امور مالی یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

بازارهای ایالات متحده در 2 ساعت 18 دقیقه بسته می شوند

S& P 500

30

نیل

راسل 2000

نفت خام

نقره

یورو/دلار

پیوند 10 ساله

GBP/USD

USD/JPY

BTC-USD

CMC Crypto 200

ftse 100

نیکی 225

16 اسرار افراد موفق به شما نمی گویند

خواه این یک مدیرعامل ، ورزشکار برتر یا نوازنده برنده جایزه باشد ، ما اغلب به فکر مبارزاتی نیست که هرکدام در مسیر موفقیت خود با آن روبرو بودند. در حالی که برخی از شگفتی های گاه به گاه یک شبه وجود دارد ، موفقیت اغلب نتیجه خون ، عرق و اشک زیاد است.

در اینجا 16 راز وجود دارد که به افراد موفق کمک کرده است تا از زندگی چک برای چک کردن و بزرگ شدن آن جلوگیری کنند.

1. نظم و انضباط بی نظیر طول می کشد

نظم و انضباط می تواند در این مورد به چندین مورد مختلف اشاره کند ، از جمله فداکاری به کار ، مطالعه یا بهبود خود. اما یک چیز که افراد موفق به طور معمول مشترک هستند ، فداکاری در هدف نهایی آنها است.

همه ما در زندگی روزمره با حواس پرتی ها سر و کار داریم ، اما افراد موفق مجموعه ای از اولویت ها را دارند و می دانیم چگونه و چه موقع موانعی را برای جلوگیری از چیزی که ممکن است در اهداف خود باشد ، ایجاد کنیم.

2. شما باید اولویت های دیگر را فدا کنید

نکته دیگر که ممکن است افراد موفق به اشتراک نگذارند ، چیزی است که آنها برای اختصاص دادن وقت کافی به اهداف خود - مانند زمان با دوستان ، شب های آرامش بخش یا سایر فعالیت های لذت بخش یا ارزشمند - باید فدا کنند.

بخشی از ایجاد موانع برای رسیدن به یک هدف متأسفانه اغلب شامل قرار دادن مواردی است که ممکن است در مشعل پشتی بسیار لذت ببرید.

3. از دست دادن و شکست بپذیرید

شما قبلاً این داستان ها را شنیده اید - ورزشکاران بزرگی مانند مایکل جردن در مورد همه عکس هایی که او ساخته نشده است یا نویسندگانی مانند J. K. رولینگ در مورد چند بار سریال هری پاتر او قبل از انتشار آن رد شد.

مهمترین چیزها از داستانهایی از این دست این است که این افراد و موفقیت های دیگری مانند آنها نه تنها پذیرفتند که آنها شکست می خورند بلکه این شکست را در پیش گرفتند و ادامه دادند.

4- ریسک پذیری اجباری است

افراد موفق نمی ترسند خطرات را تحمل کنند. در حقیقت ، برای موفقیت باید خطرات خاصی را در پیش بگیرید. اگر بیش از حد از ترسیدن آن می ترسید ، هیچ کس قصد سرمایه گذاری در کسب و کار شما را ندارد یا نسخه خطی خود را منتشر نمی کند.

5. انتظار رد

رد شدن هنگامی که شما روی چیزی کار می کنید که واقعاً علاقه مند به آن هستید می تواند ویران کننده باشد. بسیاری از افراد احساس می کنند (و انجام می دهند) هنگامی که آنها به اندازه کافی طرد کردند ، تسلیم می شوند.

اما افراد موفق نیز به احتمال زیاد بارها رد شده اند. مهم است که به اندازه کافی با خودتان و ایده هایتان راحت باشید تا ادامه دهید.

6. خودباوری بسیار مهم است

درست مثل بقیه افراد، افراد موفق توانایی‌های خود را زیر سوال می‌برند و دوره‌هایی از شک به خود را نیز پشت سر می‌گذارند. تفاوت این است که افراد موفق اجازه نمی دهند این افکار منفی تسلط پیدا کنند و به دنبال اهداف خود ادامه می دهند.

نکته کلیدی این است که با وجود هر گونه شکست، به خود و توانایی های خود ایمان داشته باشید.

7. پوست ضخیم می گیرد

افراد موفق علاوه بر داشتن عزت نفس برای تعقیب اهداف خود، می توانند از عقب نشینی ها و انتقادها نیز سرسری بگیرند. آنها اعتقاد خاصی به کاری که قصد انجام آن را دارند دارند و علیرغم آنچه که دیگران ممکن است به آنها فکر کنند یا به آنها بگویند، به آن ایمان و جاه طلبی های خود وفادار می مانند.

افراد موفق پس از یک جلسه یا بررسی بد، ایده ها یا ارزش های خود را رها نمی کنند.

8. خارج از چارچوب فکر کنید

افراد موفق اغلب به جایی که هستند می رسند زیرا رویکرد جدیدی نسبت به چیزی در پیش گرفته اند. این اغلب شامل درجه خاصی از تفکر خارج از جعبه است.

استیو جابز، یکی از بنیانگذاران و مغز متفکر موفقیت اپل، کارآفرینان مشتاق را تشویق کرد که اجازه دهند کنجکاوی آنها را هدایت کند - یک فلسفه ساده که از خلاقیت و نوآوری پشتیبانی می کند.

9. نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید

خودآگاهی یکی دیگر از کلیدهای موفقیت است. به هر حال، مهم نیست که یک نفر چقدر موفق به نظر می رسد، هیچ کس در همه چیز خوب نیست.

آنهایی که در کسب و کار و سایر تلاش‌ها پیشرفت می‌کنند، این را می‌دانند، نقاط قوت خود را به نمایش می‌گذارند، و اغلب حمایت می‌کنند (یا افرادی را استخدام می‌کنند) تا به آنها در رفع نقاط ضعف کمک کنند.

10. روال روزانه مهم است

این بدان معنا نیست که هر روز باید ساعت 5 صبح از خواب بیدار شوید، فقط غذای خام بخورید، یا تغییرات عجیب و غریب دیگری در سبک زندگی که ممکن است دیده باشید مدیران عامل فناوری در مصاحبه‌های مختلف درباره آن صحبت کرده‌اند، انجام دهید. این فقط به این معنی است که شما از زمان خود بهترین استفاده را می کنید.

اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار جدید راه اندازی کنید، ممکن است به این معنا باشد که هر شب چند ساعت را به کار بر روی طرح کسب‌وکار خود اختصاص دهید یا یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید تا بهترین راه‌ها را برای ارائه به سرمایه‌گذاران بررسی کنید.

11. توانایی تمرکز کلید است

افراد موفق غالباً در تمرکز بر هدف اصلی خود استاد هستند، به این معنی که آنها توانایی حل مسائل دیگر و کمتر فوری را دارند.

این افراد به جای اینکه درگیر استرس در مورد تعداد ایمیل هایی که باید ارسال کنند یا اشتباهی در گذشته داشته باشند، می دانند چگونه حواس پرتی را خاموش کنند و برای رسیدن به آن هدف تلاش کنند.

12. اهداف باید مشخص باشند

برای اینکه روی یک هدف متمرکز شوید ، آنچه می خواهید به آن برسید نیز باید واضح باشد. کارشناسان توصیه می کنند از اهداف مبهم-مانند داشتن یک تجارت پرسود-و تمرکز روی اهداف خاص تر ، مانند داشتن یک رستوران برنده جایزه ، جلوگیری کنید.

هنگامی که اهداف مشخص است ، برنامه ریزی برای انجام اقدامات لازم برای انجام این اهداف ساده تر است.

13. شما باید تقویم خود را کنترل کنید

بخش دیگری از خرد استیو جابز که در طول سخنرانی فارغ التحصیلی در سال 2005 در استنفورد به اشتراک گذاشته شد این بود که چقدر مهم است که با وقت خود باهوش باشید. افراد موفق باید کنترل تقویم های خود را داشته باشند و در صورت نیاز به تمرکز روی کار ، احساس راحتی کنند.

مشاغل همچنین بر اهمیت دادن همه روزهای شما تأکید کرده و متوجه شده اند که چقدر چیزهای کوچک مانند خجالت و ترس از شکست در دراز مدت اهمیت دارند.

14. خودسازی بخشی از برنامه است

مهم نیست که در چه زمینه ای امیدوار باشید که موفق شوید ، باید به طور مداوم مهارت های خود را توسعه دهید. راکد بودن اغلب در راه موفقیت قرار می گیرد.

این ممکن است شامل خواندن منظم و پیگیری اخبار مربوط به مشاغل انتخابی شما ، گوش دادن به پادکست هایی باشد که می تواند به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند و از خود مراقبت کنید تا در بهترین شکل برای کار سخت باشید.

15. استرس باید مدیریت شود

وقتی در حال کار به سمت یک هدف بلندپروازانه هستید ، به طور طبیعی همه چیز اشتباه می شود. افراد موفق می دانند که چگونه استرس را مدیریت کنند تا مهم نیست که چه چیزی ظاهر شود ، آنها آن را اداره می کنند و اهداف مورد نظر خود را از دست نمی دهند.

16. یاد بگیرید که خود را به چالش بکشید

افراد موفق اغلب راه هایی برای پذیرش چالش ها پیدا می کنند. آنها ممکن است به همان اندازه هر کس دیگری ترسیده باشند که فرصتی را بدست آورند ، اما به هر حال این کار را می کنند ، دانستن اینکه اگر بخواهند به اهداف خود برسند ، خطر لازم است.

هنگام کار به سمت اهداف خود ، یک نقطه عطف مهم در یادگیری نحوه ترک منطقه راحتی خود و افزایش به چالش های جدید است.

خط پایین

تقریباً در پشت هر تلاش موفق ، داستان مبارزه ، نظم و انضباط و بی ترس کسی در مقابل طرد است - حتی وقتی آنها به دنبال راه هایی برای پرداخت اجاره بودند.

حتی والت دیزنی ، شاید یکی از مشهورترین نام های جهان ، یک بار از یک روزنامه محلی اخراج شد زیرا سردبیر وی احساس کرد که فاقد "تخیل" است.

اما مانند موفقیت های زیادی قبل و بعد از زمان ، او تصمیم گرفت تا کمی ایمان کور را در توانایی های خود اعمال کند. نتیجه؟تنها در سال 2021 ، شرکت والت دیزنی حدود 67 میلیارد دلار درآمد.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 30 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:26