به روز رسانی بازار: قیمت بیت کوین در طول تعطیلات به سمتی حرکت می کند

ساخت وبلاگ

Markets Update: Bitcoin Price Moves Sideways During the Holiday Lull

قیمت بیت کوین از زمانی که در تاریخ 17 دسامبر به بالاترین حد خود یعنی 19600 دلار به ازای هر بیت کوین رسید، به طور قابل توجهی کاهش یافته است. از آن زمان تاکنون، بازارها در سراسر صفحه کاملاً نزولی بوده اند که منجر به کاهش قیمت در منطقه 11 هزار دلاری در 22 دسامبر شده است. بازارهای بیت کوین دوباره رشد کرده انداز آن زمان تاکنون، و قیمت هر بیت کوین در صرافی های جهانی در 72 ساعت گذشته به سمتی حرکت کرده است.

حرکت به پهلو در طول تعطیلات پس از شیب بزرگ

بازارهای بیت کوین تا روز کریسمس در 25 دسامبر 2017 بسیار نزولی بوده اند. در حال حاضر قیمت هسته بیت کوین (BTC) در بسیاری از پلتفرم های معاملاتی در سراسر جهان بین 14000 تا 14300 دلار در نوسان است. با این حال، اختلاف قیمت قابل توجهی بین چند صرافی وجود دارد که افراد را به تلاش برای دستیابی به آربیتراژ سوق داده است. به عنوان مثال، قیمت هر بیت کوین در GDAX در حال حاضر 14400 دلار است و در برخی مواقع قیمت در طول سه روز گذشته 200 تا 400 دلار بالاتر بوده است. حجم تجارت بیت کوین در سراسر جهان برای تعطیلات بسیار مناسب است زیرا 10 میلیارد دلار بیت کوین در 24 ساعت گذشته مبادله شده است. با مراجعه به چند کانال تلگرامی مانند استخر نهنگ یا باشگاه نهنگ، افراد می توانند متوجه شوند که معامله گران هنوز در تعطیلات بسیار فعال هستند.

Markets Update: Bitcoin Price Moves Sideways During the Holiday Lull

پنج صرافی برتر که بیشترین بیت کوین را معامله می کنند عبارتند از Bitfinex، Bithumb، Binance، GDAX و Okex. در حال حاضر USD ارز غالب معامله شده با بیت کوین است و 39 درصد پیشتاز است. پس از دلار آمریکا، ین ژاپن، تتر (USDT)، وون و یورو قرار دارند. هسته بیت کوین همچنین بیش از 47 درصد از معاملات بیت کوین کش (BCH) را امروز تشکیل می دهد و معاملات BCH/BTC جفت های برتر Shapeshift هستند. تسلط BTC در حال حاضر بسیار کم است و در حدود 42 درصد با ارزش بازار حدود 234 میلیارد دلار است.

شاخص های فنی

نگاهی به نمودارهای روزانه و هفتگی هسته بیت کوین نشان می دهد که برخی از اقدامات جانبی و تثبیت در حال حاضر در حال انجام است. سه روز پیش یک شکل گیری Head & Shoulders رخ داد که منجر به یک نزول نزولی دیگر در 24 دسامبر شد. ترکیب پس از این رویداد شبیه الگوی کلاسیک آدم و حوا است، که نشان می دهد شکستگی صعودی ممکن است در آینده نزدیک مشاهده شود. در حال حاضر، هنوز بین میانگین متحرک کوتاه مدت 100 ساده (SMA) و بلندمدت 200 SMA وجود دارد. SMA 100 هنوز پایین تر از خط روند بلندمدت است، اما این دو در حال نزدیک تر شدن هستند و ممکن است احساسات صعودی را نشان دهند.

Markets Update: Bitcoin Price Moves Sideways During the Holiday Lull

سطوح RSI به سمت شمال حرکت می کنند.

مقاومت در برابر صعود فراتر از منطقه 14800 دلار است و بالاتر می رود. اگر گاوها می توانند فشار را ادامه دهند ، به دنبال توقف در حدود 14،500-14،800 دلار باشید. از طرف عقب ، پشتیبانی مناسبی در حدود 13800 دلار وجود دارد اما تا 12. 950 دلار خیلی قوی تر نمی شود. نشانگر مقاومت و استحکام نسبی (RSI) هر دو در حال حرکت به سمت شمال هستند که نشان می دهد بهبودی در حال انجام است. چند روز پیش بسیاری از معامله گران معتقد بودند که رکود نزولی در نهایت منجر به قیمت های حدود 8-10 کیلوگرم خواهد شد ، اما به نظر نمی رسد که با حرکت بازارها ، این احتمال وجود داشته باشد.

Markets Update: Bitcoin Price Moves Sideways During the Holiday Lull

قیمت BTC در زمان مطبوعات 14140 دلار است.

بازارهای کلی cryptocurrency

به طور کلی ، بازارهای رمزنگاری شده بیشتر در حال حاضر به رنگ سبز هستند و پنج دارایی دیجیتالی برتر نیز زخم های خود را بهبود می بخشند. بازارهای Ethereum (ETH) در طول غوطه وری بسیار خوب عمل کرده اند و قیمت ETH 15 درصد با 765 دلار افزایش یافته است. در حال حاضر بازارهای Bitcoin Cash (BCH) بیش از 7 درصد افزایش یافته است زیرا یک BCH تقریباً 2،992 دلار در هر نشانه است. Ripple (XRP) هنوز هم میانگین دلار را حفظ می کند و بازارها 3. 4 درصد رشد دارند. سرانجام ، بازارهای Litecoin (LTC) نیز 3 درصد رشد دارند و قیمت هر LTC در زمان مطبوعات حدود 276 دلار در حال معلق است.

Markets Update: Bitcoin Price Moves Sideways During the Holiday Lull

پنج دارایی دیجیتالی برتر ، درصد کمی از دستاوردهای کمی را تجربه کرده اند.

حکم

معامله گران به طور کلی اطمینان دارند که قیمت ها از بین رفته اند زیرا قیمت با سرعت نمایی افزایش یافته و به دلیل تصحیح بوده است. همچنین بسیاری گمان می کنند که مردم برای تعطیلات و فصل مالیاتی آینده در برخی کشورها "از بین رفته اند". به طور کلی پس از تجمع بیش از 45 روز جامد و تقریباً لمس 20K دلار ، به نظر می رسد که بیت کوین هسته و نمره سایر دارایی های دیجیتال در تلاشند تا ارزش بازار عادلانه خود را پیدا کنند.

سناریوی خرس: اگر خرس ها بتوانند مقدار بیشتری را به خود اختصاص دهند ، می تواند به منطقه 12K دلار بازگردد. در حال حاضر پشتیبانی بین منطقه قیمت 11-12 کیلوگرم وجود دارد و برای پایین آمدن از این محدوده مدتی طول می کشد.

سناریوی گاو نر: اقدامات بازار باید در روز سه شنبه ، 26 دسامبر افزایش یابد و احتمالاً قیمت ها در سمت صعودی قرار می گیرند. در روز کریسمس 25 دسامبر ، قیمت در حال حرکت به سمت شمال است. اگر بولز منطقه 14800 دلار را بشکند ، می توانیم در کوتاه مدت قیمت حدود 15. 5 کیلو دلار را ببینیم.

قیمت بیت کوین را از اینجا می بینید؟در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سلب مسئولیت: مقالات قیمت بیت کوین و به روزرسانی بازارها فقط برای اهداف اطلاعاتی در نظر گرفته شده است و نباید به عنوان مشاوره تجاری در نظر گرفته شود. نه Bitcoin.com و نه نویسنده مسئولیت هرگونه ضرر و زیان را بر عهده ندارند ، زیرا تصمیم نهایی برای انجام تجارت توسط خواننده گرفته می شود. همیشه به یاد داشته باشید که فقط کسانی که کلیدهای خصوصی را در اختیار دارند ، کنترل "پول" را دارند.

تصاویر از Shutterstock ، CryptoCompare ، Wisdom Bitcoin ، Bitstamp و CoinmarketCap.

برچسب ها در این داستان
جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبری اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه Cryptocurrency بوده است. وی اشتیاق به بیت کوین ، کد منبع باز و برنامه های غیر متمرکز دارد. از سپتامبر 2015 ، ردمن بیش از 6000 مقاله برای اخبار Bitcoin.com در مورد پروتکل های مخرب که امروز در حال ظهور است ، نوشت.< Pan> سلب مسئولیت: مقالات قیمت بیت کوین و به روزرسانی بازارها فقط برای اهداف اطلاعاتی در نظر گرفته شده است و نباید به عنوان مشاوره تجاری در نظر گرفته شود. نه Bitcoin.com و نه نویسنده مسئولیت هرگونه ضرر و زیان را بر عهده ندارند ، زیرا تصمیم نهایی برای انجام تجارت توسط خواننده گرفته می شود. همیشه به یاد داشته باشید که فقط کسانی که کلیدهای خصوصی را در اختیار دارند ، کنترل "پول" را دارند.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 76 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:25