 • 1 سال
 • 5 سال
 • حداکثر

الگوهای شمعدان

 • الگوهای تکمیل شده
 • الگوهای ظهور
 • صعودی
 • نزولی
الگودوره زمانیقابلیت اطمینانشمع پیشزمان شمع
الگوهای ظهور
مرد آویزان1Dجاری
کمربند نگه دارید30جاری
پوشش ابر تیره30جاری
الگوهای تکمیل شده
ستاره داجی صخره ای1H012 اکتبر 2018 12:00 بعد از ظهر
صفر1H012 اکتبر 2018 12:00 بعد از ظهر
هارمی صلیب1H012 اکتبر 2018 12:00 بعد از ظهر
سه کلاغ سیاه1H112 اکتبر 2018 11:00 صبح
مرد آویزان1H211 اکتبر 2018 09:00 صبح
سه داخل بالا1H311 اکتبر 2018 08:00 صبح
ستاره داجی صخره ای1H410 اکتبر 2018 12:00 PM
صفر1H410 اکتبر 2018 12:00 PM
هارمی صلیب1H410 اکتبر 2018 12:00 PM
سه بیرون پایین1H510 اکتبر 2018 04:00 صبح
کمربند نگه دارید1H610 اکتبر 2018 03:00 صبح
مشروبات الکلی1H610 اکتبر 2018 03:00 صبح
صفر1H709 اکتبر 2018 06:00 صبح
چکش صعودی1H805 اکتبر 2018 11:00 صبح
صفر1H905 اکتبر 2018 10:00 صبح
چکش معکوس1H1004 اکتبر 2018 11:00 صبح
صفر1H1128 سپتامبر 2018 08:00 صبح
چکش معکوس1H1228 سپتامبر 2018 05:00 صبح
صفر1H1328 سپتامبر 2018 04:00 صبح
چکش معکوس1H1328 سپتامبر 2018 04:00 صبح
ستاره دنباله دار1H1427 سپتامبر 2018 10:00 صبح
صفر1H1527 سپتامبر 2018 04:00 صبح
چکش معکوس1H1527 سپتامبر 2018 04:00 صبح
چکش معکوس1H1625 سپتامبر 2018 11:00 صبح
صفر1H1725 سپتامبر 2018 09:00 صبح
سه داخل پایین1H1825 سپتامبر 2018 05:00 صبح
حریص1H1925 سپتامبر 2018 04:00 صبح
حراجی صلیب نزولی1H1925 سپتامبر 2018 04:00 صبح
چکش صعودی1H2024 سپتامبر 2018 11:00 صبح
سه کلاغ سیاه1H2120 سپتامبر 2018 11:00 صبح
ستاره دنباله دار1H2219 سپتامبر 2018 03:00 صبح
چکش معکوس1H2318 سپتامبر 2018 10:00 صبح
مشروبات الکلی1M2418 آوریل
Dragonfly Doji1H2418 سپتامبر 2018 09:00 صبح
سه بیرون پایین1M2518 مارس
Doji Star Beatrish1H2518 سپتامبر 2018 04:00 صبح
مشروبات الکلی1M2618 فوریه
سه داخل پایین5H2603 اکتبر 2018 11:00 PM
ستاره دنباله دار1H2617 سپتامبر 2018 11:00 صبح
ستاره دنباله دار1H2714 سپتامبر 2018 03:00 صبح
سه بیرون پایین1H2806 سپتامبر 2018 11:00 صبح
مرد آویزان1M2917 نوامبر
مشروبات الکلی1H2906 سپتامبر 2018 10:00 صبح
مرد آویزان1H3006 سپتامبر 2018 03:00 صبح
چکش صعودی1H3105 سپتامبر 2018 10:00 صبح
ستاره صبح1H3205 سپتامبر 2018 06:00 صبح
چکش صعودی1H3304 سپتامبر 2018 09:00 صبح
سه بیرون پایین1H3404 سپتامبر 2018 04:00 صبح
مشروبات الکلی1H3504 سپتامبر 2018 03:00 صبح
مرد آویزان1M3617 آوریل
چکش صعودی1H3603 سپتامبر 2018 09:00 صبح
چکش معکوس1H3703 سپتامبر 2018 04:00 صبح
چکش معکوس1H3831 آگوست 2018 10:00 صبح
چکش صعودی5H3927 سپتامبر 2018 02:00 صبح
ستاره دنباله دار1H3930 آگوست 2018 03:00 صبح
کمربند صعودی1H4028 آگوست 2018 05:00 صبح
مرد آویزان1M4116 نوامبر
Doji Star Beatrish1H4122 آگوست 2018 04:00 صبح
سه خارج از بالا1H4122 آگوست 2018 04:00 صبح
کمربند صعودی1H4222 آگوست 2018 03:00 صبح
مشروبات الکلی1H4222 آگوست 2018 03:00 صبح
سه داخل بالا1H4222 آگوست 2018 03:00 صبح
ستاره داجی صخره ای1H4321 اوت 2018 12:00 PM
صفر1H4321 اوت 2018 12:00 PM
هارمی صلیب1H4321 اوت 2018 12:00 PM
سه بیرون پایین1H4414 آگوست 2018 05:00 صبح
مشروبات الکلی1H4514 آگوست 2018 04:00 صبح
مشروبات الکلی1M4616 ژوئن
سقوط سه روش1H4613 آگوست 2018 03:00 صبح
مرد آویزان1M4716 مه
صفر1H4710 آگوست 2018 10:00 صبح
چکش صعودی1H4808 آگوست 2018 04:00 صبح
بچه رها شده صعودی1M4916 مارس
مشروبات الکلی1M4916 مارس
ستاره داجی صبح1M4916 مارس
ستاره دنباله دار1H4907 اوت 2018 10:00 صبح
ستاره داجی صخره ای1M5016 فوریه
Dragonfly Doji1M5016 فوریه
مرد آویزان1H5007 اوت 2018 03:00 AM
سه بیرون پایین1H5106 آگوست 2018 04:00 صبح
مشروبات الکلی1H5206 آگوست 2018 03:00 صبح
ستاره داجی صبح1H5301 اوت 2018 03:00 AM
ستاره داجی صخره ای1H5431 ژوئیه 2018 12:00 PM
صفر1H5431 ژوئیه 2018 12:00 PM
هارمی صلیب1H5431 ژوئیه 2018 12:00 PM
سه بیرون پایین1H5527 ژوئیه 2018 04:00 صبح
مشروبات الکلی1H5627 ژوئیه 2018 03:00 صبح
صفر1H5725 ژوئیه 2018 11:00 صبح
سه کلاغ سیاه1H5824 ژوئیه 2018 11:00 صبح
کمربند صعودی1H5923 ژوئیه 2018 07:00 صبح
بلوک پیشرفته1M6015 آوریل
صفر1H6020 ژوئیه 2018 04:00 صبح
چکش معکوس1H6020 ژوئیه 2018 04:00 صبح
چکش معکوس1H6119 ژوئیه 2018 10:00 صبح
چکش معکوس1H6219 ژوئیه 2018 05:00 صبح
ستاره داجی صخره ای1H6319 ژوئیه 2018 04:00 صبح
چکش معکوس1H6418 ژوئیه 2018 11:00 صبح
چکش معکوس1H6518 ژوئیه 2018 09:00 صبح
چکش صعودی1M6614 اکتبر
صفر1H6618 ژوئیه 2018 04:00 صبح
مشروبات الکلی1H6718 ژوئیه 2018 03:00 صبح
سه داخل پایین1H6816 ژوئیه 2018 05:00 صبح
حریص1H6916 ژوئیه 2018 04:00 صبح
حراجی صلیب نزولی1H6916 ژوئیه 2018 04:00 صبح

احساسات من

ما شما را ترغیب می کنیم تا از نظرات برای تعامل با سایر کاربران ، به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود و سؤال از نویسندگان و یکدیگر استفاده کنید. با این حال ، برای حفظ سطح بالای گفتمان ، همه ما به ارزش خود رسیده ایم و انتظار داریم ، لطفاً معیارهای زیر را در خاطر داشته باشید:

مکالمه را غنی کنید ، آن را زباله نکنید.

متمرکز و در مسیر باشید. فقط مطالب مربوط به موضوع مورد بحث را ارسال کنید.

با احترام رفتارکن. حتی نظرات منفی را می توان به صورت مثبت و دیپلماتیک قاب بندی کرد. از حملات ، تهمت یا حملات شخصی که به یک نویسنده یا کاربر دیگر هدایت می شود ، خودداری کنید. نژادپرستی ، سکسیسم و سایر اشکال تبعیض تحمل نمی شود.

عاملان هرزنامه یا سوءاستفاده از سایت حذف می شوند و از ثبت نام آینده به اختیار Investing.com ممنوع می شوند.

بحث های Euronext fas IAS

توانایی اظهار نظر شما در حال حاضر به دلیل گزارش های منفی کاربر به حالت تعلیق در آمده است. وضعیت شما توسط مجریان ما بررسی خواهد شد.

بابت نظراتتون ممنونم. لطفاً توجه داشته باشید که تمام نظرات تا زمان تأیید توسط مجریان ما در انتظار هستند. بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا در وب سایت ما ظاهر شود.

توانایی اظهار نظر شما در حال حاضر به دلیل گزارش های منفی کاربر به حالت تعلیق در آمده است. وضعیت شما توسط مجریان ما بررسی خواهد شد.

آیا مطمئن هستید که می خواهید ٪ user_name ٪ را مسدود کنید؟

با این کار ، شما و ٪ user_name ٪ قادر به دیدن پست های سرمایه گذاری یکدیگر نخواهید بود.

٪ user_name ٪ با موفقیت به لیست بلوک شما اضافه شد

از آنجا که فقط این شخص را مسدود کرده اید ، باید 48 ساعت قبل از تجدید بلوک صبر کنید.

احساس می کنم این نظر است:

گزارش شما برای بررسی به مجریان ما ارسال شده است

30 ما33،177. 2+149. 7+0. 45 ٪
500 ایالات متحده3،843. 9+21. 5+0. 56 ٪
داو جونز33،203. 93+176. 44+0. 53 ٪
S& P 5003،844. 82+22. 43+0. 59 ٪
نیل10،497. 86+21. 74+0. 21 ٪
S& P 500 Vix20. 870. 000. 00 ٪
شاخص دلار104. 040-0. 087-0. 08 ٪
روغن خام wti79. 35+1. 86+2. 40 ٪
نفت برنت84. 500. 000. 00 ٪
گاز طبیعی4. 9800. 0000. 00 ٪
طلا1،806. 00+10. 70+0. 60 ٪
نقره23. 920+0. 298+1. 26 ٪
فلز مس3. 81300. 0560+1. 49 ٪
سویا ما1،484. 500. 000. 00 ٪
10 سال آمریكا3. 751+0. 004+0. 10 ٪
30 سال آمریكا3. 827+0. 005+0. 13 ٪
5y ایالات متحده آمریکا3. 86220. 0022+0. 06 ٪
3 میلیون ایالات متحده4. 3351+0. 0001+0. 00 ٪
10y T-t-note113. 08-0. 47-0. 41 ٪
دسته یورو134. 68-0. 63-0. 47 ٪
10-2 عملکرد گسترش یافته است-57. 85+1. 73+-2. 90 ٪
سیب131. 86-0. 37-0. 28 ٪
الفبای الف89. 23+1. 47+1. 68 ٪
تسلا123. 15-2. 20-1. 76 ٪
amazon.com85. 25+1. 46+1. 74 ٪
نوتفلیکس294. 96-2. 79-0. 94 ٪
سکوهای متا118. 04+0. 92+0. 79 ٪
بانک آمریکا32. 470. 08+0. 25 ٪
نامقیمتCHGCHG٪
euronext fas ias5،199. 38-140. 23-2. 63 ٪
نامآخرCHG٪جلد
TSLA123. 15-1. 76 ٪165. 63m
AAPL131. 86-0. 28 ٪63. 67 متر
amzn85. 25+1. 74 ٪57. 01m
amd64. 52+1. 03 ٪45. 86 متر
NVDA152. 06-0. 87 ٪34. 81m
msft238. 73+0. 23 ٪20. 88 متر
متا118. 04+0. 79 ٪17. 75 متر
نامآخرCHG٪جلد
APA47. 25+5. 73 ٪5. 33m
kmx60. 16+5. 17 ٪6. 66 متر
او هست141. 68+4. 72 ٪1. 15 متر
پلیس117. 05+4. 32 ٪4. 99m
هال39. 09+4. 13 ٪6. 04m
PXD229. 11+4. 07 ٪1. 56 متر
DVN62. 51+3. 99 ٪6. 06m
نامآخرCHG٪جلد
mRNA199. 08-4. 44 ٪6. 17 متر
پرچ19. 14-2. 99 ٪18. 95 متر
LCID6. 70-2. 76 ٪22. 58 متر
SGEN127. 02-2. 56 ٪628. 79k
ilmn191. 24-2. 32 ٪737. 21k
JD56. 44-2. 13 ٪5. 04m
DXCM111. 44-1. 97 ٪1. 08 متر

افشای ریسک: تجارت در ابزارهای مالی و/یا ارزهای رمزنگاری شامل ریسک های بالایی از جمله خطر از دست دادن برخی یا همه مبلغ سرمایه گذاری شما است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قیمت ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است و ممکن است تحت تأثیر عوامل خارجی مانند رویدادهای مالی ، نظارتی یا سیاسی باشد. تجارت در حاشیه خطرات مالی را افزایش می دهد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت در ابزار مالی یا ارزهای رمزنگاری شده باید از خطرات و هزینه های مرتبط با تجارت بازارهای مالی کاملاً آگاه باشید ، اهداف سرمایه گذاری خود ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید و در صورت لزوم به دنبال مشاوره حرفه ای باشید. Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که داده های موجود در این وب سایت لزوماً در زمان واقعی و نه دقیق نیست. داده ها و قیمت های موجود در وب سایت لزوماً توسط هیچ بازار یا مبادله ای ارائه نمی شود ، اما ممکن است توسط سازندگان بازار تهیه شود ، بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و ممکن است با قیمت واقعی در هر بازار مشخص متفاوت باشد ، به این معنی که قیمت ها نشانگر هستند و نهمناسب برای اهداف تجاری. Fusion Media و هر ارائه دهنده داده های موجود در این وب سایت ، مسئولیت هرگونه ضرر یا خسارت را در نتیجه تجارت شما یا اعتماد شما به اطلاعات موجود در این وب سایت نمی پذیرند. استفاده ، ذخیره ، بازتولید ، نمایش ، اصلاح ، انتقال یا توزیع داده های موجود در این وب سایت بدون اجازه کتبی قبلی رسانه های فیوژن و/یا ارائه دهنده داده ممنوع است. کلیه حقوق مالکیت معنوی توسط ارائه دهندگان و/یا مبادله ارائه داده های موجود در این وب سایت محفوظ است. Fusion Media ممکن است براساس تعامل شما با تبلیغات یا تبلیغ کنندگان ، توسط تبلیغ کننده هایی که در وب سایت ظاهر می شوند جبران شود.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 58 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 19:05