تجارت سودآور در آینده Binance USDT-Margin با BOT

ساخت وبلاگ

پلت فرم Binance Futures به شما امکان می دهد تا قراردادهای آتی رمزنگاری دائمی را با اهرم تجارت کنید.

مزایای معاملات آتی:

 • استفاده از اهرم به شما امکان می دهد موقعیت های بزرگی را با حداقل سرمایه گذاری باز کنید. برای برخی از جفت های معاملاتی می توانید از اهرم حداکثر x125 استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر 1000USDT را در حساب Futures دارید و از اهرم X10 استفاده می کنید ، می توانید در صورت بسته شدن موقعیت با موفقیت ، موقعیتی را در 10000USDT باز کنید و در صورت بسته شدن موقعیت ، می توانید سود خود را افزایش دهید.
 • با استفاده از معاملات آتی ، می توانید کاملاً کوتاه باشید و در یک بازار در حال سقوط سود کسب کنید (یک موقعیت کوتاه را باز کنید و در طی یک روند نزولی سود کسب کنید تا بودجه خود را از دست ندهید).
 • قراردادهای آتی دائمی به شما امکان می دهد تا زمانی که می خواهید ، موقعیت را باز نگه دارید.

معایب و خطرات معاملات آتی:

 • اگر از مقدار زیادی اهرم استفاده می کنید ، این احتمال وجود دارد که در صورت تغییر شدید قیمت ، کل تعادل حاشیه در کیف پول آتی نقدینگ شود. بنابراین ، شما باید کاملاً درک کنید که چگونه این ابزار تجارت کار می کند و قادر به ارزیابی خطرات هستید.
 • علاوه بر این ، توسعه و پیروی از مدیریت پول برای جلوگیری از انحلال همه وجوه بسیار مهم است.
 • داشتن وجوه بیمه در حساب آتی که تا لحظه مناسب در تجارت شرکت نمی کنند ، اجباری است. این امر باعث می شود سود در موقعیت باز سود کسب کند.

2. افتتاح یک حساب کاربری در Binance Futures Usdts-Margin

 • برای شروع کار ، به منوی Futures Futures Binance Futures در منوی بالا https://www.binance.com/en/futures/btcusdt بروید.

 • روی "Open Now" در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید. اگر از کد ارجاع ما 40247736 =) سپاسگزاریم ، ما سپاسگزار خواهیم بود.
 • پس از آن ، حساب Futures فعال می شود و می توانید تجارت را شروع کنید.

3. دوباره پر کردن حساب آتی USDT-Margin

 

 • اگر می خواهید معاملات معاملات آتی USDT-Margin را در Binance شروع کنید ، باید USDT را از کیف پول نقطه خود به کیف پول آینده USDT-Margin خود منتقل کنید. برای انجام این کار ، پس از ورود به صفحه معاملات Futures USDT-M Binance ، روی "انتقال" در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.

 

 • مبلغ USDT را که می خواهید به حساب Futures منتقل کنید وارد کنید. سپس بر روی "تأیید انتقال" کلیک کنید. توجه! هنگام معاملات USD-Margin با Bot RuenceBot Futures Bot ، فقط می توانید مانده خود را در USDT بالا ببرید ، معاملات فقط در بازار USDT امکان پذیر خواهد بود و کمیسیون تجارت نیز در USDT انجام می شود.

 • همچنین می توانید از عملکرد انتقال برای انتقال وجوه به حساب نقطه خود استفاده کنید.

4- ایجاد یک کلید API در مورد Binance برای معاملات آتی

 • ابتدا باید به پروفایل خود وارد شوید https://www.binance.com/en/my/dashboard و به "تنظیمات" بروید "مدیریت API" https://www.binance.com/en/usercenter/تنظیمات/مدیریت API

 • به عنوان مثال "USDT Futures USDT" به کلید API بدهید و روی "ایجاد" کلیک کنید
 • برای تأمین امنیت حساب خود ، لطفاً تأیید را در پنجره انجام دهید:

 • لطفاً محدودیت ها را بررسی کرده و آنها را ویرایش کنید:

5. اضافه کردن کلید API به Bot Bot

 • به منوی "API Keys" بروید https://app. revenuebot.io/office/#/api-keys و روی "افزودن کلید API" کلیک کنید.
 • به عنوان مثال ، "حاشیه آینده" را برای کلید ، به عنوان مثال ، بیاورید. در قسمت Exchange ، "Binance Futures USDT-M" را انتخاب کنید ، اصطلاحات "کلید API" و "کلید مخفی" را در قسمت های مربوطه کپی کرده و روی "افزودن کلید API" کلیک کنید

6. ایجاد یک ربات برای آتی Usdt-Margin Binance با استفاده از منوی "شروع سریع"

 • به منوی "شروع سریع" بروید
 • با یک نام برای ربات بیایید
 • مبادله "Binance Futures USDT-M" را انتخاب کنید
 • کلید API قبلاً ایجاد شده را برای معاملات آینده انتخاب کنید یا یک مورد جدید ایجاد کنید.
 • یک جفت تجارت را انتخاب کنید. معاملات آتی فقط در بازار USDT امکان پذیر است. همچنین می توانید از منوی مناسب جفت های توصیه شده استفاده کنید. این منو جفت های معاملاتی را نشان می دهد که بیشترین معاملات را در 24 ساعت گذشته داشته اند. توجه! چندین ربات را در همان جفت معاملات همزمان اجرا نکنید. این می تواند منجر به خطا در عملکرد ربات ها شود ، زیرا موقعیت باز توسط هیچ یک از رباتها به طور کامل کنترل نمی شود.

 • الگوریتم را انتخاب کنید. طولانی - خرید معاملات آتی cryptocurrency برای USDT و سپس فروش آنها با قیمت بالاتر. سود فقط در USDT در دسترس است. استفاده از الگوریتم طولانی در یک روند صعودی مفید است. کوتاه - فروش معاملات آتی Cryptocurrency برای USDT ، و سپس خرید آنها با قیمت پایین تر. سود نیز فقط در USDT امکان پذیر است. استفاده از الگوریتم کوتاه در یک روند نزولی سودمند است.
 • ربات را با سپرده تنظیم کنید. به یاد داشته باشید ، سپرده فقط برای هر دو الگوریتم های طولانی و کوتاه قابل تنظیم است. سود نیز فقط در USDT امکان پذیر است.
 • اهرم را تنظیم کنید. تنظیم اهرم در واقع ضرب انبار شما (وجوه وام گرفته شده از مبادله) است. با تشکر از این وجوه وام گرفته شده ، شما می توانید حجم عملیات و سود تجاری خود را افزایش دهید. حریص نباشید و از حداکثر اهرم استفاده نکنید ، بسیار خطرناک است. حتماً وجوه بیمه را در حساب آتی که تا لحظه مناسب در تجارت شرکت نمی کنند ، نگه دارید. این امر باعث می شود سود در موقعیت باز سود کسب کند.

 • حالت موقعیت را تنظیم کنید. به طور پیش فرض ، مبادله دارای "حالت موقعیت یک طرفه" است. اگر نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ، از این حالت استفاده کنید. در حالت یک طرفه ، یک موقعیت فقط می تواند برای یک جفت معاملات به طور همزمان در یک جهت باز شود (این یک موقعیت کوتاه یا طولانی است). در اینجا بیشتر بخوانید 8. حالت موقعیت
 • تعداد سفارشات بیمه و Martingale را تعیین کنید. سپرده باید برای ایجاد کلیه سفارشات بیمه کافی باشد و هر یک از سفارشات باید حداقل اندازه اندازه مبادله را برآورده کند. Martingale تعیین می کند که هر ترتیب بعدی در شبکه از نوع قبلی بزرگتر است. استفاده از مارتینگیل به شما امکان می دهد موقعیتی را با سود با قیمت کمتری با قیمت کمتری ببندید.
 • قرار دادن جزئی از شبکه سفارش را فعال کنید. با توجه به این واقعیت که مجاز به قرار دادن سفارشات بیش از 15 ٪ از قیمت فعلی جفت معاملات در بورس Binance Futures نیست ، توصیه می کنیم همیشه از قرار دادن جزئی شبکه سفارش برای ربات های آتی استفاده کنید (شماره را تعیین می کند. سفارشات ایمنی همزمان فعال از کل شبکه ای که ربات در بورس قرار می دهد). اگر همپوشانی تغییر قیمت بیش از 15 ٪ در ربات تنظیم شود ، ربات قادر به قرار دادن تمام سفارشات ایمنی در شبکه نخواهد بود. در این شرایط ، امکان قرار دادن جزئی از شبکه سفارش کمک خواهد کرد. ربات کل شبکه سفارشات را به طور همزمان قرار نمی دهد ، بلکه فقط شماره مشخص شده است. پس از آن ، ربات سفارشات قرار داده شده را ردیابی می کند و هنگام اجرای سفارشات فعال سفارشات جدید را قرار می دهد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قرار دادن جزئی یک شبکه سفارشات کسب کنید ، به مقاله وبلاگ "تعیین تعداد سفارشات بیمه فعال" مراجعه کنید. تنظیم تعداد سفارشات بیمه فعال

 • یک حالت معاملاتی را انتخاب کنید که می توانید یکی از الگوهای آماده برای تنظیمات BOT را انتخاب کنید. توصیه می کنیم از "حالت معاملاتی عادی برای آینده Binance" استفاده کنید ، که از همپوشانی 40 ٪ تغییر قیمت استفاده می کند ، که برای عملکرد مداوم ربات با ریسک کم مناسب است. ما به شما یادآوری می کنیم که شما باید قرار دادن جزئی از شبکه سفارش را فعال کنید (تعداد سفارشات ایمنی همزمان فعال را از کل شبکه تعیین می کند). همچنین یک حالت معاملاتی تهاجمی وجود دارد که 15 ٪ تغییر قیمت همپوشانی دارد. برای تجارت موقت مناسب است وقتی زمان نظارت بر کار ربات وجود دارد. این امکان را به شما می دهد تا سود بیشتری کسب کنید ، اما در عین حال خطرات افزایش می یابد.
 • با استفاده از فیلترها برای شروع ربات ، توصیه می کنیم همیشه از فیلترها برای شروع ربات استفاده کنید. این امر به گونه ای ضروری است که BOT تجارت را در زمان مناسب شروع می کند (در یک بازار بیش از حد خریداری نمی شود و با یک کالای فراوان به فروش می رسد). به همین دلیل از شاخص های تجاری محبوب و مؤثر مانند RSI ، CCI و Bollinger Bands استفاده می شود. ما از RSI استفاده می کنیم< 70, CCI < 110 for the LONG algorithm, and RSI >20, CCI >-110 برای الگوریتم کوتاه. هنگام ویرایش ربات می توانید فیلترهای جدید را برای شروع تغییر داده یا اضافه کنید. اطلاعات بیشتر در مورد فیلترهای موجود در وبلاگ ما "Bot Smart Start". فیلترها را ایجاد و مدیریت کنید. "
 • ایجاد یک ربات / ایجاد و ویرایش یک ربات / ایجاد و راه اندازی یک ربات

گزینه "ایجاد ربات" را انتخاب کنید ، اگر:-شما هنوز تنظیم خوبی را درک نمی کنید و می خواهید ابتدا ببینید که چگونه ربات با تنظیمات محبوب و مناسب برای اکثر موارد معامله می شود.- شما هنوز نمی خواهید این ربات راه اندازی شود ، اما می خواهید با اطلاعات اضافی در مورد این سرویس آشنا شوید.

این ربات ایجاد می شود و کاربر می تواند با تمام اطلاعاتی در مورد نحوه ادامه کار با ربات: از کجا برای مشاهده ربات های ایجاد شده و تنظیمات ظریف تر ، پیوندهایی به مقاله ها (قبل از راه اندازی ربات) آشنا شود (قبل از راه اندازی ربات)."نحوه مدیریت ربات" و "دیدن آمار کار آن".

اگر با تنظیمات ریز دانه ربات آشنا هستید و می خواهید آنها را تنظیم کنید ، گزینه "ایجاد و ویرایش ربات" را انتخاب کنید.

این ربات ایجاد می شود و کاربر به تنظیم دقیق دسترسی خواهد داشت (برای کاربران باتجربه توصیه می شود که می دانند چه کاری انجام می دهند و چگونه ربات کار می کند).

گزینه "ایجاد و راه اندازی ربات" را انتخاب کنید ، اگر می خواهید به سرعت با تنظیماتی که در بیشتر موارد مناسب است ، ربات ایجاد و راه اندازی کنید. این ربات ایجاد و راه اندازی می شود. همچنین می توانید اطلاعاتی در مورد چگونگی ادامه کار با BOT پیدا کنید: از کجا می توانید ربات های ایجاد شده را مشاهده کنید و تنظیمات ظریف تری ایجاد کنید ، پیوندهایی به مقالات "نحوه مدیریت یک ربات" و "دیدن آمار کار آن".

7. تنظیم دقیق ربات

شما می توانید گزینه های تنظیم دقیق را تنظیم کنید-هنگام ایجاد یک ربات برای آینده Binance در منوی کلاسیک "ربات ها".- پس از تنظیم تنظیمات اصلی ربات ، وقتی روی دکمه "ایجاد و ویرایش" در منوی Start سریع کلیک می کنید.

تنظیمات اصلی:

 • همپوشانی تغییر قیمت: درصد همپوشانی تغییر قیمت تعیین می کند که شبکه سفارش تغییر قیمت را پوشش می دهد. در حقیقت ، این تنظیم بیان می کند که چند درصد از قیمت فعلی با آخرین مرتبه در شبکه دفاع می شود.
 • تورفتگی مرتبه اول ٪: تورفتگی مرتبه اول در ٪. این تعیین می کند که قیمت مرتبه اول در شبکه کمتر از قیمت فعلی (برای الگوریتم طولانی) یا بیشتر از قیمت فعلی (برای الگوریتم کوتاه) خواهد بود.
 • قیمت بورس اوراق بهادار: انتخاب نرخ مبادله ای که شبکه سفارش از آن محاسبه می شود. اینها می توانند خرید ، فروش یا نرخ متوسط باشند. توصیه می کنیم از نرخ فروش برای الگوریتم طولانی و نرخ خرید برای الگوریتم کوتاه استفاده کنید.
 • Order Grid و Martingale: در اینجا می توانید تعداد سفارشات را در شبکه و Martingale تنظیم کنید (با چند درصد هر سفارش بعدی در شبکه از نسخه قبلی بزرگتر خواهد بود). با کلیک بر روی ماتریس View سفارشات ، می توانید شبکه محاسبه شده سفارشات را مشاهده کنید.
 • سود ٪: در اینجا ما درصد سود را که توسط ربات در هنگام محاسبه قیمت سفارش که چرخه به پایان می رسد (سفارش انتفاعی) تعیین می کنیم ، تعیین می کنیم.
 • سکه سود: این تنظیم فقط برای الگوریتم کوتاه در دسترس است. این تعیین می کند که کدام یک از سکه های معامله شده سود کسب می کند.
 • سفت شدن Grid ٪: این اتفاق می افتد که ربات شبکه ای از سفارشات را قرار داده و قیمت آن در جهت دیگر پیش می رود. معلوم است که باید صبر کنید تا قیمت بازگردد و می توانید مدت طولانی صبر کنید. این انتظار را می توان با تنظیم بروزرسانی شبکه سفارش به قیمت فعلی اجتناب کرد. در اینجا می توانید درصد را تعیین کنید که شبکه فعلی سفارشات لغو می شود و یک مورد جدید قرار می گیرد.
 • تأخیر قبل از لغو شبکه سفارش برای سفت کردن: در اینجا می توانید در دقایقی قبل از شروع به لغو شبکه سفارش فعلی هنگام تنظیم چرخه تنظیم ، تأخیر را تنظیم کنید. این تنظیم به شما امکان می دهد از فسخ مکرر شبکه سفارش فعلی جلوگیری کنید ، هنگامی که قیمت در مدت زمان بسیار کوتاهی تغییر کرده و به سطح قبلی بازگردد. می توانید مدتی صبر کنید تا از حذف شبکه فعلی سفارشات بیهوده جلوگیری کنید.
 • تأخیر قبل از لغو شبکه سفارش برای سفت کردن: در اینجا می توانید تأخیر را در دقایقی قبل از تنظیم یک شبکه جدید پس از لغو شبکه قبلی سفارشات تنظیم کنید. این تنظیم همچنین به شما امکان می دهد در شرایطی که قیمت در مدت زمان بسیار کوتاهی تغییر کرده و به سطح قبلی برگردد ، از عواقب منفی خودداری کنید.
 • تأخیر پس از فسخ شبکه سفارش برای سفت شدن: در اینجا می توانید قبل از شروع چرخه جدید پس از پایان چرخه فعلی ، تأخیر را در دقایقی تنظیم کنید.

تنظیمات اضافی:

 • سرمایه گذاری سود: هنگام سودآوری ، می توانید آن را به سپرده ای که ربات از آن استفاده می کند اضافه کنید ، بنابراین سپرده را افزایش می دهد. هنگامی که این تنظیم فعال شود ، تمام سود عملکرد BOT به کیف پول مجازی که این ربات از آن استفاده می کند ، اعتبار می یابد.
 • توزیع لگاریتمی: معمولاً شبکه سفارش به گونه ای محاسبه می شود که تمام سفارشات موجود در آن بصورت خطی واقع شده اند ، در همان فاصله از یکدیگر در کل با همپوشانی قیمت. اگر قیمت کمی نوسان کند ، اولین سفارشات موجود در شبکه ، که از نظر حجم کمترین میزان هستند ، بیشتر اجرا می شوند. اگر می خواهید سپرده های بیشتری را برای تجارت با نوسانات قیمت اندک جذب کنید ، می توانید از توزیع لگاریتمی استفاده کنید که چگالی سفارش را در نزدیکی قیمت فعلی افزایش می دهد و هنگام دور شدن از قیمت فعلی ، تراکم سفارش را کاهش می دهد. چگالی سفارش را می توان با افزایش یا کاهش فاکتور لگاریتمی متفاوت برای موقعیت های مختلف تنظیم کرد. در بیشتر موارد ، فاکتور لگاریتمی مقدار = 1. 5 مناسب است. با کلیک بر روی ماتریس View سفارشات ، می توانید شبکه محاسبه شده سفارشات را مشاهده کنید.
 • محدودیت قیمت: از این تنظیمات برای جلوگیری از شروع خرید خیلی گران استفاده کنید و شروع به فروش بسیار ارزان کنید. این حداکثر قیمت را در بالای آن تعیین می کند که ربات چرخه ای را برای الگوریتم طولانی شروع نمی کند و حداقل قیمت زیر آن ربات چرخه ای را برای الگوریتم کوتاه شروع نمی کند.
 • اولین سفارش تا حدی را با سود اصلاح کنید: این اتفاق می افتد که اولین مرتبه در شبکه تا حدی اجرا شد ، اما قیمت در جهت دیگر پیش رفت. این اتفاق می افتد وقتی که ربات یک انبار بزرگ را اداره می کند و سفارشات در شبکه بسیار بزرگ است ، حتی اولین مورد. در چنین شرایطی ، می توانید مدت زیادی صبر کنید تا قیمت بازگردد و دستور به طور کامل اجرا شود تا الگوریتم به کار خود ادامه دهد. با فعال کردن این تنظیم ، می توانید درصد سود را برای محاسبه قیمت تعیین کنید که در صورت لغو یک سفارش جزئی اجرا شده و سفارش چرخه نهایی برای مبلغ آن ، سود کسب می کنیم. از این گذشته ، قیمت در مسیری پیش رفت که سود کسب خواهیم کرد ، اما معلوم شده است که این سفارش خیلی بزرگ است.
 • الگوریتم خودکار فلاپی: بسته به شرایط خاص ، ربات می تواند چرخه فعال فعلی را متوقف کند ، تمام سفارشات فعال ، از جمله سود را لغو کند ، و سپس سپرده دریافت شده از کار را به کیف پول یک ربات دیگر (با الگوریتم مخالف) منتقل کنید و شروع کنیدآن را بالااطلاعات بیشتر در مقاله وبلاگ الگوریتم اتوماتیک فلاش
 • تعویض خودکار یک جفت معاملات: در آغاز عملیات ، BOT می تواند جفت معاملات را در تنظیمات خود به یک مورد دیگر تغییر دهد که در حال حاضر دارای شاخص های نوسانات مناسب تر برای تجارت موفق است. از آنالایزر نوسانات برای ارزیابی نوسانات ارزهای رمزنگاری شده استفاده می شود. این تعداد نوسانات قیمت چند جهته را در نزدیکترین زمان گذشته محاسبه می کند. آنها cryptocurrency را انتخاب می کنند ، که قیمت آن بارها تغییر کرده است. اطلاعات بیشتر در مقاله وبلاگ تعویض خودکار یک جفت معاملات

ما همچنین تنظیمات حالت موقعیت را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

8. حالت موقعیت

در تنظیمات ربات های آتی ، می توانید حالت موقعیت را تنظیم کنید.

در حال حاضر ، 2 حالت موقعیت در آینده Binance وجود دارد. آنها "حالت یک طرفه" و "حالت محافظت" هستند.

حالت موقعیت یک طرفه

به طور پیش فرض ، Exchange "حالت موقعیت یک طرفه" را تنظیم می کند. اگر نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ، باید هنگام پیکربندی ربات از این حالت استفاده کنید.

در حالت یک طرفه ، یک موقعیت فقط می تواند برای یک جفت معاملات به طور همزمان در یک جهت باز شود (این یک موقعیت کوتاه یا طولانی است).

دو تنظیم برای حالت موقعیت یک طرفه اضافه شده است. ما به شما توصیه می کنیم آنها را روشن کنید. در بیشتر موارد ، این تنظیمات تجارت آینده را تضمین می کند.

1) در صورت وجود موقعیت باز یا سفارشات فعال برای جفت فعلی ، ربات را شروع نکنید.

این تنظیم اجازه نمی دهد که ربات با تأثیرگذاری بر موقعیت باز (به صورت دستی یا توسط یک ربات دیگر) در تجارت از قبل آغاز شود. رباتها با تعویض خودکار یک جفت معاملات قادر به ورود به همان جفت نخواهند بود.

2) با پارامتر "کاهش موقعیت" یک سفارش سود را قرار دهید.

این تنظیم اجازه نمی دهد که ربات فراتر از موقعیت باز برود یا موقعیتی را در جهت مخالف باز کند.

حالت پرچین

در حالت Hedging ، می توانید موقعیت های چند جهته مستقل را برای یک جفت معاملات به طور همزمان باز کنید (موقعیت های طولانی و کوتاه را برای یک جفت معاملات همزمان باز نگه دارید).

این حالت موقعیت به شما امکان می دهد دو ربات را همزمان در یک جفت با الگوریتم های مختلف اجرا کنید. دو موقعیت چند جهته باز خواهد شد و هر ربات فقط موقعیت خود را کنترل می کند.

توجه! حالت موقعیت برای همه جفت های معاملاتی یکسان است ، بنابراین شما نمی توانید ربات ها را با حالت های مختلف موقعیت اجرا کنید.

حالت موقعیت فقط در صورت عدم وجود موقعیت باز قابل تنظیم (تغییر) است. بنابراین ، اگر تصمیم دارید حالت موقعیت را تغییر دهید ، باید مطمئن شوید که تمام رباتها متوقف شده اند و موقعیت های آنها بسته است. علاوه بر این ، شما باید تمام موقعیت های باز شده دستی را ببندید و فقط در آن زمان حالت موقعیت را تغییر دهید. نیازی نیست که حالت موقعیت را به صورت دستی در مبادله برای کار ربات تغییر دهید. BOT حالت موقعیت حالت راه اندازی را بررسی می کند و آن را به یکی از تنظیمات در تنظیمات BOT تغییر می دهد.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 41 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:41