نویسنده ای که میلیونرها را مطالعه می کند: چگونه ثروتمند شویم و سپس ثروتمند شویم

ساخت وبلاگ

Luxury mega yacht

ثروتمند بودن یا استقلال مالی ، به یک روند دو مرحله ای می رسد:

  1. ثروت را جمع کنید
  2. ثروتی را که جمع کرده اید نگه دارید

در کتاب من "عادات خود را تغییر دهید ، زندگی خود را تغییر دهید" ، من برخی از داستانها را در مورد آنچه میلیونرهای خودساخته انجام دادند ، ابتدا به اشتراک می گذارم تا ثروتمند شوند و سپس پول خود را برای آنها کار کنند.

ثروتمند شدن

ثروتمند شدن مستلزم این است که شما روی آن تمرکز کنید:

رشد روزانهشما باید روزانه عادت داشته باشید که دانش را بدست آورید. شما همچنین باید به طور روزانه مهارت های خود را ببندید و تا زمانی که متخصص شوید ، آنها را کامل کنید.

روابط غنی. ایجاد روابط با سایر افراد با موفقیت برای موفقیت برای موفقیت بسیار مهم است. این افراد درهای بسته را باز می کنند.

تنظیم رویایی. ایجاد اهداف در اطراف هر یک از رویاهای شما این امکان را برای شما فراهم می کند که هر رویا را تحقق بخشید. شما در یک زمان از نردبان موفقیت یک بار صعود می کنید. هر رویایی که تحقق یافته است ، رونق روی نردبان است. از بین میلیونرهای خودساخته در مطالعه من ، 80 درصد برخی از رویای یا بینش را دنبال می کردند.

ماندگاری. ثروتمندان می دانند که سرانجام پایدار خوش شانس می شوند.

Customers pick up their orders from Shake Shack.

ایجاد طاقچهکسانی که در مطالعه من بودند که در یک منطقه خاص تخصص منحصر به فردی داشتند ، بیشترین هزینه را توسط شرکت خود پرداخت می کردند یا توانستند بیشتر از رقابت خود به مشتریان یا مشتری ها بپردازند. شما می توانید طاقچه خود را در کنار ، صبح ها ، شب یا آخر هفته از طریق خودآموزی یا با کلاس گرفتن توسعه دهید.

ایجاد چندین جریان درآمد. حدود 65 درصد از میلیونرها در مطالعه من حداقل سه جریان درآمد داشتند. این باعث ایجاد پرچین در برابر شکست و فقر می شود. وقتی یک جریان رنج می برد ، دیگران به نجات می آیند.

صبور بودن. اکثریت قریب به اتفاق ، 80 درصد از ثروتمندان در مطالعه من تا 50 سالگی ثروتمند نشدند. ایجاد ثروت طولانی طول می کشد. شما باید یاد بگیرید که صبور باشید.

خطرات محاسبه شدهموفقیت نیاز به ریسک محاسبه شده دارد ، که به شما نیاز دارد تا کارهای خانه خود را برای به دست آوردن دانش کار در برخی از مناطق انجام دهید و سپس در مورد آن دانش اقدام کنید. این ممکن است املاک و مستغلات باشد ، سرمایه گذاری در برخی از مشاغل خصوصی ، شروع کار خود و غیره. تقریباً نیمی از 51 درصد از میلیونرهای خودساخته در مطالعه من پس انداز آنها را در مشاغل مبتدی یا خصوصی سرمایه گذاری کرده است یا آنها سرمایه گذاری کرده اندمناطق خاص مانند املاک و مستغلات.

خوش بین و مشتاق بودن. تقریباً سه چهارم یا 71 درصد از میلیونرهای خودساخته در مطالعه من نسبت به زندگی مثبت بودند. آنها به خودشان اعتقاد داشتند. خوش بینی آنها بر اطرافیان تأثیر گذاشت و برای افراد دیگر با موفقیت آهنربا شد. این به آنها در ایجاد تیم هایی کمک کرد که در نهایت آنها را به سمت موفقیت سوق دهد.

Build more wealth in 2018 by breaking these bad money habits

کنترل افکار ، احساسات و کلمات خود را. بیش از سه چهارم یا 81 درصد از ثروتمندان عادت داشتند که افکار ، احساسات و کلماتی را که استفاده می کردند کنترل کنند.

انجمن. هیچ کس به تنهایی موفق نمی شود. تیم های Rich Build. آنها رسولان را برای علت خود می یابند - افرادی که به آنها اختصاص داده شده و دید و هدف خود را به اشتراک می گذارند.

با ذهن باز ماندن. اگر بسته به جهان باشید ، نمی توانید چیزی یاد بگیرید. باز بودن در ایده های جدید ، روش های جدید انجام کارها و نظرات دیگران برای یادگیری و رشد بسیار مهم است.

اول دادن و بعداًبرای به دست آوردن ، ابتدا باید بدهید. برای کمک به ساخت برند خود باید به دیگران ارزش دهید.

تمام آنچه را که شروع می کنید به پایان می رساند. ثروتمندان کنار نمی روند. آنها تا زمانی که موفق شوند ، به چیزی می چسبند ، ورشکسته می شوند یا می میرند. حدود 80 درصد در دستیابی به هدف متمرکز شده بودند و 55 درصد یک سال یا بیشتر را برای یک هدف مفرد گذراندند. آنها قبل از شروع پروژه های دیگر ، پروژه ها را قطع نمی کنند.

سالم ماندن"شما نمی توانید از تخت بیمارستان درآمد کسب کنید" ، اینگونه است که یک میلیونر در طول تحقیقات من آن را برای من قرار داد. ورزش غنی هر روز و مصرف آنها از غذای آشغال و الکل را تعدیل می کند. 82 درصد از ثروتمندان در مطالعه من گفتند که آنها هیچ مشکلی برای سلامتی ندارند.

قبول مسئولیت. ثروتمندان معتقدند که آنها معماران زندگی خود هستند. آنها بهانه نمی گیرند ، آنها شکست را منطقی نمی کنند و کسی را مقصر نمی دانند بلکه خودشان را به خاطر شرایط زندگی خود سرزنش می کنند.

Billionaire Googler shares his top 3 tricks to build wealth

میلیاردر گوگلر 3 ترفند برتر خود را برای ساخت ثروت 12:37 بعد از ظهر و دوشنبه ، 27 مارس 2017 به اشتراک می گذارد00:52

اما جمع آوری ثروت تنها بخشی از معادله است. در کتاب من "عادات غنی عادات ضعیف" ، من به همان اندازه مهم دیگری از ثروتمند بودن را به اشتراک می گذارم: نگه داشتن ثروت شما جمع شده است.

ثروتمند ماندن

حفظ ثروت خود مستلزم این است که کارهای خاصی انجام دهید:

ثروت خود را برای کار کردن قرار دهید. قرار دادن ثروت خود برای کار به معنای سرمایه گذاری عاقلانه در سهام ، اوراق بهادار ، املاک و مستغلات و سایر فرصت های شغلی است. این به ضرب ثروت شما کمک می کند.

آنچه را که خرج می کنید تماشا کنید. آیا می دانید پول شما به کجا می رود؟تو باید. ردیابی آنچه خرج می کنید چشمان شما را باز می کند ، بنابراین می دانید که پول شما به کجا می رود و به شما امکان می دهد تنظیمات کلیدی را انجام دهید. اگر هزینه های خود را پیگیری نکنید ، می تواند از کنترل خارج شود. خزش سبک زندگی می تواند باعث شود ثروت شما به مرور زمان از بین برود.

از خریدهای خودجوش یا عاطفی خودداری کنید. هرگز چیزی را در مورد ضربه خریداری نکنید. این تقریباً همیشه کار اشتباهی است. این خرید خودجوش یا عاطفی تنها پس از چند هفته درخشش خود را از دست می دهد ، و سپس شما با چیزی که به آن احتیاج ندارید گیر می کنید و این هیچ درآمدی ایجاد نمی کند.

زیر معنی خود زندگی کنیدزندگی در زیر وسایل شما شما را از سقوط در دام خزش سبک زندگی باز می دارد. مهم نیست که چه شادی خوبی در زندگی به شما مراجعه می کند ، استاندارد زندگی خود را تغییر ندهید. زندگی خود را با خرید چیزهایی که فقط در آن لحظه می خواهید ، از زندگی خود خارج نکنید و متوجه خواهید شد که توانایی پرداخت هر آنچه را که لازم دارید خواهید داشت.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 31 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:50