بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل رمزنگاری برای سرمایه گذاری (2022)

ساخت وبلاگ

نانسن ابزارهای برتر تجزیه و تحلیل رمزنگاری را برای کمک به مبتدیان تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه تر تجزیه و تحلیل می کند!

فهرست مطالب

معرفی

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه دشوار است. در حالی که بیت کوین بیش از یک دهه است که وجود دارد ، بیشتر برنامه ها و بخش هایی که امروزه ساخته می شوند فقط در چند سال گذشته پدید آمده است. در بازارهای سنتی ، به ندرت این فرصت را می گیرید که در این چرخه زندگی خود در این شرکت ها سرمایه گذاری کنید. این منجر به پتانسیل صعودی بزرگتر برای سرمایه گذاران رمزنگاری می شود اما همچنین باعث افزایش نوسانات و دشواری در ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری می شود.

در این مقاله ، ما تعدادی از بهترین ابزارها را برای کمک به شما در سفر سرمایه گذاری رمزنگاری خود پوشش خواهیم داد. اگر تازه وارد فضا هستید ، راهنمای ما را در مورد مواردی که باید هنگام سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده جستجو کنید و اینکه چرا Blockchain Analytics ابزار نهایی برای درک فضای برای ایجاد پایه و اساس ابزارهای ذکر شده در زیر است ، بررسی کنید.

توجه: لیست ابزارهای ارائه شده در بالا جامع نیست و ابزارهای بی شماری دیگر وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد. لیست را به عنوان مجموعه ای از ابزارهای مکمل مشاهده کنید که در طی مراحل تحقیقاتی می توانند در رابطه با یکدیگر استفاده شوند.

نانسن

Nansen پیشرو پلت فرم تحلیلی blockchain با تأکید سنگین بر ظاهر سیگنال با داده های زنجیره ای زمان واقعی است که با برچسب زدن کیف پول های رمزنگاری شده است. با برچسب زدن بیش از 120 میلیون کیف پول ، نانسن جامع ترین پوشش آنچه را که در واقع در Crypto اتفاق می افتد ارائه می دهد. سرمایه گذاران ، چه خرده فروشی و چه نهادی ، از نانسن برای کشف فرصت ها ، انجام دقت و دفاع از اوراق بهادار خود استفاده می کنند.

این پلتفرم در حال حاضر از 9 زنجیره پشتیبانی می کند - اتریوم ، چند ضلعی ، زنجیره BNB ، بهمن ، Fantom ، Arbitrum ، Ronin ، Celo و Terra Classic. زنجیرهای جدید دائماً اضافه می شوند و سولانا در نقشه راه قرار دارد. این به کاربران بینش عمیق تری نسبت به آنچه در واقع در زنجیره ای از طریق تحقیقات blockchain خود اتفاق می افتد ، ارائه می دهد و به کاربران کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرند.

یکی از مهمترین مزیت های نانسن ، برچسب های پول هوشمند آن است که به کاربران امکان می دهد تا توجه داشته باشند که بهترین ها در فضا چه کاری انجام می دهند.

همه چیز در مورد این ابزار به منظور گشت و گذار در سیگنال پذیرایی می شود. صفحه اصلی داغترین قراردادها را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد ، افزایش بالای منابع پول هوشمند و جریان/خروج برتر از کیف پول های هوشمند.

داشبوردهای دیگر به طور گسترده به 2 دسته اصلی تقسیم می شوند - کشف و کوشش. داشبورد Discovery به منظور کمک به کاربران در کشف فرصت های جدید ، نشانه های سطحی و روندهایی است که قبل از جریان اصلی در حال توسعه هستند. داشبوردهای کوشش به کاربران این امکان را می دهد تا پس از شناسایی فرصت ها برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری آگاهانه ، شیرجه های عمیق را انجام دهند.

دو داشبورد با کوشش محبوب ترین حالت خدا و پروفایل کیف پول است.

Token God Mode داده های مفصلی را در مورد یک نشانه خاص ارائه می دهد. کاربران می توانند به معاملات ، داده های توزیع نگهدارنده توکن (تعداد دارندگان پول هوشمند ، تعداد دارندگان منحصر به فرد ، طول برگزاری ، کیف پول بالا و غیره) نگاه کنند و حتی تعادل مبادله رمزنگاری را ردیابی کنند.

Profiler Wallet بینش را در مورد یک کیف پول خاص به شما ارائه می دهد. این یک نمای کلی از منابع موجود در کیف پول را به شما نشان می دهد ، تجزیه و تحلیل همتایی که کیف پول با آنها تعامل کرده است ، معاملات رمزنگاری اخیر و حتی NFT ها.

داشبوردهای عمومی دیگری نیز وجود دارد که نمای کلی از بخش های مختلف در Crypto را ارائه می دهد - Project ، Multichain ، Defi Paradise & Dao Analytics. Dashboards Project داده های زنجیره ای را در پروژه های مختلفی مانند Axie Infinity ، Lido و Looksrare به نمایش می گذارد.

داشبوردهای چندچینی نمای کلی از blockchain مورد علاقه شما را ارائه می دهد ، و بینشی از معیارهای کلیدی مانند کاربران فعال روزانه ، معاملات روزانه و تعداد کاربران/معاملات پروتکل های ساخته شده در بالای زنجیره به شما ارائه می دهد. Defi Paradise مروری بر آنچه در Defi اتفاق می افتد و چه پول هوشمند در فضا انجام می دهد ، به کاربران ارائه می دهد. DAO Analytics نمای کلی از دارایی های مایع DAO و رأی دهندگان فعال در Dao Paradise را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا از طریق حالت DAO God Mode به داده های زنجیره ای خاص DAOS شیرجه بزنید.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول هستید ، ما قسمت های هفتگی ساعات اداری را در YouTube داریم که در آنجا داشبوردهای مختلف و نشت های گاه به گاه آلفا را طی می کنیم. برای همه شما خوانندگان خارج از کشور ، ما مقاله ای را نوشتیم که نحوه سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را شامل می شود که دارای یک دسته از داشبورد نانسن است.

اگر شما به شخص بیشتری دست دارید ، امروز برای شروع ثبت نام کنید!

قسمت

مشابه Nansen ، Glassnode همچنین یک بستر تحلیلی در زنجیره ای است. با این حال تفاوت در تمرکز دو سیستم عامل نهفته است. نانسن بر غنی سازی فعالیت های زنجیره ای با برچسب ها و نقشه برداری از دنیای چندکله ای تمرکز دارد ، Glassnode بیشتر به خاطر تجزیه و تحلیل BTC خود شناخته شده است که هر متریک مورد نظر شما را پوشش می دهد.

فراتر از داده های زنجیره ای ، مانند عرضه مبادلات ، عرضه در گردش ، آدرس های فعال روزانه ، شمارش معاملات و غیره ، Glassnode بسیاری از معیارهای دیگر را برای BTC پوشش می دهد. مشتقات ، داده های معدنچی ، شاخص های بالا/پایین بازار بالقوه (NUPL ، درصد آدرس های سود و غیره) و داده های BTC ETF نمونه هایی از سایر معیارهایی هستند که آنها را پوشش می دهند.

Coingecko و CoinmarketCap

دو مورد از سایتهای متداول در کل رمزنگاری. Coingecko و CoinmarketCap دو سایت پیشرو در سایت ردیابی قیمت رمزنگاری هستند. هر دو به کاربران این نمایش را ارائه می دهند که چگونه بازار کلی از دیدگاه عملکرد قیمت انجام می دهد. هر دو طرف توکن ها را به دسته بندی ها تقسیم می کنند که به کاربران امکان می دهد تا از عملکرد دسته های مختلف و همچنین پروژه های جدید بالقوه ، نمای کلی کنند.

اگر ترجیح می دهید قیمت های موبایل را بررسی کنید ، خوشحال خواهید شد که هر دو سایت دارای برنامه های تلفن همراه هستند که تجربیات کاربر خوبی را ارائه می دهند. یک جایگزین عالی برای بررسی قیمت ها در هنگام باز کردن برنامه مبادله مورد علاقه خود بسیار دردناک است.

دوری

Defillama برای تعداد کل مقدار قفل شده (TVL) برای پروتکل های DEFI و blockchains به عنوان منبع Go to Source است. این پلتفرم دارای شماره TVL برای پروتکل های DEFI در بیش از 120 زنجیره مختلف و خود زنجیر است. TVL یکی از متداول متداول است که در مورد ارزیابی پروتکل DEFI و در بعضی مواقع حتی برای ارزیابی blockchains می آید. TVL را می توان به عنوان یک سنج از اعتماد و علاقه کاربران به یک پروتکل خاص مشاهده کرد. پروتکل هایی که قابل اعتماد تر هستند و کاربران واقعی را به خود جلب کرده اند ، احتمالاً با افزایش فعالیت کاربران ، TVL خود را با گذشت زمان بالا می برد.

پایانه توکن

ترمینال Token یک طرفدار مورد علاقه در میان آن دسته از امور مالی سنتی است. این پلتفرم دارای معیارهایی است که معمولاً هنگام ارزیابی سهام و شرکتهای سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. درآمد ، نسبت قیمت به فروش ، نسبت قیمت به درآمد و ارزش خزانه ، معیارهای اصلی آنها در اختیار کاربران قرار می گیرند. این به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا پروتکل های رمزنگاری را به همان روشی که شرکت های سنتی را ارزیابی می کنند ، ارزیابی کنند.

این سایت دارای یک برگه خلاصه "هفتگی Movers" است که می تواند پروتکل های سطحی را که ممکن است شما از توجه شما غافل شده باشید ، سطح کند. همچنین یک جدول داده وجود دارد که تغییرات در معیارهای مختلف را در دوره های زمانی مختلف نشان می دهد.

نمای بازرگانی

TradingView احتمالاً نیازی به معرفی ندارد. اگر هر مقدار وقت را صرف سرمایه گذاری کرده اید ، چه در بازارهای سنتی و چه در Crypto ، قطعاً از این ابزار شنیده اید. ابزارهای ذکر شده در بالا به سرمایه گذاری اساسی ، به شما کمک می کنند تا با جزئیات بیشتری یک پروتکل خاص را درک کنید. از طرف دیگر ، TradingView به تجزیه و تحلیل فنی کمک می کند و یکی از بهترین ابزارهای نمودار در آنجا است. شما می توانید نمودارها را تقریباً با هر شاخص فنی که وجود دارد ، پوشانده و بر اساس شاخص های معاملاتی یا استراتژی های معاملاتی انتخاب خود ، هشدارهایی را تنظیم کرده و تنظیم کنید.

نتیجه

فناوری blockchain داده ها را به راحتی در دسترس قرار می دهد ، هنگام تجزیه و تحلیل یک پروژه رمزنگاری در مقایسه با بازارها و شرکت های سنتی ، روش ها و معیارهای جدیدی را باز می کند. فراتر از تکیه بر معیارهای سنتی مانند نسبت های مالی ، کیفیت تیم در پشت پروژه ، خود محصول واقعی ، شما از مزایای اضافی داده های زنجیره ای برخوردار هستید. داده های زنجیره ای به شما امکان می دهد تا ببینید که چه کسی در حال خرید نشانه است ، پروفایل این خریداران و الگوهای نقطه ای قبل از اعلام واقعاً چیست. استفاده از همه ابزارهای ذکر شده در بالا به شما کمک می کند تا در مورد پروتکل هایی که به آنها علاقه مند هستید ، تجزیه و تحلیل جامع تر انجام دهید و ممکن است به شما کمک کند با گذشت زمان به یک سرمایه گذار بهتر تبدیل شوید.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 76 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:19