توکن اسلحه پالی را بخرید

ساخت وبلاگ

Diabloceratops و برخی از نیلوفرهای شعله آفریقایی. من این کار را چندی پیش ترسیم کردم و فقط در حال بارگذاری آن هستم.

Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media

Tumblr media Tumblr media

با تشکر از این پست برای الهام بخشیدن به من برای جلب اختلافات بین هانتر و کالب (که من آن را ابتدا ترسیم کردم) و در نهایت فیلیپ در مقابل بلوس مدرن.

Tumblr media

گوش دهید ، سریال گرگ او واقعاً عشق من به نقش های ASMR BF را وقتی که در دبیرستان بودم ، تقویت کرد ، بنابراین من بسیار هیجان زده ام که او دوباره روی آن کار می کند. به همان اندازه که فصل جدید کمی رشد می کند ، من خیلی پویا خانواده را دوست دارم.

Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media

در اینجا یک طنز است که من در حال تعلل هستم! یک مدرسه AU با یان و باند برای تمرین طراحی کمیک. همه به یک انسان تبدیل شده اند

لعنتی. واقعاً کاش می توانستم ترسیم کنم. مطمئناً من بعضی اوقات چیزهای کوچکی می کنم اما واقعاً آنها چیست. دودل های کوچک ؟؟پرتره های احمقانه. هیچ چیز داستانی را نمی گوید. هیچ چیز احساسات را برانگیخته است

Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media Tumblr media

هر روز که من کار نمی کنم یا برخی از تعهدات کاملاً دیگر احساس می کنم دیوانه می شوم. من یک لیست کامل از مکان ها و کارهایی که می خواهم انجام دهم دارم اما من نمی توانم خودم را متقاعد کنم که آنها را انجام دهم حتی اگر هیچ دلیلی برای من وجود ندارد ، علاوه بر اضطراب من از پشت بام.

خال کوبی های ساموئل به عنوان Sak Yant به سبکی که در کامبوج است ، شناخته می شوند ، آنها نوعی نمودار هستند که دارای خواص جادویی هستند و برای جذب لرزش در مورد خال کوبی ساخته شده اند.

Tumblr media

هر خال کوبی معنی خود را دارد و در طراحی خاص خود ، دعاهای کوچکی را که در طول و بعد از انجام نقاشی برکت می یابد ، به ارمغان می آورد. هم خال کوبی و هم نماز از منشأ بودایی است و بنابراین ، هنرمند خال کوبی معمولاً Ruesi است که نوعی شاعر مذهبی تایلندی ، Um Wicha است که نوعی جادوگر یا یک راهب است.

ساک یانت ها می توانند دارای معانی مختلفی باشند ، گاهی اوقات بیش از یک در یک طرح واحد ، معمولاً از طرح های هندسی که شامل بازنمایی های مذهبی است ، که ممکن است شامل حیوانات و خدایان باشد ، و همراه با عبارات پالی است که معمولاً بسته به منطقه نوشته شده است. در خم ، شان ، تای لو یا لائو تام.

طبق اعتقاد عامه ، این خال کوبی ها به عنوان یک آملت عمل می کنند و محافظت ، قدرت ، ثروت و سایر مزایا را برای پوشنده ارائه می دهند.

Tumblr media

بشرمن زمان زیادی را صرف رویاپردازی در مورد D. A. M. N. Fam Art و به ویژه اندیشه ای برای هاکسلی ظاهر شد. لذت ببرید!(و از پالی تشکر می کنم!) کلمات 2. 4K (من یک ورزش جادویی کامل را برای این کار کردم زیرا چرا نه؟) (فکر می کنم سال دوم فریلنسر در D. A. M. N. ، فکر می کنم وقتی این اتفاق می افتد)

"باشه. من اعتراف می کنممن نمی دانم که در اینجا چه خبر است. "وی گفت: "من انتظار داشتم که چنین باشد. فوتبال جادویی یا لاکروز یا چیز دیگری. اما من نمی توانم بگویم که این قرار است چه باشد. "در پایین زمین ، هاکسلی به معنای واقعی کلمه یکی از اعضای تیم مقابل را گرفت و آن مرد را انتخاب کرد مانند او همان وزن یک دسته از انگور بود-به جز یک مرد شش پا ، عضلانی و بزرگسال در ورزش کامل با ورزش کاملبشراحتمالاً در بیش از دوصد پوند در حال ساعت است.

لاسکو با عصبی خفه شد. او با نگاهی به اطراف گفت: "M-من نه ،"."من قبلاً هرگز در یکی از بازی های هاکسلی نبوده ام."او عینک خود را کمی بالاتر از بینی خود فشار داد."من هرگز. قبلاً هرگز به هیچ رویداد ورزشی آکادمی نرفته اید. من هرگز دلیلی نداشته ام. "

به طرف دیگر تکیه دادم."دیمین!"من با صدای غرش جمعیت تماس گرفتم که اتفاقی در زمین افتاد و یک آتش بازی بنفش منفجر شد. نگاهی به من انداخت."این ورزش چیست؟من و لاسکو نمی توانیم آن را بفهمم! "

دیمین به جمع نگاه کرد و چشمانش را چرخاند. واضح است که قبل از اینکه حتی سعی در پاسخ دادن داشته باشید ، پاندمیونیوم ساکت شود. هنگامی که این کار را کرد ، او به جلو خم شد تا بتواند همزمان با من و لاسکو صحبت کند."سیستم نقطه مبتنی بر ظرافت ، قدرت و سرعت است. این نشانه از هم تیمی به هم تیمی تا حد ممکن ظریف منتقل می شود. ایده این است که تیم دیگر قرار نیست بدانند کجاست ، بنابراین آنها دفاع خود را خیلی نازک می کنند تا حامل واقعی توکن را ربودند. تیمی که دارای نشانه است باید آن را به سریعترین سرعت حوزه میدان مقابل برساند. اکثر جادوها مجاز به مبهم کردن محل زندگی توکن اما توهمات و رویایی هستند که احتمالاً ، اما این ناگفته پیدا می کند - و روانگردان مجاز نیست که خود را لمس کند. "

"پس هاکسلی چه کاری انجام می دهد؟"من پرسیدم ، با اشاره به اینکه هاکسلی دست را بیرون زد و کل استادیوم با یک زمین لرزه لرزید که باعث شد تیم دیگر در حالی که او خوب بود شروع به لگد زدن کند. او ظاهراً قدرتمندترین عناصر زمین در ایالات متحده بود ، اما کنترل تصفیه شده بر جادوی او نیز بسیار پیچیده بود. به گفته دیمین

دیمین سر خود را کج کرد و در این زمینه مطالعه کرد. وی گفت: "آنها را در تلاش برای افشای نشانه ، از تعادل خارج کنید. D. A. M. N. دفاع می کندمک کینلی در حال تخلف است. اگر او می تواند کسی باشد که نشانه را در معرض دید و سرقت قرار دهد ، برای قدرت زمین لرزه و قدرت دفاع جسمی و جادویی خود امتیاز اضافی کسب می کند. "

دیمین تکان داد."درست. و می دانید که مربیان فوتبال چگونه اعضای تیم را بر اساس اینکه آیا آنها جرم یا دفاع را انجام می دهند ، مبادله می کنند؟ "

"هاکسلی تنها شخصی است که من تا به حال بازی Tokenrun و عادلانه دیده ام. بدون توجه به نمایشنامه در زمین بمانید. "

"این بدان معنی است که او در این بازی واقعاً خوب است. بیشتر بازیکنان فقط بسته به جادوی و استقامت خود ، واقعاً جرم یا دفاع را درک می کنند. هاکسلی احتمالاً یکی از بهترین بازیکنان کشور برای بازی در هر دو بازی و ماندن در زمین برای بیشتر بازی است. "

Ref سوت را منفجر کرد و توجه من را از توضیحات دیمین به این زمینه جلب کرد. یکی از اعضای تیم مک کینلی در کریستال های یخی پوشانده شده بود و در چراغهای روشن درخشان بود. او روی زمین بود ، لرزید ، نوار یخ را به سرش می زد.

دیمین گفت: "آتش سوزی."من و لاسکو تکان دادیم. هاکس برای من توضیح داده بود که چگونه کنتراستال های آتش نشانی مدتی به کار خود ادامه دادند.

یکی از اعضای تیم مک کینلی با عجله به میدان رفت و دستان خود را روی دختر گذاشت. یک براق گرما وجود داشت و یخ ذوب می شد.

McKinley Fire Elemental دختر را به سمت بالا گرفت و او را از میدان خارج کرد. لرز او حتی از جای ما در غرفه ها قابل مشاهده بود. یکی دیگر از اعضای تیم مک کینلی فرار کرد تا جای خود را در ترکیب قرار دهد.

او سرش را تکان داد."جواب منفی. همانطور که گفتم: بیشتر جادو مجاز است. رفتن در برابر شخصی مانند Xavier یا هر پرانرژی ، خطری است که تیم دیگر باید از آن استفاده کند. "

نگاه دیمین هر دو تیم را جارو کرد. او کوچک شد."این بخشی از سرگرمی است. هرچه جمعیت بیشتر نمی دانند ، امتیاز بیشتری برای ظرافت کسب می کنید. "

"چه اتفاقی می افتد اگر هاکسلی فقط آن را از نیمی از زمین مانند بیس بال بیرون بکشد؟"من پرسیدم.

"با فرض اینکه او به چراغ برخورد کرد و هیچ کس از D. A. M. N. او را با روانشناختی لمس کرد ، او یک تن از امتیازات را به دست می آورد. نشانه سنگین است. این به معنای پرتاب نیست ، به این معنی است که از طریق دست و پا و پنهان منتقل می شود. پرتاب آن فاصله با هر درجه دقت با وزنی که هست. بله ، این یک امتیاز قدرت عظیم برای امتیاز است. "

من در این زمینه چشمک زدم و هوکسلی را تماشا کردم ، زیرا او قبل از اینکه به سمت چپ برود و به سمت راست هجوم آورد ، عجله ورودی مدافعان مک کینلی را ارزیابی کرد.

"صبر کنید ، آیا او نشانه دارد؟"پرسیدم ، گردنم را در اطراف تماشاگران جلوی من می چسبانم تا سعی کنم وقتی او را پاره می کند ، ببیند. پاهای بلند او در زیر زمین او را می خورد ، بله ، اما به خدا او می تواند آنها را حتی بدون طول قدم خود سریع حرکت دهد. مدافعان مک کینلی به سرعت عقب افتادند ، اما هنوز به دنبال او بودند.

هاکسلی به چراغ رسید. دستش را چرخاند. چیزی که در برابر چراغ های روشن شده است - فلز ، فلز براق. از طریق پرتوی نور پرتقال پرتقال در آنچه که من فقط می توانم با منطقه پایانی یک زمین فوتبال مقایسه کنم ، عبور کرد.

هادسون با بلندگو اعلام کرد: "این دو چراغ در دو نمایشنامه برای دالیا است.""یک رهگیری باورنکردنی و چراغ متعاقب آن توسط هاکسلی ، سال چهارم در اینجا. او از سال اول حضور در آکادمی در این تیم حضور داشته و در این زمینه نام کاملی برای خودش ایجاد کرده است. کار کردن در Tokenrun کار ساده ای نیست اما فکر می کنم اگر او می خواست ، هاکسلی ممکن است بتواند این کار را انجام دهد. این یک بازی بازگشت به بازگشت به خانه برای Dahlia بوده است. در اینجا امیدواریم که آنها بتوانند آن را ادامه دهند."

من مطمئن نیستم که در شش دقیقه گذشته لاسکو و دیمین به طور جداگانه یکی از دستان من را گرفتند ، اما همه چنگال های ما از طرف دیگر احتمالاً واقعاً دردناک و ناراحت کننده بود. همه ما در لبه صندلی های خود قرار داشتیم ، به جلو تکیه می دادیم و سعی می کردیم در اطراف تماشاگران دیگر ببینیم که همین کار را می کنند.

یک بازی واقعاً خوب از مک کینلی در آخرین لحظه و نیم می تواند باعث شود ما بازی را از دست بدهیم. به احتمال زیاد ، اما غیرممکن نیست ، و مک کینلی تمام توقف ها را برای تلاش و گرفتن D. A. M. N. در وهله اول

هر دو تیم پرتنش بودند. سیم پیچدر هر لحظه آماده ضربه محکم و ناگهانی است. با توجه به تخمین دامین ، مک کینلی این نشانه را داشت - یک دیسک مسطح از تنگستن یا چیزی کوچکتر از کف دست من. من در حالی که بین دو هم تیمی گذشت و ناپدید شد ، یک چشمک کوتاه از آن را دیدم. من در انتظار لب پایین خود را خیلی سخت می کردم که احتمالاً تمام شب بعد از آن دچار درد می شود.

دالیا در دفاع. مک کینلی بازی جرم خود را اجرا کرد. همه در عرق غرق شدند. بازیکنان موهای بلند در هر دو تیم ، مگس های وحشی را از دست و پا در حال بیرون آمدن از دم اسبی و نوارهای خود بودند. هر بازیکنی سخت نفس می کشید. حتی هاکسلی.

مک کینلی دفاع دالیا را به عنوان یک جمع شتافت. دشوار است که ببینیم چه کسی در اطراف نشانه به چه کسی می گذرد.

در حالی که آنها به دفاع دالیا برخورد کردند ، آنها شکستند و دیوار بازیکنان دالیان را به صورت یک به یک به دست گرفتند.

بزرگترین بازیکن جرم مک کینلی هوکسلی را به خود جلب کرد. این مرد چند اینچ کوتاهتر از هاکسلی بود و نه به اندازه گسترده. اما به نظر می رسید که او می تواند خودش را نگه دارد.

درست تا زمانی که هاکسلی به اندازه کافی سخت به او ضربه زد تا آن مرد را به پشت خود بکشد ، بدون اینکه هاکسلی خودش را سرنگون کند و هاکسلی را آزاد کند تا به اطراف خود نگاه کند. حتی از جای من در غرفه ها ، می توانم بگویم که او چشمانش تنگ شده است. تجزیه و تحلیلمردم به من گفته بودند که عناصر زمین به عنوان سنگ مغزی هستند ، اما هاکسلی خیلی باهوش بود. از نظر عاطفیاو به طور غریزی مردم را به شکلی درک کرد که روانشناسان می توانند کل زندگی خود را برای تلاش و مطابقت با آنها مطالعه کنند.

وقتی استادیوم دوباره شروع به لرزیدن کرد ، چنگال لاسکو روی دست من محکم شد. ارتعاشات کم در ابتدا. ساختمان به آرامی

"او چه می کند؟"از دیمین پرسیدم. او کوچک شد. هادسون هنوز صحبت می کرد اما من ساعاتی پیش او را تنظیم کردم.

هاکسلی بازوی بالای سر خود را بلند کرد. با وجود فاصله از میدان ، در ورزشگاه ، می توانم فریاد خاویر را بشنوم ، "این کار را انجام دهید! هاکسلیبگذارید شل شود! "

این مزرعه در حالی که زمین لرزه از او در امواج دور می شد ، غرق شد و مک کینلی را به سمت چراغ نارنجی خود بازگرداند. چراغ بنفش D. A. M. N. به طور مستقیم در پشت هاکسلی درخشید.

"مقدس SH—" هادسون قبل از اینکه بتواند به بلندگو سوگند بخورد ، خود را قطع کرد."یک حرکت قدرت ، اگر هرگز وجود داشته باشد ، توسط هاکسلی. او این بازی را سخت اجرا کرده است. به سختی هرگونه استراحت. او باید از نظر جسمی و جادویی خسته شود ، اما قدرت آن زمین لرزه واقعاً شهادت بر کنترل او بر سحر و جادو است. اطلاع-"

هاکسلی خم شد و چیزی را - دیسک کوچکی از فلز تیره - از زمین گرفت و از میدان پیچید. خاویر و تایلر دو بازیکن مک کینلی را که موفق شدند پس از آن زلزله عظیم ، پای خود را حفظ کنند ، رها کردند و به دنبال او دویدند و از پشت او محافظت کردند.

من تا حدی از صندلی خود بلند شدم ، پاهایم از فشار نگه داشتن آنها به همان اندازه خم می شد.

"سرعت صد متر هوکسلی چقدر سریع است؟"از دیمین پرسیدم. حتی اگر من نمی دانستم که هیچ یک از ما هیچ سرنخی نداریم. دامین کوچک شد. میدان Tokenrun دو برابر بیشتر و گسترده به یک زمین فوتبال بود.

دیمین تأیید کرد: "سرعت و قدرت"."او برای ظرافت و ظرافت دریافت نمی کند. با این نمایشنامهاو به آنها احتیاج نخواهد داشت. "

"او خواهد!"من جواب دادمچنگال من احتمالاً ناخن هایم را به دست او حفر می کرد اما هیچ یک از ما توجه نمی کردیم.

من دست لاسکو و دیمین را رها کردم ، تیراندازی کردم ، از روی دیمین پرش کردم و از پله های استادیوم پایین حرکت کردم ، چشم به میدان."فریلنسر!"لاسکو و دیمین فریاد زدند.

سنسور نقطه قبل از صدای وزوز ، میلی ثانیه زنگ زد. هاکسلی با مشت خود هوا را پمپ کرد و کلاه خود را پاره کرد و از آن استفاده کرد.

با هیجان فریاد زدم. من قبلاً در پایه پله ها بودم. من حصار را طاق کردم و در قسمت خارج از مرز زمین فرود آمدم."هاکسلی!"من در بالای ریه هایم فریاد زدم که جمعیت در پشت سر من فوران کردند. من شنیده ام که توپ و پاپ توپ های کنفرانتی تحت فشار هوا را شنیدم.

او از آغوش آنها بیرون آمد و گردباد شد تا با من روبرو شود."فریلنسر!"زانوها را خم کرد و بازوهای خود را به صورت گسترده باز کرد.

در حالی که به اندازه کافی نزدیک شدم که او را در آغوش بگیرم ، فهمیدم که او بازوهای خود را در اطراف کمر در آغوش ستون فقرات که من را به هوا بلند کرده بود ، می چسباند.

درعوض ، او حتی پایین خم شد و بازوی خود را در اطراف پشت رانهای من چسباند و مرا به سمت سینه خود به هوا بلند کرد. مثل اینکه هیچ چیز برای آن وجود نداشت. مانند او فقط همه چیز خود را به این بازی داده بود و حتماً خسته شده بود. او هنوز هم مثل من یک بطری آب خالی من را در هوا نگه داشت. بازوی دیگر او که به راحتی در پشت کمر من نگه داشته شده بود تا من را به صورت قائم حمایت کند.

زرق و برق طلا و کنفت از هوا در حال سقوط بود ، که توسط توپ ها خاموش شد."هاکسلی!"من فریاد زدم"توانجامش دادی!"زرق و برق شروع به حل و فصل ما کرد و به عرق هاکسلی چسبید.

"یک بازی شش صد امتیاز!"هادسون از بلندگوها فریاد زد. هاکسلی در یک بازی واحد رکورد جدیدی را برای دالیا تعیین کرده است و مطمئناً یکی از وسیع ترین حاشیه های فصل تاکنون است. یک راه عالی برای ارائه همه چیز در سال گذشته در آکادمی. "

دیمین و لاسکو سرانجام به سمت ما گرفتار شدند و به طرفین هاکسلی کوبیدند. هاکسلی من را کمی بالاتر از سینه خود بلند کرد تا آنها به طور تصادفی به پاهای من آسیب نرسانند.

من یک بازو را روی شانه و گردن او نگه داشتم تا خودم را بالا ببرد. وقتی هاکسلی وقتی که صورتش را زد ، خندید.

"اوه ، خدای من - شما چنین آشفتگی عرق کرده اید" ، من به زیر زره خیس خیس شدم که هاکسلی مرا به سینه اش خرد کرد. این باعث خنده او شد. عمیق ، گلو ، پر. خنده ای ناخوشایند که باعث شد زمین زیر ما احساس کند که با آن زمین لرزه ای که ساخته است ، می لرزد.

من موفق شدم صورتم را از زیر آرمور گرین عرق شده هاکسلی جدا کنم - با نماد ابتدایی زمین روی آستین."یو! بچه هاچه کسی می خواهد برای جشن گرفتن بستنی دریافت کند؟ "

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 32 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:39