تدوین یک استراتژی کانال که ناخالص را به شبکه بهینه می کند

ساخت وبلاگ

Graphic of blue and yellow shapes on grey background

مجوز اعطا شده توسط Phil Inc.

محتوای حمایت شده توسط

فشار رو به پایین بر فروش خالص یک مشکل مداوم برای شرکت های دارویی و علوم زندگی است. درک چالش های ناخالص به شبکه (GTN) که تولید کنندگان با آن روبرو هستند و اینکه چگونه می توانند از استراتژی های کانال خود برای بهینه سازی GTN استفاده کنند ، بسیار مهم است.

درک چالش های پیرامون GTN

عوامل بی شماری بر GTN یک شرکت علوم زندگی تأثیر می گذارد ، که این تفاوت بین هزینه خرید عمده فروشی (WAC) است - همچنین به عنوان قیمت لیست دارو - و فروش خالص تولید کننده نیز شناخته می شود. هزینه های توزیع کننده و تخفیف های توزیع کننده ، تخفیف برنامه های قیمت گذاری مواد مخدر 340B ، کاهش قیمت مذاکره و کمک های COPAY می تواند به طور قابل توجهی تولید کنندگان درآمد خالص را برای داروهای نام تجاری خود کاهش دهد. واقعیت این است که امروزه بسیاری از شرکت ها در حال کاهش درآمد خالص مواد مخدر هستند زیرا تخفیف های بیشتری را برای جبران افزایش قیمت لیست ارائه می دهند ، همانطور که در این نمودار از کانال های مواد مخدر نشان داده شده است:

دو تغییر عمده در محیط دارویی وجود دارد که زمینه های GTN را که شرکت ها با آن روبرو هستند ، وجود دارد:

1. انتظارات مصرف کننده

نوآوری ها ، که توسط فن آوری های تلفن همراه دامن زده شده است ، طی یک دهه گذشته ، اصطکاک زیادی را از خرید تجربیات حذف کرده و تصمیم گیری آگاهانه تری را امکان پذیر کرده است ، که امروز به بخشی از تجربه خرید استاندارد تبدیل شده است. مصرف کنندگان انتظار دارند که از پیش فرض چقدر هزینه یک محصول یا خدمات ، چقدر راحت می توانند آن را بدست آورند و چه زمانی می توانند انتظار دریافت آن را داشته باشند.

برای بیشتر چیزهایی که امروزه مصرف کنندگان خریداری می کنند ، آنها این وضوح را دریافت می کنند ، مگر در مواردی که درمورد داروهای تجویز شده آنها مطرح می شود. صنعت داروسازی ده ها سال عقب مانده است که می توان انتظارات مصرف کننده را برآورده کرد. عدم ارائه آن تجربه بدون اصطکاک ، مصرف کننده محور موانعی را ایجاد می کند که بیماران را از شروع کار یا به درستی رعایت روشهای درمانی خود باز می دارد ، که برای هر تولید کننده ، می تواند به ناخالص ضعیف اضافه کند.

2. پوشش داروی تجویز شده

از آنجا که هزینه های خارج از جیب مواد مخدر و بیمار همچنان رو به افزایش است ، پرداخت کنندگان الزامات سختگیرانه تر فرمول-به ویژه برای داروهای تخصصی گران تر-را ایجاد کرده اند که باید قبل از تأیید و پوشش درمانی برآورده شوند. در این موارد ، تجویز کننده باید یک فرایند مجوز قبلی را دنبال کند تا بیمار در مورد درمان خود شروع کند.

در حالی که فناوری ایجاد کارآیی "دفتر برگشتی" در اطراف گردش کار اداری در بسیاری از صنایع رواج دارد ، این لزوماً در مراقبت های بهداشتی اینگونه نیست. فقدان بهینه سازی و ساده سازی فرآیند به این معنی است که درصد کمتری از داروهای تجویز شده به دلیل اصطکاک درگیر در فرایند تصویب تحت پوشش پرداخت کنندگان قرار می گیرند. این بدان معنی است که تولید کننده اغلب به یارانه درصد بیشتری از اسکریپت ها نسبت به آنچه در غیر این صورت در یک فرآیند ساده پوشانده شده بود ، به پایان می رسد. اکنون که بار مالی توسط تولید کننده تحمل می شود ، هیچ جا با واضح تر از GTN ظاهر نمی شود.

تأثیر هر دو این چالش در ترکیب چند برابر است. اگر یک شرکت به دلیل یک مسیر مستعد اصطکاک برای پوشش ، چند اسکریپت را از دست بدهد ، در حال از دست دادن دوباره پر کردن های بعدی است. و اگر درصدی از آن اسکریپت ها یا اسکریپت ها به طور کلی پوشانده نشود و تولید کننده برای یارانه در درصد بسیار بالاتری از آنچه که در کنار هم قرار دارد ، یارانه می کند ، این عوامل نشان دهنده بزرگی بیشتر از درآمد خالص کاهش یافته برای مارک های داروسازی است.

چرا تولید کنندگان به یک استراتژی کانال با ارزش هم تراز نیاز دارند

اشخاص چندگانه در گرفتن بیمار در مورد درمان بین تولید کننده و پرداخت کننده نقش دارند. هرچه تولید کنندگان بهتر درک کنند که کانال توزیع ، به طور مؤثرتر می تواند از مکانیسم ها و اقدامات مختلفی برای کمک به بیماران در درمان سریعتر استفاده کند ، در معالجه خود بمانند و به مقرون به صرفه تر دسترسی پیدا کنند.

با کمال تعجب ، بسیاری از مدلهای نسخه با نیاز بیماران و تجویز کنندگان امروز قدیمی و نادرست هستند. در نتیجه ، برخی از هزینه های توزیع تولید کننده ممکن است متناسب با ارزش افزوده نباشد. به عبارت دیگر ، برخی از نهادها به طور نامتناسب ارزش بیشتری را نسبت به کمک می کنند. این بدان معناست که برای بهبود دسترسی به بیمار ، دلار کمتری برای تولید کنندگان در دسترس است.

تولید کنندگان قدرت قیمت گذاری بسیار کمی در دنیای بسیار رقابتی و بسیار تنظیم شده داروسازی دارند. تورم هزینه به طور معمول به دلیل عملکرد کانال توزیع است. به دلیل کمبود دید ، تولید کنندگان ممکن است متوجه نشوند که یک ششم یا یک هفتم ارزش برند خود توسط یک موجودیت ضبط می شود و ارزش کمی دارد.

تولید کنندگان دارویی برای کمک به بیماران در دسترسی به درمان تجویز شده ، مبلغ مشخصی از سرمایه را تأمین می کنند. هنگامی که آنها می توانند آنچه را که در کانال توزیع در زمان واقعی اتفاق می افتد ردیابی کنند ، می توانند برنامه هایی را طراحی کنند تا بیشتر آن سرمایه به هدف مورد نظر خود برود.

ضروری است که کانال توزیع با ارزش هر ذینفع در دستیابی به هدف نهایی اطمینان حاصل شود که بیماران در زمان مناسب و با قیمت مناسب از درمان مناسب استفاده می کنند.

دستیابی به یک استراتژی توزیع بهینه شده GTN

در هنگام طراحی یک استراتژی توزیع برای بهینه سازی GTN سه ملاحظه وجود دارد:

1. همیشه مصرف کننده بیمار را در مرکز قرار دهید

فراتر از یک رویکرد سنتی محور بیمار ، تولید کنندگان باید تشخیص دهند که بیمار همچنین یک مصرف کننده است که می خواهد یک روش مدرن تر برای دسترسی به داروهای خود داشته باشد و از آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد مطلع شود. آنها را به ابزارهای مبتنی بر دیجیتال و تجربیات کاربر که برای آنها آشنا است ، تجهیز کنید و به آنها در دسترسی و ماندن در درمان کمک می کند.

2. به تجربه ارائه دهنده خدمات درمانی بپردازید

اطمینان حاصل کنید که ارائه دهندگان از ابزارهای مدرن برای ساده سازی و تسهیل تلاش های خود برای تأمین نیازهای پرداخت کننده برخوردار هستند تا بتوانند به بیماران خود در شروع کار و رعایت داروهای تجویز شده کمک کنند.

3. یک کانال توزیع با انگیزه ایجاد کنید

همه اشخاص و ذینفعان در امتداد کانال های توزیع شما باید در جهت اهداف مشترک پوشش اسکریپت ها تلاش کنند و اطمینان حاصل کنند که بیشتر دلارهای دسترسی بیمار به بیمار می روند تا هزینه های مراقبت از آنها را تحمل کنند.

وقت آن است که نوآوری را در آغوش بگیریم

امروزه بسیاری از شرکت های داروسازی از فناوری دیجیتال استفاده کامل نمی کنند. خبر خوب این است که در حالی که فناوری چندین دهه است که صنعت را ناکام کرده است ، در پنج تا شش سال گذشته ، گام های مشخصی وجود داشته است ، به خصوص در مورد نوآوری های مصرف کننده و تجویز کننده. چرخه جدید Hype Technology در پشت ما قرار دارد و اکنون راه حل ها به شکلی و در مقیاس و در مقیاس ای که قادر به تأثیرگذاری بر زندگی هستند ، ارزش تولید دارند. این ممکن است یک ذهنیت جدید به طول انجامد ، اما با در آغوش گرفتن نوآوری و اجرای ابزارهای مناسب ، تولید کنندگان دارویی می توانند نتایج بالینی ، مالی و عملیاتی را بهبود بخشند.

فیل می تواند یک تغییر دهنده بازی برای شرکت های علوم زندگی باشد که به دنبال برآورده کردن انتظارات بیمار هستند و ضمن بهینه سازی GTN ، نتایج مثبت را تحت تأثیر قرار می دهند. با تجربه دیجیتالی و بدون اصطکاک ، ارائه دهندگان می توانند به راحتی معیارهای پرداخت کننده را رعایت کرده و بیماران خود را سریعتر تحت درمان قرار دهند. بیماران می توانند در حالی که در این مسیر آگاه می شوند ، به داروهای خود بهتر دسترسی پیدا کنند و به داروهای خود بپردازند.

این پلتفرم همچنین یک دیدگاه جامع به پایان به آنچه در طول کل سفر بیمار و توصیف بیمار اتفاق می افتد ، ارائه می دهد. از همه مهمتر ، داده ها و بینش ها در زمان واقعی تحویل داده می شوند ، بنابراین تولید کنندگان می توانند در صورت لزوم اصلاح کنند. بدون داشتن یک موانع تعهد بسیار بالا ، شرکت های کوچکتر می توانند آن را در سطحی امتحان کنند که به بهترین وجه متناسب با نیازهای آنها باشد و سپس در صورت لزوم مقیاس کند. درباره فیل بیشتر بدانید.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 53 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:33