ثبت گزینه ضریب هوشی: نحوه ثبت نام و باز کردن حساب کاربری

ساخت وبلاگ

در اینجا در این مقاله ، ما مراحل لازم برای ثبت نام به راحتی در یک حساب تجارت گزینه ضریب هوشی را نشان می دهیم. ما همچنین نحوه تأیید حساب تجارت ضریب هوشی شما ، ویژگی های حساب کاربری که گزینه IQ را ارائه می دهد ، توضیح خواهیم داد و همچنین اطلاعات مربوط به سپرده ها و روش های برداشت ارائه شده توسط گزینه IQ را ارائه می دهیم.

iq option registration

از آنجا که گزینه ضریب هوشی یک سرویس در سراسر جهان است ، این روند می تواند بر اساس محل سکونت شما متفاوت باشد. ما رویه های مورد استفاده در کشورهای اتحادیه اروپا را طی خواهیم کرد. به طور کلی ، شرایط ایجاد یک حساب در اینجا کاملاً سختگیرانه است. در نتیجه ، فرآیند ثبت نام گزینه IQ در صورت ثبت نام شما چند قدم کمتر خواهد بود.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

آنچه در این پست خواهید خواند

چگونه با گزینه IQ ثبت نام کنیم؟

وظیفه اصلی ثبت نام است. صفحه ثبت نام را می توان در سمت راست بالای صفحه وب آنها یافت. نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل و رمزهای عبور خود را ارسال کنید. پذیرش شرایط و توافق نامه ها و سیاست های امنیتی را نشان دهید. سرانجام ، نماد ثبت حساب را فشار دهید تا همه آن نهایی شود. شما فوراً به صفحه اصلی Platform IQ Option منتقل می شوید. ممکن است با استفاده از حساب نمونه رایگان خود ، بلافاصله یادگیری را شروع کنید. همچنین می توانید حساب واقعی تازه تاسیس خود را تأمین کنید.

iq option sign up

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

این سیستم عامل شما را از طریق روش های زیر به روشی بسیار کاربر پسند راهنمایی می کند. شما می توانید به سرعت در مورد ابزارهایی که در دسترس هستند بیاموزید و اولین معاملات خود را در حساب نسخه ی نمایشی خود انجام دهید. من اکیداً به شما توصیه می کنم که از این فرصت استفاده کنید تا با UI Trading Option IQ آشنا شوید.

گزینه های باینری و دیجیتال ممکن است به دلیل قوانین اتحادیه اروپا در دسترس نباشند. این سیستم به طور خودکار UI و گزینه های سرمایه گذاری را بر اساس مکان تطبیق می دهد.

گزینه IQ گزینه ثبت نام

موارد زیر مراحل ثبت نام با گزینه IQ است:

 1. با ضربه زدن به نماد "ثبت نام" در سمت راست بالا ، می توانید یک حساب کاربری در سایت تنظیم کنید.
 2. برای ثبت نام ، تمام جزئیات مورد نیاز را وارد کرده و روی "یک حساب کاربری به صورت رایگان" باز کنید.
 3. نام های اولیه و خانوادگی خود را پر کنید.
 4. ملت اقامت واقعی خود را انتخاب کنید.
 5. پر کردن یک حساب ایمیل واقعی.
 6. یک رمزعبور ایمن درست کنید.
 7. بخش "شرایط توافق" را بخوانید.

براوو! شما رسما مشترک شده اید. اگر می خواهید از یک حساب نسخه ی نمایشی استفاده کنید ، "شروع به تجارت در یک حساب آزمایشی" را انتخاب کنید.

iq option broker log in

شما رسما آماده شروع تجارت هستید. شما در حساب نسخه ی نمایشی خود 10،000 دلار تعادل دریافت می کنید. یک حساب آزمایشی به شما امکان می دهد تا با رابط آشنا شوید ، توانایی های سرمایه گذاری خود را بر روی دارایی های مختلف بچرخانید و با ویژگی های جدید در یک بازار واقعی و بدون ریسک آزمایش کنید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

فرآیند تأیید گزینه ضریب هوشی

همچنین ممکن است با انتخاب "بالا بردن مشخصات خود با پول واقعی" با استفاده از یک حساب واقعی تجارت کنید. برای همین ، شما باید حساب خود را تأیید کنید.

برای استفاده صحیح از حساب اصلی خود در وب سایت گزینه IQ ، باید جزئیات خود را تأیید و تأیید کنید. فرآیند تأیید ایمیل با کلیک بر روی باز کردن سوالات در یک زبانه مرورگر جداگانه آغاز می شود.

اولین قدم تأیید حساب ایمیل شما است. گزینه ضریب هوشی نامه ای را با کد مورد نیاز ارسال می کند. سپس این فرایند به راحتی به مراحل اعتبار سنجی بعدی ادامه می یابد.

i

پس از تهیه شماره تلفن همراه خود ، کد امنیتی پیامکی را بدست می آورید. این امکان وجود دارد که پیام فوراً بیاید. نگران نباشیدپس از تنها یک دقیقه ، می توانید درخواست کنید که کد مجوز یک بار دیگر تحویل داده شود. هر عمل پی در پی با داده های مثبت به پایان می رسد و به شما امکان ادامه می دهد.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

مرحله زیر ارائه اطلاعات خصوصی است. آنها را با احتیاط زیاد تایپ کنید. علاوه بر اطلاعات اساسی ، مانند آدرس مسکونی خود ، باید قلع یا مالیاتی خود را نیز در کشوری که در آن محل اقامت مالیاتی دارید ، ارسال کنید.

شرط دیگر این است که شما یک پرسشنامه را برای اعتبارسنجی سابقه تجارت و تاکتیک هایی که به کار می برید ، تکمیل کنید. ممکن است شدید به نظر برسد ، اما نگران نباشید. این مؤلفه فرآیند KYC برای ایمنی مالی شما لازم است.

در مورد وضعیت مالی شما چند نگرانی وجود دارد. برخی از مباحث برای جمع آوری داده های مربوط به دانش گذشته شما در مورد بازارهای پول طراحی شده است. چنین سؤالاتی شامل مواردی از قبیل تعداد معاملات هر سال و از چه نوع اهرم هایی است که از آنها استفاده می کنید.

چند سؤال نهایی درک شما از مفاهیم خطرات و گزینه ها را آزمایش می کند. اینها مباحث سختی نیستند ، اما اگر باعث ایجاد مشکلات شما شوند ، توصیه می کنم به دنبال راه حل هایی برای آنها باشید. با استفاده از این اطلاعات ، شما قادر به استفاده از قابلیت های سیستم عامل IQ Option هستید.

به شما اطلاع داده می شود که تمام داده های شما پس از پاکسازی ارزیابی مناسب ارائه شده است.

اکنون با انجام همه کارها ، شما اکنون آماده تأمین اعتبار حساب IQ خود هستید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

ویژگی های حساب کاربری

شما نمی توانید یک حساب بازرگانی باز کنید مگر اینکه از ویژگی های اصلی آن آگاه باشید. به همین ترتیب ، ویژگی های گزینه IQ در زیر نشان داده شده است.

تجارت در یک کلیک

گزینه IQ سیستم کارگزاری آنلاین راه حل های تجاری یک کلیک را ارائه می دهد.

پس از تبدیل شدن به مشتری تأیید شده از گزینه IQ ، فقط با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب خود شوید.

iq option registration login

اطلاعات ورود به سیستم را برای استفاده در آینده نگه دارید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

معاملات تبلیغاتی

گزینه ضریب هوشی مسابقات تبلیغاتی را برای مشتریان VIP خود سازماندهی می کند. معامله گرانی که مایل به شرکت در چنین مسابقات هستند می توانند پاداش نقدی واقعی کسب کنند.

نمودار تجاری

در صورت عدم تغییر نمودار معاملات ، یک سیستم معاملاتی بی فایده است. نمودار مناسب را از گزینه های مختلف از جمله شمعدان ، الگوهای هندسی و نمودارهای نوار انتخاب کنید.

شاخص های تجاری

به منظور جمع آوری مشاوره دقیق خرید و فروش ، سیگنال ها و شاخص ها ارائه شده است که ممکن است از آنها برای اجرای اقدامات تجاری بهتر تاکتیکی استفاده کنید.

iq option indicators

این خصوصیات گزینه IQ را به بهترین گزینه برای سرمایه گذاران تبدیل می کند.

کشیدن SL/TP

سفارشات متوقف کردن و انتفاعی نیز در سیستم معاملاتی گزینه ضریب هوشی در دسترس است و به شما امکان می دهد تا در معاملات روزانه از سرمایه گذاری خود استراحت کنید.

خدمات برای یادگیری

بهترین جنبه های گزینه ضریب هوشی عناصر یادگیری است که به طور خاص برای بهبود استراتژی های معاملاتی شما انجام می شود.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

سپرده

بسیاری از روش های مختلف انتقال صندوق توسط شرکت برای تأمین اعتبار حساب های معاملاتی در گزینه ضریب هوشی مجاز است. پرداخت بدهی و کارت اعتباری ، کیف پول الکترونیکی و انتقال سیم بانکی نمونه هایی از این مکانیسم ها است. پرداخت کارت اعتباری با ویزا و مستر کارت پذیرفته می شود. در میان گزینه های Ewallet کیف پول های شناخته شده ای مانند Neteller ، Skrill ، Yandex و Webmoney وجود دارد.

iq option deposit

تعهد اولیه 10 دلاری تمام آنچه برای حساب تجارت اساسی لازم است.

برداشت

سود را می توان به همان روشی که واریز شده اند پس گرفته شوند. درخواست های برداشت به طور معمول در طی یک روز کاری انجام می شود اما در صورت گزینه معامله ، فقط طی چند ساعت قابل انجام است.

برداشت کارت اعتباری و انتقال سیم بانکی ممکن است تا ده روز کاری انجام شود.

نتیجه گیری: ثبت نام گزینه IQ IST سریع و ساده

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری نیستید ، باید قبل از باز کردن حساب کارگزاری گزینه های IQ با دقت فکر کنید.

بدون سوال ، گزینه ضریب هوشی یک بستر تجاری عالی است. با این وجود ، اگر غیرفعال باشید ، کارگزاری احتمالاً هزینه خواب را به شما پرداخت می کند.

موارد اضافی در مورد حساب کارگزاری لازم است ذکر شود. جای تعجب نیست که سیستم معاملاتی گزینه IQ برای کاربران در تمام سطوح مهارت بسیار سودآور است. از آنجا که گزینه IQ یک کارگزاری رایگان آنلاین است ، شما باید در یک حساب تجارت ثبت نام کنید.

(هشدار خطر: شما سرمایه می توانید در معرض خطر باشید)

درباره نویسنده

من بیش از 10 سال یک معامله گر با تجربه باینری هستم. به طور عمده ، من 60 تجارت دوم را با نرخ ضربه ای بسیار بالا تجارت می کنم.

بعد چه چیزی را بخوانید

ea money with iq option

iq option legit or not

iq option ios

iq option signals

iq option timeframe

بهترین انتخاب برای معامله گران: گزینه ضریب هوشی

بهترین انتخاب برای معامله گران: گزینه ضریب هوشی

 • حداقل سپرده 10 دلار
 • حساب نسخه ی نمایشی رایگان
 • بازده بالا تا 100 ٪ (در صورت پیش بینی صحیح)
 • استفاده از این سیستم عامل آسان است
 • پشتیبانی 24/7

(هشدار خطر: سرمایه شما ممکن است در معرض خطر باشد)

© 2003 - 2023 BinaryOptions.com. کلیه حقوق محفوظ است. شرایط و ضوابط

سرمایه گذاری سوداگرانه است. سرمایه شما هنگام سرمایه گذاری در معرض خطر است. این وب سایت برای استفاده در هیچ حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که در آن تجارت یا سرمایه گذاری های توصیف شده ممنوع است و فقط باید توسط افراد و به روشی که توسط قانون مجاز است استفاده شود. سرمایه گذاری شما ممکن است واجد شرایط برای حمایت از سرمایه گذار در کشور یا محل اقامت شما نباشد. بنابراین ، دقت خود را انجام دهید. این وب سایت به صورت رایگان در دسترس شما است ، با این حال ، ما ممکن است کمیسیون هایی را از شرکت هایی که در این وب سایت ارائه می دهیم دریافت کنیم.

تجارت محصولات مالی ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس باشد. لطفاً قبل از ثبت نام با یک کارگزار ، ابتدا با مرجع تنظیم کننده خود تماس بگیرید. برخی از کارگزاران یا سیستم عامل های معاملاتی تنظیم نشده و نمی توانند در کشور شما خدمات ارائه دهند.

ما قبل از ادامه کار در وب سایت ما به رضایت شما نیاز داریم. BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا.

BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا. در اینجا یک نمای کلی از همه کوکی های مورد استفاده پیدا خواهید کرد. شما می توانید رضایت خود را به کل دسته ها ارائه دهید یا اطلاعات بیشتری را نمایش داده و کوکی های خاصی را انتخاب کنید.

کوکی های ضروری عملکردهای اساسی را فعال می کنند و برای عملکرد مناسب وب سایت ضروری هستند.

نامکوکی Borlabs
ارائه دهندهصاحب این وب سایت
هدفترجیحات بازدید کنندگان را که در جعبه کوکی کوکی Borlabs انتخاب شده است ، ذخیره می کند.
نام کوکیخندق
کوکی انقضاء1 سال

محتوای سیستم عامل های ویدیویی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طور پیش فرض مسدود شده است. اگر کوکی های رسانه ای خارجی پذیرفته شوند ، دسترسی به آن مطالب دیگر نیازی به رضایت دستی ندارد.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 1374 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:23