تجارت

ساخت وبلاگ

ما بر روی نیازهای شما تمرکز می کنیم ، نه فقط آخرین روندها.

ایده های خوب ناشی از تحقیقات انجام شده با درک آنچه مشتری به آن نیاز دارد - و بازار چه چیزی می تواند ارائه دهد. این فقط نوع رویکردی است که می توانید از ریموند جیمز انتظار داشته باشید.

میزهای معاملاتی ما بر اهداف نهایی مشتریان ما متمرکز است. ما از نزدیک حرکت بازار را برای کشف ارزش نسبی بررسی می کنیم. ما پرتفوی ها را برای شناسایی فرصت ها و چالش ها در شرایط فعلی و بالقوه بازار آینده بررسی می کنیم. و توصیه های ما صرفاً به نفع سودآوری شما ضمن مدیریت ریسک و پیگیری دستورالعمل های سرمایه گذاری شما انجام می شود.

بر خلاف بسیاری از بنگاه های وال استریت ، ما به محصولات خودمان محدود نمی شویم. به طور معمول با داشتن بیش از 1. 5 میلیارد دلار در کل موجودی درآمدی ثابت ، موجودی را از منابع متنوع مشاهده و انتخاب می کنیم.

ریموند جیمز با داشتن حدود یک تاجر به هر سه فروشنده و به طور متوسط بیش از 21 سال تجربه برای هر معامله گر ، تمام تلاش خود را برای بستن یک معامله بهتر از هر کس دیگری انجام می دهد.

سرمایه گذاری شامل ریسک است و شما ممکن است بدون در نظر گرفتن استراتژی انتخاب شده ، سود یا زیان را متحمل شوید.

شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی

فعالیت میز تجارت شرکت ریموند جیمز بر مشتریان و نیاز آنها به نقدینگی متمرکز است. در حالی که بخش متوسطی از معاملات بین دلاری است ، اکثر معاملات نیاز مشتری به خرید و فروش اوراق بهادار را تسهیل می کند. نیروی فروش متنوع ما به ما این امکان را می دهد تا انواع اوراق بهادار شرکت ها را به طیف گسترده ای از حساب ها توزیع کنیم. با کل خطوط موجودی موجودی درآمدی بیش از 1. 5 میلیارد دلار ، ما در صورت اجازه شرایط ، انعطاف پذیری داریم تا حساب های خود را در خود جای دهیم.

اوراق قرضه شرکت مبتنی بر تحقیق ، تجربه ، شهود - و تحقیقات بیشتر است. تلاش شرکتی ما توسط تحلیلگران اختصاصی که اعتبار را ارزیابی می کنند ، توصیه می کنند ، توصیه های ارزش نسبی را ارائه می دهند و استراتژی های نمونه کارها را توسعه می دهند. ما فقط به دنبال فرصت هایی نیستیم که مشتری های ما را به یک دلار تبدیل کند. ما به دنبال این هستیم که از سرمایه گذاری در برابر کاهش اصول و بدتر شدن اعتبار محافظت کنیم.

ریموند جیمز با ارزیابی بخش های طاقچه و ردیف دوم صادرکنندگان به دنبال افزودن ارزش برای مشتریان ما است - مناطقی که وال استریت تمایل به غافل شدن دارد. ما وظیفه خود را برای نوشتن تحقیقات عینی و بی طرفانه بسیار جدی می گیریم. مشتریان ما انتظار داشتند که ما با تفکر انتقادی و قضاوت اساسی ، نظرات اعتباری از ما حمایت کنیم.

دولت

فلسفه تجارت

فلسفه تجارت ما از فلسفه شرکت ما پیروی می کند - مشتری محور. ما در حمایت از مشتریان خود اوراق قرضه خریداری و موقعیت می کنیم. و بر خلاف اکثر شرکت های وال استریت ، ما فقط به محصولات خودمان محدود نمی شویم. ما اوراق بهادار را از همه جا مشاهده و انتخاب می کنیم. ما خرید خود را با نیازهای خاص مشتریان خود تراز می کنیم - خواه به دنبال ارزش نسبی در موضوعات جدید ساخت یافته یا بهره برداری از ارزش کشف نشده در بازارهای ثانویه. این فقط فکر نمی کنیم. این چگونه تجارت می کنیم.

قابلیت های زیر نویس

ریموند جیمز یکی از بنگاههای فعال در تجارت آژانس است. ما برای کلیه GSE ها از جمله اعتبار مزرعه فدرال ، بانک وام فدرال در خانه ، فردی مک ، فانی مای ، کشاورز MAC و بانک جهانی تحت عنوان کارآزمایی هستیم. ریموند جیمز عضو گروه های مناقصه قابل تماس با اعتبار مزرعه فدرال و بانک وام فدرال در خانه است. ما همچنین در یادداشت تخفیف گروه های بانک وام خانه فدرال ، فردی مک و اعتبار مزرعه فدرال هستیم

هدف ما در کارنامه نویسی ساختار و خرید اوراق بهادار حراج متناسب با نیازهای مشتریان است. این شرکت به طور روزانه در آژانس شماره جدید آژانس فعالیت می کند ، که به مشتریان ما بیشترین فرصت های سرمایه گذاری را در بازار آژانس شماره جدید می دهد. Raymond James Structures GSE محصولات GSE که به طور خاص متناسب با نیازهای مشتریان ما است ، و ما نقدینگی عالی برای این اوراق قرضه پس از تجارت در بازار ثانویه فراهم می کنیم.

پرسنل تجارت

تجارت خوب توسط یک شرکت انجام نمی شود. این تیم توسط تیمی از افراد ساخته شده است ، که در آنچه انجام می دهند و در نیازهای مشتری آگاه هستند ، تجربه شده است. با میانگین بیش از 25 سال تجربه برای هر معامله گر ، ریموند جیمز افتخار می کند که بهتر از هر کس دیگری معامله را ببندد. و از بالا شروع می شود. بیل مولر ، رئیس میز دولت ، به برخی از متخصصان برتر بازار از جمله سه معامله گر سه خط پیوسته است. علاوه بر این ، ما معامله گران اختصاص داده شده ای داریم که در منطقه ساختاری محصول قرار دارند و در آنجا آژانس های شماره جدید را تحت تأثیر قرار می دهیم. با ریموند جیمز ، تجربه و نگرش در نظر گرفته شده برای ارائه بهترین اعدام - هر بار.

موقعیت های موجودی

میز دولت تا 500 میلیون دلار در شماره جدید و آژانس های ثانویه به همراه ابزارهای بازار پول قرار دارد. این میز همچنین روزانه در زمینه نوشتن موضوعات جدید کار می کند. و با توجه به تمرکز مشتری ، ما متعهد هستیم که موقعیت ها را به هر سطح لازم برای برآورده کردن تقاضای سرمایه گذار افزایش دهیم. میز دولتی ریموند جیمز متعهد است که به طور فعال در کلیه آژانس های حامی دولت ، به ویژه مواردی که ما تحت تأثیر قرار می دهیم ، یک بازار ثانویه ایجاد کند ، و گزینه هایی را برای اعدام فراهم می کند که نیازهای سبد شخصی شما را برآورده می کند.

تحت حمایت وام

فلسفه تجارت ما از فلسفه شرکت ما پیروی می کند - مشتری محور.

ما در حمایت از مشتریان خود اوراق قرضه خریداری و موقعیت می کنیم. و بر خلاف اکثر شرکت های وال استریت ، ما فقط به محصولات خودمان محدود نمی شویم. موجودی ها را از منابع مختلف مشاهده و انتخاب می کنیم. به طور معمول با داشتن بیش از 1. 5 میلیارد دلار در کل موجودی درآمدی ثابت ، خرید خود را با نیازهای خاص مشتریان خود تراز می کنیم-خواه به دنبال ارزش نسبی در محصول ساختاری با شماره جدید یا بهره برداری از ارزش کشف نشده در بازارهای ثانویه.

پرسنل تجارت

تجارت خوب توسط یک شرکت انجام نمی شود. این تیم توسط تیمی از افراد ساخته شده است ، که در آنچه انجام می دهند و در نیازهای مشتری آگاه هستند ، تجربه شده است. شما برای یافتن یک گروه با تجربه تر در هر کجا ، تحت فشار قرار خواهید گرفت. هشت معامله گر تمام وقت در میز اوراق بهادار تحت حمایت وام به طور متوسط 18 سال در هر کار و تلاش خود را در بخش های اصلی بازار تحت حمایت وام متمرکز می کنند. این بخش ها عبارتند از: اوراق بهادار عبور با نرخ ثابت ، اوراق بهادار عبور با نرخ قابل تنظیم و اوراق بهادار تعهد وام مسکن. میز تجارت ما افزایش یافته است تا حجم سالانه بیش از 45 میلیارد دلار اوراق بهادار تحت حمایت وام را کنترل کند.

موقعیت های موجودی

فلسفه و الگوی تجاری ما ساده است. ما از موقعیت های موجودی و سرمایه خود برای اجرای معاملات به نمایندگی از مشتریان استفاده می کنیم. ما علاقه ای به موقعیت اختصاصی برای سود معاملات کوتاه مدت برای شرکت خود نداریم. ترکیبی از متخصصان باتجربه و تحقیقات برجسته به ریموند جیمز اجازه داده است تا محصولات جدیدی را تولید کند و تماس های دقیق و دقیق تولید کند. با روابط عالی با چندین شرکت بزرگ وال استریت ، این میز به عرضه گسترده ای از محصول دسترسی دارد و اطمینان حاصل می کند که نیازهای شما به سرعت ، به طور مؤثر و حرفه ای برآورده می شود.

شهرداری

گروه مالی عمومی ریموند جیمز 10 نویسنده برتر چند ساله در سطح ملی اوراق قرضه شهرداری است ، رتبه بندی که ما به طور مداوم بیش از یک دهه به دست آورده ایم. این رتبه بندی به تعهد بی بدیل ما به نوآوری ، خدمات مشتری و اجرای برتر پرداخت می کند.

41 حرفه ای تجارت و تحریریه در هشت میز شهرداری ما به طور متوسط بیش از 20 سال در این تجارت است و 609 شماره به ارزش بیش از 18. 271 میلیارد دلار به عنوان مدیر ارشد در سال 2021 را به عهده گرفت.

SBA/USDA

ریموند جیمز بیش از 20 سال است که به طور جدی در خرید و فروش محصولات وام تضمین شده دولت درگیر شده است. ما از زمان آغاز برنامه جمع آوری وام در سال 1984 ، ما همچنان به عنوان یک استخر فعال وام های تضمین شده دولت هستیم. جهانی که ما پوشش می دهیم نه تنها SBA (مدیریت تجارت کوچک) 7 (الف) و 504 وام ، بلکه توسعه روستایی USDA/ USDA را شامل می شود. تجارت و صنعت (وزارت کشاورزی ایالات متحده) ، وام FSA (آژانس خدمات مزرعه) و اوراق بهادار SBAP و SBIC با نرخ ثابت.

با تکامل مقررات و مقررات ، ما تلاش می کنیم تا خدمات و راه حل های بی نظیری را برای مشتریان خود درگیر در زمینه نوشتن محصولات وام تضمین شده دولت ارائه دهیم. به عنوان یک سرویس کامل ، شرکت کارگزاری ملی و عضو انجمن ملی وام دهندگان تضمین شده دولت (NAGGL) ، ما عمق و اعتبار لازم را برای کمک به آن داریم.

لطفاً با هر سؤالی که ممکن است در 877. 336. 8063 یا [email protected] داشته باشید ، با ما تماس بگیرید.

تجارت کل وام

میز معاملات وام کل ریموند جیمز بیش از دو دهه در بازار وام ثانویه فعال بوده است. ما در ارائه خدمات استثنایی ضمن تجزیه و تحلیل اوراق بهادار وام مشتری و کمک به آنها در خرید و فروش وام های آنها تخصص داریم.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 33 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:51