binaryx (bnx) چیست؟راهنمای کامل و مرور در مورد binaryx

ساخت وبلاگ

What Is Binaryx (BNX)? Complete Guide & Review About Binaryx

Cyber Dragon یک بازی برای کسب بازی بر اساس زنجیره هوشمند Binance است. این بازی توسط Team BinaryX ساخته شده است. بازیکنان می توانند شخصیت ها را ایجاد کنند ، تجهیزات نادر جمع کنند و سیاه چال را به چالش بکشند. چالش نهایی شکست دادن رئیس نهایی ، اژدها سایبر است. یک قهرمان با شکست اژدها ، پاداش خانه گنج اژدها را دریافت می کند.

BNX نشانه حاکمیت سایبری اژدها است. دارندگان توکن BNX می توانند در مدیریت جامعه و رأی گیری در مورد تصمیمات مهم بازی شرکت کنند. برخی از عملیات اصلی بازی نیاز به مصرف نشانه های BNX ، مانند ایجاد قهرمانان ، جعل تجهیزات نادر ، به چالش کشیدن Dragon Dungeon و برخی از سیاه چال های برتر.

 

سکه پایهاطلاعات
نام سکهباینری
نام کوتاهرفیق
عرضه کننده2،022،897. 57 bnx
حداکثر عرضه21،000،000
رمز منبعبرای مشاهده کد منبع اینجا را کلیک کنید
کاشفبرای مشاهده کاشفان اینجا را کلیک کنید
صفحه توییتربرای بازدید از گروه توییتر اینجا را کلیک کنید
کاغذ سفیدبرای مشاهده اینجا را کلیک کنید
حمایت کردن24/7
وب سایت رسمی پروژهبرای مراجعه به وب سایت پروژه اینجا را کلیک کنید

قابل انعطاف

قیمت زنده BinaryX امروز 102. 53 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 18،902،728 دلار است. ما BNX خود را به قیمت دلار در زمان واقعی به روز می کنیم. BinaryX در 24 ساعت گذشته 8. 33 ٪ کاهش یافته است. رتبه فعلی CoinmarketCap #292 است که دارای کلاه بازار زنده 207،404،584 دلار است. این منبع در گردش 2،022،898 سکه BNX و حداکثر وجود دارد. عرضه 21،000،000 سکه BNX.

نشانه BNX

نشانه های حاکمیت سایبر اژدها ، دارندگان توکن BNX می توانند در تصمیمات مهم بازی در مدیریت جامعه و حق رای دادن شرکت کنند. در همین زمان ، نگه داشتن نشانه های BNX همچنین می تواند به طور منظم از طلا استفاده کند. برخی از عملیات اصلی بازی نیاز به مصرف نشانه های BNX ، مانند ایجاد قهرمانان ، جعل تجهیزات نادر ، به چالش کشیدن Dragon Dungeon و برخی از سیاه چال های برتر. راه های دریافت نشانه های BNX: خرید از DEX مانند پنکیک ، بچه نگهدار ، به چالش کشیدن سیاه چال های خاص در بازی و شرکت در سایر محصولات Defi BinaryX. بیشتر BNX پرداخت شده توسط کاربران در بازی برای تعیین پاداش رویداد استفاده می شود و به کاربران باز می گردد.

طلا

این ارز اصلی بازی است. طلا در بیشتر سناریوهای مصرف در بازی مورد نیاز است. به عنوان مثال ، قهرمانان برای به روزرسانی نیاز به مصرف طلا دارند. در هنگام به چالش کشیدن سیاه چال ها و تهیه تجهیزات ، طلا برای هزینه ها لازم است. همچنین می توانید از طلا برای استخدام قهرمانان بازیکنان دیگر برای تشکیل تیمی در کنار هم استفاده کنید ، و غیره. با شرکت در کارهای روزانه پس از استخدام قهرمانان ، می توان طلا را با معدنکاری بدست آورد. طلا همچنین می تواند از طریق پلت فرم DEX معامله شود.

استخدام یک قهرمان

می توانید قهرمان خود را از طریق صفحه استخدام قهرمان استخدام کنید. شما باید برای هر قهرمان 1 نشانه BNX بپردازید. هر قهرمان کلاس/ویژگی/استعداد تصادفی را دریافت می کند. هر قهرمان به شکل نشانه های NFT است و شما می توانید آزادانه قهرمانان را منتقل یا بدهید.

مرحله

در ابتدا شخصیت های ایجاد شده سطح 1 هستند و می توانید با مصرف مقدار مشخصی از طلا ، شخصیت خود را بالا ببرید ، هرچه سطح طلای بیشتری برای مصرف آن بیشتر باشد. هرچه سطح بالاتر باشد ، طلای بیشتری برای مصرف نیاز دارید. طلا را می توان از طریق پاداش ماجراهای سیاه چال یا از طریق کار روزانه هر شخصیت در معدن دریافت کرد. تراز کردن قهرمان یکی از مهمترین ویژگی های قهرمان است. تراز کردن قهرمان باعث افزایش قدرت جنگی قهرمان و سرعت معدن می شود ، اما ارتقاء ویژگی های اصلی قهرمان را افزایش نمی دهد. مشاغل سطح بالا و سیاه چال ها برای شرکت در سطح قهرمان مربوطه نیاز دارند.

طبقه

قهرمان به طور تصادفی کلاس می گیرد. انواع پشتیبانی شده در حال حاضر شامل Warrior/Rogue/Mage/Ranger است. در آینده از انواع بیشتری پشتیبانی می شود.

جنگجو

یک سرباز یا جنگنده شجاع و با تجربه. یک محافظ قابل اعتماد تیم. آنها می توانند همه سلاح های یک دست یا دو دست را به جز گره ها تجهیز کنند. آنها می توانند سپرهای سبک یا سنگین و زره های متوسط یا سنگین را تجهیز کنند. بالاترین قدرت و رشد قانون اساسی را داشته باشید. آنها می توانند با طعنه زدن/مهارت های محافظت از هم تیمی ها محافظت کنند.

خفه کردن

مهاجمی که در داشتن دوتایی خوب هستند می توانند آسیب های جسمی زیادی را متحمل شوند. آنها می توانند همه سلاح های یک دست ، سپرهای سبک ، زره سبک یا زره متوسط را تجهیز کنند. آنها بیشترین رشد چابکی را دارند و در جلوگیری از آسیب با احتمال زیاد خوب هستند. سرقت مهارت ها همچنین می تواند موارد و تجهیزات نادر را برای تیم سرقت کند. علاوه بر مبارزه ، سرکش ها در مهارت های زندگی همه کاره هستند و می توانند از طریق کار روزانه بسیاری از نشانه های طلا را بدست آورند.

مگس

استاد عناصر ، در حالی که آسیب های اساسی اساسی را وارد می کند ، می تواند به دشمن نیز بدهد. آنها فقط می توانند کارکنان و لباس ها را تجهیز کنند ، نمی توانند از هیچ سپر یا زره پوش استفاده کنند. آنها بالاترین رشد روح و اطلاعات را دارند و در مقابله با آسیب های AOE خوب هستند. جادوگر همچنین می تواند تجهیزات جادویی ، تجهیزات مسحور و قابلیت های جنگی تیمی را بهبود بخشد.

شوالیه

یک جنگنده با اعتقاد محکم ، داشتن مهارت های هاله می تواند پاداش هایی را برای تیم فراهم کند. آنها می توانند تمام سلاح های یک دست را به جز کارمندان ، سپرهای سبک یا سنگین و زره های متوسط یا سنگین تجهیز کنند. آنها بالاترین ویژگی های قانون اساسی و رشد روح را دارند. اگرچه اثربخشی جنگی وی قوی نیست ، اما مهارت های اورا برای به چالش کشیدن موارد پیشرفته ضروری است.

تکاور

استاد تیراندازی با کمان ، خوب در بقاء بیابان ، خوب است که به مخالفان ضربه مهلکی با کمان بدهد ، آنها می توانند تیم را برای جلوگیری از تله سوق دهند. می تواند مجهز به سلاح های کمان کمان باشد ، نمی تواند از سپرها استفاده کند ، می تواند مجهز به زره های سبک یا متوسط ، قدرت/چابکی/توسعه متعادل قانون اساسی باشد ، یک ماجراجویی سیاه چال و بازیگر قدرت جنگی قهرمان است.

چند سکه BNX در گردش وجود دارد؟

BNX Mainnet خود را در 7 مه 2021 راه اندازی کرد. تعداد کل توکن ها در 21 میلیون نفر قرار دارد. پس از اتمام معدن اولیه ، در مجموع 1. 7 میلیون نشانه تولید شده است و در هنگام استفاده کاربر از BinaryX ، نشانه های دیگر تولید می شود.

تیم binaryx؟

تیم BinaryX یک تیم بین المللی است ، اعضا از بسیاری از کشورها ، از جمله پرسنل ارشد فنی در صنعت blockchain ، آنها در توسعه سیستم عامل های برتر تجاری متمرکز و پروژه های زنجیره ای غیر متمرکز و همچنین متخصصان صنعت مالی سنتی شرکت کرده اند که شرکت کرده اند. دارایی های مشتقات بیش از 100 میلیون دلار را مدیریت کرده اند.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 70 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:13