چگونه بدانیم چه موقع تسلیم شوید ، چه موقع محوری و چه موقع ادامه دهید

ساخت وبلاگ

ممکن است قبل از پیدا کردن موفقیت ، هر سه را انجام دهید.

شما تجارت خود را بر روی یک رویا ساخته اید ، و سپس رویای شما به واقعیت سقوط کرد. موانعنفرت هاصورتحساب. مشتریانی که نمی خواهند آنچه را که شما فکر می کردند آنها را می خواستند در کمیت مورد نظر شما.

گرانت ضعف |گتی ایماژ

تماس با آن تنها گزینه شما نیست - لزوما بهترین گزینه شما نیست. در عوض ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که تجارت خود را محوری کنید یا در مواجهه با مخالفت ادامه دهید.

چگونه می توانید بگویید چه موقع باید محوری ، ادامه یا پلاگین را بکشید؟اگر هم اکنون با این سؤال روبرو هستید ، برای پاسخ هایی که از پسری که چندین بار در آنجا بوده است ، بخوانید. و به آنجا می رود تا اطمینان حاصل شود که تجارت وی به طور مداوم در حال رشد است.

محور موفقیت بیشتر

هر شغلی که شروع می کنید در مقطعی یا نقطه دیگری محور خواهد بود. این اتفاق می افتد که از کسانی که در خدمت آنها هستید بازخورد دریافت کنید و تغییر می دهید تا نیازهای آنها را بهتر برآورده کنید.

اگر هویت شرکت خود را بر روی یک محصول ، فرآیند یا مزیت قرار دهید ، پس تجارت شما دارای تاریخ انقضا داخلی است. سرانجام ، مانند همه چیز ، آن چیزی که شما دوست دارید منسوخ و فراموش شده است.

از طرف دیگر به درستی محور قرار بگیرید و تجارت شما در آزمون زمان قرار خواهد گرفت.

یکی از بزرگترین شرکت های آدامس در جهان فقط به دلیل محوری به موقع وجود دارد. ویلیام وریگلی جونیور صابون و جوش شیرین را فروخت و او با هر خرید در یک بسته آدامس رایگان پرتاب می کرد. به زودی ، وریگلی متوجه شد که مشتریانش از صابون یا جوش شیرین بیشتر از آدامس او هیجان زده بودند. او به جای اینکه این واقعیت را تاسف کند ، آدامس وریگلی را تأسیس کرد. سپس او یک نمونه رایگان را به هر خانه ذکر شده در یک کتاب تلفن ایالات متحده ارسال کرد.

وریگلی این کار را کرد زیرا می دانست که مردم آنچه را که باید ارائه می داد دوست داشتند. او همچنین می دانست که آنها برای اطلاعات بیشتر باز می گردند. حق با او بود.

اما چه موقع زمان محوری در شرکت شما است - کسی که حتی ممکن است کل هدف شرکت شما را تغییر دهد؟

من به همین دلایل محوری را ضروری می دانم.

  1. شما متوجه می شوید که نیاز به ملاقات با بسیاری از شرکت های دیگر برآورده می شود و از شما غافل می شوند. در این شرایط ، یک طاقچه باز در صنعت خود حک کنید یا مکان جدیدی برای حرکت پیدا کنید.
  2. شما ده ها سرویس ارائه می دهید ، و فقط سه نفر از آنها برای شما پول می گیرند. با گذشت زمان ، بازارها تغییر می کنند. اگر سازنده پول شما به یک پول دهنده تبدیل می شود ، چربی را قطع کرده و به ساخت امپراتوری خود بازگردید.
  3. هیچ هیجان در شرکت شما یا در بین مشتری شما وجود ندارد. در عین حال ، مشتریان شما درخواست خدمات یا کالایی متفاوتی را که ارائه نمی دهید درخواست می کنند و تیم شما اشاره نمی کند که مشتریان به چیزی وارد می شوند. نکات را بگیرید و تجارت خود را در آن جهت با فشار کامل فشار دهید. به اندازه کافی سخت فشار دهید و موفقیت در اندازه Wrigley خواهید داشت.

پایدار و سود سهام

در مورد پایدار چیست؟آیا این برای یک کارآفرین ضروری نیست؟البته این است.

پایداری هنگامی که برنامه ای را ارائه داده اید ، پرداخت می کند و همه چیز در برنامه پیش می رود. برخی از مردم نمی فهمند که هر ایده تجاری یک شبه به پول عظیم منجر نمی شود.

انجام میدهم. به همین دلیل من روزها و شبها کار کردم که تجارت خود را به چیزی تبدیل کردم که می تواند تمام وقت از من پشتیبانی کند. من یک آشپز سرخ شده در دیزنی لند و یک تندرست در یک نوار همجنسگرا بودم ، همه در حالی که اشتیاق واقعی خود را به عنوان یک مربی شخصی دنبال می کردم.

این روزها ، خوشحالم که هر شب به خانه نمی آیم مانند سس کچاپ پوسیده ، اما همیشه از آن زمان در زندگی خود سپاسگزارم. این معنای واقعی کار سخت را به من آموخت و مرا آزمایش کرد تا ببینم آیا واقعاً به اشتیاق خود به تناسب اندام متعهد هستم. اگر در حال حاضر در یک مکان مشابه هستید ، به شما قول می دهم که این یک نعمت است ، نه نفرین.

بنابراین ادامه دهید و چشم خود را به این جایزه نگه دارید. ایده طلایی شما هنگام کار در کار کار خواهد کرد. وقتی این اتفاق بیفتد ، مشتریانی خواهید داشت که در مورد خدمات یا محصولات شما سر و کار دارند. و شبهات؟آنها می بینند که شما درست بودید و آرزو می کنند که آنها ایده و gonads داشته باشند تا همین کار را انجام دهند.

همانطور که در این دوره می ماند ، به یاد داشته باشید که هدف اصلی شما به عنوان یک کارآفرین این است که ثروت ناعادلانه ایجاد کنید. و این ثروت عظیم فقط زمانی حاصل می شود که ارزش گسترده ای را به جهانیان ارائه می دهید. هر دو حقیقت را حفظ کنید و بتوانید زندگی مورد نظر خود را زندگی کنید ، آنچه را که شایسته آنهاست ، به مردم خود بپردازید و تأثیر واقعی بر اطرافیان خود بگذارد.

پلاگین را برای نجات آنچه باقی مانده است بکشید

اکنون برای دردناک ترین گزینه: کشتن یک پروژه یا شرکت در کل. با وجود درد ، گاهی اوقات خلاص شدن از شر شرکت شما ضروری است. پلاگین را وقتی ...

  1. شما وقت خود را قرار داده اید ، به تحقیق عمل کرده اید ، تماشا کرده اید که هر دلار به کجا می رود ، محور برای موقعیت بهتر تجارت برای موفقیت است ، و شما هنوز سود مورد نیاز خود را کسب نمی کنید. این می تواند با هر ایده ای اتفاق بیفتد ، بنابراین پول خود را در یک کشتی در حال غرق کردن ادامه ندهید.
  2. شما نمی توانید اعضای تیم را در طولانی مدت نگه دارید. در هر صورت شما یک درد عظیم برای کار با آن هستید ، محصول یا خدمات شما خیلی عالی نیست ، یا به اندازه کافی پرداخت نمی کنید زیرا به اندازه کافی ایجاد نمی کنید. صرف نظر از علت ، اگر استعداد خونریزی دارید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که پلاگین را بکشید.
  3. یک گزینه جالب تر در افق وجود دارد. اگر وضعیت فعلی تجارت شما از بین می رود ، شکایت خود را متوقف کنید. ترمزها را بزنید و کار عمیق را شروع کنید تا آنچه را که واقعاً می خواهید کشف کنید. هنگامی که می توانید آن هدف را به وضوح ببینید ، چشم انداز خود را به صورت معکوس در یک برنامه بازی قرار دهید. سپس بر روی آن طرح پرش کنید مثل اینکه فردا وجود ندارد.

انجام این کار ممکن است سخت ترین کارهایی باشد که تاکنون انجام داده اید ، اما با زمان خود چه ارتباطی دارید؟یا به سمت ساخت امپراتوری خود حرکت کنید یا پسر دیگری شوید که باید داشته باشد ، باید داشته باشد.

انتخاب ویراستاران کارآفرین

این دوستان از یک استراتژی کم ارزش برای اجرای یک فشار جانبی Charcuterie استفاده می کنند که در ماه دسامبر حداقل 80،000 دلار درآمد دارد

جابجایی به یک هفته کار 4 روزه به نظر می رسد یک ایده عالی است. اما آیا واقعاً می تواند فرسودگی را بدتر کند؟

این هنرمند که بیش از 1 میلیون دلار تدریس کلاس های آنلاین را ایجاد کرده است ، نحوه کسب درآمد در سال 2023 را خراب می کند

مورد علاقه های منطقه ای و شرکت های ملی در رده بندی زنجیرهای برتر رستوران های آمریکا برای سال 2023 قرار گرفتند. آیا شما به این لیست پرداختید؟

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 90 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:04