رمزگشایی حساب های Coinbase: راهنمای تحلیلگران پزشکی قانونی

ساخت وبلاگ

هرچه ارزهای رمزنگاری شده به جریان اصلی تبدیل می شوند ، برای تحلیلگران پزشکی قانونی برای درک و تجزیه و تحلیل داده های ارز دیجیتال بسیار مهم است. تحلیلگران پزشکی قانونی به طور فزاینده ای برای ردیابی و کمک به بازیابی دارایی های رمزنگاری شده در امور جنایی مانند پولشویی و سایر دادرسی های کلاهبرداری کمک می کنند. همچنین افزایش قابل توجه در استفاده از تحلیلگران پزشکی قانونی در دادخواستهای مدنی وجود دارد که می تواند از طلاق های مورد بحث تا موارد مشروط و ورشکستگی باشد.

این مقاله به نحوه انجام این کار با استفاده از یکی از مبادلات اصلی به عنوان نمونه می پردازد. Coinbase یک مبادله cryptocurrency آنلاین با بیش از 89 میلیون کاربر تأیید شده با 278 میلیارد دلار در این سکو است.[1] کاربران خرده فروشی مبادله می توانند 139 دارایی های مختلف رمزنگاری را خریداری ، بفروشند ، ارسال کنند ، دریافت کنند و تبادل کنند.

بیایید بگوییم که از شما خواسته شده است که فعالیت یک حساب کاربری را تجزیه و تحلیل کنید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید زیرا هیچ بیانیه ماهانه ای از Coinbase وجود ندارد. مراحل زیر روند به دست آوردن داده ها را نشان می دهد:

 1. وارد حساب Coinbase شوید.
 2. روی عکس پروفایل کلیک کنید.
 3. به "گزارش ها" بروید.
 4. "گزارش تولید" را برای تاریخچه معاملات انتخاب کنید.[2]
 5. اطلاعات را فیلتر کنید یا از قالب CSV یا PDF و "تولید گزارش" انتخاب کنید.[3]
 6. برای دریافت گزارش معامله Coinbase ، روی "بارگیری" کلیک کنید.

البته ، این فرایند ممکن است برای بررسی حساب های خارج از کنترل مشتری شما به احضار نیاز داشته باشد ، اما گزینه دریافت تاریخچه معاملات کامل با فرمت الکترونیکی ، گامی بالاتر از آنچه بیشتر موسسات مالی ارائه می دهند است. اگر "درآمد" بیش از 600 دلار در یک سال تقویم باشد ، Coinbase 1099-MISC را برای دارندگان حساب می کند اما هیچ فعالیت سود یا ضرر را با IRS به اشتراک نمی گذارد.[4] با این حال ، IRS برای به دست آوردن اطلاعات مشتری از Coinbase و سایر مبادلات با موفقیت احضاریه را صادر کرده است.[5]

پس از وارد کردن داده های معامله به اکسل ، می توانید برخی از روشهای پزشکی قانونی استاندارد را انجام دهید. مثالها شامل:

 1. مقادیر منابع را تعیین کنید
 2. فعالیت حساب را خلاصه کنید
 3. نقل و انتقالات را به/از سایر ارزها آشتی دهید
 4. میزان رمزنگاری ارسال شده و دریافت شده از حساب های دیگر را تعیین کنید
 5. ملاحظات دیگر

این روشها به طور جداگانه در زیر مورد بحث قرار می گیرد.

1. مقادیر منابع را تعیین کنید

در گذشته ، ایجاد مقادیر دارایی رمزنگاری به دلیل تغییر قیمت بین مبادلات و در دسترس بودن داده های تاریخی دشوار بود. امروز حتی وال استریت ژورنال قیمت های تاریخی را گزارش می کند ، و وب سایت هایی وجود دارد که به ردیابی مداوم تقریباً 10،000 ارز دیجیتال اختصاص داده شده اند.[6] گزارش تاریخچه معاملات Coinbase شامل اطلاعاتی برای ایجاد مبنای هزینه در زمان هر معامله است. ممکن است لازم باشد یک قدم جلوتر بروید و مقدار هلدینگ ها را به تاریخ آزمایش نزدیک کنید.

2. فعالیت حساب را خلاصه کنید

گزارش تاریخچه معاملات شامل زمینه های زیر است: Timestamp ، نوع معامله ، دارایی ، مقدار معامله شده ، ارز قیمت نقطه ، قیمت نقطه در معامله ، زیرنویس ، کل (شامل هزینه ها) و یادداشت ها. این گروه های داده را می توان با فرمت قابل استفاده تر دستکاری کرد/محوری کرد. به عنوان مثال ، نمودار زیر نشان می دهد که چگونه می توان معاملات بیت کوین (BTC) را با کمیت و مبلغ برای سه سال تقویم گذشته خلاصه کرد.

برای کمک به آموزش مشتریان در فعالیت حساب و تعیین دامنه رویه های اضافی می توانید از خلاصه معاملات برای هر نوع ارز استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید بررسی کنید که چرا فروش BTC بیشتر از خرید/رسیدها بوده و مقصد معاملات "ارسال" را تعیین می کند.

این زمینه ها می توانند بسته به نیاز این پرونده ، براساس ماه ، معاملات فردی یا سایر شواهد موجود ، بیشتر تفکیک شوند. بخش بعدی نحوه آشتی دادن نقل و انتقالات به/از حساب های بانکی و تجزیه و تحلیل تبدیل ارز را نشان می دهد.

3. نقل و انتقالات و تبدیل ها را به/از سایر ارزها آشتی دهید

فعالیت انتقال

آشتی دادن نقل و انتقالات مبادله رمزنگاری شبیه به تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی سنتی فعالیت بیانیه بانکی است اگر Coinbase را به عنوان یک موسسه مالی تخصصی در نظر بگیرید. وجوه منتقل شده از یک حساب بانکی سنتی مستقیماً به عنوان یک معامله "خرید" (یا به صورت نقدی به عنوان "USD" به حساب Coinbase منتقل می شود. توجه داشته باشید که نقل و انتقالات و سایر فعالیتهای رمزنگاری که قبل از تشکیل حساب Coinbase اتفاق می افتد ، در گزارش تاریخچه معاملات نشان نمی دهد.

نقل و انتقالات به حساب های نقدی بانکی قبل از ترک Coinbase نیاز به تبدیل به دلار دارد ، بنابراین این موارد باید راحت تر دنبال شود. با این حال ، گزارش تاریخ معامله فقط معاملات USD را شامل نمی شود.[7] شما باید مشتری را انجام دهید که مراحل زیر را انجام دهد:

 1. روی آرم Coinbase کلیک کنید یا به صفحه اصلی بروید.[8]
 2. دسته "دارایی ها" را انتخاب کنید.
 3. دلار آمریکا (USD) را تحت "دارایی های خود" انتخاب کنید.
 4. این صفحه را چاپ کنید یا در PDF ذخیره کنید.

گزینه ای برای صادرات فعالیت کیف پول USD وجود ندارد ، اما این چاپ تضمین می کند که معاملات برداشت و سپرده برای تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی ضبط می شود.

یکی از ویژگی های مفید Blockchain این است که سابقه کاملی از کلیه معاملات که تاکنون رخ داده است ، و تسهیل آشتی نقل و انتقالات با وجود ناشناس ماندن است. از پلت فرم بیت کوین به عنوان یک دفترچه عمومی غول پیکر فکر کنید. اگر معاملات خارج از مبادله Coinbase وجود داشته باشد ، ممکن است استفاده از یک تحلیلگر پزشکی قانونی تخصصی با تخصص رمزنگاری را برای کمک به درک فعالیت در حساب های دیگر در نظر بگیرید.[9]

تبدیل دارایی رمزنگاری

اولین قدم در فرآیند آشتی ، مرتب سازی معاملات بر اساس نوع است. گزارش تاریخ تراکنش انواع معاملات زیر را دنبال می کند: خرید ، فروش ، تبدیل ، پر کردن تجارت پیشرفته ، ارسال ، دریافت ، درآمد پاداش و درآمد Coinbase. معاملات نوع "تبدیل" برخی از داده ها را ارائه می دهد ، اما برای درک کل معامله ، به اطلاعات اضافی از قسمت "یادداشت ها" نیاز خواهید داشت.

در زیر نمونه ای از داده های یادداشت ها از معامله نمونه است: "تبدیل 518. 90941073 LTC به 6. 65444836 BTC". توصیه در اینجا اضافه کردن یک ردیف اضافی از داده ها برای جدا کردن داده های "تبدیل از" از "تبدیل به" است. این در زیر با برخی از زمینه های حذف شده/گرد برای سادگی نشان داده شده است.

Coinbase هزینه ای را برای این معاملات هزینه می کند ، بنابراین بین تعادل "تبدیل از" و "تبدیل به" تفاوت هایی وجود خواهد داشت. درک قسمت تبدیل داده ها نیز مهم است ، بنابراین شما منبع وجوه و/یا اشتباه در نوسانات دارایی را با موارد ارسال شده یا دریافت شده از حساب های دیگر اشتباه نمی گیرید.

در زیر نمونه ای از نمودار محوری اکسل با استفاده از معاملات تبدیل شده از نوع تبدیل شده ، خلاصه شده توسط مبلغ دلار فقط (گرد) است.

لطفاً توجه داشته باشید که جداول محوری اکسل بخش را در بالای هر دسته قرار دهید تا جدول فوق با این قالب بندی نشان داده شود. تفاوت "کل بزرگ" بین تبدیل به و تبدیل از هزینه های معامله Coinbase. از هرگونه تغییرات بزرگ مراقب باشید زیرا این امر ممکن است نشانگر چیزی باشد که در تجزیه و تحلیل اشتباه است. ممکن است بسته به نیاز مورد (مانند تعویض کمیت ، قیمت نقطه و غیره) جزئیات بیشتری را اضافه کنید.

4- مقدار رمزنگاری ارسال شده و دریافت شده از سایر حساب ها را کم کنید

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، گزارش تاریخ معاملات دارایی های رمزنگاری شده ارسال شده و از منابع دیگر را ردیابی می کند. اگر دارنده حساب دارای حساب Coinbase باشد یا یک طرف مرتبط شناخته شده باشد ، گاهی اوقات نام گیرنده در قسمت "یادداشت ها" ذکر شده است. در غیر این صورت ، فقط آدرس کیف پول عمومی گیرنده نشان داده شده است (که یک سری نامه ها و شماره های طولانی و مزخرف مانند: 4WCB5JE278EUXVRPW3CAHFXFHJKP1KOKOS) است. می توانید از اطلاعات ارسال شده و دریافت شده برای کمک به شناسایی حساب های کاربری اضافی ، مانند مواردی که در سایر مبادلات نگهداری می شود ، استفاده کنید. این موارد را می توان مشابه نمونه BTC در بالا با استفاده از داده های گزارش اندازه گیری کرد.

شما باید در مورد بحث در مورد بحث در نظر بگیرید که آیا معاملات ارسال شده نمایانگر اتلاف احتمالی املاک زناشویی برای پرونده های طلاق است. در این مواقع ، دارنده حساب Coinbase بار اثبات تعیین هدف زناشویی برای معامله (ها) را خواهد داشت. شما همچنین باید از سازگاری بین تاریخ معامله واقعی و ارزش فعلی بازار اطمینان حاصل کنید ، زیرا مشاور ممکن است در هر تاریخ استدلال کند که بالاترین مبلغ را تولید کند.[10]

5. سایر ملاحظات

مالیات بر درآمد

هیچ پنهانی نیست که برخی از افراد از ارزهای رمزنگاری شده برای ماسک هویت خود استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است قوانین گزارش سود و زیان را بدانند. بنابراین ، فرض نکنید که تمام فعالیت ها در مورد اظهارنامه مالیات بر درآمد گزارش شده است. این مسئله پیچیده تر است که دارندگان حساب از طریق چنگال های سخت در blockchain یا نشانه های "Airdropped" ارز دریافت می کنند.[11] IRS راهنمایی هایی در مورد مالیات ارزهای دیجیتال و "به طور جدی به عدم رعایت بالقوه" صادر کرده است.[12] شما باید مالیات (UN) پرداخت شده و بدهی های بالقوه را در نظر بگیرید. داده های تاریخ معامله اطلاعاتی را برای محاسبه بدهی های مالیاتی مرتبط با سود سرمایه غیر واقعی بسته به نوع مورد ارائه می دهد. Coinbase همچنین یک بخش جداگانه از وب سایت اختصاص داده شده به گزارش های مالیاتی دارد.[13]

داده های دیگر

سایر اطلاعات موجود در حساب های Coinbase که ممکن است با احضاریه دسترسی داشته باشند عبارتند از: سوابق ثبت حساب ، منابع بودجه و تاریخچه آدرس های IP که برای دسترسی به حساب استفاده می شوند. Coinbase همچنین یک پسوند کیف پول را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد دارایی های رمزنگاری خود را به خودی خود ، نظارت بر نشانه های غیر قابل استفاده (NFT) و با اقتصاد رمزنگاری و Web3 (یعنی نشانه های تجاری در مبادلات غیر متمرکز) (DEXES)) و دسترسی به برنامه های مناسب و معقول را در تعامل قرار دهند.(dapps).[14] این مباحث تخصصی ممکن است موضوع مقالات آینده باشد.

مشتریان Coinbase Pro ، نهادی یا مشتریان اصلی محتوای حق بیمه در دسترس دارند ، بنابراین باید نوع حساب کاربری را که کاربر در اختیار دارد ، در صورت وجود اطلاعات بیشتر در دسترس ، مانند دسترسی به فرم 8949 (فروش و سایر موارد دارایی سرمایه) درک کنید.

خلاصه

وقت آن است که تحلیلگران پزشکی قانونی بتوانند موارد رمزنگاری را به عنوان کرایه استاندارد در آغوش بگیرند. 85 ارز برتر رمزنگاری هر یک سرمایه گذاری در بازار بیش از 1 میلیارد دلار دارند.[15] در زمان این نوشتار ، 2+ تریلیون ثروت از طریق ارزهای دیجیتال ایجاد شده است و حجم روزانه می تواند از 100 میلیارد دلار در روز فراتر رود. این امر به ویژه بسیار مهم است زیرا فدرال رزرو در حال بررسی چگونگی قرار دادن ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در چشم انداز پول و پرداخت ایالات متحده است.[16] با تقریباً 12 ٪ از کل سرمایه گذاری در بازار دارایی های رمزنگاری در پایان سال 2021 [17] ، یک تجزیه و تحلیل سکه ممکن است به یک درگیری در نزدیکی شما برسد.

از آنجا که بازار رمزنگاری همچنان در حال رشد و تکامل است ، تحلیلگران پزشکی قانونی که برای بررسی این موارد ، عاقلانه هستند که فعالیت/دارایی های رمزنگاری را در درخواست های استاندارد اسناد خود بگنجانند و قبل از نیاز به یک متخصص پزشکی قانونی رمزنگاری پیدا کنند.

تصدیق

ما می خواهیم از جیسون پیرس بخاطر ارائه بینش و تخصصی که به این تحقیق بسیار کمک کرده است تشکر کنیم.

جیسون پیرس معاون ارشد رئیس جمهور در بخش خسارت های اقتصادی و ارزیابی های J. S است. حسابداری پزشکی قانونی HELD / اقتصاد / عمل مالی شرکت. وی در زمینه حسابداری پزشکی قانونی ، ارزیابی تجارت و مشارکت مشاوره تخصص دارد. جیسون بیش از 25 سال تجربه در رشته های مختلف حسابداری و دارایی را به همراه دارد. او با مشتریان در مورد اختلافات ، معاملات ، کلاهبرداری ها ، خسارت ها ، قانون خانواده ، جنایی و برنامه ریزی املاک همکاری می کند. وی به عنوان شاهد متخصص در دادگاه های ایالتی ، دادگاه های فدرال و دادرسی داوری شهادت داده است. جیسون یک سخنران منظم در سازمان های حقوقی و حرفه ای ، همچنین به عنوان مربی اصلی برنامه صدور گواهینامه پزشکی قانونی NACVA (MAFF) و سایر دوره ها فعالیت می کند.

جیسون را می توان به [email protected] یا +1 857 216 9775 رساند.

منابع

[2] گزینه های گزارش دیگری برای اسناد مالیاتی و منابع مرتبط و همچنین گزارش های Coinbase Pro وجود دارد. نگاه کنید به: https://www.coinbase.com/reports. Coinbase همچنین گزارش های افزایش/از دست دادن و سایر مطالب را برای مشترکان ممتاز ارائه می دهد. بحث بیشتر را در سایر ملاحظات زیر مشاهده کنید.

[3] همچنین گزینه هایی برای محدوده تاریخ ، دسته دارایی (مانند بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin و غیره) و نوع معامله وجود دارد. بحث بیشتر در مورد نوع معامله را در زیر مشاهده کنید.

[4] درآمد شامل AirDrops ، Winnings Sweepstakes ، ثبت نام مشوق ها ، استخراج رمزنگاری و Staking و چنگال های سخت است.

[5] Aquilio ، Mark ، Court Grants احضار IRS سوابق Coinbase ، مجله حسابداری ، 1 مارس 2018. IRS همچنین از سایر مبادلات مانند Kraken و Poloniex سوابق دریافت کرده است. به آندره ، اسپنسر و سوومینن مراجعه کنید ، پیدا کردن جان دو ، قسمت دوم: IRS پیروزی دیگری را برای "ریشه کن کردن" مالیات مجازی ، عدم انطباق مالیات مجازی ، مک ددرت و وب سایت اموری: https://www.mwe.com/insights/finding-john-doe-part-ii-irs-s-secures-anther-antictory-to-out-out-virt-currency-tax-noncompliance/، 7 مه 2021.

[6] وب سایت وال استریت ژورنال ، https://www.wsj.com/market-data/quotes/fx/btcusd/historical-prices ، آخرین دسترسی به 10 آوریل 2022. لطفا توجه داشته باشید که بازارهای رمزنگاری 24/7 باز هستندقیمت های "باز" و "نزدیک" در آغاز و پایان بازه زمانی انتخاب شده است.

[7] کیف پول Coinbase یک کیف پول رمزنگاری شده خود است که رمزنگاری ، کلیدها و داده ها را کنترل می کند. به https://www.coinbase.com/wallet؟__cf_chl_f_tk=Qjcx4zrfum626xrmach76jkg1wvjhg5lynpbezlzs-1650884009-0-ganycgzndd0 مراجعه کنید. پول نقد کاربر (USD) نیز در کیف پول Coinbase نگهداری می شود.

[8] با فرض اینکه کاربر قبلاً وارد حساب شده است.

[9] اعتبارنامه خاص رمزنگاری مانند یک آزمایش کننده معتبر Cryptocurrency (CTCE) توسط Ciphertrace وجود دارد. گواهینامه های فروشنده بیشتری توسط QLUE ، Chainalysis ، بیضوی و دیگران وجود دارد.

[10] توجه داشته باشید که دنیای رمزنگاری در زمان جهانی هماهنگ (UTC) اجرا می شود ، بنابراین ممکن است گزارش های Coinbase نیاز به تبدیل به منطقه زمانی شما داشته باشد.

[11] AirDrops شامل پروژه های مبتنی بر blockchain و توسعه دهندگان است که به عنوان بخشی از ابتکار بازاریابی گسترده تر ، توکن های رایگان را به اعضای جوامع خود ارسال می کنند. سرگئنکوف ، آندری ، هوایی رمزنگاری چیست؟، وب سایت Coindesk.com: https://www.coindesk.com/lea/what-is-a-crypto-airdrop/. چنگال سخت زمانی است که توسعه دهندگان یک ارز دیجیتال با استفاده از همان کد اساسی ، شاخه دوم آن ارز را ایجاد می کنند. همچنین به Reiff ، Nathan ، Cryptocurrency Hard Forks در مقابل AirDrops مراجعه کنید: تفاوت چیست؟Investopedia ، 24 اکتبر 2021.

[13] مانند گزارش افزایش/ضرر (CSV یا PDF) ، گزارش معاملات خام (PDF) ، گزارش افزایش/ضرر Turbotax (CSV). وارد حساب شوید ، روی عکس نمایه کلیک کنید و به "مالیات" بروید.

[14] Coinbase 2021 فرم 10-K ، صفحه 8.

[15] وب سایت CoinmarketCap ، https://coinmarketcap.com/ ، آخرین دسترسی به 9 آوریل 2022.

[16] هیئت مدیره سیستم ذخیره فدرال ، پول و پرداخت: دلار ایالات متحده در عصر تحول دیجیتال ، ژانویه 2022 ، صفحه 13.

[17] Coinbase 2021 فرم 10-K ، صفحه 8.

این نشریه فقط برای اهداف آموزشی و عمومی است. این ممکن است حاوی خطا باشد و همانطور که هست ارائه شده است. این به عنوان مشاوره خاص ، قانونی یا در غیر این صورت در نظر گرفته نشده است. نظرات و دیدگاه ها لزوماً نظرات J. S نیست. نگه داشته شده یا شرکت های وابسته به آن و نباید تصور کرد که J. S. مشترک در هر روش ، تفسیر یا تجزیه و تحلیل خاص صرفاً به این دلیل که در این انتشار ظاهر می شود. ما از هرگونه نمایندگی و/یا ضمانت نامه در مورد صحت ، به موقع بودن ، کیفیت یا کاربرد هر یک از مطالب خودداری می کنیم. شما نباید با اعتماد به این نشریه عمل کنید یا نتوانید عمل کنید و ما از همه مسئولیت در مورد چنین اقداماتی یا عدم عمل خودداری می کنیم. ما هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود در این نشریه بر عهده نمی گیریم و کلیه مسئولیت ها و خسارت های مربوط به چنین اطلاعاتی را رد می کنیم. این انتشار جایگزینی برای مشاوره حقوقی صالح نیست. محتوای موجود در اینجا ممکن است به روز شود یا در غیر این صورت بدون اطلاع قبلی اصلاح شود.

نحوه یادگیری مداوم یادگیری فعال (CAL) توربوشارژها و ارتباط در بررسی اسناد

در این مقاله به بررسی مزایای استفاده از یادگیری فعال مداوم (CAL) می پردازیم ، که یک شکل مقرون به صرفه تر ، زمان و انعطاف پذیر تر از بررسی با کمک فناوری (TAR) است. برای محققان و وکلا ، کال توانایی آنها را فراهم می کند.

انجام حسابداری پزشکی قانونی و تحقیقات داخلی

هنگامی که حسابداران پزشکی قانونی ادعاهای مربوط به سوء رفتار یا کلاهبرداری در مشاغل را بررسی می کنند ، این تحقیقات اغلب به عنوان تحقیقات داخلی گفته می شود. در این مقاله ، دین دریسکل یک راهنمای عملی برای انجام حسابداری پزشکی قانونی و داخلی ارائه می دهد.

چه حسابداران پزشکی قانونی باید هنگام تجزیه و تحلیل ادعای بیمه وقفه در تجارت پس از حمله باج افزار در نظر بگیرند

از آنجا که مشاغل همچنان به رایانه ها و ذخیره دیجیتالی داده های مهم اعتماد می کنند ، حملات سایبری تهدیدی بالقوه برای این سازمان ها است - به ویژه اکنون ، زیرا مشاغل به نیروی کار خود منتقل شده اند تا از راه دور کار کنند. وجود دارد.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 33 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:12