10 راه برای ظاهر ثروتمند

ساخت وبلاگ

جستجوی اجتماعی برای شما کار می کند. شما در رویدادهای مناسب شرکت می کنید و در مکان های مناسب می نوشید. شما با جمعیت ثروتمندی وارد می شوید. اما یک مشکل وجود دارداحساس می کنید متعلق نیستید (و فکر می کنید آنها آن را می شناسید.) چگونه می توانید سیگنال های مناسبی را که ثروتمند و موفق هستید ارسال کنید؟

دلسرد نشوید

احساس می کنید وقتی همه به نظر می رسد خانه بزرگی دارند ، یک ماشین عجیب و غریب را رانندگی می کنند ، صاحب یک قایق هستند ، هنر را جمع می کند ، متعلق به کلوپ های مناسب است و شراب گران قیمت را می نوشید. این واقعیت استشما به گروهی از مردم نگاه می کنید ، و از همه واضح ترین ویژگی های هرکدام استفاده می کنید و فرض می کنید که آنها همه دیگران را نیز دارند. چند نفر در خانه های عالی زندگی می کنند. برخی اتومبیل های عجیب و غریب دارند. یکی متعلق به یک باشگاه اختصاصی و دیگری هنر را جمع می کند. اگر سعی کردید همه کارها را انجام دهید ، شکست (مانند آنها). شما انتخاب می کنید و انتخاب می کنید.

مردم چگونه شما را درک می کنند؟غالباً از مردم سؤال می شود "شما در مورد او چه می دانید؟"مردم اغلب با توضیحات کوتاه دیگران را خلاصه می کنند. شما باید این کار را به نفع خود انجام دهید. یک مثال وجود دارد: در Britcom "نگه داشتن ظاهر" ، Hyacinth ، شخصیت اصلی ، اغلب می گوید: "این خواهرم بنفش است. او یکی از مرسدس ، استخر و اتاق برای تسویه حساب است. "

5 راه برای رسیدن به ثروتمند - همه چیز در مورد ارائه خود است

اکنون ، بیایید به آن افراد مواد خوبی برای ایجاد توضیحات کوتاه خود ارائه دهیم.

1. همیشه خوب لباس بپوشید. نیازی نیست که ثروت خود را برای لباس های طراح خرج کنید. کمد لباس شما باید به درستی متناسب (متناسب) ، تمیز و در تعمیر مناسب باشد. این شامل نظافت است. شما برای اجرای کارها و خرید خوب لباس می پوشید. در یک سخنرانی در طول کروز هفته مد در ملکه ماری 2 ، من یک ویرایشگر مجله مد را توضیح دادم: "همیشه لباس بپوشید که انگار می خواهید وارد رقیب دبیرستان خود شوید."

چرا کار می کند: از زمان های قدیم ، افراد با پول و قدرت لباس های بسیار خوبی را پوشیده اند.

2. لوازم جانبی متوجه می شوند. سالها پیش ، من در مورد یک سالن کوکتل در خاور دور خوانده ام. مهماندار مراجعان را با بازو گرفت و صندلی های خود را با کیفیت ساعت خود تعیین کرد! بسیاری از افراد آگاهی خوبی برند دارند. آنها می توانند یک ساعت Rolex یا یک قلم Montblanc را در سراسر اتاق مشاهده کنند.

چرا کار می کند: در طول تاریخ ، جواهرات نوعی ثروت قابل حمل در نظر گرفته شده است.

3. فروش نکنید. روزهای دوستیابی خود را به خاطر می آورید؟برخی از افراد بودند که خیلی سخت تلاش کردند. آنها ناامید شدند. مردم ناامید خرما دریافت نمی کنند. در جستجوی اجتماعی ، برعکس ناامید موفقیت آمیز است. آنها می دانند که شما برای امرار معاش چه می کنید. اگر شما به تجارت فشار نمی آورید ، نتیجه می گیرند که شما باید موفق باشید.

چرا کار می کند: افراد موفق می خواهند با سایر افراد موفق تجارت کنند.

4- با همه با احترام رفتار کنید. در مجله مسافرتی و اوقات فراغت ، یک هتل Doorman توضیح داد که چرا برخی از افراد به عنوان "یک لیستر" رفتار می شوند که به نظر می رسد هر کجا که می روند. او توضیح داد که دلیلش این است که آنها برای کارکنان خوب هستند. بدون توجه به جایگاه اجتماعی ، با همه به عنوان برابر رفتار کنید. از نام آنها استفاده کنید.

چرا کار می کند: افراد ثروتمند چیزی برای اثبات ندارند. افراد ناامن غالباً سعی می کنند یک دستور pecking ایجاد کنند.

5- همیشه خوش بین باشید. همیشه لبخند بزنچیزهای مثبتی پیدا کنید تا در مورد آنها صحبت کنید. افراد ثروتمند مشکلات افراد ثروتمند را دارند (برخی از آنها می توانید به آنها کمک کنید). عموم مردم فکر می کنند که پول خوشبختی را خریداری می کند. از آنجا که آنها لباس خوبی دارند و خوشحال هستند ، باید ثروتمند باشند.

چرا وال استریت تورم گرفت ، پیش بینی نرخ بهره در سال 2022 اشتباه است

جریمه های Finra ، کارگزاری را که اتهامات جنایی را پنهان کرده است ، به حالت تعلیق در می آورد

استثناء مالیات بر املاک و هدیه برای سال 2023: چگونه تغییرات بر مشتریان شما تأثیر می گذارد

Fidelity Files NFT ، برنامه های تجاری Metaverse

FA Match, a Digital Advisor Recruiter, Partners With 6 Firms

FA Match ، یک استخدام کننده مشاور دیجیتال ، شرکای 6 شرکت

پادکست ها

برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز برای حل چالش های تجاری به پادکست های رایگان گوش دهید!

اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع

4 Ways to Build Company Culture While Working Remotely

4 راه برای ساختن فرهنگ شرکت هنگام کار از راه دور

Hightower Adds Ex-Pershing CEO and Green Square Exec to Board

Hightower مدیر عامل شرکت سابق و EXEC GREEN SQUARE را به هیئت مدیره اضافه می کند

That ‘Certain Something’ That Gets People to Like You

آن "چیزی خاص" که باعث می شود مردم شما را دوست داشته باشند

4 Steps to Accelerate Your Firm

4 مرحله برای تسریع در رشد شرکت خود

مرکز منابع

چرا کار می کند: مردم می خواهند با افراد خوش بین درگیر شوند. هیچ کس به دنبال شکایت کننده نیست.

5 راه دیگر - رقابت در "جعبه اسباب بازی"

نکات فوق شما را بسیار دور خواهد کرد. اما در مورد اتومبیل ، شراب و سبک زندگی گران قیمت چیست؟

6. شما به رستوران های مورد علاقه نیاز دارید. بیایید فرض کنیم خانه شما عالی نیست. شما می خواهید افراد خارج از خانه خود را سرگرم کنید. افراد ثروتمند این کار را همیشه انجام می دهند. گفته می شود هرچه آشپزخانه بزرگ باشد ، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. چند رستوران مقرون به صرفه را انتخاب کنید که بالاتر از وزن آنها هستند. معمولی شویدکارکنان شما را می شناسند و مانند حق امتیاز با شما رفتار می کنند. این گزینه های پیش فرض شما برای ناهار خوری است.

چرا کار می کند: افراد ثروتمند انتظار درمان سلطنتی را دارند. به شما داده می شودبنابراین ، شما باید ثروتمند باشید.

7. یک دسته رقابت را انتخاب کنید. ممکن است شراب باشد. شما ممکن است یک '67 فورد موستانگ داشته باشید. شما ممکن است متعلق به منحصر به فرد ترین باشگاه باشید. این به عنوان "چیز شما" دیده می شود. شما یک متخصص هستید زیرا پرشور هستید.

چرا کار می کند: "همه می گویند او یک مجموعه شراب عالی دارد. او در حراج خریداری می کند. "یا "اگر به دنبال او هستید ، باشگاه او را امتحان کنید. اگر او در محل کار نیست ، همیشه در آنجا است. "

8. یک شامپاین مورد علاقه را انتخاب کنید. این باید یک مارک فرانسوی بزرگ باشد. این شامپاین خانه شماست. این مهماندار حاضر است که شما به خانه های افراد دیگر می آورید. شما آن را در کافه ها و رستوران ها سفارش می دهید. شما آن را در پیک نیک می آورید. مردم آن را با شما مرتبط می کنند. حالا آنها بطری های شما را به ارمغان می آورند!

چرا کار می کند: شما در حال مارک تجاری آنها هستید."او را یک بطری از مواد ارزان قیمت به او ندهید. او فقط موت را می نوشد. "

9. یک ماشین خوب در شرایط عالی داشته باشید. بیشتر اتومبیل ها کاهش می یابند. مدل ها تغییر می کنند. اما برخی نمادین هستند. در "هارت به هارت" ، جاناتان و جنیفر یک مرسدس SL Roadster ، حدود 1979 و 1981 را سوار کردند. شما هنوز هم آنها را در جاده می بینید.(اتومبیل ها ، نه هارت.) یک مدل اواخر با استفاده از BMW ، مرسدس یا آئودی احتمالاً شبیه اتومبیل های ثروتمند شما خواهد بود.

چرا کار می کند: اتومبیل ها اغلب "یک قطعه بازی" مانند نشانه های انحصاری هستند. شما به نظر می رسد قسمت.

10. یک کشور یا خانه ساحلی را تهیه کنید. این گران است ، اما شما را از هزینه های "سفر جهانی" خارج می کند. آخر هفته ها را می گذرانید. شما در طول تابستان از آنجا رفت و آمد می کنید. شما به یک خانواده دو خانه تبدیل می شوید. اجاره بها گزینه دیگری است ، اگر می توانید سال به سال همان خانه را بدست آورید.

چرا کار می کند: بسیاری از افراد ثروتمند همین کار را می کنند. مردم هرگز مکان را نمی بینند ، فقط در مورد آن می شنوند.

به همان اندازه ثروتمند به نظر نمی رسد که به نظر برسد. این ارزان نیست ، اما این مانعی برای ورود بسیاری از رقبای شما است.

برایس سندرز رئیس جمهور Perceptive Business Solutions Inc. است. وی آموزش کسب مشتری HNW را برای صنعت خدمات مالی ارائه می دهد. کتاب او با عنوان "جذابیت سرمایه گذار ثروتمند" را می توان در آمازون یافت.

فارکس های ایرانی...
ما را در سایت فارکس های ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : شبنم خلیلی بازدید : 33 تاريخ : دوشنبه 29 اسفند 1401 ساعت: 18:02