گزینه های دودویی طلا و روغن

ساخت وبلاگ

بیست سال پیش ، کالاهای تجاری نیاز به داشتن سرمایه قابل توجهی داشتند. بیشتر قراردادها برای مقادیر زیادی بود و خود معاملات بسیار سوداگرانه بودند. معامله گران با درجه بالایی از ریسک روبرو شدند. این مدتها قبل از این بود که گزینه های باینری طلا و نفتی امکان پذیر شود.

در حدود دهه 1990 ، قراردادهای تفاوت - که به آن CFDS گفته می شود - تدوین شد. این قراردادهای "ساده" بین خریداران و فروشندگان بود و به هر دو طرف اجازه می داد تا معاملات را بر اساس تقریباً هر دارایی اساسی انجام دهند. CFDS به معرفی سرمایه گذاران خرده فروشی به تجارت کالاها کمک کرد.

عکس 24option.com - آیا طلا بالا یا پایین می رود؟برای کسب 180 دلار 100 دلار خطر کنید.

طولی نکشید که گزینه های باینری آغاز شد. این ابزارها نوعی CFD بود که کارگزاران آنلاین در درجه اول روی سهام ، شاخص ها ، جفت ارز و کالاها متمرکز بودند. سرمایه گذاران و دلالان هم اکنون می توانند گزینه های باینری طلا و نفت را در صورت وجود مشکلات ، با تعداد کمی از آنها تجارت کنند. علاوه بر این ، آنها می توانند این کار را با کسری از سرمایه که در گذشته مورد نیاز بود ، انجام دهند. امروز ، بازارهای کالاها از طریق معاملات گزینه های باینری برای معامله گران خرده فروشی محبوب هستند. این امر عمدتاً به دلیل ورود کم هزینه است (معاملات به اندازه 10 دلار کم است) و سهولت اجرای معاملات با آن.

در زیر ، ما یک مرور کلی از کارگزاران باینری که تجارت در گزینه های باینری طلا و روغن ارائه می دهند ، ارائه خواهیم داد. شما همچنین در مورد ابزارهای مختلف موجود و رایج ترین زمان های منقضی خواهید آموخت. اگر قصد تجارت با فلزات گرانبها و نفت خام را دارید و سرمایه محدودی برای ریسک دارید ، می یابید که گزینه های باینری یک راه حل ایده آل ارائه می دهند.

کارگزارانی که گزینه های باینری طلا و روغن را ارائه می دهند

تعداد زیادی از کارگزاران گزینه های باینری روغن و طلا را ارائه می دهند. اما همه کارگزاران توصیه نمی شوند. دلیل؟در طی چند سال گذشته در مورد سایت های تجارت کلاهبرداری تعدادی از شایعات وجود داشته است. در حالی که برخی از شایعات بی اساس است ، بسیاری از آنها مشروع هستند.

تجارت روغن در traderush.com - آیا روغن امروز بالا یا پایین خواهد بود؟

ما دریافتیم که تمرکز روی یک کارگزار گزینه های باینری چند انتخابی ، که هر یک از آنها شهرت قوی را برای قابلیت اطمینان حفظ می کنند ، بهترین راه برای جلوگیری از ناامیدی است. لیست کوتاه ما در حال حاضر شامل Traderush ، 24option.com ، Banc de Binary و Anyoption است. هیچکدام کامل نیستند ، و هرکدام دارای منتقدین هستند ، اما هر چهار نفر موفق شده اند بیشتر جنجال های متمرکز بر رقبای خود را کنار بگذارند. ما جزئیات بیشتری در مورد هر کارگزار زیر ارائه خواهیم داد.

انواع گزینه های باینری برای تجارت طلا و روغن

یکی از جذاب ترین جنبه های گزینه های باینری، سادگی آنهاست. هنگامی که یک معامله را انجام می دهید، اساساً پیش بینی می کنید که آیا قیمت دارایی پایه - به عنوان مثال. طلا یا نفت - به سمت بالا یا پایین حرکت می کند. هر معامله با تاریخ و زمان انقضا همراه است. اگر قیمت دارایی در جهتی که شما پیش‌بینی کرده‌اید حرکت کند و در یک بازه زمانی خاص به قیمت معینی برسد، گزینه باینری به عنوان «در پول» در نظر گرفته می‌شود.

روش های مختلفی برای معامله باینری آپشن طلا و نفت وجود دارد. ساده ترین راه این است که روی اینکه آیا قیمت کالای اساسی بالا یا پایین خواهد رفت، شرط بندی کنید. چنین ابزارهایی گزینه های باینری بالا یا پایین نامیده می شوند. اگر با گزینه های معاملاتی آشنا هستید، ممکن است آنها را به ترتیب به عنوان call یا put در نظر بگیرید.

یکی دیگر از ابزارهای محبوب به عنوان گزینه باینری لمسی / بدون لمس شناخته می شود. اگر قیمت یک اونس طلا یا بشکه نفت خام سبک با قیمت هدف در حالی که گزینه باینری فعال است، "لمس" کند، به عنوان پول در نظر گرفته می شود. از طرف دیگر، اگر قیمت کالا نتواند به قیمت هدف خود برسد، گزینه "بدون لمس" در پول منقضی می شود.

شما همچنین می توانید معاملات آتی طلا و نفت را با گزینه های باینری محدوده (که گاهی اوقات معاملات مرزی نامیده می شود) معامله کنید. اینها معاملاتی هستند که در آنها پیش بینی می کنید که آیا قیمت کالا در محدوده مشخصی در زمان انقضای ابزار قرار خواهد گرفت یا خیر. به عنوان مثال، یک گزینه باینری طلایی ممکن است با محدوده قیمتی 1589. 10 تا 1589. 80 دلار عرضه شود. شما می توانید انتخاب کنید که آیا قیمت در محدوده مشخص شده قرار می گیرد یا خارج از آن.

گزینه های باینری طلا و نفت ساده تر شامل معاملات "بالا" و "کم" است. آنها بر این اساس هستند که آیا قیمت کالای اساسی بالاتر یا پایین تر از قیمت اعتصاب آن باشد.

زمان انقضا برای معاملات گزینه های باینری طلا و نفت

معاملات با زمان های مختلف انقضا همراه هستند. برخی از آنها تا یک ماه دوام دارند. بقیه در 60 ثانیه منقضی می شوند. می‌توانید معاملاتی را که در 5، 15 یا 30 دقیقه منقضی می‌شوند و همچنین معاملاتی با زمان انقضای طولانی‌تر انجام دهید - به عنوان مثال. 60 دقیقه، 24 ساعت یا 1 هفته.

گزینه های باینری 60 ثانیه ای به طور فزاینده ای محبوب شده اند زیرا معامله گران می توانند چندین معامله را در مدت زمان کوتاهی انجام دهند. آنها در عرض یک دقیقه می دانند که آیا معاملات آنها سودآور است یا خیر. از آنجایی که این اقدام بسیار سریع است، با این حال، بسیار مهم است که پیشرفت خود را در هر معامله پیگیری کنید. در غیر این صورت، اگر یک سری پیش بینی های نادرست انجام دهید، می توانید به سرعت مقدار قابل توجهی از سرمایه را از دست بدهید.

یکی از بهترین کارگزارانی که برای تجارت گزینه های باینری 60 ثانیه ای پیدا کرده ایم ، بانکی باینری است. آنها دارای شهرت ستاره ای و سابقه قابل اعتماد هستند. متأسفانه ، آنها در حال حاضر این نوع گزینه را به چند جفت ارز و سهام محدود می کنند. 24option.com و Traderush نیز شروع به ارائه این معاملات کرده اند. اما آنها نیز آنها را به جفت ارز خاص محدود می کنند. هنگامی که گزینه های 60 ثانیه ای برای تجارت طلا و نفت در این کارگزاران در دسترس قرار می گیرد ، ما این صفحه را با اخبار به روز خواهیم کرد.

4 کارگزار برتر برای تجارت گزینه های باینری روغن و طلا

همانطور که قبلاً ذکر شد ، همه کارگزاران گزینه های باینری توصیه نمی شوند. چندین سایت کلاهبرداری اخیراً ظاهر شده اند و شکایات بی شماری را در بین معامله گران ایجاد می کنند. به همین دلیل است که ما فقط در این زمان چند کارگزار را توصیه می کنیم (اگرچه ما به طور مداوم سایت های دیگر را مرور می کنیم). چهار سایت زیر گزینه های باینری طلا و روغن را با طیف وسیعی از انواع ابزار و زمان انقضا ارائه می دهند. آنها همچنین لیست های دارایی گسترده ، بازده رقابتی و پرداخت سریع را حفظ می کنند. اگر قصد تجارت نفت و طلا را دارید ، توصیه می کنیم در یکی از سایت های زیر شروع کنید ...

24option - این کارگزار برای شروع تجارت روغن و طلا (یا سایر دارایی ها) به یک سپرده نسبتاً پایین 250 دلار نیاز دارد. حداقل مبلغ تجارت فقط 24 دلار است. شما می توانید سهام ، شاخص ها ، جفت های ارزی و البته کالاهایی مانند طلا و نفت را تجارت کنید. بازده در معاملات پول از 75 درصد شروع می شود و در برخی از ابزارهای پرخطر به بیش از 300 درصد افزایش می یابد. همچنین معاملات خود را با زمان انقضا بین 60 ثانیه تا 1 ماه پیدا خواهید کرد. برای ثبت حساب خود امروز به 24option.com مراجعه کنید. آیا 24option قانونی است؟آره.

Traderush - سپرده 200 دلاری برای شروع در Traderush کافی است. در اینجا ، معاملات می توانند به همان اندازه که احتمالاً با کارگزاران گزینه های باینری مشروعیت پیدا کنید ، اجرا شود: 10 دلار. قیمت پایین ورودی باعث می شود اگر در معاملات گزینه های باینری تازه وارد شوید ، Traderush به مکانی عالی برای آزمایش آب ها تبدیل شود. شما به چندین نوع گزینه دسترسی خواهید داشت که بیشتر آنها با طیف گسترده ای از زمان های انقضا قابل اجرا هستند. امروز برای آزمایش پلت فرم معاملاتی خود به Traderush مراجعه کنید.

Banc de Binary-پرداخت در معاملات پول در Banc de Binary از 70 تا 90 درصد است ، اگرچه برخی از ابزارهای با ریسک بالاتر بازده بالاتری را ارائه می دهند. این کارگزار بسیاری از زمان ها و گزینه های مختلف مختلف را ارائه می دهد ، از جمله (همانطور که قبلاً ذکر شد) گزینه های 60 ثانیه ای در دارایی های منتخب. Banc de Binary برای شروع معاملات به 500 دلار سپرده نیاز دارد که بالاتر از سایر کارگزاران موجود در لیست ما است. با این حال ، شما یک حساب نسخه ی نمایشی دریافت خواهید کرد که می تواند برای عادت به بستر معاملاتی آنها (پلت فرم تجاری محبوب) استفاده شود. امروز برای اولین بار سپرده و شروع به کار Bbinary.com کنید.

AnyOption - حداقل سپرده ها در AnyOption فقط 100 دلار هستند و معاملات با حداقل 25 دلار قابل اجرا هستند. لیست عظیمی از دارایی ها ، از جمله ده ها سهام و جفت ارز را پیدا خواهید کرد. بازده در معاملات پول بین 65 تا 71 درصد است. اگرچه نسبتاً کم است ، اگر تجارت از پول منقضی شود ، 15 ٪ تخفیف دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید با استفاده از یک برنامه ویژه ، گزینه های باینری طلا و روغن را در دستگاه تلفن همراه خود تجارت کنید. برای ایجاد حساب خود به AnyOption.com مراجعه کنید.

اگر قصد دارید گزینه های باینری نفت و طلا را تجارت کنید ، برای مطالعه هر دو بازار پرداخت می کند تا یاد بگیرید که چگونه قیمت های آنها به رویدادهای مختلف واکنش نشان می دهد. پس از آماده شدن برای شروع کار ، توصیه می کنیم حساب های خود را با کارگزاران پروفایل در بالا ثبت کنید.

سلب مسئولیت ریسک آرم: تمام اطلاعاتی که در مورد BestFxBrokers.com پیدا می کنید برای اهداف آموزشی ارائه شده است و نباید مشاوره مالی در نظر گرفته شود. BestfxBrokers.com نه مجاز است و نه دارای مجوز برای ارائه مشاوره مالی ، مشاوره در مورد سرمایه گذاری یا مشاوره در مورد موارد مرتبط است. ما مسئولیت هرگونه ضرر و زیان وارده را با تکیه مستقیم یا غیرمستقیم به اطلاعات ارائه شده در این وب سایت نمی پذیریم.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 66 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 8:16